informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 30.11.2005 r.ilość opublikowanych tekstów: 6

1.12.2005r startuje VH1 POLSKA - stacja dla tych, którzy kochają dobrą muzykę [30.11.2005] W samo południe rozpocznie nadawanie stacja VH1 Polska. Pierwszym teledyskiem, który zostanie przez nią wyemitowany, będzie "Ray of Light" Madonny... (info)

Pościel z innowacyjnym wypełnieniem Hollofil Allerban - zdrowy sen także dla alergików [30.11.2005] Hollofil® Allerban® to innowacyjne włókno poliestrowe z wieloma kanalikami powietrznymi służące do wypełniania kołder i poduszek... (info)

Zima opowiedziana na trzy różne sposoby [30.11.2005] Na rynku pojawiły się nowe warianty piw z koncernu Carlsberg - Kasztelan Zimowe, Piast Zimowy i Bosman Polarny... (info)

SafeNet chroni sprzęt sieciowy razem z Kaspersky Lab [30.11.2005] Firma SafeNet, Inc., która ustanawia standardy w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego, ogłosiła wprowadzenie na rynek produktu QuickSec Unified Anti-Virus zawierającego technologię firmy Kaspersky Lab... (info)

Nowy System Zarządzania Tożsamością w Banku BGŻ [30.11.2005] Microsoft podpisał z Bankiem BGŻ umowę na wykonanie Systemu Zarządzania Tożsamością, w oparciu o oprogramowanie Microsoft Identity Integration Server 2003... (info)

Nowy VIA PadLock SDK ułatwia wdrażanie obsługi bezpieczeństwa z procesorami VIA C7 [30.11.2005] Łatwy w użyciu zestaw do tworzenia oprogramowania pomaga programistom wdrażać obsługę najbardziej wszechstronnych narzędzi bezpieczeństwa w zintegrowanym silniku VIA PadLock Security Engine... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...