informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 30.08.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 27


Nowoczesny system logistyki wewnętrznej w krotoszyńskim Jotkelu

Nowoczesny system logistyki wewnętrznej w krotoszyńskim Jotkelu [30.08.2007] Sterowany komputerowo magazyn wysokiego składowania i układnica magazynowa to najważniejsze części systemu logistyki wewnętrznej w krotoszyńskim Przedsiębiorstwie JOTKEL... (info)


7 x Full-HD – nowe płaskie telewizory Panasonic Viera

7 x Full-HD – nowe płaskie telewizory Panasonic Viera [30.08.2007] Panasonic informuje o wprowadzeniu na rynek nowej linii płaskich telewizorów VIERA. Wszystkie modele charakteryzują się najwyższą jakością obrazu i dźwięku, szerokim kątem widzenia pozwalającym na komfortowe oglądanie telewizji z dowolnego miejsca... (info)

W bezpieczną drogę z systemem STRADA [30.08.2007] Panasonic, poinformował o europejskiej premierze przenośnego systemu nawigacyjnego Strada CN-GP50N. Będzie to pierwszy w Europie produkt z cieszącej się dużym uznaniem w Japonii i Stanach Zjednoczonych serii systemów nawigacyjnych Strada... (info)


Nowa lustrzanka Lumix – radość fotografowania z każdej strony

Nowa lustrzanka Lumix – radość fotografowania z każdej strony [30.08.2007] Panasonic ogłosił wprowadzenie na rynek pierwszej konsumenckiej cyfrowej lustrzanki Lumix DMC-L10. Aparat ten został zaprojektowany z myślą o użytkownikach kompaktowych aparatów cyfrowych, którzy chcieliby podążać w kierunku ambitnej fotografii... (info)


Stop owadom

Stop owadom [30.08.2007] Utrzymujące się w okresie zimowym dodatnie temperatury spowodowały, że obecnie musimy radzić sobie ze wzmożoną aktywnością uciążliwych owadów. Bardzo skutecznym i sprawdzonym rozwiązaniem są moskitiery, które stanowią doskonałe zabezpieczenie dla naszego domu... (info)

W Wielkiej Wsi rozpocznie się budowa elementów małej infrastruktury rekreacyjnej [30.08.2007] W dniu dzisiejszym, w Urzędzie Gminy Wielka Wieś została podpisana umowa pomiędzy Gminą Wielka Wieś a Przedsiębiorstwem Wielobranżowym "ANA" z Krakowa w sprawie pierwszego etapu budowy elementów małej architektury rekreacyjnej... (info)


Direct Publishing Group przygotowało flashową wersję magazynu PLUS+

Direct Publishing Group przygotowało flashową wersję magazynu PLUS+ [30.08.2007] Direct Publishing Group przygotowało flashową wersję magazynu PLUS+ na zlecenie wydawcy – CANAL+ Cyfrowy Sp. z o.o. Magazyn Abonentów CYFRY+ to największy magazyn konsumencki na polskim rynku... (info)


Nowy rok w Time Trend.

Nowy rok w Time Trend. [30.08.2007] Wszyscy wiemy, że to co dobre szybko się kończy i tak właśnie nieubłaganie mijają wakacje. Część studentów przygotowuje się już do sesji poprawkowej, przed innymi jeszcze kilkanaście dni beztroski... (info)


Próg bez potknięć

Próg bez potknięć [30.08.2007] Nareszcie wychodząc na balkon lub taras nie musimy się już przejmować wysokim progiem. Nowoczesna technologia produkcji gwarantuje nie tylko komfort użytkowania, ale również niezbędną funkcjonalność... (info)


Podłoga a styl wnętrza. Subtelnie czy odważnie?

Podłoga a styl wnętrza. Subtelnie czy odważnie? [30.08.2007] Wybór odpowiedniego wystroju domu jest bardzo istotny. Jednym z jego najważniejszych elementów jest rodzaj posadzki. Firma Barlinek posiada w swojej ofercie podłogi odpowiednie zarówno dla subtelnego stylu romantycznego, jak i dla wyrazistego designu Art Déco... (info)


RECO: Trwają prace konserwatorskie Kościoła Mariackiego w Katowicach.

RECO: Trwają prace konserwatorskie Kościoła Mariackiego w Katowicach. [30.08.2007] Datowany na II połowę XIX w. Kościół Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Marii Panny jest najstarszym parafialnym kościołem katolickim Katowic. Wysoka na 71m. oktagonalna wieża jak i cała budowla została obłożona okładziną kamienną (dolomit śląski)... (info)

VoIPedia napędzana przez FreecoNet [30.08.2007] Z inicjatywy FreecoNet powstała pierwsza polska encyklopedia wiedzy o VoIP. Ma ona stanowić kompendium wiedzy o telefonii internetowej, a także służyć budowaniu społeczności jej użytkowników w Polsce... (info)


Nowe Optomy gotowe do projekcji w 10 sekund

Nowe Optomy gotowe do projekcji w 10 sekund [30.08.2007] Duża jasność, lepsze kolory, 4000 godzin pracy oraz szybkie włączanie i wyłączanie - to wyróżniające się cechy nowych projektorów Optomy - EP761 oraz EP752. Te praktyczne narzędzia dedykowane do biznesowych prezentacji będą dostępne w Veracomp we wrześniu br... (info)

Tadeusz Rydzyk i Komisja Europejska [30.08.2007] RACJA Polskiej Lewicy wystosowała list do Komisji Europejskiej w sprawie dofinansowania ze środków unijnych Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu.. (info)


Leon w plecaku przedszkolaka

Leon w plecaku przedszkolaka [30.08.2007] Zbliża się wrzesień – miesiąc, w którym nasze pociechy wrócą do przedszkola i szkoły. Przygotowując im drugie śniadanie pamiętajmy o tym, że powinno być zdrowe i smaczne. W plecaku przedszkolaka świetnie sprawdzi się linia produktów Hortex Leon... (info)

Portal mapGO.pl: usługa „mapGO na Twojej stronie www” [30.08.2007] Portal mapGO.pl: usługa „mapGO na Twojej stronie www” dostęp 2 mln punktów adresowych 1749 planów miast i miejscowości , planowanie dojazdu. Portal mapowy mapGo.pl - uruchomiony przez IMAGIS - udostępnił nową usługę – „mapGo” na Twojej stronie www”... (info)

IVO z PR Solutions na rynkach zagranicznych [30.08.2007] IVO Software, producent najlepszego na świecie syntezatora mowy ludzkiej - IVONA, rozpoczął współpracę z krakowską agencją public relations PR Solutions... (info)


Dwa nowe projektory SANYO z podwyższonym kontrastem

Dwa nowe projektory SANYO z podwyższonym kontrastem [30.08.2007] Warszawa, sierpień 2007. SANYO, jeden z największych światowych dostawców profesjonalnych projektorów multimedialnych rozpoczął budowanie nowej rodziny produktów... (info)


Excellence – błyskotliwa podłoga

Excellence – błyskotliwa podłoga [30.08.2007] Czyste i wypastowane buty to taki sam wyznacznik elegancji jak błyszcząca podłoga. Szlachetny połysk w domu osiągnąć można dzięki ekskluzywnej kolekcji podłóg PLATINIUM Excellence... (info)


Bezprzewodowa Warszawa

Bezprzewodowa Warszawa [30.08.2007] Mieszkańcy Warszawy już wkrótce będą mogli powszechnie korzystać z darmowego, bezprzewodowego dostępu do Internetu. Białołęka i Bemowo już teraz udostępniają sygnał mieszkańcom, kolejne dzielnice także zapowiadają bezprzewodową rewolucję... (info)


Przełącznik kvm Aten CS82A

Przełącznik kvm Aten CS82A [30.08.2007] Warszawa, 30 sierpnia 2007: AJM Electronics, autoryzowany dystrybutor produktów ATEN na rynku polskim, wprowadził do sprzedaży 2-portowy przełącznik KVM CS82A... (info)


NOWOŚCI 2007 - Wiszące kotły kondensacyjne

NOWOŚCI 2007 - Wiszące kotły kondensacyjne [30.08.2007] Firma Viessmann, wprowadzająca rewolucyjne rozwiązania do techniki grzewczej, po raz kolejny prezentuje przełomowe urządzenia. Debiutujące modele z serii Vitodens wyznaczają nowe standardy w technice kondensacyjnej... (info)


Książka na jesień!

Książka na jesień! [30.08.2007] Portal ByćKobietą.pl oraz Wydawnictwo W.A.B. zapraszają do udziału w wielkim książkowym konkursie „Książka na jesień!”. Wygraj zestaw bestsellerów Wydawnictwa W.A.B i w jesienny wieczór, z kubkiem gorącej herbaty, relaksuj się przy książce!.. (info)

Rewolucja wśród najbardziej opiniotwórczych mediów [30.08.2007] Jak wynika z lipcowego rankingu „Najbardziej opiniotwórcze media w Polsce” Instytutu Monitorowania Mediów, Dziennik jest najbardziej opiniotwórczym tytułem prasowym... (info)


Fozailoff Jewelry - nowa na polskim rynku marka biżuterii z brylantami

Fozailoff Jewelry - nowa na polskim rynku marka biżuterii z brylantami [30.08.2007] Wyrosła z rodzinnej tradycji, znana na świecie od blisko 50 lat, firma jubilerska Fozailoff Jewelry wprowadza na polski rynek najwyższej jakości biżuterię z brylantami... (info)


Żegnajcie Wakacje…Witaj Szkoło…

Żegnajcie Wakacje…Witaj Szkoło… [30.08.2007] Jak widać nastała ta chwila, kiedy wakacje dobiegły końca…Zakończył się okres urlopów, wyjazdów, a więc czas gorącego słońca i leniuchowania na plażach, w basenach czy w górach... (info)


Poczuj przyjemność patrzenia i chroń swoje oczy.

Poczuj przyjemność patrzenia i chroń swoje oczy. [30.08.2007] Coraz bardziej dochodzi do nas myśl, że nadchodzi koniec wymarzonej pory roku, jaką jest lato i wakacje.Wielu z nas po urlopowym wypoczynku wraca do swoich obowiązków..... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...