informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 30.10.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 30


Nowe szaty Primy

Nowe szaty Primy [30.10.2007] We wrześniu kawy marki Prima zmieniły swoje opakowania. Teraz Prima Finezja, Prima Rumba, Prima Impresja oraz bezkofeinowa Prima Relax, kuszą nie tylko gwarancją jakości i smaku, ale także nową grafiką... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 30.10.2007 [30.10.2007] Dzisiejsza sesja nie przyniosła dalszych zwyżek indeksów. Notowania rozpoczęły się neutralnie, jednak dalsze godziny sesji upłynęły pod znakiem coraz większych zniżek indeksów... (info)


Peppermint rozbudowuje dział kreacji

Peppermint rozbudowuje dział kreacji [30.10.2007] Do zespołu kreatywnego agencji marketing services Peppermint dołączył Sebastian Person. Na stanowisku Art. Directora odpowiedzialny będzie za obsługę kreatywną m.in. takich marek jak Lipton i Skoda... (info)

ASTOR przedstawia Złote równanie dla przemysłu [30.10.2007] Krakowska spółka ASTOR, jeden z liderów na rynku produktów do automatyzacji i zarządzania produkcją, rozpoczęła kampanię wizerunkową pod hasłem „Złote równanie dla przemysłu”... (info)

Roboty, światło i dźwięk … ASTOR współorganizatorem projektu Copernicus [30.10.2007] 19 października br. na dziedzińcu Collegium Maius Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie odbył się wyjątkowy pokaz audiowizualny Copernicus, który współorganizowała firma ASTOR... (info)

Credit House podbija Polskę [30.10.2007] Szczecińska firma doradztwa kredytowego - Credit House Polska specjalizująca się w kredytach hipotecznych dynamicznie wchodzi na rynek ogólnopolski. Dynamiczny rozwój firmy odzwierciedla tendencje na krajowym rynku kredytów hipotecznych... (info)

Konica Minolta na Targach Książki w Krakowie [30.10.2007] Wydawcy z całej Polski spotkali się w Krakowie na 11. Targach Książki - jednej z najważniejszych imprez branży wydawniczej w Polsce. Wśród wystawców była firma Konica Minolta Business Solutions Polska... (info)


Hays Poland umacnia zespół

Hays Poland umacnia zespół [30.10.2007] Hays Poland, lider w zakresie rekrutacji specjalistycznych umacnia swój zespół kadry menedżerskiej zatrudniając nowe osoby i awansując wyróżniających się pracowników... (info)


Międzynarodowe spotkanie Partnerów Handlowych Konica Minolta

Międzynarodowe spotkanie Partnerów Handlowych Konica Minolta [30.10.2007] Firma Konica Minolta zorganizowała w Hamburgu ogólnoeuropejskie spotkanie dla swoich Partnerów Handlowych. Konferencja odbyła się pod hasłem „The Power of Change” – „Siła Zmian”. Uczestniczyło w niej 30 osób z Polski... (info)


Aten International prezentuje nowy przełącznik KVM

Aten International prezentuje nowy przełącznik KVM [30.10.2007] Firma Aten International prezentuje pierwszy na świecie przełącznik KVM w postaci konsoli Dual-Rail z 19-calowym wyświetlaczem LCD. KL1508 / KL1516 są nowoczesnym połączeniem niespotykanego wyglądu z doskonałą funkcjonalnością do zarządzania serwerowniami... (info)


Gold Finance wskazuje Klientom drogę nie tylko na rynku finansowym

Gold Finance wskazuje Klientom drogę nie tylko na rynku finansowym [30.10.2007] Począwszy od 2 listopada, osoby korzystające z doradztwa w zakresie Funduszy Inwestycyjnych bądź Kredytów Mieszkaniowych otrzymają Nawigację Garmin Nuvi 200... (info)

Milion złotych na rozwój ChemiParku. [30.10.2007] Komisja Polityki Rozwoju Regionalnego i Gospodarki Sejmiku Województwa Dolnośląskiego pozytywnie zaopiniowała przyznanie 1 miliona złotych ChemiParkowi Technologicznemu w Brzegu Dolnym... (info)


Projektor kinowy Full HD z dużą jasnością

Projektor kinowy Full HD z dużą jasnością [30.10.2007] Optoma zaprezentowała projektor HD81 LV przeznaczony do kina domowego i zastosowań komercyjnych w najwyższej rozdzielczości HD 1080p. Ten prestiżowy model Optomy charakteryzuje się wyjątkową jak na segment projektorów kinowych jasnością 2500 ANSI lumenów... (info)

Płać za Multimo w punktach sieci VIA – Moje Rachunki [30.10.2007] Firma GTS Energis podpisała umowę z BillBird S.A., twórcą i operatorem pierwszej polskiej sieci płatności gotówkowych VIA – Moje Rachunki, obecnie liderem na polskim rynku masowych płatności... (info)


Kaspersky Lab Polska na VI Kongresie Technologicznym -

Kaspersky Lab Polska na VI Kongresie Technologicznym - "Razem w przyszłość" [30.10.2007] Kaspersky Lab, producent rozwiązań służących do ochrony danych, uczestniczył w VI Kongresie Technologicznym - "Razem w przyszłość" zorganizowanym przez Polkomtel S.A... (info)

Nagroda dla Schenkera za najlepszą reputację i największą rozpoznawalność marki [30.10.2007] W Berlinie redakcja czasopisma LOGISTIK inside uhonorowała firmę SCHENKER nagrodą Image Award 2007, uznając Schenkera za najlepiej znaną w Niemczech firmę spedycyjno-logistyczną.. (info)


Schenker ze Spain-TIR liderami rynku w Hiszpanii i w Portugalii

Schenker ze Spain-TIR liderami rynku w Hiszpanii i w Portugalii [30.10.2007] Nowe możliwości na Półwyspie Iberyjskim dzięki 72 nowym oddziałom w sieci Schenkera • wkrótce w ofercie operatora dodatkowe, regularne usługi międzynarodowe dla klientów w całej Europie.. (info)

BizTech autoryzowanym egzaminatorem Thomson Prometric [30.10.2007] BizTech Konsulting S.A. uzyskał autoryzację znanego na świecie centrum egzaminacyjnego Thomson Prometric na organizację egzaminów, sprawdzających umiejętności w zakresie szeroko rozumianych nowoczesnych technologii – informatyki i telekomunikacji... (info)


Gawin spełnia marzenie chorego chłopca

Gawin spełnia marzenie chorego chłopca [30.10.2007] Fabryka Mebli Gawin wygrała licytację fotela wysadzanego kryształami Swarovskiego. Dzięki pieniądzom z aukcji spełnią się marzenie chorego na białaczkę 5-letniego Emila... (info)


Organique rozkwita Magnolią

Organique rozkwita Magnolią [30.10.2007] „Relaks i chwila wytchnienia są równie istotne, jak praca i codzienne obowiązki. Powinniśmy tworzyć równowagę między dwoma światami – cielesnym, fizycznym oraz duchowym, metafizycznym... (info)


Złota Villa dla ceramiki OVO

Złota Villa dla ceramiki OVO [30.10.2007] Tytuł Złotej Villi - nagrody przyznawanej przez miesięcznik Villa - otrzymała kolekcja ceramiki sanitarnej OVO firmy Disegno Ceramica, wyróżnieniem została uhonorowana kabinę LOGIC HORIZON marki Cesana... (info)


Organiczna oaza – otwarcie nowego sklepu Organique w Gliwicach

Organiczna oaza – otwarcie nowego sklepu Organique w Gliwicach [30.10.2007] Dzisiejszy świat zmusza nas do pośpiechu – jesteśmy zmęczeni pracą, pogonią za awansami, miejskim hałasem, brakiem czasu i odpoczynku. Podaruj sobie odrobinę relaksu – wybierz się na spacer po gliwickim rynku i odwiedź nowy sklep firmy Organique... (info)

Nowa osoba w zespole Tar Heel Capital [30.10.2007] Do zespołu Tar Heel Capital – funduszu zarządzającego inwestycjami Private Equity – dołączyła Izabella Żakowska. Wcześniej zajmowała stanowisko dyrektora finansowego w spółce Vos Logistics Polska Sp. z o.o... (info)

Wola Info dla Bre Banku [30.10.2007] Wola Info, warszawska spółka informatyczna, wygrała przetarg na wykonanie systemu zarządzania operacyjnego dla BRE Bank SA. Zakończenie prac jest przewidziane na 2008 r... (info)

Kolejny bardzo dobry kwartał TETY [30.10.2007] Ponad 32-procentowy wzrost skonsolidowanego zysku netto zanotowała TETA w trzecim kwartale 2007 r. Spółka podtrzymuje prognozę zakładającą zwiększenie wyniku do 10 mln zł na koniec tego roku... (info)

W 2BE.PL ceny domen zwariowały [30.10.2007] Wydawać by się mogło, że jesień to okres szarości i wszechogarniającej nudy. Nic bardziej mylnego! W tym roku nuda i marazm na pewno nie dotkną polskiego rynku domen internetowych... (info)


Kidprotect i 2BE.PL odcinają pedofilom dostęp do serwerów

Kidprotect i 2BE.PL odcinają pedofilom dostęp do serwerów [30.10.2007] Dziecięca pornografia to jeden z najpoważniejszych problemów współczesnego Internetu. W celu skuteczniejszego przeciwdziałania temu zjawisku współpracę podjęły fundacja Kidprotect i firma hostingowa 2BE.PL (www.2be.pl)... (info)

Biznes Profit w Dominet Banku – czysty zysk dla przedsiębiorstw [30.10.2007] Dominet Bank wzbogaca swoją ofertę adresowaną do mikroprzedsiębiorstw, wprowadzając nowy produkt finansowy pod nazwą - Biznes Profit. W jego ramach klienci mogą skorzystać z trzech różnych pakietów produktowych: DOBRY POCZĄTEK, MOJA FIRMA i ORGANIZACJA... (info)

Loacker - Gran Pasticceria [30.10.2007] Włoski producent zdrowych i smakowitych wafelków przygotował na jesienną słotę i długie, zimowe wieczory wyjątkową kolekcję wybranych przez siebie pyszności, zamkniętych w eleganckiej bombonierce, która jak wszystko, co klasyczne, nigdy nie wychodzi z mody... (info)


Nowy numer EU Magazine

Nowy numer EU Magazine [30.10.2007] W październiku do salonów prasowych EMPIK, InMedio/Realy i Kolporter trafił najnowszy numer EU MAGAZINE. Na okładce znalazł się były premier RP Kazimierz Marcinkiewicz... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...