informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 30.09.2013 r.ilość opublikowanych tekstów: 49


EVOLVEO StrongPhone Wifi - smartfon i pancernik w jednym

EVOLVEO StrongPhone Wifi - smartfon i pancernik w jednym [30.09.2013] Pojawił się nowy model w kategorii telefonów wytrzymałych - EVOLVEO StrongPhone Wifi. Producent postanowił połączyć w nim cechy doceniane w telefonach pancernych, z tymi najczęściej wykorzystywanymi przez użytkowników smartfonów... (info)


Śmieci po nowemu, po ostrowsku

Śmieci po nowemu, po ostrowsku [30.09.2013] Od 1 lipca 2013 roku w całym kraju obowiązują zmienione zasady odbioru i zagospodarowania odpadów. Do tej pory mieszkaniec wybierał – lub nie – firmę, z którą indywidualnie podpisywał umowę, firma odpady odbierała... (info)


Kurczak Zagrodowy z Podlasia bohaterem Księgi Szefów Kuchni

Kurczak Zagrodowy z Podlasia bohaterem Księgi Szefów Kuchni [30.09.2013] Konrad Birek, szef kuchni w autorskiej restauracji Roberta Sowy „Sowa & Przyjaciele” i ambasador marki Zagrodowy, przygotował swoje pomysły na Kurczaka Zagrodowego z Podlasia... (info)


Nowość – Tikkurila Valtti Super Guard. Skuteczna i trwała ochrona drewna.

Nowość – Tikkurila Valtti Super Guard. Skuteczna i trwała ochrona drewna. [30.09.2013] Tikkurila Valtti Super Guard to nowy podkład impregnujący do powierzchni drewnianych eksponowanych na zewnątrz. Stosowany jako warstwa gruntująca, zapewnia drewnu skuteczną ochronę i gwarantuje utrzymanie jego pięknego wyglądu przez wiele lat... (info)


Measy: ten sam rozmiar - większe możliwości

Measy: ten sam rozmiar - większe możliwości [30.09.2013] Firma Measy Electronics wprowadziła na rynek odświeżoną wersję dongla U2A – model U2B. W stosunku do poprzednika, nowy model wyposażony został w 8GB pamięci flash oraz moduł Bluetooth... (info)

Na rower jesienią... [30.09.2013] Jesień to idealna pora roku dla rowerzystów. Nareszcie skończyły się upały, nie trzeba czekać na wieczór lub zrywać się o świcie, żeby pojeździć... (info)


Znamy zwycięzcę Roca Designer!

Znamy zwycięzcę Roca Designer! [30.09.2013] Znamy już zwycięzcę ogólnopolskiego konkursu dla architektów Roca Designer. Pierwsze miejsce oraz nagrodę pieniężną w wysokości 1500 EURO zdobył warszawski architekt, Marcin Irek... (info)

Nowe Dyspensery od Develey Food Service [30.09.2013] Znaczne ułatwienie dla fanów sosów Develey – firma wychodząc naprzeciw potrzebom klientów wprowadziła nowy system dyspenserów do butelek z sosami... (info)


Biały toner ze złotym medalem

Biały toner ze złotym medalem [30.09.2013] Drukarka Oki C711WT/ES7411WT zdobyła Złoty Medal na V Targach Reklamy i Poligrafii Reklamowej − Festiwal Marketingu Festiwal Druku, które odbyły się w Warszawie. To kolejna nagroda przyznana przez branżę... (info)

Bezpieczeństwo IT w firmach cechuje znaczne niedofinansowanie [30.09.2013] 60% osób podejmujących w biznesie decyzje w zakresie IT uważa, że brakuje czasu oraz pieniędzy na opracowanie polityk bezpieczeństwa... (info)


Jeśli oszczędzać „na długo”, to tylko z Credit Agricole

Jeśli oszczędzać „na długo”, to tylko z Credit Agricole [30.09.2013] Bank wciąż zachęca klientów do powierzania mu środków. Ostatnio zdecydował się poszerzyć swoją ofertę o 36-miesięczną lokatę, której oprocentowanie stałe wynosi 4,25 proc. w skali roku... (info)


Certyfikacja LEED a izolacje techniczne

Certyfikacja LEED a izolacje techniczne [30.09.2013] Certyfikacja LEED to obecnie jeden z najpopularniejszych sposobów na potwierdzenie, że wznoszony lub odnawiany budynek jest energooszczędny, zrównoważony i cechuje się minimalnym negatywnym oddziaływaniem na otoczenie... (info)


Firma AB Bechcicki uruchomiła systemy e-commerce zaprojektowane przez Divante

Firma AB Bechcicki uruchomiła systemy e-commerce zaprojektowane przez Divante [30.09.2013] Divante – spółka z Grupy OEX oferująca rozwiązania w zakresie e-commerce i marketingu internetowego – stworzyła projekty internetowej platformy sprzedaży dla kanału B2C i B2B dla lidera rynku handlu hurtowego materiałami budowlanymi i farbami... (info)

Najlepszy lokal w Toruniu [30.09.2013] „Twierdza Toruń” Okoński w Forcie IV przy ul. Chrobrego 86 zwyciężyła w konkursie na najlepiej zagospodarowany gminny lokal użytkowy w Toruniu. Cztery inne lokale zdobyły wyróżnienia... (info)

Mediapolis Custom Publishing wygrywa kolejne przetargi [30.09.2013] Mediapolis Custom Publishing wygrało dwa przetargi oraz pozyskało do obsługi kolejny tytuł swojego Klienta. Łącznie agencja będzie obsługiwać trzy nowe magazyny dla firm Goodyear, PGNiG oraz Medtronic Polska... (info)

Branding jako strategia ponadprzeciętnego wzrostu. [30.09.2013] Branding to strategia wykorzystania wizerunku do budowania marki wspierającej sprzedaż, budującej wysokie marzę, pozwalające na rozszerzanie na nowe rynki, nowe oferty i nowe grupy klientów... (info)

Okna Winergetic Premium w Domu Zeroenergetycznym GREEN POWER [30.09.2013] W budynkach wysokoenergooszczędnych wszystkie przegrody zewnętrzne muszą spełniać rygorystyczne kryteria dotyczące izolacyjności termicznej oraz szczelności. Dotyczy to również okien i drzwi zewnętrznych... (info)

Trójwarstwowe uszczelnienie okien w systemie greenteQ w Domu Zeroenergetycznym GREEN POWER [30.09.2013] W budynku GREEN POWER zaprojektowano dużo przeszklonych powierzchni, dzięki którym ma być pozyskiwane ciepło z promieniowania słonecznego... (info)


Kolor wygrywa: szklana kolekcja Colour Concept od Villeroy & Boch w trzech nowych barwach

Kolor wygrywa: szklana kolekcja Colour Concept od Villeroy & Boch w trzech nowych barwach [30.09.2013] Zmieniamy reguły! Tradycyjną zabawę w zielone poszerzamy o inne kolory. Wszystko za sprawą Villeroy & Boch i jego szklanej kolekcji Colour Concept. Daj się porwać barwnemu szaleństwu i pomaluj swój świat - nie tylko na żółto i na niebiesko!.. (info)


Przetwory z pomidorów marki Happy Frucht - gdy kończy się sezon na pomidory

Przetwory z pomidorów marki Happy Frucht - gdy kończy się sezon na pomidory [30.09.2013] Wszystko, co dobre, kiedyś się kończy … I tak niestety i w tym roku pożegnaliśmy sezon na pomidory ... (info)


Funkcjonalność zamknięta w gustownej formie, czyli kolekcja VENTO marki Unimebel

Funkcjonalność zamknięta w gustownej formie, czyli kolekcja VENTO marki Unimebel [30.09.2013] W ciągu dnia funkcjonalna sofa 3-osobowa, wieczorem narożnik dla całej rodziny, a w nocy przestronne łózko. Tak prezentuje się sofo narożnik, który wraz z wygodnym fotelem tworzą wyjątkową kolekcję wielofunkcyjnych mebli - VENTO firmy Unimebel... (info)


Pierwszy na Śląsku pokaz z cyklu

Pierwszy na Śląsku pokaz z cyklu "Ambasador Nauki" w Siewierzu [30.09.2013] Już 900 uczniów i ponad 50 nauczycieli w Polsce wzięło udział w pokazach w ramach programu „Ambasador Nauki”!.. (info)


Bądź widoczny na drodze – weź udział w akcji Odblaskowi.pl w Białymstoku

Bądź widoczny na drodze – weź udział w akcji Odblaskowi.pl w Białymstoku [30.09.2013] Jak poprawić naszą widoczność na drodze po zmroku? To jedno z zagadnień, na jakie zwrócą uwagę organizatorzy akcji Odblaskowi.pl, która odbędzie się w najbliższy weekend w Centrach Handlowych Auchan w Białymstoku... (info)

Ruszyła druga edycja badania Komunikacja SMS w Polsce 2013 [30.09.2013] Platforma SerwerSMS.pl rozpoczęła kolejną edycję ogólnopolskiego badania „Komunikacja SMS w Polsce 2013”. Ma ono na celu poznanie opinii Polaków na temat komunikacji mobilnej. Nowością tej edycji jest podział na dwa segmenty... (info)

Czy SMS może być impulsem skłaniającym do zakupów ? [30.09.2013] Jak wynika z badania przeprowadzonego przez Platformę SerwerSMS.pl SMS może przyczynić się do odwiedzenia strony internetowej sprzedawcy lub udania się do sklepu. Mogą też stanowić skuteczne narzędzie wsparcia promocji produktów spożywczych... (info)


ADAM-6217 - Inteligentny moduł z wejściami analogowymi do sieci Ethernet z funkcją switcha

ADAM-6217 - Inteligentny moduł z wejściami analogowymi do sieci Ethernet z funkcją switcha [30.09.2013] ADAM-6217 to moduł firmy Advantech dedykowany do pracy w sieci Ethernet, tym razem wyposażony w 8 różnicowych wejść analogowych o rozdzielczości 16 bitów, które pozwalają na pomiar wielkości analogowych w standardzie napięciowym oraz prądowym... (info)


Fizjoterapeuta pomoże w treningach

Fizjoterapeuta pomoże w treningach [30.09.2013] Bieganie to jedna z najbardziej popularnych w naszym kraju aktywności. Aby skutecznie realizować sportowe cele, nie wystarczy kupić buty i odpowiednią odzież. Trzeba też czasem skorzystać ze wsparcia specjalisty... (info)


Sekret piwa w rękach mnichów

Sekret piwa w rękach mnichów [30.09.2013] Mnisi z belgijskiego opactwa Grimbergen, słynącego z warzenia piwa od 1128 roku, przybyli do Polski, by podzielić się gromadzoną przez wieki wiedzą na temat złotego trunku... (info)


NSG Group wspiera badania profilaktyczne mieszkanek Sandomierza

NSG Group wspiera badania profilaktyczne mieszkanek Sandomierza [30.09.2013] NSG Group, właściciel spółek Pilkington w Polsce, zaprasza mieszkanki Sandomierza na bezpłatną mammografię i cytologię... (info)


Posesja w zgodzie z naturą - kostka brukowa z kolekcji Polbruk Petra

Posesja w zgodzie z naturą - kostka brukowa z kolekcji Polbruk Petra [30.09.2013] Natura na pierwszy rzut oka wydaje się być królestwem chaosu. Dopiero bliższe przyjrzenie się jej prawom ujawnia wszechobecną harmonię. Podobnie jest z kolekcją kostek brukowych Polbruk Petra... (info)


Rekordowy Program TV!

Rekordowy Program TV! [30.09.2013] Aplikacja Program TV – dostępna w wersjach na urządzenia z systemem operacyjnym Android, iOS, WP7, a nawet Symbian – umożliwia przeglądanie programu telewizyjnego dla ponad 300 stacji telewizyjnych, w tym ponad 140 polskojęzycznych... (info)


Przemaluj swoje wnętrze: Barwy jesieni

Przemaluj swoje wnętrze: Barwy jesieni [30.09.2013] Polska jesień emanuje całą feerią kolorów, wywołujących nostalgię, radość, ciepło, a nawet poczucie bezpieczeństwa. Barwy natury niosą za sobą różnorodne emocje i mogą dostarczać inspiracji przy aranżacji wnętrz... (info)


Pakowne skrzynie Carlton Sonar

Pakowne skrzynie Carlton Sonar [30.09.2013] Tym, którzy nie chcą żegnać się z latem i właśnie wybierają się w podróż, marka Carlton poleca wytrzymałe i solidne walizki z nowej linii Sonar... (info)


Nowość! junior-angin syrop dla dzieci o smaku czereśniowym

Nowość! junior-angin syrop dla dzieci o smaku czereśniowym [30.09.2013] W trosce o zdrowie i samopoczucie najmłodszych marka junior-angin wprowadziła na rynek nowy produkt 2w1 - syrop dla dzieci od 1 roku życia na drażniący kaszel i ból gardła... (info)

Bonair SA zaprasza na seminarium „From Front to BackOffice” dedykowane towarzystwom funduszy [30.09.2013] W trakcie seminarium przedstawiciele firmy Bonair zaprezentują m.in. modele współpracy Front i BackOffice, przebieg kluczowych etapów procesu dziennego, a także kompleksową analizę inwestycji w jednym miejscu.. (info)

Deichmann otwiera nowe salony [30.09.2013] Łącznie przeszło 1800 metrów kwadratowych i 55 250 par butów na sali sprzedaży. Tak właśnie… będą wyglądały cztery nowe salony firmy Deichmann... (info)

Studiuj filologię i zwiedzaj świat [30.09.2013] AFiB Vistula podpisała porozumienie o wymianie międzyuczelnianej z prestiżową chińską placówką University of Technology w Tianjinie. Dzięki temu studenci sinologii mają możliwość wyjechać nawet na dwuletnie stypendium naukowe do Chin... (info)


Automatyzacja domu z WeMo marki Belkin

Automatyzacja domu z WeMo marki Belkin [30.09.2013] Belkin udowadnia, że wprowadzanie rozwiązań inteligentnego domu nie musi wiązać się z dużymi nakładami finansowymi i zmianą instalacji elektrycznej, wystarczą proste urządzenia, które każdy użytkownik może sam zainstalować w domu... (info)


Od szczegółu do ogółu, czyli jak wybrać idealny osprzęt elektryczny

Od szczegółu do ogółu, czyli jak wybrać idealny osprzęt elektryczny [30.09.2013] Osprzęt elektryczny bardzo często jest jednym z tych elementów wyposażenia mieszkania, którym poświęcamy najmniej uwagi podczas zakupów, a głównymi kryteriami wyboru jest cena. Nadeszła pora, aby powiedzieć to głośno – dość!.. (info)


Oszczędzaj energię, ciesz się ciepłem

Oszczędzaj energię, ciesz się ciepłem [30.09.2013] Pierwsze jesienne chłody oznaczają początek sezonu grzewczego, czyli zwiększone wydatki na energię cieplną. To dobry moment, by pomyśleć o wprowadzeniu energooszczędnych rozwiązań, które zmniejszą zużycie energii... (info)

Uprawy pod szczególną ochroną [30.09.2013] 1 października 2013 r. Concordia Ubezpieczenia rozpoczyna jesienny sezon sprzedaży ubezpieczeń upraw rolnych z dopłatami budżetu państwa, który potrwa nie dłużej niż do 15 listopada br... (info)


Trilux 740 N/LED – klasyka i minimalizm

Trilux 740 N/LED – klasyka i minimalizm [30.09.2013] Trilux Led 740 to połączenie ponadczasowej klasyki z funkcjonalnością. Opalizowany, zwany czasem mlecznym, klosz zapewnia przyjemne światło, zaś zastosowanie technologii LED maksymalną wydajność... (info)

Czy firmy są gotowe na SEPA? [30.09.2013] SEPA zwiększa swój zasięg w Europie i coraz więcej krajów wymaga, żeby wszystkie płatności były realizowane z wykorzystaniem regionalnego standardu SEPA. Czy firmy i ich systemy planowania zasobów przedsiębiorstwa (ERP)są gotowe na nowy standard?.. (info)

Acxiom zmienia świat marketingu wprowadzając Audience Operating System (AOS) [30.09.2013] Jedyna w swoim rodzaju platforma bazująca na chmurze, daje marketerom dostęp do najlepszych danych i wiedzy o konsumentach, dostarczając prawdziwy marketing 1:1 w odpowiedniej skali, rewolucjonizując doświadczenia konsumentów... (info)

Nowa podsortownia firmy kurierskiej K-EX [30.09.2013] Firma kurierska K-EX otworzyła kolejną regionalną podsortownię paczek, tym razem przy łódzkim oddziale... (info)


Bank da więcej na mieszkanie

Bank da więcej na mieszkanie [30.09.2013] Kredyty hipoteczne nie będą tańsze, ale będzie można więcej pożyczyć. W tym roku latem banki nie mogły narzekać na brak zainteresowania kredytami mieszkaniowymi. Już wcześniej, bo drugim kwartale tego roku akcja kredytowa wzrosła... (info)


Skończ z trądzikiem, zanim on wykończy Ciebie!

Skończ z trądzikiem, zanim on wykończy Ciebie! [30.09.2013] Pod tym hasłem w październiku rusza akcja dermokosmetycznej marki Iwostin, której celem jest walka z powszechnym problemem skórnym - trądzikiem... (info)


NordGlasss pokazał klasę w USA!

NordGlasss pokazał klasę w USA! [30.09.2013] Od 18 do 20 września 2013 roku firma NordGlass była głównym, platynowym sponsorem ósmej już edycji zawodów Auto Glass Technician Olympics (AGTO), odbywających się w trakcie międzynarodowych targów branżowych – Auto Glass Week 2013 na Florydzie... (info)

Ile można zaoszczędzić na fakturowaniu online? [30.09.2013] Do 2020 roku e-faktura ma być według planów Unii Europejskiej główną formą fakturowania w krajach wchodzących w jej skład... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...