informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 30.07.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 31


Sztuka w łazience

Sztuka w łazience [30.07.2008] W łazience odbywa się przywracanie zmęczonego czasu – mówi Ewa Łacwik, poprawiając okulary i uśmiechając się łagodnie – Łazienka, tak jak dawniej kuchnia, stała się miejscem, gdzie spędzamy coraz więcej czasu... (info)

easyCALL: internetowy jak stacjonarny [30.07.2008] Klienci easyCALL, jako pierwsi abonenci spośród wszystkich krajowych operatorów telefonii internetowej, trafią do publicznych spisów numerów telefonicznych - czyli popularnych książek telefonicznych... (info)


Super dach na wiele lat

Super dach na wiele lat [30.07.2008] Spadzisty czy płaski? Nowoczesny czy tradycyjny? Pokryty dachówką czy może innym materiałem? Przed takimi dylematami staje coraz więcej osób, które decydują się na budową swojego domu lub remont od dawna nie modernizowanego dachu... (info)

Agentem nieruchomości być... [30.07.2008] Profesja agenta nieruchomości staje się coraz ciekawszą propozycją dla osób, które pragną połączyć pracę biurową z aktywną pracą w terenie z klientem. Rozwijający się rynek nieruchomości umożliwia sukces finansowy już w początkowej fazie aktywności... (info)


Technologia głosowa – przełom w logistyce magazynowej

Technologia głosowa – przełom w logistyce magazynowej [30.07.2008] Jak zwiększyć wydajność i wykorzystać potencjał logistyki magazynowej? Czy istnieje uniwersalna technologia, którą można zastosować w gospodarce magazynowej?.. (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 30.07.2008 [30.07.2008] WIG20 powyżej 2700 punktów. Środową sesję indeksy na GPW rozpoczęły od znacznych wzrostów pod wpływem wczorajszych bardzo udanych notowań na Wall Street i dzisiejszych dobrych wyników kwartalnych opublikowanych przez bank BZ WBK i TPSA... (info)

Nowość na rynku - Dachówka Bałtycka [30.07.2008] Piękny i trwały dach na wiele lat to marzenie każdego właściciela domu. Decydując się na ulubiony kształt i kolor dachówki nie chcemy rezygnować z jej doskonałej jakości i trwałości... (info)

Niezawodne aparaty i kamery od Panasonica [30.07.2008] Panasonic ma przyjemność poinformować, iż drugi rok z rzędu został wyróżniony nagrodą brytyjskiego magazynu „Which?” za najbardziej niezawodną markę wśród produktów służących do przetwarzania obrazu – aparatów cyfrowych i kamer... (info)


FEN na globalnej mapie Beckera

FEN na globalnej mapie Beckera [30.07.2008] Konsorcjum FEN – jeden z największych w Polsce dystrybutorów sprzętu IT z wartością dodaną (VAD) – podpisał umowę o współpracy z wiodącym dostawcą urządzeń do nawigacji satelitarnej (GPS) - koncernem Harman Becker Automotive Systems... (info)


BenQ prezentuje najnowszą linię projektorów z serii MP Short Throw

BenQ prezentuje najnowszą linię projektorów z serii MP Short Throw [30.07.2008] BenQ prezentuje najnowszą linię projektorów z serii MP Short Throw – krótkiego dystansu projekcji obrazu. MP512 ST, MP522 ST, MP771 – duży obraz z małej odległości - nowe możliwości dla edukacji, SOHO oraz miłośników gier.. (info)


Rada nie zmieniła stóp - rynek obligacji coraz bardziej atrakcyjny

Rada nie zmieniła stóp - rynek obligacji coraz bardziej atrakcyjny [30.07.2008] RPP nie podniosła dziś stóp procentowych, ale w efekcie wcześniejszych podwyżek, również tej sprzed miesiąca, oprocentowanie kredytów mieszkaniowych wzrosło już o 1,8 pkt. proc. – wynika ze statystyk Expandera... (info)


Banah Group zwycięża w Idea Awards

Banah Group zwycięża w Idea Awards [30.07.2008] Zwycięzcą II edycji kwartalnej prestiżowego konkursu Idea Awards, w kategorii medycyna/prasa, została Agencja Reklamowa Banah Group.Jury uznało, że „Właściwa ochrona na chłodne dni” jest najlepszą kampanią prasową kwartału... (info)


Koktajle lata 2008

Koktajle lata 2008 [30.07.2008] Marka Grey Goose z portfolio Bacardi-Martini Polska stworzyła specjalną kolekcję letnich koktajli. Drinki przygotowane na bazie receptur marki Grey Goose idealnie wkomponują się w słoneczną atmosferę i urzekający klimat lata... (info)

Aladdin z IdenTrust – partnerstwo dla bezpieczeństwa bankowości elektronicznej [30.07.2008] Aladdin nawiązał partnerską współpracę z amerykańską firmą IndenTrust, co znacząco wzmacnia pozycję rozwiązań Aladdina z zakresu bezpieczeństwa i uwierzytelniania tożsamości na rynku bankowości elektronicznej i transakcji finansowych... (info)


Sztuka miksologii według Grey Goose

Sztuka miksologii według Grey Goose [30.07.2008] Umiejętne przygotowywanie drinków jest prawdziwą sztuką. Jednym z trunków, który idealnie nadaje się do przygotowywania wyśmienitych drinków jest wódka Grey Goose... (info)

Poznajcie nas z nowej strony! [30.07.2008] W poniedziałek 21 lipca, ruszył nowy serwis internetowy ARCHON+ Biuro Projektów. Dostępny pod adresem www.archon.pl lub www.projektydomow.pl serwis został gruntownie zmodernizowany, dodane zostały również nowe funkcjonalności... (info)


Nowe twarze polskiego designu

Nowe twarze polskiego designu [30.07.2008] Marka Bombay Sapphire od 1990 r. organizuje międzynarodowy konkurs dla młodych projektantów Bombay Sapphire Designer Glass Competition. Na tegorocznym Finale w Londynie Polskę reprezentować będzie Łukasz Pióro z Politechniki Krakowskiej... (info)


Akumulatorowa wkrętarka kątowa WU181PT marki WORX - do miejsc trudno dostępnych

Akumulatorowa wkrętarka kątowa WU181PT marki WORX - do miejsc trudno dostępnych [30.07.2008] Szczególnie ceniona przez monterów jest praktyczność urządzenia i szerokie spektrum jego zastosowań. Nowa Wkrętarka kątowa marki WORX ułatwia wkręcanie śrub w miejscach trudno dostępnych... (info)


Konica Minolta nowym Oficjalnym Partnerem Formuły BMW Europe

Konica Minolta nowym Oficjalnym Partnerem Formuły BMW Europe [30.07.2008] Konica Minolta zwiększa zaangażowanie w sponsoring imprez sportowych. Firma została właśnie Oficjalnym Partnerem Formuły BMW Europe - będzie wspierać młodych, utalentowanych kierowców rozpoczynających swoją karierę... (info)


Tytan Impregnat owadobójczy do drewna - pozbądź się szkodników

Tytan Impregnat owadobójczy do drewna - pozbądź się szkodników [30.07.2008] Z uwagi na łatwość obróbki drewno to jeden z najczęściej używanych materiałów w budownictwie. Ma jednak wadę. Jest nią podatność na niszczące działanie szkodników drewna – grzybów i owadów, które mogą poważnie naruszyć jego strukturę... (info)

Komentarz Expandera: Końcówka miesiąca rządzi się swoimi prawami (30.07.2008) [30.07.2008] Diagnoza sytuacji na rynkach finansowych: Choć z nieco większymi problemami niż w poniedziałek, to wczoraj również nasza giełda znosiła pogorszenie koniunktury na rynkach światowych... (info)

USG jelit [30.07.2008] Centrum Medyczne LIM w Krakowie wprowadziło do swoich usług wyjątkowe badanie – USG jelit, które pozwala na wczesne rozpoznanie schorzeń zapalnych jelit oraz zaostrzeń schorzeń zapalnych, jeszcze przed wystąpieniem objawów klinicznych... (info)


Klasycznie czy nowocześnie – dwie odsłony stołu

Klasycznie czy nowocześnie – dwie odsłony stołu [30.07.2008] Klasyka czy nowoczesny styl? Oto jest pytanie. W ofercie Villa Italia każdy znajdzie coś dla siebie. Villa Italia oferuje zarówno kolekcje adresowane do osób, które cenią piękno klasyki, jak i dla tych, które wybierają nowoczesną stylistykę... (info)


Odkryj Europę z serwisem wakacje.wp.pl

Odkryj Europę z serwisem wakacje.wp.pl [30.07.2008] Jeśli wciąż nie macie pomysłu, jak ciekawie spędzić wakacje, Wirtualna Polska pomoże Wam zaplanować wypoczynek. O tm, co, jak, gdzie i kiedy w serwisie wakacje.wp.pl.. (info)


Nowe placówki RuckZuck w Wadowicach i Rawiczu

Nowe placówki RuckZuck w Wadowicach i Rawiczu [30.07.2008] Ogólnopolska sieć sprzedaży podłóg i drzwi RuckZuck systematycznie się rozrasta. Czytelne zasady współpracy oraz zachęcająca przedsiębiorców polityka firmy sprawiają, że nowe salony powstają w całej Polsce. Najnowsze otwarto w Wadowicach i Rawiczu... (info)


Żeglarskie emocje Pucharu Świata na wyciagnięcie ręki

Żeglarskie emocje Pucharu Świata na wyciagnięcie ręki [30.07.2008] Już w najbliższy weekend, od 2 do 3 sierpnia, przy Skwerze Kościuszki w Gdyni odbędą się regaty meczowe, zaliczane do Pucharu Świata Międzynarodowej Federacji Żeglarskiej ISAF... (info)

Podravka z Przystankiem Woodstock [30.07.2008] Chorwacka Podravka współpracuje z tegorocznym Przystankiem Woodstock. Firma sponsoruje występ rodzimego zespołu Cinkusi oraz przekazuje przyprawy do przygotowania posiłków dla uczestników festiwalu... (info)


Sto procent kobiecości!

Sto procent kobiecości! [30.07.2008] Biust to jeden z atutów kobiecego ciała. Każda z nas marzy o tym, aby jego kształt i rozmiar były idealne. Modny jest niewielki, ale kształtny. A co jeśli jest w zdecydowanie większym rozmiarze?.. (info)

Wola Info kontynuuje współpracę z Kredyt Bankiem [30.07.2008] Wola Info podpisała z Kredyt Bankiem aneks do umowy na świadczenie usług serwisowych w zakresie sprzętu i oprogramowania. Wartość umowy to ponad 500 tys. EURO... (info)


Milion złotych to już nie bariera

Milion złotych to już nie bariera [30.07.2008] Cena miliona złotych nie stanowi już bariery przy kupnie mieszkania. Jak grzyby po deszczu pojawiają się oferty sprzedaży mieszkań, których cena przekracza milion złotych, często nawet znacznie... (info)


Dospel Revolution – nowa rewolucja przemysłowa

Dospel Revolution – nowa rewolucja przemysłowa [30.07.2008] Najnowsza centrala wentylacyjna firmy Dospel dla zastosowań przemysłowych nie bez powodu została nazwana Revolution. Ultranowoczesny kompozyt Syntelith, sekcyjna budowa - oto jej atrybuty. Zalet jest wiele więcej... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...