informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 30.12.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 20

Sylwester i Nowy Rok online w komputerach i telefonach komórkowych [30.12.2008] Dla każdego, kogo koniec roku zastanie na dyżurze, służbie, w podróży, chorobie, daleko od kraju, radia i telewizora - wirtualna możliwość powitania Nowego Roku razem z mieszkańcami Opola Lubelskiego.. (info)

Rekord Guinnessa na PokerStars pobity! [30.12.2008] 28 grudnia br. pokerzyści grający na serwisie PokerStars.com po raz kolejny pobili Rekord Guinnessa, polegający na zgromadzeniu największej liczby uczestników w płatnym turnieju online... (info)


Cotton Club na Sylwestra w Toya Golf & Contry Club

Cotton Club na Sylwestra w Toya Golf & Contry Club [30.12.2008] Lata 20. i 30. minionego stulecia to prohibicja, nielegalny alkohol oraz mafijni bossowie. Ciemnej stronie tego dwudziestolecia towarzyszyła doskonała muzyka i taniec... (info)


NComputing prezentuje w Warszawie nowy terminal dostępowy X550.

NComputing prezentuje w Warszawie nowy terminal dostępowy X550. [30.12.2008] Warszawa, 28/12/2008 – Frank Coggrave, wiceprezes i dyrektor generalny NComputing Inc. w regionie EMEA poinformował o wprowadzeniu na polski rynek nowego terminalu dostępowego, oznaczonego symbolem X550... (info)


32-portowy przełącznik KVM Over the Net ALTUSEN KN-2132

32-portowy przełącznik KVM Over the Net ALTUSEN KN-2132 [30.12.2008] AJM Electronics wprowadził do sprzedaży 32-portowy przełącznik KVM Over the Net z linii ALTUSEN (zaawansowana linia produktów ATEN), pozwalający na zdalne zarządzanie do 32 serwerami w sposób bezpośredni lub do 512 serwerami w przypadku łączenia kaskadowego... (info)

Rankingi najlepszych funduszy – Singapur [30.12.2008] Ile zarabiają inwestorzy najlepszych funduszy w Polsce, a ile w innych krajach? W dzisiejszej części przyglądamy się Singapurowi. Bazujemy na oficjalnych źródłach Lipper Reuters i stronach internetowych firm zarządzających funduszami... (info)


Systemy okienne aluplast dedykowane dla różnych rynków europejskich

Systemy okienne aluplast dedykowane dla różnych rynków europejskich [30.12.2008] Okna angielskie, skandynawskie, holenderskie czy francuskie? Dzięki systemom aluplast nasi producenci mają szansę uczynić je... polskimi. By jednak móc skutecznie konkurować na rynkach zagranicznych konieczna jest odpowiednia oferta... (info)


Obrazy świetlne

Obrazy świetlne [30.12.2008] Producenci oświetlenia prześcigają się w pomysłach na inne, odbiegające od tradycyjnego, wykorzystanie światła. Nowością na rynku są obrazy ceramiczno – gipsowe, które stanowią wyjątkowy rodzaj lamp dekoracyjnych... (info)


„Aluminiowa skóra” dla systemów okiennych aluplast

„Aluminiowa skóra” dla systemów okiennych aluplast [30.12.2008] Nakładki aluminiowe aluskin to nowe rozwiązanie techniczne, wprowadzające w nowoczesny i elegancki świat aluminium oraz niczym nieskrępowanej zabawy kolorami, przy zachowaniu przyjaznego ciepła PVC... (info)

DB Schenker Morskim Spedytorem Roku 2008 [30.12.2008] (Szanghaj/Singapur listopad 2008) Podczas imprezy „Logistyczne Nagrody 2008” magazynu Supply Chain Asia, która odbyła się 20 listopada br. w Szanghaju, firmie DB Schenker przyznano tytuł „Morskiego Spedytora Roku”... (info)

DB Schenker zdobywcą „CHaINA Awards 2008” [30.12.2008] Nagroda w kategorii Edukacja i Rozwój w uznaniu zasług dla przemysłu logistycznego w Chinach. Szanghaj, listopad 2008, DB Schenker został uhonorowany nagrodą „CHaINA Awards 2008” w kategorii Edukacja i Rozwój.. (info)


Zimowe podróże przyszłej mamy

Zimowe podróże przyszłej mamy [30.12.2008] Choć białe szaleństwo na nartach będziesz musiała odłożyć na przyszłe lata, to na ogół nie ma przeciwwskazań, żeby wybrać się w zimową podróż samochodem, pociągiem czy nawet samolotem... (info)

Alians DB Schenker – Siemens: zyskają klienci [30.12.2008] Schenker Australia Pty Ltd już od ośmiu lat realizuje import i eksport produktów medycznych dla firmy Siemens. Obecnie współpraca obejmie wszelką działalność importową i eksportową firmy Siemens w Australii i Nowej Zelandii oraz dystrybucję lokalną... (info)

DB Schenker przejmuje rumuński Romtrans [30.12.2008] Zielone światło dla integracji DB Schenker i Romtrans • Przejęcie Romtrans przez DB Schenker wzmacnia pozycję spółki w Europie Wschodniej.(Berlin, grudzień, 2008) Sukcesem zakończył się proces przejęcia przez DB Schenker rumuńskiej firmy S.C. Romtrans S.A... (info)


Święta za pasem

Święta za pasem [30.12.2008] Policjanci dbając o bezpieczeństwo uczestników ruchu podczas Świąt zwracali szczególną uwagę na bezpieczeństwo podróży, prędkość, stan techniczny pojazdów oraz sposób przewożenia dzieci... (info)

Nawigacja dla amatorów przygód [30.12.2008] W sklepach partnerów handlowych Konsorcjum FEN jest już dostępne długo oczekiwane urządzenie do nawigacji satelitarnej firmy Harman/Becker. Traffic Assist Z100 to model przystosowany do pracy nie tylko w samochodzie, ale także np. na trasie górskich wycieczek... (info)

Sprzedaż hurtowa artykułów spożywczych w Polsce przekroczy 170 mld zł w 2008r. [30.12.2008] Według raportu firmy PMR pt. „Handel hurtowy artykułami spożywczymi w Polsce 2008” wartość hurtowego rynku spożywczego przekroczy 170 mld zł w 2008 roku, co będzie oznaczać wzrost równy 15% w porównaniu do dynamiki 14% zanotowanej w roku 2007... (info)

Słabsze perspektywy dla stali budowlanej w Polsce. [30.12.2008] W rezultacie spowolnienia w sektorze budowlanym, w 2009 r. na rynku stali dla budownictwa w Polsce nastąpi wyraźne wyhamowanie będące kontynuacją niekorzystnej koniunktury z końca 2008 r... (info)


Piccolo dla wszystkich dzieci

Piccolo dla wszystkich dzieci [30.12.2008] Okres Świąteczny to czas prezentów i dawania radości dla najmłodszych. Nie zapomniała o tym również marka Piccolo. Wspólnie z organizatorami z Fundacji „Zdążyć z pomocą” uczestniczyła w przygotowanych imprezach mikołajkowych dla podopiecznych Fundacji... (info)

Euronet na rynku przekazów pieniężnych [30.12.2008] Bankomat 24/Euronet Sp. z o.o. rozwija portfolio usług transferów pieniężnych marki RIA Money Transfer. Z szybkich i bezpiecznych przekazów gotówki można skorzystać w ponad 8 tys. punktów RIA Money Transfer w Polsce oraz ponad 70 tys. punktów na całym świecie... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...