informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 30.10.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 31


Soczyście owocowe Fruity-Bussi od Haribo

Soczyście owocowe Fruity-Bussi od Haribo [30.10.2008] Nowe żelki Haribo Fruity Bussi to prawdziwa owocowa rewolucja. Wyśmienite połączenie puszystej pianki i smakowitego żelka kryje w sobie wyjątkową niespodziankę - intensywnie owocowe, soczyste nadzienie... (info)

Listopadowe święta wolne od pracy i handlu [30.10.2008] W listopadzie czekają nas dwa dni wolne od pracy i handlu. Zarówno 1-go w dniu Wszystkich Świętych, jak i 11-go listopada podczas Święta Niepodległości sklepy oraz punkty usługowe Parku Handlowego Auchan Bielany będą nieczynne... (info)

Matematyka za angielski - wymiana korepetycji [30.10.2008] Pozbywasz się rzeczy, których już nie potrzebujesz, a w zamian bierzesz to, co ci się podoba – taka jest idea Machniom.pl , serwisu rzeczy na wymianę. Od niedawna w zasobach machniom można wymieniać także… korepetycje dla uczniów i studentów... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 30.10.2008 [30.10.2008] Lepsze dane o PKB w USA. W czwartek indeksy europejskie od początku dnia rosły w następstwem dużych zwyżek na rynkach azjatyckich. Była to reakcja na wczorajszą obniżkę stóp procentowych w Stanach Zjednoczonych o 50 punktów bazowych... (info)


Test płatków śniadaniowych: Za dużo cukru, za mało błonnika

Test płatków śniadaniowych: Za dużo cukru, za mało błonnika [30.10.2008] Żadne z przetestowanych płatków śniadaniowych nie stanowią dobrej podstawy codziennego śniadania dla dzieci. Zawierają za dużo cukru, aby mogły być uznane za zdrowy składnik diety. Problemem bywa również zbyt mała ilość błonnika... (info)


Jak radość lub trwoga, to do blooga

Jak radość lub trwoga, to do blooga [30.10.2008] Nowa odsłona serwisu Wirtualnej Polski bloog.pl. Społecznościowy serwis Wirtualnej Polski – bloog.pl – ma odświeżony layout, przebudowaną stronę główną, nowe kategorie i dodatkowe funkcjonalności... (info)


Kolory luksusu Dekoral

Kolory luksusu Dekoral [30.10.2008] Luksusowe wnętrza może teraz mieć każdy z nas. Wszystko dzięki niepowtarzalnym kolorom farb marki Dekoral. W salonie wprowadzą klimat ekskluzywnego bankietu, sypialnia zmieni się w wytworny buduar, natomiast w łazience będzie można poczuć się jak w SPA... (info)


Nice - wszechstronna technologia

Nice - wszechstronna technologia [30.10.2008] Nice to jedyna marka oferująca zintegrowane systemy sterowania dla prywatnego użytkownika, jak i dla przemysłu. To najprostszy sposób pozwalający stworzyć skoordynowany system automatyzacji w każdym budynku mieszkalnym, biurowym czy użyteczności publicznej... (info)

Ponad 6 milionów przychodu w spółce zależnej na Ukrainie [30.10.2008] Analiza dotychczas osiągniętych przychodów wskazuje, że spółka InterClub zakończy rok z przychodem w wysokości 10 milionów hrywien, czyli w pełni zrealizuje założony plan... (info)


Spotkanie biznesu i nauki na piątej konferencji Dni Betonu

Spotkanie biznesu i nauki na piątej konferencji Dni Betonu [30.10.2008] Ponad 700 osób wzięło udział w organizowanej przez Stowarzyszenie Producentów Cementu konferencji Dni Betonu. Od 13 do 15 października, w Wiśle uczestnicy konferencji rozmawiali o sytuacji rynku w Polsce. Jednym z partnerów konferencji była marka Braas... (info)


Jak deweloperzy walczą z kryzysem

Jak deweloperzy walczą z kryzysem [30.10.2008] Kiedy z każdej strony można usłyszeć głosy o nadciągającym kryzysie, coraz mniej osób decyduje się na kupno mieszkania, w obawie przed utratą zainwestowanych funduszy. Nasuwa się pytanie co przyniesie przyszłość?.. (info)


Wynajmujący zarobią na kryzysie

Wynajmujący zarobią na kryzysie [30.10.2008] Obostrzenia w udzielaniu kredytów hipotecznych, które wprowadzają banki, zwiększą popyt na wynajem mieszkań. Najbliższe miesiące, przyniosą wzrost zysków osobom, które posiadają mieszkania pod wynajem... (info)

Nowe programy Europ Assistance w Polsce- październik 2008 [30.10.2008] Nowe programy Europ Assistance w Polsce- październik 2008-Assistance dla Posiadaczy karty Visa Murator MultiBanku.Program „TATA Motors Assistance” z usługami Europ Assistance Polska.. (info)

Całodobowe serwisy informacyjne w assistance- wygoda i użyteczność [30.10.2008] Dobrem niematerialnym we współczesnym społeczeństwie jest informacja. Szybkość otrzymania aktualnych informacji decyduje o sukcesie poszczególnych przedsięwzięć, zweryfikowane informacje pomagają podejmować trafne decyzje... (info)


Moda ciążowa Haltex – Sposób na niepogodę

Moda ciążowa Haltex – Sposób na niepogodę [30.10.2008] Coraz dłuższe noce i krótkie dnie. Jesienne, niekończące się wieczory i plucha za oknem. Te typowe cechy, charakteryzujące listopadową aurę, wcale nie muszą nas wprowadzać w ponury, depresyjny nastrój... (info)


Wielofunkcyjne urządzenie sieciowe Square One w ofercie FEN

Wielofunkcyjne urządzenie sieciowe Square One w ofercie FEN [30.10.2008] Za sprawą Konsorcjum FEN dostępne są już w sklepach zaawansowane urządzenia sieciowe Square One Personal Server SQ201. W zgrabnej obudowie zamknięto m.in. bezprzewodowy router Wireless-G z firewall’em, przełącznik Gigabit Ethernet, dysk sieciowy... (info)


Wkrętarki udarowe AKU WU282PT i WU284PT.1 – najlepsze w swojej klasie

Wkrętarki udarowe AKU WU282PT i WU284PT.1 – najlepsze w swojej klasie [30.10.2008] Poza standardowymi wkrętarkami akumulatorowymi w ofercie firmy Proma Polska można znaleźć dwie wersje Wkrętarki udarowej AKU marki WORX. Obie wkrętarki charakteryzują się jednym z najwyższych momentów dokręcających w swojej klasie... (info)

Piana montażowa Tytan Euro-line o2 – wysoka jakość za umiarkowaną cenę [30.10.2008] Tytan Euro-Line O2 to dostępna od niedawna na rynku piana wężykowa o najlepszej relacji jakości do ceny. Doskonała do wszelkiego typu uszczelnień niespecjalistycznych, jest gotowym do użycia produktem, który utwardza się pod wpływem wilgoci... (info)


Frezarka górnowrzecionowa FBF-1200 Ferm i stół BX2 – zgrany duet

Frezarka górnowrzecionowa FBF-1200 Ferm i stół BX2 – zgrany duet [30.10.2008] W ofercie Proma Polska każdy majsterkowicz znajdzie coś dla siebie. Dla potrzebujących do pracy elektronarzędzia uniwersalnego, jest zestaw składający się z Frezarki górnowrzecionowej FBF-1200 marki Ferm i stołu BX2 marki Proma... (info)


Tyci Grześki – ideał teraz ukryty w maleńkim wafelku

Tyci Grześki – ideał teraz ukryty w maleńkim wafelku [30.10.2008] Grześki stworzyły idealne na jeden kęs wafelki Tyci Grześki. Nowa forma wafelka i praktyczne opakowanie to tylko niektóre z zalet nowego produktu, który można „gryźć na okrągło”... (info)


„Pochwal się swoim wnętrzem” – konkurs RuckZuck zakończony

„Pochwal się swoim wnętrzem” – konkurs RuckZuck zakończony [30.10.2008] Niepowtarzalną okazję do pokazania swoich umiejętności aranżacyjnych mieli w tym roku klienci sieci sklepów RuckZuck, mogąc wziąć udział w konkursie „Pochwal się swoim wnętrzem”... (info)


Wola warszawskim City

Wola warszawskim City [30.10.2008] Postindustrialne tereny Woli są dziś systematycznie oczyszczane i przygotowywane pod budowę kolejnych inwestycji. Wschodnia część dzielnicy zespoliła się z centrum miasta przyjmując charakter biurowy... (info)

Ataki na banki - nowy artykuł Kaspersky Lab [30.10.2008] Kaspersky Lab informuje o opublikowaniu artykułu zatytułowanego "Ataki na banki" autorstwa Roela Schouwenberga, starszego analityka wirusów. Artykuł zawiera przegląd metod wykorzystywanych przez cyberprzestępców do atakowania instytucji finansowych... (info)

Utimaco liderem w „Magicznym Kwadrancie” zabezpieczeń danych mobilnych [30.10.2008] Utimaco – producent profesjonalnego oprogramowania zabezpieczającego dane – został uznany jednym z liderów w ogłoszonym przez firmę Gartner „kwadrancie liderów” zabezpieczeń danych mobilnych - Mobile Data Protection 2008 Magic Quadrant... (info)


Finalista konkursu „Zostań DJ’em Bacardi B-Live 2008/2009” wybrany.

Finalista konkursu „Zostań DJ’em Bacardi B-Live 2008/2009” wybrany. [30.10.2008] W sobotnią noc 25 października, w katowickim Rondzie Sztuki, odbyła się kolejna edycja Bacardi B-Live. Był to niezwykły wieczór, również za sprawą pojedynku trzech z dziewięciu półfinalistów konkursu „Zostań DJ’em Bacardi B-Live 2008/2009”... (info)

Szansa zawodowa dla rolników [30.10.2008] Szansę na zdobycie nowego zawodu osobom odchodzącym z rolnictwa stwarza projekt „Rolniku, skorzystaj z szansy!” realizowany przez Stowarzyszenie Forum Pracodawców w Kielcach, a współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego... (info)


BenQ E2400HD - pierwszy na świecie 24” monitor full HD 16:9

BenQ E2400HD - pierwszy na świecie 24” monitor full HD 16:9 [30.10.2008] 24 cale, kontrast 10.000:1 DCR, 2 ms GTG, wbudowane głośniki, gniazdo HDMI 1.3, w Polsce dostępny od początku listopada w sugerowanej cenie detalicznej 1069 zł (z VAT)... (info)

KNF zatwierdziła Prospekt Emisyjny AutoGuard S.A. [30.10.2008] W dniu 28 października b.r. Komisja Nadzoru Finansowego zatwierdziła Prospekt Emisyjny AutoGuard S.A., wiodącego na polskim rynku producenta technologii w zakresie ochrony i monitoringu pojazdów... (info)


Jesienny prezent od Goplany

Jesienny prezent od Goplany [30.10.2008] Goplana przygotowała promocyjną ofertę dwóch smaków czekolad. Za tę samą cenę dostaniesz aż o 15% więcej czekolady Oryginalnie Mlecznej oraz Klasycznie Gorzkiej... (info)


Zagraj o życie! - zostań bohaterem

Zagraj o życie! - zostań bohaterem [30.10.2008] Nagle na Twoich oczach ktoś traci przytomność. Jak się zachować? Czy umiałbyś pomóc w takiej sytuacji? Znaleźć odpowiedzi na te pytania pomoże Ci ResQman – bohater gry internetowej, która uczy pierwszej pomocy... (info)


Fortuna soki 100% - zdrowy i pewny wybór

Fortuna soki 100% - zdrowy i pewny wybór [30.10.2008] Masz ochotę na napić się czegoś zdrowego, ale brakuje Ci czasu na studiowanie etykiet i nie chcesz rezygnować z ulubionych smaków? Wypróbuj nową Fortunę, która jako jedyna marka w Polsce, ma od jesieni w ofercie wyłącznie soki 100% - w 16 różnorodnych smakach... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...