informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 30.09.2005 r.ilość opublikowanych tekstów: 17

Karty Zrzeszenia BPS biletem na zimową olimpiadę [30.09.2005] Już od 1 października płacąc kartami VISA wydanymi przez Zrzeszenie BPS (Bank Polskiej Spółdzielczości i zrzeszone Banki Spółdzielcze) można wygrać wyjazd na Igrzyska Olimpijskie do Turynu, w promocji organizowanej przez VISA Europe we współpracy m. in. ze Zrzeszeniem BPS... (info)

Nowy ruter ADSL dla małych sieci [30.09.2005] Ruter DSL-G804V z punktem dostępowym umożliwia stworzenie nowoczesnej sieci w domu i w biurze nawet niedoświadczonym użytkownikom... (info)

Akcja krwiodawstwa dla ofiar wypadku koło Jeżewa [30.09.2005] W związku z tragicznym wypadkiem koło Jeżewa, w którym zginęli białostoccy licealiści, PZU Życie wraz z Podlaskim Centrum Krwiodawstwa w Białymstoku organizują akcję krwiodawstwa... (info)

10 razy większa poczta na 10 lat wp.pl [30.09.2005] Z okazji 10-lecia swojego istnienia Wirtualna Polska udostępnia użytkownikom 10 razy większą od dotychczasowej skrzynkę e-mail!.. (info)

NetSprint - pierwsza polska wyszukiwarka aktualności [30.09.2005] Pierwsza polska wyszukiwarka aktualności została udostępniona przez NetSprint.pl. Internauci mogą w niej wyszukiwać bieżące informacje z kraju i ze świata podzielone na pięć głównych dziedzin: aktualne wydarzenia, biznes, nauka i technika, sport i rozrywka... (info)

Świadomość cen wśród polskich konsumentów na tle krajów Europy Środkowo Wschodniej [30.09.2005] Sieci handlowe walczą o klientów cenami. Ich przedstawiciele twierdzą, że polscy konsumenci charakteryzują się wyjątkową "wrażliwość cenową". Co to oznacza?.. (info)

VIA i Mini-box wprowadzają pierwszy samochodowy zestaw PC w cenie poniżej 300 USD [30.09.2005] Eliminując problemy związane z zasilaniem w samochodzie, VoomPC™ łamie barierę cenową ograniczającą rozwój samochodowych zestawów PC i wprowadza wszechstronną platformę dla systemów nawigacji, informacji i rozrywki... (info)

Prezent na Start w Orange [30.09.2005] Od 03.10.br. w sieci Orange dostępna jest specjalna promocja – Prezent na Start... (info)

Ciepło w domu - Nowy Cerasmart Modul [30.09.2005] Do ogrzania domu jednorodzinnego czy szeregowego potrzebne jest urządzenie grzewcze o odpowiedniej mocy... (info)

Przyszłość diesli - Nowe rozwiązania Boscha dla samochodów z silnikiem wysokoprężnym [30.09.2005] Popularność samochodów z silnikami Diesla rośnie z dnia na dzień. Wynika to m.in. z ich niskiego zużycia paliwa, a także niewielkiej emisji dwutlenku węgla... (info)

Wielofunkcyjny Dremel - prace w garażu i warsztacie [30.09.2005] Drobne prace naprawcze wykonujemy najczęściej w garażu czy przydomowym warsztacie. W miejscach tych bardzo dobrze sprawdza się wielofunkcyjne urządzenie Dremel... (info)

Europejska fabryka Hyundaia [30.09.2005] Firma Hyundai prowadzi zaawansowane rozmowy na temat wybudowania w Europie fabryki produkującej samochody. Wczoraj w Pradze doszło do spotkania prezesa Hyundai Motor Co. Pana Chung Mong-Koo z premierem Czech Panem Jirim Paroubkiem... (info)

Obowiązek ewidencji odpadów [30.09.2005] Zasady gospodarowania odpadami w świetle znowelizowanej ustawy prawo ochrony środowiska - RIG organizuje szkolenie... (info)

See you - kampania reklamowa Allegro.pl [30.09.2005] Lider polskiego e-commerce od dzisiaj reklamuje się nie tylko w internecie. Kampania reklamowa przygotowana przez Allegro.pl, jest pierwszą w historii polskiej branży reklamowej, tak dużą akcją spółki internetowej... (info)

BRE Bank wspiera przedsiębiorczość wśród studentów [30.09.2005] BRE Bank jest sponsorem ogólnopolskich rozgrywek Marketplace - gry symulującej działalność przedsiębiorstw, zorganizowanej dla studentów przez Wyższą Szkołę Zarządzania i Bankowości w Krakowie... (info)

Złodzieje stwarzają niebezpieczeństwo dla zdrowia i życia ludzkiego [30.09.2005] Kradzieże elementów infrastruktury elektroenergetycznej niebezpieczeństwem dla zdrowia i życia mieszkańców Pomorza... (info)

Sukces akcji ZBADAJ NERKI - TWÓJ FILTR ŻYCIA [30.09.2005] Prawie 300 osób skorzystało z możliwości bezpłatnych badań diagnozujących stan zdrowia nerek... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...