informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 30.11.2006 r.ilość opublikowanych tekstów: 31


Magiczne Święta z herbatami ZAS

Magiczne Święta z herbatami ZAS [30.11.2006] Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, pełen radości i rodzinnych spotkań. Jest to także czas relaksu, kiedy uwiedzeni magiczną atmosferą Świąt, możemy choć na chwilę zapomnieć o codziennej gonitwie... (info)


Praca pełna światła

Praca pełna światła [30.11.2006] W miejscu pracy, gdzie wiele godzin spędzamy przy komputerze, prawidłowe oświetlenie to jeden z głównych czynników poprawiających koncentrację i samopoczucie... (info)

Banki prześwietlone [30.11.2006] Czy przedświąteczne bankowe promocje to uśmiech losu czy pułapka - warto sprawdzić w gorącym, jak informacje giełdowe, serwisie Wirtualnej Polski... (info)


„Radość fotografowania” z aparatem Nikon D40

„Radość fotografowania” z aparatem Nikon D40 [30.11.2006] Pierwszy podręcznik do nauki fotografii przeznaczony przede wszystkim dla użytkowników lustrzanek cyfrowych... (info)

Liroy stracił swoją najnowszą płytę [30.11.2006] Materiał z najnowszej płyty Liroya „L-Niño, Vol.1” , której premiera ma nastąpić 27 listopada został utracony na skutek awarii twardego dysku... (info)


Bezobsługowość w standardzie - Nowy akumulator w ofercie Boscha

Bezobsługowość w standardzie - Nowy akumulator w ofercie Boscha [30.11.2006] O tym, jak ważną częścią naszego samochodu jest sprawny akumulator dowiadujemy się najczęściej w chwili, gdy na siarczystym mrozie, spiesząc się do pracy przekręcamy kluczyk w stacyjce i... nic... (info)

BEA - Wyniki finansowe za trzeci kwartał [30.11.2006] BEA Systems podaje wyniki za trzeci kwartał — kolejne wdrożenia architektury SOA i produktów AquaLogic przez Klientów przyniosły wzrost przychodów rzędu 19 % r/r.. (info)


WSiP pomaga Akademii Pstryk uczyć angielskiego

WSiP pomaga Akademii Pstryk uczyć angielskiego [30.11.2006] "Akademia Pstryk po angielsku" to nie szkolna nuda, ale przede wszystkim zabawa – tak mówi o swoich zajęciach Katarzyna Curyło z Akademii Pstryk... (info)

Epuls wzmacnia skład [30.11.2006] Firma Pixelate Ventures - właściciel młodzieżowego serwisu społecznościowego Epuls.pl – powiększa zespół pracowników. Nowe osoby wzmocnią firmę w obszarze sprzedaży i relacji z partnerami biznesowymi, a także na polu rozwoju poszczególnych działów serwisu... (info)

MES podbija produkcję [30.11.2006] Manufacturing Execution Systems (MES), generacja systemów IT do zarządzania produkcją w czasie rzeczywistym pozostawała do niedawna w cieniu swego „wielkiego brata” - systemu ERP... (info)

Rekordowy przyrost aktywów funduszu AIG MiŚs [30.11.2006] Zarząd AIG Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych S.A. informuje, że podjął decyzję o zawieszeniu z dniem 22 listopada 2006r zbywania jednostek uczestnictwa funduszu AIG FIO Małych i Średnich Spółek, w związku z przekroczeniem przez fundusz 150 mln zł wartości aktywów netto... (info)

Czy czekają nas kredyty mieszkaniowe na 60 lat? [30.11.2006] W Wielkiej Brytanii kredyty hipoteczne udzielane są nawet na blisko 60 lat. Dzięki temu, w sytuacji wciąż rosnących cen mieszkań, konsumenci mają możliwość zakupu nieruchomości... (info)

Collect Consulting prowadzi nabór na szkolenia z zakresu wirtualnej przedsiębiorczości [30.11.2006] Ruszyły zapisy do ogólnopolskiego projektu szkoleń wspierających rozwój e-biznesu, organizowanych przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP)... (info)


Leszek Kuzaj w TipCars Pražský Rallysprint.

Leszek Kuzaj w TipCars Pražský Rallysprint. [30.11.2006] W najbliższy weekend w czeskiej stolicy odbędzie się już po raz dwunasty TipCars Pražský Rallysprint. Wśród zaproszonych gości widnieją dwie polskie załogi startujące na samochodach Subaru... (info)

Ze spamem można walczyć skutecznie [30.11.2006] Zalecaną przez Komisje Europejską skuteczniejszą walkę ze spamem można zrealizować popularyzując najnowsze rozwiązania chroniące przed niechcianą pocztą. Są nimi m.in. szare listy i SPF, wprowadzone do Polski przez grupę OGICOM, wiodącego na rynku dostawcę kompleksowych usług internetowych dla biznesu... (info)

Kobieta według duetu Paprocki & Brzozowski [30.11.2006] „Jak cię widzą, tak cię piszą”. Projektanci Paprocki & Brzozowski o najnowszych trendach w modzie, dojrzałej prostocie i cichej elegancji w serwisie kobieta.wp.pl.. (info)


Europe Health 2006 - Wyniki sondażu Reader’s Digest na temat zdrowia Europejczyków

Europe Health 2006 - Wyniki sondażu Reader’s Digest na temat zdrowia Europejczyków [30.11.2006] 20 listopada 2006 r. w Warszawie odbyła się konferencja, podczas której ogłoszone zostały wyniki drugiej edycji sondażu na temat zdrowia Europejczyków - Europe Health, którego pomysłodawcą i organizatorem jest Reader’s Digest... (info)


DEEP - marka dla wyjątkowych

DEEP - marka dla wyjątkowych [30.11.2006] DEEP to polska marka stworzona z myślą o młodych, aktywnych i ceniących sobie wygodę młodych ludziach. Podążając za najnowszymi trendami, co roku grupa projektantów tworzy dwie zróżnicowane stylistycznie kolekcje... (info)


DEEP - kolekcja jesień-zima 2006

DEEP - kolekcja jesień-zima 2006 [30.11.2006] Niebanalna, wygodna i różnorodna stylistycznie - właśnie tak można określić jesienno - zimową kolekcję marki DEEP... (info)

Zbliża się finał II edycji 'Dnia e-maila - Święta Internautów!' [30.11.2006] Bez internetu trudno dziś wyobrazić sobie otaczającą nas rzeczywistość, stał się nieodłącznym elementem życia ludzi... (info)


Toshiba bezpieczna na 200 %

Toshiba bezpieczna na 200 % [30.11.2006] Toshiba Tecra A8 to wyjątkowo niezawodny komputer z gwarancją zwrotu pieniędzy wraz z naprawionym notebookiem w przypadku naprawy gwarancyjnej w pierwszym roku użytkowania... (info)


Ciepło i sucho

Ciepło i sucho [30.11.2006] Poddasze to dziś pełnoprawna przestrzeń mieszkalna domu. Połać dachowa wymaga więc odpowiedniego ocieplenia. A skoro ocieplenie – to na pewno zabezpieczenie przed wilgocią, czyli folie wstępnego krycia... (info)

Technologie przyszłości w bankowości [30.11.2006] Zastosowanie nowoczesnych technologii w komunikacji Klientów z bankiem staje się powoli codziennością. Jakich innowacji w kontaktach na linii klient - bank możemy spodziewać się w niedalekiej przyszłości?.. (info)

Przedsiębiorczość dla młodych, czyli jak wybrnąć z mariażu „Świetny Pomysł + Brak Kapitału” [30.11.2006] Koło Nauki o Przedsiębiorstwie Akademii Ekonomicznej w Krakowie z okazji 10-lecia swojego istnienia zorganizowało konferencję naukową pt. „Świetny pomysł i brak kapitału – czy z tego małżeństwa może narodzić się dobry biznes? (zewnętrzne źródła finansowania młodej przedsiębiorczości)”... (info)


Szkolenia z cyklu: Włoskie smaki piękna

Szkolenia z cyklu: Włoskie smaki piękna [30.11.2006] W Warszawie 19 listopada odbyło się kolejne szkolenie z prezentacji zabiegów firmy DIBI z cyklu "Włoskie smaki piękna".. (info)


Nowy magazyn na rynku

Nowy magazyn na rynku [30.11.2006] Wydawnictwo Newman Sp. z o.o. wprowadziło na rynek nowy tytuł "PROJEKTORY i EKRANY. Technologie audiowizualne do domu i do biura"... (info)

O jakim prezencie marzy wiele kobiet w Krakowie? [30.11.2006] W krakowskim Centrum Kosmetyki Estetycznej VIP Studio rozpoczęła się coroczna, przedświąteczna sprzedaż Wartościowych Bonów Prezentowych... (info)

Pierwszy elektroniczny katalog narzędzi i urządzeń serwisowych na www.jcauto.pl. [30.11.2006] JC Auto S.A. wprowadziła pierwszy elektroniczny katalog narzędzi i urządzeń serwisowych. Katalog pozwala klientom w łatwy i szybki sposób odnależć poszukiwane produkty... (info)


Kto pyta nie błądzi. 7 ważnych pytań do sprzedawcy podłóg drewnianych

Kto pyta nie błądzi. 7 ważnych pytań do sprzedawcy podłóg drewnianych [30.11.2006] Wybór podłóg drewnianych dostępnych na rynku może przyprawić o ból głowy... (info)


Becker na pierwszej pozycji startowej z nową generacją mobilnych nawigacji

Becker na pierwszej pozycji startowej z nową generacją mobilnych nawigacji [30.11.2006] Dokładnie na okres zimowych wojaży, Becker, marka grupy Harman/Becker Automotive Systems GmbH, rozszerza ofertę przenośnych nawigacji i prezentuje najnowsze modele nowej generacji: Traffic Assist Pro oraz Traffic Assist Pro TMC... (info)


Herbatka z %

Herbatka z % [30.11.2006] Wieczory stają się coraz dłuższe, chłodniejsze i nieprzyjemne? Jest na to rada. Znały ją już nasze praprababki. Aromatyczny, korzenny grzaniec nie tylko rozgrzeje, ale i poprawi nasz nastrój. Przy tym dobrze smakuje i wyśmienicie pachnie!.. (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...