informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 31.01.2006 r.ilość opublikowanych tekstów: 20

PRC dla Graczyka [31.01.2006] Kancelaria doradztwa podatkowego „Graczyk i Wspólnicy” zostało kolejnym klientem katowickiej Agencji Public Relations PRC Communications... (info)

Nowa strona Agencji FFCreation.com [31.01.2006] FFCreation.com. w lutym dołącza do agencji zrzeszonych w SAR. W związku z kolejnymi planami agencja rozwija również swoją stronę www, która ewoluuje wraz z aspiracjami zespołu... (info)

Nowa promocja MilleKredytu DOM w Banku Millennium [31.01.2006] Bank Millennium oferuje specjalne warunki MilleKredytu DOM przeznaczonego na spłatę kredytu mieszkaniowego w innym banku w okresie od 1 lutego do 31 marca br... (info)

To będzie brutalna walka [31.01.2006] Do tej pory w całej Europie złożono 170 tys. wniosków na domeny .EU. Najpopularniejsze nazwy to: SEX (236 wniosków), HOTEL (123) i TRAVEL (97). Najwięcej wniosków spłynęło z Niemiec (ponad 53 tys.), Holandii (ponad 24 tys.) i Francji (20 tys.)... (info)

Crowley z Hughes Network [31.01.2006] Crowley Data Poland, dostawca rozwiązań transmisji danych i głosu, nawiązał współpracę z amerykańską firmą Hughes Network Systems - dostawcą rozwiązań do satelitarnej i naziemnej, bezprzewodowej transmisji danych... (info)

Destrukcyjny wirus w Internecie: GREW.A [31.01.2006] Trend Micro ostrzega: destrukcyjny wirus zainfekował setki tysięcy komputerów.. (info)

SYSTEM ŁACIŃSKI - nowa odsłona [31.01.2006] Firma Varico® udostępniła nową wersję swojego sztandarowego produktu SYSTEM ŁACIŃSKI. Zmiany w nowej wersji dotyczą zarówno technologii, organizacji całego programu, jak i funkcjonalności... (info)

TVP Kultura w VECTRZE [31.01.2006] VECTRA, drugi pod względem liczby abonentów operator kablowy w Polsce oraz dostawca usługi triple play, włączyła do swojej oferty programowej kanał TVP Kultura. Program mogą oglądać abonenci VECTRY już w dwunastu miastach w Polsce... (info)

Kroll Ontrack przejmuje norweski Ibas Holdings [31.01.2006] Ontrack umacnia pozycję lidera w zakresie odzyskiwania danych i dostarczania elektronicznych środków dowodowych... (info)

Zmiany w serwisie PolskiHosting.pl [31.01.2006] Popularny serwis PolskiHosting.pl ma od tygodnia nowego redaktora. Jest nim młody krakowianin, Grzegorz Malec, który zapowiada i wprowadza już wielkie zmiany... (info)

Zasady walki z cieniem [31.01.2006] Jest w sporcie takie pojęcie - walka z cieniem. Polega to na staczaniu pojedynków z wyimaginowanym przeciwnikiem. Jeden ze sposobów treningu przygotowujący do rzeczywistych starć z rzeczywistym przeciwnikiem. Dla postronnego obserwatora takie machanie rękami i nogami wymierzając ciosy w próżnię może wydawać się zabawne i bez sensu. Ale tak nie jest. Efekty takich treningów dają rezultaty w prawdziwych walkach... (info)

ABC Gospodyni - Internetowy Poradnik Pani Domu [31.01.2006] Serwis internetowy ABC Gospodyni funkcjonuje już od ponad roku i z dnia na dzień zyskuje sobie coraz większą popularność... (info)

DCS osiąga najwyższy poziom certyfikacji Microsoft - Gold Certified Partner [31.01.2006] Microsoft wyróżnił firmę DCS Computer Consultants Group Sp. z o.o. tytułem Microsoft Gold Certified Partner. DCS, specjalizująca się w tworzeniu oprogramowania na zamówienie, usługach mobilnych oraz utrzymaniu aplikacji i usług w modelu hostingowym, jest pierwszą firmą w Polsce, która została wyróżniona statusem Gold w nowej kompetencji Custom Development Solutions oraz uzyskała specjalizację Hosting Solutions... (info)

Robert Korzeniowski i Kamil Durczok niosą Ogień Olimpijski w Mediolanie [31.01.2006] Wczorajszy etap Sztafety Olimpijskiej miał niezwykłą oprawę. Na trasie stało wielu mediolańczyków, którzy mimo późnej pory i chłodnej aury głośno dopingowali biegnących... (info)

Lotos dla ratowników. [31.01.2006] W związku z tragedią w Katowicach, Grupa LOTOS SA podjęła decyzję o przekazaniu 10.000 litrów paliwa i i zapasu olejów smarowych na potrzeby jednostek straży pożarnej zaangażowanych w prowadzenie akcji ratunkowej... (info)

Rusza nowa kampania reklamowa przygotowana przez EURO RSCG Warsaw dla marki Tymbark [31.01.2006] Agencja EURO RSCG Warsaw przygotowała nową kampanię reklamową produktów marki Tymbark z cyklu „Tymbark – Kochaj życie”... (info)

Nowy Wiceprezes Zarządu Spółki ATENA Usługi Informatyczne i Finansowe Sp. z o.o. [31.01.2006] Nadzwyczajne Zgromadzenie Wspólników Spółki ATENA Usługi Informatyczne i Finansowe Sp. z o.o., z siedzibą w Sopocie, podczas posiedzenia 21 grudnia 2005 roku podjęło uchwałę o powołaniu Artura Duszewskiego na Wiceprezesa Zarządu Spółki... (info)

Ponad 1 mln zł dla Impel Catering [31.01.2006] Impel Catering - spółka z Grupy Impel, będąca liderem na polskim rynku usług cateringowych - podpisała dwa nowe kontrakty z jednostkami służby zdrowia... (info)

CampuS ExplorerS MADAGASKAR 2005 - wystawa fotografii w EMPIK Arkadia [31.01.2006] CampuS i Empik Arkadia zapraszają na wystawę zdjęć podróżnika i fotografa Jacka Kudłatego... (info)

3PAR - nr 1 w kwadrancie Gartnera [31.01.2006] 3PAR jest najbardziej wizjonerską macierzą dyskową - wg raportu firmy badawczej Gartner "Magiczny kwadrant dla macierzy dyskowych"... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...