informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 30.11.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 17

Karnawałowe przysmaki z piankami Haribo [30.11.2008] Przepis na udane karnawałowe przyjęcie to nie tylko dobra muzyka i doborowe towarzystwo, ale również ciekawe menu. Lekkie i oryginalne, a przy tym łatwe w przygotowaniu dania z dodatkiem pianek Haribo to doskonały pomysł na smakowitą i efektowną przekąskę... (info)

Drugi milion euro na inwestycje [30.11.2008] Firma Globus Polska zrealizowała kolejny etap inwestycji technologicznych. Ich celem jest dalszy wzrost konkurencyjności firmy na rynku polskim. Rok 2008, to kolejny rok z rzędu w firmie Globus Polska, który stał pod znakiem inwestycji... (info)

Leasing na oprogramowanie [30.11.2008] Firma SENTE Systemy Informatyczne Sp. z o.o. nawiązała współpracę z Europejskim Funduszem Leasingowym. Umowa partnerska dotyczy nowej oferty EFL „Leasing 0 % na oprogramowanie”... (info)

Rodzaje nieruchomości [30.11.2008] W prawie polskim wyróżnia się cztery rodzaje nieruchomości: gruntowe, budynkowe, lokalowe i rolne, zdefiniowane w różnych przepisach. i od radzaju nieruchomości obowiązują nas różne prawa i obowiązki... (info)


Uroczyste Otwarcie Instytutu Akwarystyki Morskiej w Krakowie

Uroczyste Otwarcie Instytutu Akwarystyki Morskiej w Krakowie [30.11.2008] Dnia 28 listopada przy ul. Starowiślnej 18 odbyło się długo oczekiwane uroczyste otwarcie Instytutu Akwarystyki Morskiej w Krakowie. Uczestniczylli w nim wszyscy miłośnicy akwarystyki morskiej i nie tylko..... (info)


Renesans bajkowego teatru cieni

Renesans bajkowego teatru cieni [30.11.2008] Wydawnictwo Kartex w swojej witrynie internetowej www.kartex.org prezentuje materiały dydaktyczne do zajęć i zabaw plastycznych, materiały do ćwiczeń mowy i spostrzegawczości, okolicznościowe dyplomy, a także pomoce do inscenizacji i zabawy w teatrze cieni... (info)


Sprawdzone pomoce logopedyczne

Sprawdzone pomoce logopedyczne [30.11.2008] Wydawnictwo Kartex to wydawca oryginalnych, autorskich materiałów rozwijających aktywność dzieci, niekonwencjonalnych pomocy dydaktycznych oraz nietuzinkowych, eleganckich dyplomów dla placówek oświatowych. Wydaje również tradycyjne materiały dla logopedów... (info)

Cititravel Polska unowocześnia CRM [30.11.2008] Nowatorski system do zarządzania stroną CMS Webdominator oraz jego integracja z platformą Tour Desk CRM to efekt współpracy Cititravel Polska z toruńską firmą TechWeb. Portal turystyczny Cititravel.pl zmodernizowano zgodnie z trendami panującymi na rynku... (info)

Ruszyły przedsprzedaże letnich wycieczek. [30.11.2008] Niższa cena wycieczki, liczne gratisy i bogatszy wybór sprawiają, że przedsprzedaże wycieczek letnich cieszą się coraz większą popularnością. Do snucia wakacyjnych planów skłaniają też coraz dłuższe i chłodniejsze wieczory... (info)


Oryginalne motywy plastyczne witraży na Boże Narodzenie

Oryginalne motywy plastyczne witraży na Boże Narodzenie [30.11.2008] Oficyna Kartex w swojej witrynie internetowej www.kartex.org promuje tradycyjne materiały dydaktyczne do zajęć i zabaw plastycznych, a w tym również oryginalne motywy plastyczne na Święta Bożego Narodzenia... (info)


Niezwykły kalendarz plastyczny dla dzieci

Niezwykły kalendarz plastyczny dla dzieci [30.11.2008] Od kilku lat na naszym rynku materiałów szkolnych dostępny jest kalendarz dydaktyczny "Sam rysuję mój kalenadrz", który zaadresowano do uzdolnionych plastycznie dzieci... (info)


Wywiad z Janem Chmielewskim

Wywiad z Janem Chmielewskim [30.11.2008] Jan Chmielewski – kierowca rajdowy Wesem NEO Rally Team, tegoroczny zdobywca tytułu Mistrza Polski 2008 klasach R2B i A6 w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski.. (info)


Aligator w warsztacie

Aligator w warsztacie [30.11.2008] Piła Aligator, nowy produkt w asortymencie budowlanym firmy Topex, to prawdziwy drapieżnik wśród narzędzi. Ostra, precyzyjna, szybka i niezawodna. Jej uniwersalny charakter pozwala na cięcie różnego rodzaju drewna, płyt i sklejek... (info)


Licencja na gotowanie

Licencja na gotowanie [30.11.2008] Jesienią 2008 r. firma Gorenje, jeden z największych europejskich producentów sprzętu gospodarstwa domowego, wprowadziła na rynek sprzęt do gotowania najnowszej generacji... (info)


Ostro do przodu

Ostro do przodu [30.11.2008] Znana dotąd głównie z profesjonalnych narzędzi mechanicznych – marka NEO, postanowiła rozszerzyć swoją ofertę o wysokiej jakości narzędzia budowlane... (info)


Wyrzynarka czy pilarka?

Wyrzynarka czy pilarka? [30.11.2008] Pośród opinii na temat obu narzędzi nie znajdziemy jednoznacznej odpowiedzi, które z nich jest lepsze czy bardziej praktyczne. Warto więc zapoznać się z możliwościami jakie oferują, aby dobrać odpowiednią maszynę do planowanej przez nas pracy... (info)


W strugach deszczu

W strugach deszczu [30.11.2008] Stworzone są po to, by nas rozpieszczać. Sprawiają, że w naszym domu mamy deszcz delikatnych kropli lub kaskadę wodospadu. Deszczownice. To dzięki nim zaoszczędzimy nie tylko cenny czas, ale zużycie najcenniejszego zasobu naszego globu - wody... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...