informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 30.12.2006 r.ilość opublikowanych tekstów: 6

Jak obiecali, tak wykonali [30.12.2006] Ile procent planu wykonali prezesi stref? Jednym poszło lepiej, innym gorzej, część nie miała szansy się sprawdzić... (info)

Dyrekcja mocniej sypnie groszem w Augustowie [30.12.2006] Ze 197 mln do 535 mln zł drogowcy podnieśli kosztorys kontrowersyjnej inwestycji. Ułatwi im to rozstrzygnięcie przetargu na jej budowę... (info)

ATM zrobił swoje, i o to chodzi [30.12.2006] „PB” przygotował już po raz czwarty subiektywny ranking. Do tej pory były to rankingi kwartalne, teraz czas na roczny. Tradycyjnie wyróżniliśmy bohaterów w kategoriach: spółka, blue chip, branża oraz wpadka roku... (info)

Najwięcej dały zarobić firmy budowlane [30.12.2006] Aż 150 proc. poszedł w górę indeks WIG-Budownictwo. Na bankach i producentach żywności można było zarobić trzy razy mniej. I tak dużo... (info)

Od wszystkiego do niczego [30.12.2006] Spory o miejsce dla Kazimierza Marcinkiewicza nie milkną. Są głosy za, a nawet przeciw. Dotąd przewijały się głównie dwa wątki – doświadczenie w instytucjach finansowych i zdolności menadżerskie. Niedawno pojawił się wątek kolejny. Autorstwa posła Wierzejskiego. Wynika z jego wypowiedzi, że Marcinkiewicz stoi u progu nędzy, a może i nawet śmierci głodowej... (info)

Wicepremier milczący [30.12.2006] Wicepremier Ludwik Dorn zaprezentował niedawno koncepcję tzw. jednego okienka. Znaczy, usprawnienia działań administracji. Obywatel ma mieć możliwość załatwienia wszystkiego szybko i sprawnie w jednym okienku w jakimkolwiek urzędzie. Na razie chodzi o sprawy gospodarcze i podatkowe. W perspektywie niedalekiej, każdą inną sprawę... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...