informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 30.08.2005 r.ilość opublikowanych tekstów: 14

Platforma XPC Shuttle dla dwurdzeniowych procesorów Intel już w ofercie minipc.pl [30.08.2005] Firma Shuttle przedstawił platformę Shuttle XPC SD31P, pierwszą platformę typu SFF wspierającą 64 bitowe procesory Intel dual core (dwurdzeniowe). .. (info)

Słynni sportowcy w globalnej sztafecie olimpijskiej Turyn 2006 [30.08.2005] Samsung Electronics ogłosił dziś listę światowej klasy sportowców z różnych krajów świata, którzy poniosą Ogień Olimpijski w rozpoczynającej się za dokładnie 100 dni Sztafecie... (info)

Windykacja - czy warto? Pytania i odpowiedzi [30.08.2005] Kiedy i dlaczego warto zwrócić się do kancelarii prawnej zajmującej się windykacją o pomoc. Skarga Pauliańska - czyli co zrobić, gdy dłużnik wszystko przepisał na osobę trzecią... (info)

Ernst & Young Academy of Business kolejny rok z Rowland [30.08.2005] Firma szkoleniowa Ernst & Young Academy of Business przedłużyła na kolejny rok umowę z Rowland Communications... (info)

Matrix.pl z ręką na pulsie [30.08.2005] MATRIX.PL, wiodący dostawca rozwiązań informatycznych dla sektora korporacyjnego i integrator ruchu GSM, opracował w ramach szerszej oferty dla użytkowników telefonów komórkowych, aplikację, która pozwala na bieżącą kontrolę kondycji i wydolności organizmu... (info)

Polacy głosują swoimi pieniędzmi [30.08.2005] W związku z promocją Lokat Prezydenckich, Dominet Bank zorganizował konkurs i loterię dla swoich klientów, uwarunkowane wypełnieniem ankiety badawczej dotyczącej wyborów prezydenckich oraz ułożeniem hasła zachęcającego do uczestnictwa w wyborach... (info)

Kąpiel w rozmiarze XL [30.08.2005] Pool-spa wprowadziła do swojej oferty nową wannę z ekonomicznej linii Muza. Muza XL jest głębsza od modeli o podobnych rozmiarach, a jej znacznie obszerniejsze wnętrze pozwala w wygodnej pozycji zażywać kąpieli z hydromasażem lub bez... (info)

Quizy ORFI w XIV Konkursie Teatrów Ogródkowych [30.08.2005] 28 sierpnia 2005 r. został rozstrzygnięty XIV Konkurs Teatrzyków Ogródkowych odbywający się w Ogrodach Frascati... (info)

iRiver z liderem rynku RTV AGD [30.08.2005] Firma MIP, oficjalny Polski dystrybutor odtwarzaczy iRiver, rozpoczęła współprace z liderem rynku RTV AGD w Polsce firmą Euro-Net... (info)

Nowe oblicze iAUDIO X5 [30.08.2005] Kolejny ekonomiczny model w rodzinie iAUDIO. Już niedługo na sklepowe półki trafią zmodyfikowane wersje odtwarzacza iAUDIO X5... (info)

A2 - Moc obrazu, jakość dźwięku [30.08.2005] Firma Cowon zaprezentowała światu możliwości, specyfikacje oraz zdjęcia swojego pierwszego odtwarzacze typu PMP – Cowon A2... (info)

Impregnat do drewna ogrodowego i budowlanego [30.08.2005] W połowie sierpnia na półkach sklepów i hurtowni budowlanych pojawił się nowy impregnat Tytan do drewna ogrodowego i budowlanego... (info)

Firma General Motors przystępuje do Fundacji Korporacyjnej Odpowiedzialności Społecznej [30.08.2005] Dnia 19 sierpnia 2005 r. Dyrektor GM Polska Dawid Flanagan uroczyście podpisał umowę o współpracy z Fundacją Korporacyjnej Odpowiedzialności Społecznej... (info)

Barlinek S.A. - prognozy finansowe na lata 2005-2007 [30.08.2005] W ostatnich latach odnotowaliśmy dynamiczny wzrost przychodów, połączony z bardzo wysokim poziomem rentowności. Nasz główny produkt, deska barlinecka, podbija kolejne rynki na świecie... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...