informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 30.11.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 29


Andrzejkowe wróżby „Czas Na Herbatę”

Andrzejkowe wróżby „Czas Na Herbatę” [30.11.2007] Listopad to Andrzejki a Andrzejki to wróżby. Sposobów na wróżenie jest dużo, a jeden z nich to wróżenie z fusów herbacianych.Aby wróżba wyszła i spełniła się trzeba odprawić cały rytuał wróżenia. Bardzo ważną rzeczą są akcesoria... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 30.11.2007 [30.11.2007] Ostatnia sesja w tym miesiącu okazała się najbardziej udana dla posiadaczy małych i średnich spółek. Najlepiej zachowywały się indeksy mWIG40 oraz sWIG80, które zyskiwały przez całą sesję... (info)

Assistance dla najlepszych klientów [30.11.2007] Współpraca firm QXL i Inter Partner Assistance zaowocowała stworzeniem programu lojalnościowego „Ubezpieczenie Assistance” dla Super Sprzedawców Allegro, czyli dla grupy najbardziej aktywnych użytkowników serwisu aukcyjnego... (info)

Otwarte Mistrzostwa Łodzi w Racketlonie [30.11.2007] 14-15 grudnia w Stacji Nowa Gdynia w Zgierzu odbędą się Otwarte Mistrzostwa Łodzi w Racktelonie – SNG TOYA Racketlon Cup. To również drugi w tym roku Turniej Klasyfikacyjny pod patronatem Polskiej Federacji Racketlona... (info)


Poczuj piękno swego ciała i otul je satynowym cudem…

Poczuj piękno swego ciała i otul je satynowym cudem… [30.11.2007] Niejedna z nas jest już znudzona tą szarówką za oknami i z utęsknieniem czeka na pierwsze oznaki śnieżnobiałej zimy…w tym na Mikołaja i Święta.Każdej z nas nasuwa się pytanie - jak poprawić sobie humor w długi, szary jesienny wieczór?.. (info)


Venus, bielizna tylko dla prawdziwych Kobiet…

Venus, bielizna tylko dla prawdziwych Kobiet… [30.11.2007] Venus to włoska bogini wiosny, rzymska bogini miłości, płodności i piękna. Venus jest również planetą miłości i planetą kobiet, co potwierdza powiedzenie „Mężczyźni są z Marsa, a Kobiety z Venus”... (info)


Najnowsza kolekcja bielizny Gorteks Zima 2007.

Najnowsza kolekcja bielizny Gorteks Zima 2007. [30.11.2007] Każda Kobieta jest inna i zasługuje na bieliznę spełniającą wszelkie Jej oczekiwania i potrzeby.Każda poszukuje luksusu wśród marek bieliźniarskich i zabiega o poczucie wyjątkowości..... (info)

Oracle uznany za lidera rynku aplikacji CRM w Europie Zachodniej [30.11.2007] W swoim najnowszym raporcie „Western Europe CRM Applications Competitive Analysis 2007” firma IDC podaje, że Oracle jest największym zachodnioeuropejskim dostawcą systemów do zarządzania kontaktami z klientem (Customer Relationship Management — CRM)... (info)


Mieszko króluje w TV

Mieszko króluje w TV [30.11.2007] 3 grudnia startuje kolejna kampania reklamowa firmy Mieszko pod hasłem „Mieszko Królestwo Nadzienia”. Jej głównym celem jest wzmocnienie wizerunku marki Mieszko... (info)


Bezprzewodowa mysz BenQ P620 – do sześciu miesięcy ciągłej pracy

Bezprzewodowa mysz BenQ P620 – do sześciu miesięcy ciągłej pracy [30.11.2007] Bezprzewodowa mysz BenQ P620 – do sześciu miesięcy ciągłej pracy *** Duża precyzja z sensorem optycznym do 1000dpi, stylowa obudowa i jeszcze bardziej energooszczędna konstrukcja, cena 49 zł z VAT.. (info)


Jas-Fbg: Firma z sercem

Jas-Fbg: Firma z sercem [30.11.2007] W listopadzie JAS-FBG S.A. została uhonorowana Oskarem Serca, przyznanym przez Radę Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii. Statuetkę odebrał osobiście Jerzy Markowski, Prezes spółki podczas XVI koncertu "Serce za serce".. (info)


Ekonomiczny kombajn Nashuatec MP2500

Ekonomiczny kombajn Nashuatec MP2500 [30.11.2007] Euroimpex SA wprowadził na rynek urządzenie wielofunkcyjne Nashuatec MP2500. Łączy w sobie funkcjonalność kopiarki formatu A3, skanera, faksu oraz drukarki z modułem dupleksu... (info)

Nowe wdrożenia HS Partner Pro-Test [30.11.2007] Firma HS Partner Pro-Test z powodzeniem działa na rynku informatycznym od 20 lat, zajmując się pełną komputeryzacją hoteli, restauracji i centrów rozrywkowych i firm z różnych branż. Niedawno miały miejsce nowe, znaczące wdrożenia... (info)


Pistolet do kleju Modeco Expert – specjalista od brudnej roboty

Pistolet do kleju Modeco Expert – specjalista od brudnej roboty [30.11.2007] Skleić można niemal wszystko, rozbity wazon, odłamany plastik czy oderwaną listwę. Jak sprawić, żeby spoina była trwała i mocna, a rozmazane resztki kleju nie psuły wyglądu łączonych powierzchni? Można użyć pistoletu….. (info)


Najmniejszy Aristo świata na rynku już na początku 2008 roku

Najmniejszy Aristo świata na rynku już na początku 2008 roku [30.11.2007] COMES S.A. największy producent notebooków w Europie Środkowej i Wschodniej, poszerza swoją ofertę o nową klasę komputerów przenośnych - Ultra Mobile PC. Aristo Pico 740 wypełnia lukę pomiędzy tradycyjnymi notebookami, a urządzeniami typu PocketPC... (info)


ANNA ACTIVE plus Magnesium czyli woda wzbogacona o magnez

ANNA ACTIVE plus Magnesium czyli woda wzbogacona o magnez [30.11.2007] Woda niezbędna jest do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Ważne jest, żeby była czysta i smaczna, a dzięki temu lepsza dla naszego zdrowia i samopoczucia... (info)


NEC MultiSync LCD2470WVX - niska cena, imponujące możliwości

NEC MultiSync LCD2470WVX - niska cena, imponujące możliwości [30.11.2007] NEC Display Solutions uzupełnia odnoszącą sukcesy serię MultiSync®70 o model NEC MultiSync® LCD2470WVX, 24-calowy monitor LCD w panoramicznym formacie, oferujący szczególnie atrakcyjny współczynnik cena/możliwości... (info)


Profesjonalne efekty dekoracyjne miejsc publicznych

Profesjonalne efekty dekoracyjne miejsc publicznych [30.11.2007] Dzięki nowoczesnym technikom dekoracyjnym obiekty użyteczności publicznej nie muszą już być szare i monotonne. Przy użyciu innowacyjnych farb ściany mogą mienić się metalicznym blaskiem, imitować marmur lub szkło... (info)


Kup drukarkę Gestetner SPC410dn i odbierz urządzenie wielofunkcyjne za 1 zł

Kup drukarkę Gestetner SPC410dn i odbierz urządzenie wielofunkcyjne za 1 zł [30.11.2007] Firma ATA-INT. Ltd, wyłączny dystrybutor marki Gestetner w Polsce, rozpoczęła akcję promocyjną pod hasłem: „Barwy jesieni we dwoje!”. Oferta specjalna dotyczy dwóch modeli urządzeń – SPC410dn i SP1000sf, które można zakupić w łącznej kwocie 3000 złotych netto... (info)


Edimax BR-6641 - router z równoważeniem obciążenia sieciowego

Edimax BR-6641 - router z równoważeniem obciążenia sieciowego [30.11.2007] Edimax Technology, wiodący producent rozwiązań sieciowych, przedstawia router model BR-6641 z równoważeniem obciążenia ruchu wejściowego i wyjściowego, wyposażony w 4 porty WAN i 1 LAN... (info)


NEC AccuSync LCD24WMCX - 24-calowy, panoramiczny monitor w atrakcyjnej cenie

NEC AccuSync LCD24WMCX - 24-calowy, panoramiczny monitor w atrakcyjnej cenie [30.11.2007] Wraz z wprowadzeniem NEC AccuSync® LCD24WMCX, NEC Display Solutions rozszerza portfolio produktowe monitorów segmentu podstawowego o szczególnie atrakcyjny 24-calowy, panoramiczny monitor LCD... (info)


Wzrost rynku specjalistycznych środków piorących dla dzieci

Wzrost rynku specjalistycznych środków piorących dla dzieci [30.11.2007] - pokazują dane z najnowszego raport MEMRB. Od kilku lat obserwujemy w Polsce wzrost liczby urodzeń. Z ostatniego raportu GUS wynika, że w roku 2006 po raz pierwszy od czterech lat w naszym kraju nastąpił dodatni przyrost naturalny... (info)


Bąbelkowa fiesta

Bąbelkowa fiesta [30.11.2007] Hiszpania to jeden najważniejszych europejskich producentów wina. Wśród jej winiarskich regionów na szczególną uwagę zasługuje Katalonia, z której pochodzi jedyna i niepowtarzalna cava Freixenet – iberyjska odpowiedź na francuskie bąbelki... (info)


Karnawał w rytmie Freixenet

Karnawał w rytmie Freixenet [30.11.2007] Znudzony tradycyjnym szampanem? W nadchodzącym karnawale wznoś toasty Freixenet - naturalnie musującym katalońskim winem o niepowtarzalnym, orzeźwiającym smaku i subtelnym kwiatowo-owocowym aromacie... (info)

Nowe wdrożenia HS Partner Pro-Test [30.11.2007] Firma HS Partner Pro-Test z powodzeniem działa na rynku informatycznym od 20 lat, zajmując się pełną komputeryzacją hoteli, restauracji i centrów rozrywkowych i firm z różnych branż. Niedawno miały miejsce nowe, znaczące wdrożenia... (info)

Zmiany w strukturze kapitałowej HS Partner Pro-Test [30.11.2007] Na mocy umowy inwestycyjnej dwóch liderów w swych branżach, firma HSPPT S.A. stała się członkiem Grupy B3System S.A. – firmy notowanej na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych... (info)

Amaris - Spa and Wellness Consulting [30.11.2007] W ostatnich latach Polacy coraz częściej i chętniej poddają się profesjonalnej pielęgnacji - korzystają z dobrodziejstw, jakie proponują im liczne ośrodki SPA i gabinety kosmetyczne... (info)

Crocs Island w Promenadzie [30.11.2007] Znana z produkcji zabawnego i superwygodnego obuwia we wszystkich kolorach tęczy firma Crocs Polska otwiera swoje drugie firmowe stoisko w Polsce. Będzie mieściło się w centrum handlowym Promenada i miało postać wyspy... (info)

Klaster Bioprodukt, bo razem można więcej [30.11.2007] Na polskim rynku żywności ekologicznej pojawił się silny gracz - Klaster Bioprodukt. Nie jest to nowa firma, lecz organizacja zrzeszająca największych polskich producentów i przetwórców żywności bio oraz podmioty związane z branżą żywności ekologicznej... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...