informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 30.11.2011 r.ilość opublikowanych tekstów: 38


Książki, audiobooki i inne - Qlturka poleca pod choinkę

Książki, audiobooki i inne - Qlturka poleca pod choinkę [30.11.2011] Koniec listopada i pierwsze tygodnie grudnia to czas, gdy zaczynamy zastanawiać się, jakie prezenty podarować dzieciom - Qlturka.pl przychodzi z pomocą, prezentując katalog on-line Qlturka poleca pod choinkę... (info)


Wiosna przyjdzie szybciej niż myślisz...

Wiosna przyjdzie szybciej niż myślisz... [30.11.2011] Gdy za oknem coraz bardziej szaro i ponuro, a dni coraz krótsze, humor może poprawić nie tylko dobra książka lub ciekawy film obejrzany z kubkiem aromatycznej herbaty. To dobry czas na marzenia o tym, jak wiosną będzie wyglądał nasz ogród….. (info)


Korona Turystyki dla Hoteli SPA Dr Irena Eris

Korona Turystyki dla Hoteli SPA Dr Irena Eris [30.11.2011] Już po raz drugi, magazyn i portal Polska Wita przeprowadził badanie konsumenckie „Korona Turystki”, którego celem było wyłonienie najczęściej wybieranych i kupowanych marek produktów i usług branży turystycznej... (info)


Jedz zdrowo i oszczędzaj

Jedz zdrowo i oszczędzaj [30.11.2011] Chcesz spożywać wyłącznie pełnowartościowe produkty i oszczędzać pieniądze? Korzystaj z innowacyjnych systemów próżniowego przechowywania żywności.. (info)

Networking a płeć [30.11.2011] Polscy profesjonaliści wolą brać udział w zwykłych, niż „ustrukturyzowanych” spotkaniach biznesowych.Jeżeli jednak zdecydują się na prowadzenie networkingu więcej korzyści osiągają, gdy w spotkaniach uczestniczą osoby różnej płci.. (info)

Trane Rental Services Oferuje Tymczasowe Rozwiązania Chłodnicze [30.11.2011] Zarządcy budynków wiedzą, że niemożność zagwarantowania wymaganych poziomów chłodu w budynku, nawet przez krótki okres, może wiązać się ze sporymi kosztami... (info)

Wirtualne światy z i3D na ŚLUM w Katowicach. [30.11.2011] Specjalizująca się w technologii wirtualnej rzeczywistości firma i3D wkracza na Śląski Uniwersytet Medyczny. Projekt eFizjologia, nad którym firma pracowała intensywnie w okresie ostatnich dwóch lat wszedł w etap komercjalizacji... (info)

Mistrzyni Polski Małgosia Rdest po raz pierwszy w bolidzie [30.11.2011] Małgosia Rdest, tegoroczna Mistrzyni Polski w kartingu po raz pierwszy zasiadła za kierownicą profesjonalnego bolidu startując w eliminacjach do programu Formula BMW Talent Cup.. (info)

Lubię to dla Zamku Królewskiego [30.11.2011] Lubię to - Social Media Agency wygrała konkurs na obsługę Zamku Królewskiego w Warszawie w mediach społecznościowych. Agencja przygotowała oraz zaimplementuje długofalową strategię komunikacji na Facebooku... (info)

Przeglądaj hotele w telewizorze [30.11.2011] Innowacyjna aplikacja HRS na telewizory zapewnia szybkie i proste wyszukiwanie hoteli w telewizorach Grundig. HRS, wiodący portal rezerwacji hotelowych w Europie, został jednym z pierwszych partnerów marki Grundig w ramach tego przedsięwzięcia... (info)


EKI-2725 - Gigabitowy switch firmy Advantech w promocyjnej cenie 375 zł

EKI-2725 - Gigabitowy switch firmy Advantech w promocyjnej cenie 375 zł [30.11.2011] Z przyjemnością chcieliśmy poinformować Państwa o nowej promocji na switch EKI-2725 wyposażony w 5 portów gigabitowych 10/100/1000Mbps z autonegocjacją prędkości... (info)


Eksport szkockiej whisky rośnie szybciej niż rodzima konsumpcja

Eksport szkockiej whisky rośnie szybciej niż rodzima konsumpcja [30.11.2011] Pomimo kryzysowych prognoz eksport szkockiej whisky rozwija się niezwykle dynamicznie w tym roku. Potwierdzają to dane pochodzące ze Stowarzyszenia Szkockiej Whisky jak i Towarzystwa The Scotch Malt Whisky Society... (info)


Koleje Mazowieckie dla bezpieczeństwa w Internecie

Koleje Mazowieckie dla bezpieczeństwa w Internecie [30.11.2011] Internet staje się jednym z głównym miejsc, w którym młodzi ludzie nawiązują kontakty towarzyskie czy realizują swoje pasje. Pomimo wielu zalet, nie należy zapominać o zagrożeniach wynikających z korzystania z Sieci... (info)


Bożonarodzeniowa kampania Cukru Królewskiego

Bożonarodzeniowa kampania Cukru Królewskiego [30.11.2011] Rusza świąteczna kampania Cukru Królewskiego promująca innowacyjne produkty przeznaczone do wypieków, usprawniające pracę w kuchni. Działania reklamowe obejmą telewizję, prasę konsumencką i branżową... (info)

Kolejny Certyfikat "Doceń Polskie" dla WWŻ Profi [30.11.2011] Lider branży pasztetów drobiowych, Wielkopolska Wytwórnia Żywności PROFI po raz drugi zdobyła uznanie Loży Ekspertów Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego "Doceń polskie"... (info)


II miejsce dla ImPress PR & Events

II miejsce dla ImPress PR & Events [30.11.2011] 17 listopada br. w nowosądeckim Ratuszu odbyła się uroczysta gala, na której podsumowano IV edycję konkursu "Mój sposób na biznes". Jednym z laureatów była agencja public relations ImPress PR & Events, której przyznano II miejsce... (info)


Uchwycić naturę

Uchwycić naturę [30.11.2011] Od biebrzańskich klimatów po lasy deszczowe Ameryki Południowej i syberyjską tajgę - wszystko to i jeszcze więcej będzie można zobaczyć podczas Międzynarodowego Festiwalu Fotografii Przyrodniczej Sztuka Natury... (info)


Pełnosprawni w domu – urządzamy łazienkę dla niepełnosprawnych

Pełnosprawni w domu – urządzamy łazienkę dla niepełnosprawnych [30.11.2011] Podpowiadamy jak urządzić w pełni funkcjonalną łazienkę dla osób niepełnosprawnych, mając do dyspozycji zaledwie kilka metrów kwadratowych powierzchni... (info)

Nokaut.pl współpracuje z Afiliant.com [30.11.2011] Nokaut.pl, jedna z największych porównywarek cen w polskim internecie przygotowała specjalną ofertę dla wydawców współpracujących z Afiliant.com... (info)


Nowe okapy ARDO – dyskretne piękno, które wciągnie Cię bez reszty

Nowe okapy ARDO – dyskretne piękno, które wciągnie Cię bez reszty [30.11.2011] ARDO wprowadziło do sprzedaży nowe okapy kominowe MG060GLASS i MG090GLASS. Produkty cechują się nowoczesną stylistyką i dużą wydajnością. Urządzenia dostępne są w dwóch wariantach o szerokości 60 i 90 cm... (info)


Święty Mikołaj przyjedzie Mercedesem

Święty Mikołaj przyjedzie Mercedesem [30.11.2011] W tym roku Święty Mikołaj wcześniej, bo już 5 grudnia, rozpocznie swoją pracę. Tego dnia właśnie odwiedzi podopiecznych fundacji „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową” w szpitalu na Bujwida... (info)


Jak wybrać szyby do okien dachowych?

Jak wybrać szyby do okien dachowych? [30.11.2011] Dzięki szerokiej ofercie szyb, okna dachowe mogą spełniać indywidualne wymagania mieszkańców każdego domu. Jednak by okno odpowiadało konkretnym potrzebom, niezbędny jest odpowiedni dobór szkła oraz znajomość jego możliwości technicznych... (info)


Korona Konsumenta 2011 dla Militaria.pl

Korona Konsumenta 2011 dla Militaria.pl [30.11.2011] Militaria.pl po raz kolejny zdobyły uznanie klientów. Tym razem został laureatem plebiscytu Korona Konsumenta edycji 2011 w kategorii sklepy z bronią... (info)


Interaktywne projektory Epson na INTERaktywnych Konferencjach

Interaktywne projektory Epson na INTERaktywnych Konferencjach [30.11.2011] 1 grudnia br. w Warszawie odbędzie się pierwsza, z cyklu 5 bezpłatnych konferencji „INTERaktywne Konferencje Maturalne” przeznaczonych dla nauczycieli i maturzystów.. (info)


Jak rozjaśnić wnętrze?

Jak rozjaśnić wnętrze? [30.11.2011] W ponure, jesienne dni warto, żeby chociaż nasze domy były ciepłe i wypełnione światłem. W kreowaniu takiego przyjaznego wnętrza naszym sprzymierzeńcem mogą być odpowiednie elementy wyposażenia oraz kolorystyka... (info)


Włosy zimą – jak im pomóc?

Włosy zimą – jak im pomóc? [30.11.2011] Na dworze - wiatr, deszcz, mróz…, a w naszych domach sezon grzewczy w pełni, dlatego jesienią i zimą powinniśmy poświęcić im więcej troski i wybrać dobrą suszarkę. Sencor oferuje całą gamę suszarek, które pomogą zadbać o włosy... (info)


Actina Solar G 100 X5 – najszybsza jednoprocesorowa stacja graficzna

Actina Solar G 100 X5 – najszybsza jednoprocesorowa stacja graficzna [30.11.2011] Na polskim rynku pojawił się nowy produkt sygnowany logo Actina Solar – stacja graficzna Actina Solar G 100 X5. Stacja graficzna została wyposażona w sześciordzeniowy układ z serii Sandy Bridge-E - Intel® Core™ i7-3960X Extreme Edition... (info)


Szukasz pomysłu na prezent? Podaruj Voucher Podróżny!

Szukasz pomysłu na prezent? Podaruj Voucher Podróżny! [30.11.2011] Listopad to okres, kiedy zaczynamy poszukiwać prezentów świątecznych dla rodziny i przyjaciół. Vouchery Podróżne oferowane przez Biuro Podróży Supertour LCC są ciekawą propozycją na prezent gwiazdkowy, a także na każdą inną okazję... (info)


Raport Monsterpolska.pl 2011: Najwięcej ofert pracy w Internecie

Raport Monsterpolska.pl 2011: Najwięcej ofert pracy w Internecie [30.11.2011] Jak wynika z analizy badań przeprowadzonych na zlecenie monsterpolska.pl przez firmę Mareco, największe szanse na zatrudnienie mają kandydaci z dużym doświadczeniem i wyższym wykształceniem, którzy szukają pracy przez Internet... (info)


FRUGO w dużej butelce – trzy razy więcej radości, smaku i koloru

FRUGO w dużej butelce – trzy razy więcej radości, smaku i koloru [30.11.2011] Głosy tysięcy miłośników FRUGO nie mogły pozostać bez echa: firma FoodCare, właściciel kultowej marki wprowadziła na rynek FRUGO w nowej, większej butelce... (info)


Raport Monsterpolska.pl: otwartość i chłonność umysłu atutem absolwentów

Raport Monsterpolska.pl: otwartość i chłonność umysłu atutem absolwentów [30.11.2011] Jak wynika z badań przeprowadzonych dla monsterpolska.pl przez firmę Mareco niektórzy polscy pracodawcy chętnie zatrudniają osoby rozpoczynające dopiero swoją karierę. Absolwenci znajdują zatrudnienie najczęściej w branży IT i finansach... (info)

Scopus-Perspektywy Award przepustką do kariery [30.11.2011] 23 listopada br. w Warszawie odbyła się uroczysta gala wieńcząca czwartą edycję prestiżowego konkursu dla wybitnie uzdolnionych młodych naukowców SCOPUS - Perspektywy Young Researcher Award... (info)


Impreza weselna dla klientów w designerskim hotelu

Impreza weselna dla klientów w designerskim hotelu [30.11.2011] Para młoda, tort weselny, zespół muzyczny, oczepiny – prawie 200 gości i partnerów angelo Hotel Katowice czuli się jak na prawdziwym weselu. W ten nietypowy sposób w sobotę 26 listopada hotel zaprezentował swoje podwoje i standard obsługi... (info)


Pancerny Handheld / Tablet PC NoteStar G560Z z Windows XP

Pancerny Handheld / Tablet PC NoteStar G560Z z Windows XP [30.11.2011] NoteStar zaproponowała kompaktowy tablet wielkości klasycznego handheld’a z matrycą 5.6 cala i rozdzielczości 1024x600 pikseli z systemem Windows XP.. (info)

Ruszyła nowa promocja na doladowania.orange.pl! [30.11.2011] W promocji "Nagrania za Doładowania" każdy Użytkownik, który uzupełni konto telefonu na stronie doladowania.orange.pl za minimum 40 zł, otrzyma w prezencie unikalny kod o wartości 10ipays (10 zł) do wykorzystania na serwisie iplay.pl.. (info)


WITTCHEN z pomysłami na Mikołajki

WITTCHEN z pomysłami na Mikołajki [30.11.2011] WITTCHEN sypie pomysłami na mikołajkowe prezenty w bardzo atrakcyjnych cenach. Ceny na skórzane portfele, etui i teczki spadają do -70%. Za pół ceny dostaniemy buty, parasole, apaszki i damskie torby... (info)


Sposób na Mikołaja - najnowszy produkt Acxiom

Sposób na Mikołaja - najnowszy produkt Acxiom [30.11.2011] Acxiom Polska przygotował z okazji zbliżającej się Gwiazdki, specjalną ofertę Email Broadcastingu. W ramach tej oferty, klienci firmy mogą zagwarantować sobie dotarcie drogą email do grupy 300 tys. lub 500 tysięcy osób-rodzin z dziećmi... (info)


Podkowa Leśna kuźnią zamożności

Podkowa Leśna kuźnią zamożności [30.11.2011] Od kilku lat na szczycie rankingu gmin z najbogatszymi mieszkańcami króluje Podkowa Leśna. Tym razem Acxiom Polska wziął pod lupę gminy o najwyższej koncentracji najbogatszych mieszkańców... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...