informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 30.10.2006 r.ilość opublikowanych tekstów: 16

Nails Professional – piąta odsłona [30.10.2006] Piąta edycja Międzynarodowego Forum i Targów Pielęgnacji Paznokci Nails Professional to jedno z najważniejszych i najbardziej prestiżowych wydarzeń branży kosmetycznej w listopadzie... (info)

Dolnośląska Spółka Gazownictwa porządkuje swoje procesy z pomocą IDS Scheer [30.10.2006] Trwa projekt analizy i optymalizacji najważniejszych procesów biznesowych w jednej z sześciu należących do PGNiG spółek dystrybucji gazu – Dolnośląskiej Spółce Gazownictwa (DSG)... (info)

Frywolni Jankesi [30.10.2006] Kolejny raz władza załamuje ręce, że jej szyki pomieszano. Tym razem, o dziwo, winni są Amerykanie. Na razie jeszcze nie padają posądzenia o tkwieniu mieszkańców Białego Domu w układzie. Ale kto wie, wszystko może się zdarzyć... (info)

Wydajność mono w kolorowych urządzeniach Gestetner [30.10.2006] Firma ATA-INT. Ltd dostarczająca rozwiązania w zakresie zarządzania produkcją dokumentów i komunikacji dokumentowej, wzbogaciła swoją ofertę o nowe urządzenie wielofunkcyjne marki Gestetner, której jest wyłącznym dystrybutorem... (info)

Dynamiczny wzrost zyskowności BRE Banku [30.10.2006] Pierwotny roczny cel finansowy Grupy BRE przekroczony już w 3 kwartale... (info)

Zmiany w strukturze firmy Schenker w Wielkiej Brytanii [30.10.2006] W wyniku fuzji Schenkera i BAX Global powstały nowe kierownictwo oraz wspólna siedziba oddziałów firm, położona na Heathrow w Wielkiej Brytanii.. (info)

Rozpoczęło działalność nowe centrum logistyczne w Azji Północnej [30.10.2006] Dzięki Schenker KLC światowe rynki zyskują dostęp do połowy potencjału nabywczego Korei.. (info)

iPod shuffle [30.10.2006] Najmniejszy na świecie odtwarzacz cyfrowej muzyki, iPod shuffle 1 GB pozwala na przypięcie do rękawa, klapy lub paska do 240 piosenek. Noś iPoda shuffle jako odznakę fana muzyki... (info)

Całkowicie odnowiony iPod nano [30.10.2006] Cieńsza obudowa. Pięć modnych kolorów. Jaśniejszy ekran. Baterie pracujące do 24 godzin po jednym naładowaniu. Tylko nazwa pozostała taka sama. W modelach iPoda nano 2 GB, 4 GB i 8 GB można umieścić do 2 000 piosenek... (info)

Nowy iPod [30.10.2006] Nadszedł czas, aby najlepszy na świecie odtwarzacz muzyki ponownie wyszedł na scenę i kolejny raz zabisował... (info)

Routery bintec z serii R firmy Funkwerk-EC gwarantują 300% przyrost wydajności w połączeniach VPN [30.10.2006] Bezpieczny przesył danych i głosu: nowe routery bintec serii R o większej wydajności i ulepszonym systemie zabezpieczeń.. (info)

Finał największego na świecie turnieju golfowego dla amatorów Volvo Masters Amateur [30.10.2006] Długo oczekiwany finał największego na świecie turnieju golfowego dla amatorów - Volvo Masters Amateur odbył się w dniach 26 – 29 października na polu golfowym Club de Golf Valderrama w Andaluzji... (info)

Piękne wnętrza samochodów marki Volvo [30.10.2006] Na klientów salonu samochodowego „Dom Volvo" czekają obecnie nie tylko samochody, ale również wyjątkowe prace Thomasa Bernstranda... (info)

Rudolph W. Giuliani, legendarny burmistrz Nowego Jorku wybiera bezpieczne Volvo S80 [30.10.2006] Rudolph W. Giuliani przyjechał do Warszawy, aby wygłosić wykład na temat przywództwa... (info)

Siódemki - od sklepu internetowego do stacjonarnego. [30.10.2006] Sklep internetowy Siódemki.com, specjalizujący się w muzyce reggae i płytach winylowych, otwiera pierwszy stacjonarny salon sprzedaży w Warszawie. Otwarcie na początku listopada... (info)

Zakończenie drugiej rundy konkursu Euromanager! [30.10.2006] Studenci WSKiZ na wysokim miejscu.. (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...