informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 30.09.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 52

MeetDomainers - znamy już finalną listę domen na aukcję oraz szczegółową agendę [30.09.2008] MeetDomainers to ogólnopolska impreza, w której uczestniczyć będzie blisko sto osób, między innymi eksperci w dziedzinie inwestycji na rynku domen, hostingu, prowadzenia serwisów internetowych oraz parkowania domen... (info)

Ogólnopolskie święto herbaty [30.09.2008] Październik miesiącem herbaty - tak brzmi hasło rozpoczynających się już jutro w całej Polsce Dni Herbaty organizowanych już po raz drugi pod patronatem Dilmah... (info)


LiveShopping na print24.pl

LiveShopping na print24.pl [30.09.2008] Drukarnia internetowa print24 po raz kolejny wprowadziła nową ofertę. Teraz LiveShopping sprawia, że zakupy to ekscytująca przygoda. Wyjątkowa oferta w branży druk online: przez 24 godziny określony produkt w niewiarygodnie niskich cenach..... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 30.09.2008 [30.09.2008] WIG20 wzrósł o 5% w trakcie sesji. Wtorkowa sesja na GPW rozpoczęła się od mocnych spadków, które były następstwem poniedziałkowej wyprzedaży na Wall Street związanej z odrzuceniem planu ratunkowego dla sektora finansowego przez Izbę Reprezentantów... (info)


Rozkłady komunikacji miejskiej na mapie Targeo.pl

Rozkłady komunikacji miejskiej na mapie Targeo.pl [30.09.2008] Firma Indigo we współpracy z warszawskim ZTM uruchomiła interaktywną mapę komunikacji miejskiej. Aplikacja dostępna pod adresem mapa.targeo.pl/ztm zawiera szczegółową mapę przystanków, która została zintegrowana z rozkładami jazdy dostarczanymi przez ZTM... (info)


Stelweld Liderem Informatyki

Stelweld Liderem Informatyki [30.09.2008] Stelweld, klient firmy 7milowy specjalizujący się w produkcji podzespołów spawanych dla przemysłu motoryzacyjnego, został laureatem XII edycji konkursu Lider Informatyki 2008 w kategorii Małe i Średnie Przedsiębiorstwo... (info)


Barek konesera

Barek konesera [30.09.2008] Przy tworzeniu aranżacji domowego baru można wyczarować urzekające klimatem miejsce. Najważniejszym elementem każdego baru jest jakość alkoholi. Wśród zasobów prawdziwego konesera nie może zabraknąć trunków kategorii Premium, takich jak wódka Grey Goose... (info)


Whisky Dewar’s na Copa Brasil 2008

Whisky Dewar’s na Copa Brasil 2008 [30.09.2008] 13 września w Warsaw Polo Club odbył się drugi turniej Copa Brazil 2008, kolejny z cyklu oficjalnych rozgrywek Polo w Polsce, organizowanych przez Polski Polo Club i Warsaw Polo Club. Wydarzeniu temu towarzyszyła dwunastoletnia whisky Dewar’s... (info)


Subtelny smak koniaku

Subtelny smak koniaku [30.09.2008] Wyrafinowany smak, pełny aromat oraz ponad dwustuletnia historia to cechy charakteryzujące francuski koniak Otard. W zależności od liczby lat przechowywania, rozróżnia się kilka jego rodzajów, a im starszy trunek tym cenniejszy i szlachetniejszy... (info)


Wystawa “Bombay Sapphire Inspiruje” w Poznaniu

Wystawa “Bombay Sapphire Inspiruje” w Poznaniu [30.09.2008] Wystawa „Bombay Sapphire Inspiruje” w poznańskim Hotelu Andersia została otwarta. Od 9 września przez kolejne trzy tygodnie w restauracji Mosaica będzie można podziwiać prace zwycięzców tegorocznej edycji Bombay Sapphire Designer Glass Competition... (info)

Autodesk LIVE. Spotkania dla projektantów mechanicznych. Kielce, Warszawa. [30.09.2008] Pokazy na żywo, konsultacje, porady! a także... materiały informacyjne i nagrody dla uczestników! Firma PROCAD SA, największy w Polsce sprzedawca systemów Autodesk organizuje spotkania - prezentacje dla projektantów mechanicznych regionu Warszawy i Kielc... (info)


Śnieżka przekazała boisko dzieciom z Bobrówka!

Śnieżka przekazała boisko dzieciom z Bobrówka! [30.09.2008] Śnieżka przekazała boisko dzieciom z Bobrówka! Uczniowie ze szkoły w Bobrówku wygrali konkurs i od 25 września korzystają z nowego wielofunkcyjnego obiektu sportowego.. (info)

Wsparcie unijne dla eB2B? [30.09.2008] Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) ogłosiła wczoraj komunikat w sprawie zamknięcia naboru wniosków w ramach Działania 8.1 PO „Wsparcie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej”... (info)

Globalne telekonferencje Datery [30.09.2008] Datera SA wzbogaciła serwer Call-eX o nowy moduł. Pozwala on firmom na przeprowadzanie telekonferencji, w których może uczestniczyć dowolna liczba osób z każdego miejsca na świecie... (info)

System Pay-As-You-Drive i jego zalety w Europie [30.09.2008] System pay-as-you-drive (PAYD), czyli „płać za jazdę” zdobywa w Europie coraz większą popularność. System wyraźnie wpływa na zmniejszenie składki ubezpieczeniowej płaconej przez kierowców... (info)

Computex Telecommunication na Centralnym Poligonie Sił Powietrznych [30.09.2008] Firma Computex Telecommunication – integrator i dystrybutor najnowocześniejszych rozwiązań systemowych i sprzętowych w zakresie monitoringu oraz ochrony perymetrycznej obiektów strategicznych, wygrała kolejny przetarg... (info)


Wygoda pracy na m@łym i mobilnym ARISTO picoi300

Wygoda pracy na m@łym i mobilnym ARISTO picoi300 [30.09.2008] Firma Comes SA - największy producent komputerów przenośnych w Polsce – zaprezentowała nowy model netbooka - ARISTO picoi300. To jeden z pierwszych UMPC na świecie, wykorzystujący ultra mobilny procesor Intel Atom 1.6Ghz.. (info)


Pakiety projektanta szyte na miarę

Pakiety projektanta szyte na miarę [30.09.2008] Do 25 października 2008 trwa promocja Autodesku, która pozwala na wymianę oprogramowania AutoCAD LT na profesjonalny branżowy system 3D nawet o 60% taniej... (info)


NEC DS organizatorem pierwszej w Polsce konferencji o Digital Signage

NEC DS organizatorem pierwszej w Polsce konferencji o Digital Signage [30.09.2008] NEC Display Solutions 16 września br. był organizatorem pierwszej w Polsce konferencji podejmującej tematykę Digital Signage. W trakcie spotkania przedstawiono nowoczesne rozwiązania reklamowe i informacyjne oraz case studies z wdrożeń DS na polskim rynku... (info)

ECSA - projekt szkoleniowy ITL Polska z akredytacją EC-Council [30.09.2008] Firma ITL Polska, jako pierwsza w kraju, przeprowadzi na przełomie września i października br. projekt szkoleniowy EC-Council Certified Security Analyst/Licensed Penetration Tester... (info)


Gra zamienia się w rzeczywistość... z ARISTO Vision i475

Gra zamienia się w rzeczywistość... z ARISTO Vision i475 [30.09.2008] Firma Comes SA - największy producent notebooków w Polsce – zaprezentowała nowego notebooka - ARISTO Vision i475. Model dedykowany jest użytkownikom wykorzystujących komputer przede wzystkim do gier i obsługi wymagających programów graficznych... (info)


Kuchnia blatem ozdobiona.

Kuchnia blatem ozdobiona. [30.09.2008] Detale decydują o stylu i atmosferze kuchni. To one nadają indywidualnego charakteru, „ubierają” funkcjonalne struktury w oryginalne formy. Bogata gama blatów kuchennych Kronopol pomoże ukształtować przestrzeń kuchenną zgodnie z naszym gustem... (info)


Pegasus Public Relations dla „PEKPOL”

Pegasus Public Relations dla „PEKPOL” [30.09.2008] Pegasus Public Relations rozpoczął współpracę z Zakładami Mięsnymi „PEKPOL” Ostrołęka S.A. Agencja jest odpowiedzialna za media relations, działania związane z PR korporacyjnym oraz produktowym, doradztwo w zakresie zarządzania sytuacją kryzysową... (info)


Męski rozmiar w fotografii – pomysł na prezent dla mężczyzny

Męski rozmiar w fotografii – pomysł na prezent dla mężczyzny [30.09.2008] Kochamy prezenty zarówno wręczać, jak i otrzymywać. Jeśli jednak, to my obdarowujemy, zwykle pojawia się ten sam problem. Co wybrać? Co kupić aby było wyjątkowe i osobiste? Jaki prezent wybrać dla naszego ukochanego mężczyzny?.. (info)


Edimax BR-6315SRg - router z NAS i serwerem druku w atrakcyjnej cenie

Edimax BR-6315SRg - router z NAS i serwerem druku w atrakcyjnej cenie [30.09.2008] Edimax Technology (TSEC: 3047), przedstawia model BR-6315SRg, bezprzewodowy router szerokopasmowy z obsługą sieciowych pamięci dyskowych NAS oraz zintegrowaną funkcją serwera druku... (info)


GRUPA VISTULA stawia na ekspertów od marketingu

GRUPA VISTULA stawia na ekspertów od marketingu [30.09.2008] Dwuosobowy team Mariusz Kozak-Zagozda oraz Tomasz Marszałł stanęli na czele zespołów marketingu i komunikacji nowej grupy VISTULA. W skład grupy wchodzą m.in. takie marki jak: VISTULA, W.KRUK, GALERIA CENTRUM, DENI CLER, czy też WÓLCZANKA... (info)


Akcja Moja Pierwsza Komórka rusza we wrześniu

Akcja Moja Pierwsza Komórka rusza we wrześniu [30.09.2008] We wrześniu rusza akcja pod nazwą Moja Pierwsza Komórka, organizowana w ramach działań społecznej odpowiedzialności biznesu firmy CenterNet S.A. Celem akcji jest rozpropagowanie zasad racjonalnego używania przez dzieci telefonów komórkowych... (info)


Kolejne rozgrywki cyklu World Flair Association Grand Slam Competition

Kolejne rozgrywki cyklu World Flair Association Grand Slam Competition [30.09.2008] Kiedy w Wielkiej Brytanii utrzymywała się typowo sierpniowa pogoda, czyli mnóstwo deszczu i minimalna ilość promieni słonecznych, w klubie Vision by Mondays rumuńskiej miejscowości turystycznej Neptun, odbyły się już po raz szósty zawody MBA 6.. (info)


Jakość warta swojej ceny.

Jakość warta swojej ceny. [30.09.2008] Skuszeni ceną często decydujemy się na zakup produktu nie spełniającego naszych oczekiwań. Zapominamy, że niższy koszt zakupy nie zrekompensuje nam złej jakości towaru czy niedostosowania do naszych potrzeb... (info)


Independent Flair League po raz pierwszy w Poznaniu

Independent Flair League po raz pierwszy w Poznaniu [30.09.2008] Po raz pierwszy w historii, IFL zawita do stolicy Wielkopolski. Po majowych rozgrywkach w Zakopanem, czerwcowych we Wrocławiu i letnich w Chałupach, przyszedł czas na ostatnie w tym roku rozgrywki eliminacyjne IFL... (info)


tvscreen.pl – jest już znana nazwa nowej, internetowej platformy VoD!

tvscreen.pl – jest już znana nazwa nowej, internetowej platformy VoD! [30.09.2008] Wrocław, 26 września 2008 tvscreen.pl to oficjalna nazwa pierwszej w Polsce, wielowymiarowej, internetowej platformy wideo na żądanie (VoD). Digital Partners planuje uruchomienie projektu w październiku br... (info)

Skuteczniejsza ochrona poczty dzięki nowej usłudze SMI! Managed Service [30.09.2008] Firma M2 NET S.A. poinformowała o uruchomieniu innowacyjnej usługi SMI! Managed Service. Polega ona na przekierowaniu zawartości poczty elektronicznej klienta na serwer firmy M2 NET, na którym zainstalowany jest wielosilnikowy system SMI!... (info)


Chcesz uniknąć kolejek - nie czekaj z wymianą opon na śnieg.

Chcesz uniknąć kolejek - nie czekaj z wymianą opon na śnieg. [30.09.2008] Wymiana opon to jeden z obowiązków, o których najczęściej przypominamy sobie wraz z pierwszymi oznakami zbliżającej się zimy. Jeśli nie lubisz kolejek, pomyśl o wymianie zanim temperatury zbliżą się do zera... (info)


Zostań twarzą Ecco!

Zostań twarzą Ecco! [30.09.2008] Pod hasłem "Mój świat, mój styl, moje Ecco" wystartowała internetowa kampania reklamowa promująca jesienną kolekcję obuwia tej duńskiej marki. Kampanii towarzyszą dwa konkursy, mające przybliżyć internautom świat i filozofię firmy... (info)


LeasePlan w trosce o najwyższe standardy obsługi Klientów

LeasePlan w trosce o najwyższe standardy obsługi Klientów [30.09.2008] Uproszczona procedura reklamacyjna, jeszcze szybszy i sprawniejszy system obsługi Klientów to sposób LeasePlan na utrzymanie miana najlepszej i najbardziej zaufanej marki sektora Car Fleet Management.. (info)


Piła płatnica NEO – ostro do przodu

Piła płatnica NEO – ostro do przodu [30.09.2008] Znana dotąd głównie z profesjonalnych narzędzi mechanicznych, dedykowanych przede wszystkim do branży motoryzacyjnej – marka NEO, postanowiła rozszerzyć swoją ofertę o wysokiej jakości narzędzia budowlane... (info)

NEO – profesjonalna strona narzędzi [30.09.2008] Serwis internetowy producenta profesjonalnych narzędzi marki NEO przeszedł tuning. Nowe oblicze serwisu marki można oglądać pod adresem www.neo-tools.com.. (info)

II Rajd Orlen w Płocku [30.09.2008] W dniach 20-21 września odbędzie się II Rajd Orlen. Do Płocka ponownie zjadą najlepsi kierowcy w kraju, aby walczyć w przedostatniej w tym roku, VIII Rundzie Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski oraz Rundzie Rajdowego Pucharu Europy FIA Strefy Centralnej... (info)


Kino w samochodzie - przenośne DVD!

Kino w samochodzie - przenośne DVD! [30.09.2008] Już teraz, dzięki przenośnemu dvd, swój ulubiony film można oglądać podczas podróżowania prawie każdym środkiem komunikacji. Eleganckie, łatwe w obsłudze, sprawia, że długa, nudna podróż staje się przyjemna, a czas szybciej ucieka... (info)


Kątowy mechanizm pozycjonujący

Kątowy mechanizm pozycjonujący [30.09.2008] Nową propozycją firmy GANTER jest mechanizm pozycjonujący w formie zestandaryzowanych komponentów. Mechanizm taki może być stosowany do kątowego pozycjonowania dwóch współpracujących elementów..... (info)


Hołowczyc triumfuje w Rajdzie Orlen, Bouffier świętuje obronę tytułu

Hołowczyc triumfuje w Rajdzie Orlen, Bouffier świętuje obronę tytułu [30.09.2008] Krzysztof Hołowczyc wygrał zakończony w ubiegłą niedzielę Rajd Orlen. Kierowca Orlen Team objął prowadzenie już po pierwszym OS-ie, wygrywając 4 z 5 odcinków specjalnych rozegranych tego dnia... (info)


Szkło z ochroną przeciwsłoneczną

Szkło z ochroną przeciwsłoneczną [30.09.2008] SGG COOL-LITE szkło z powłoką przeciwsłoneczną to idealny produkt do zastosowania na szklanych elewacjach i dachach. Powłoka przeciwsłoneczna przepuszcza do pomieszczenia pożądaną ilość światła, jednocześnie regulując ilość dostającego się przez szyby ciepła... (info)


Pogaduszki o serwerach

Pogaduszki o serwerach [30.09.2008] 29 września wystartowała odświeżona wersja największego w Polsce forum poświęconego tematyce hostingowej - WebHostingTalk.pl. Forum obecne w Internecie jest od marca 2004 roku... (info)

Netmedia dogadały się w sprawie zakupów udziałów w firmie Finder. [30.09.2008] Grupa Kapitałowa Netmedia, kupiły 20 proc. udziałów w spółce Finder. Firma zajmuje się zarządzaniem flotą. Netmedia mają nadzieję na wejście w nowy dla siebie segment biznesu, ale również na wykorzystanie synergii między spółkami... (info)

Komentarz Expandera: Akcje dyskontują najgorsze scenariusze (30.09.2008) [30.09.2008] Diagnoza sytuacji na rynkach finansowych: Utrzymywanie pesymistycznego nastawienia do rynku i branie pod uwagę pojawienia się kryzysowych/krachowych reakcji na giełdach okazało się słuszne... (info)

Złe praktyki do lamusa – KNF szykuje rewolucję [30.09.2008] Kryzys finansowy USA oraz jego skutki z pewnością będą przestrogą dla młodych rynków kredytowych, również dla polskiego. Rodzimy rynek świetnie radzi sobie z niepokojami, jakie wywołały upadki potężnych amerykańskich korporacji finansowych... (info)


Sposoby na jesienną chandrę

Sposoby na jesienną chandrę [30.09.2008] Jesień. Ta nielubiana przez wielu z nas pora roku, bo kojarząca się z chłodnym powietrzem i krótszymi dniami. Jest ciemno, smutno i jakoś tak samotnie. Jesień to także czas zmian... (info)


Serwer QNAP TS-409 Pro - doceniony przez techPowerUp.

Serwer QNAP TS-409 Pro - doceniony przez techPowerUp. [30.09.2008] Producent serwerów plików – firma QNAP informuje, że TS-409 Pro uzyskał nagrodę od Bjorn3d.com i został ogłoszony „Wyborem Recenzentów” techPowerUp.com za swoją funkcjonalność, działanie, prostotę oraz niewiarygodne rozwiązania RAID do ochrony danych... (info)

Aplikom aCADemia – porównanie AutoCAD LT z systemami CAD 3D [30.09.2008] Już 1 października 2008 rozpoczyna się cykl bezpłatnych prezentacji „internetowej Aplikom aCADemii”. Tym razem uczestnicy poznają różnice między oprogramowaniem AutoCAD LT a AutoCAD Civil 3D, Revit Architecture oraz Autodesk Inventor... (info)

Ostatni dzwonek na bon na innowacje [30.09.2008] Dzisiejszy dzień, 30 września br. to ostatni dzień na składanie wniosku o bon na innowacje. Program „Bon na innowacje” ma na celu zainicjowanie kontaktów mikro i małych przedsiębiorców z jednostkami naukowymi... (info)


Mnogość ofert, jeden cel

Mnogość ofert, jeden cel [30.09.2008] Szwecja to nie tylko piękny, skandynawski kraj. Nierozerwalnie łączy się z nią solidność oraz ogromna dbałość o ludzi i ich potrzeby.To więcej niż tylko skojarzenia, bowiem polska oferta potentata tamtejszego rynku deweloperskiego –.. (info)


25 lat w bezpieczeństwie, teraz - globalna ekspansja

25 lat w bezpieczeństwie, teraz - globalna ekspansja [30.09.2008] Utimaco Safeware – światowy dostawca rozwiązań z dziedziny bezpieczeństwa danych, w roku srebrnego jubileuszu działalności otworzył sieć nowych oddziałów na świecie i w Europie, również w Polsce... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...