informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 30.06.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 32

TelForceOne dystrybutorem Cyfrowego Polsatu [30.06.2008] TelForceOne SA podpisała w czerwcu umowę dystrybucyjną z największą w Polsce platformą satelitarną - Cyfrowym Polsatem. Na mocy umowy Spółka została Oficjalnym Dystrybutorem Rodzinnej Telefonii Komórkowej Cyfrowego Polsatu... (info)

Ładowanie komórki z paluszka [30.06.2008] Wakacje pod namiotem, z daleka od miejskiego zgiełku…to marzenie wielu z nas. Jak w tym czasie zapewnić żywotność telefonu, kiedy nie mamy pod ręką gniazdka elektrycznego?.. (info)

Trzecia edycja programu lojalnościowego Avnet Premium Club [30.06.2008] Warszawa, 30 czerwiec 2008r. – Avnet Sp. z o.o., największy w Polsce dystrybutor produktów IBM z wartością dodaną i partner IBM o statusie Premier, z dniem 1 lipca 2008r. uruchamia trzecią już edycję programu lojalnościowego „Avnet Premium Club”... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 30.06.2008 [30.06.2008] Kiepskie zakończenie kwartału. Poniedziałkową sesję na GPW indeksy rozpoczęły od niewielkich wzrostów. Indeks WIG20 po mocnym spadku w piątek, dzisiejsze notowania zaczął powyżej 2600 punktów... (info)


Dania gotowe marki Rolnik Polska książka kucharska

Dania gotowe marki Rolnik Polska książka kucharska [30.06.2008] Nadchodzi lato, a wraz z nim wyjazdy. Sporo osób udaje się za granicę: odwiedzić znajomych, podszkolić język, popracować. W takich sytuacjach nie ma czasu, ani warunków na gotowanie... (info)


Małe jest piękne – kompaktowe i eleganckie kino domowe Panasonic

Małe jest piękne – kompaktowe i eleganckie kino domowe Panasonic [30.06.2008] Panasonic poinformował o wprowadzeniu na rynek nowego kompaktowego zestawu kina domowego, który zapewnia wysoką jakość obrazu i dźwięku, a stylistyka łączy elegancję z nowoczesnością doskonale komponując się w każdym wnętrzu... (info)

Positive Advisory debiutuje ze wzrostem [30.06.2008] Prawa do akcji (PDA) Positive Advisory SA wzrosły na otwarciu w pierwszym dniu notowań na rynku NewConnect o 1,3 proc., do 3,85 zł. Podczas private placement 27 inwestorów kupiło 241.942 akcje Positive Advisory SA, po cenie emisyjnej 3,8 zł za sztukę... (info)


Wszyscy cytują zwierzenia premierów i Palikota

Wszyscy cytują zwierzenia premierów i Palikota [30.06.2008] Najgłośniejsze publikacje maja to wywiady z premierami – Marcinkiewiczem i Tuskiem oraz z posłem Januszem Palikotem – wynika z majowego raportu „Najbardziej opiniotwórcze media w Polsce”, opracowanego przez Instytut Monitorowania Mediów... (info)


VEDIA odkryciem roku 2008

VEDIA odkryciem roku 2008 [30.06.2008] VEDIA S.A. poinformowała o otrzymaniu od dziennika Rzeczpospolita prestiżowego tytułu „Laur Konsumenta – Odkrycie Roku 2008”. Nie zdarzyło się nigdy wcześniej aby istniejąca zaledwie 10 miesięcy marka otrzymała tak duże zaufanie konsumentów... (info)


Zwycięski manewr Stańczyka

Zwycięski manewr Stańczyka [30.06.2008] 28-29 czerwca w Szczecinie, w samym centrum miasta na Odrze przy Walach Chrobrego rozegrano regaty match racingowe Pucharu Świata – Szczecin Match Race Grade 3. Były to regaty z cyklu Polish Match Tour zaliczane również do rankingu Pucharu Polski... (info)

Przewodnik urlopowy 2008 – Wiedza i Praktyka, część IV [30.06.2008] Przewodnik urlopowy część czwarta to przede wszystkim porady na temat udzielania urlopów: zaliczkowego, awansem, na część dnia pracy, uzupełniającego i związanych z tym prawnych regulacji. Wiedza na ten temat może tylko pomóc... (info)


BenQ C850: obiektyw Pentax SMC, 8 Mpix,funkcja „Smile Catch” i tryby P/Av/Tv/M

BenQ C850: obiektyw Pentax SMC, 8 Mpix,funkcja „Smile Catch” i tryby P/Av/Tv/M [30.06.2008] Nowoczesna linia wzornicza – nagrodzona Red Dot Design Award 2008, funkcja „Smile Catch”, obiektyw Pentax SMC, 3x zoom optyczny, tryb P/Av/Tv/M,funkcja śledzenia twarzy, zasilanie 2xAA... (info)


Grzejniki Jaga w systemach niskotemperaturowych

Grzejniki Jaga w systemach niskotemperaturowych [30.06.2008] Wbrew obiegowej opinii, że konwektory nie nadają się do zastosowania w systemach o obniżonych temperaturach zasilania, grzejniki marki Jaga doskonale sprawdzają się w takiej sytuacji... (info)

Fenomen Meru Networks [30.06.2008] Zwycięzcą tegorocznej edycji konkursu prestiżowego serwisu TechWorld w kategorii „Najlepszy produkt roku dla przedsiębiorstw” została firma Meru Networks – jeden z największych na świecie producentów zaawansowanych rozwiązaniach bezprzewodowych... (info)


Nowości w rodzinie produktów Lambi

Nowości w rodzinie produktów Lambi [30.06.2008] Wraz z nadejściem lata firma Metsä Tissue przedstawia odmienioną i ulepszoną rodzinę produktów higienicznych Lambi. Już dziś konsumenci znajdą na sklepowych półkach delikatne produkty, które zaskoczą odświeżonymi opakowaniami oraz wyjątkową nutą zapachową... (info)


Celebryta pod lupą

Celebryta pod lupą [30.06.2008] Rozpoznawalne nazwisko jest dziś w cenie i stanowi źródło niezwykle atrakcyjnych dochodów. Z drugiej jednak strony niesie ze sobą ryzyko stałej ingerencji mediów w prywatne życie osoby popularnej. Czy ingerencja jest niezbędnym elementem życia gwiazdy?.. (info)


Zdaniem Wykonawcy - o wyższości produktów Profesjonalnych

Zdaniem Wykonawcy - o wyższości produktów Profesjonalnych [30.06.2008] Dobry wykonawca, z odpowiednimi kwalifikacjami, szerokim doświadczeniem oraz swoistym kunsztem nie pozwala sobie na pracę produktami nieznanego pochodzenia. Wybiera produkty profesjonalne, bo tylko one pozwalają na osiągnięcie profesjonalnych efektów... (info)

Xelion - nowy standard doradztwa finansowego €FA w Polsce [30.06.2008] Doradcy Finansowi Xelion jako pierwsi w Polsce uzyskali certyfikaty przyznawane przez The €uropean Financial Planning Association, tym samym dołączyli do grona piętnastotysięcznej rzeszy najlepszych, certyfikowanych doradców finansowych €FA w Europie... (info)

Kolejne punkty RuckZuck w Wielkopolsce [30.06.2008] RuckZuck, sieć wyspecjalizowana w sprzedaży podłóg i drzwi, otwiera nowe punkty w województwie wielkopolskim. Ostatnio sprzedaż rozpoczął nowy salon RuckZuck w Gostyniu, a już niebawem klientów zaprosi kolejny sklep tej sieci, tym razem w Kępnie... (info)

Komentarz Expandera: W nowy tydzień w złych nastrojach (30.06.2008) [30.06.2008] Diagnoza sytuacji na rynkach finansowych: W nowy giełdowy tydzień wchodzimy w kiepskich nastrojach. Zamiast oznak zapowiadających poprawę koniunktury mamy sygnały sugerujące dalsze jej pogorszenie... (info)


Jak Avidem ożywiono smoka

Jak Avidem ożywiono smoka [30.06.2008] Platige Image, wielokrotnie nagradzane znane polskie studio postprodukcyjne, wykonało na zlecenie portugalskiego studia Tangerina Azul, animację do filmu reklamowego piwa Super Bock, przy wykorzystaniu systemu Avid DS Nitris... (info)


Dulux® Światło i Przestrzeń – innowacja na rynku farb

Dulux® Światło i Przestrzeń – innowacja na rynku farb [30.06.2008] Producent farb Dulux® wprowadza na rynek Dulux® Światło i Przestrzeń – nowoczesną farbę, dzięki której domowe wnętrza będą się wydawały jaśniejsze, większe i przestronniejsze... (info)


Podłoga na wysoki połysk

Podłoga na wysoki połysk [30.06.2008] Ermitaż w Petersburgu, paryski Luwr czy nasze Łazienki Królewskie… Któż z nas nie chciałby zaznać choćby odrobiny luksusu? Zapraszamy na wycieczkę śladami deski barlineckiej dąb family i buk family z linii Classic. Na wysoki połysk!.. (info)


Tytan do PCV piana montażowo-uszczelniająca – nie tylko dla fachowców

Tytan do PCV piana montażowo-uszczelniająca – nie tylko dla fachowców [30.06.2008] Prawdziwy mężczyzna powinien postawić dom, posadzić drzewo i dać życie potomkowi. By mieć poczucie, że ma udział w pierwszej z tych czynności niektóre z prac może wykonać bez pomocy fachowców... (info)


„Powitaj lato z Artelit Professional” – program dla firm montujących wykładziny

„Powitaj lato z Artelit Professional” – program dla firm montujących wykładziny [30.06.2008] W czerwcu 2008 roku ruszył program dla firm montujących wykładziny "Powitaj lato z Artelit Professional" obejmujący produkty Artelit Professional dedykowane do wykładzin... (info)

Przewodnik urlopowy 2008 – Wiedza i Praktyka, część III [30.06.2008] Trzecia część Przewodnika dotyczy obliczania wymiaru urlopu dodatkowego dla niepełnosprawnych lub gdy pracownik odchodzi z firmy. Jednym słowem bliczania wymiaru urlopu ciąg dalszy. Z naszym Przewodnikiem z pewnością będzie łatwiej... (info)


Profesjonalny montaż wykładzin – działaj kompleksowo

Profesjonalny montaż wykładzin – działaj kompleksowo [30.06.2008] Od stanu podłoża i sposobu jego przygotowania w dużej mierze zależy trwałość i estetyka podłogi pokrytej wykładziną. Aby właściwie ocenić stan powierzchni i prawidłowo ją ukształtować, należy wiedzieć, na co zwrócić szczególną uwagę... (info)


Wedi: znajdź nowe miejsce dla swojej wanny

Wedi: znajdź nowe miejsce dla swojej wanny [30.06.2008] Wedi Polska – producent specjalistycznych materiałów do wykańczania i aranżacji łazienek – wprowadził do swojej oferty nowe rozwiązanie - wedi Bathbox. Jest to system wsporników do wanny, które umożliwią dowolne jej ustawienie bez konieczności wsparcia o ścianę... (info)


SKOFF - Nowoczesne oświetlenie w starym stylu

SKOFF - Nowoczesne oświetlenie w starym stylu [30.06.2008] Mosiądz starzony to oryginalna propozycja materiału i koloru obudowy halogenowych lamp podszafkowych i wysięgnikowych firmy SKOFF. Zastosowanie ciepłych tonacji spowodowało..... (info)


Nowe stopki do maszyn firmy ELESA+GANTER

Nowe stopki do maszyn firmy ELESA+GANTER [30.06.2008] Piaseczno, 30 czerwca 2008 r. - Grupa stopek pod maszyny firmy ELESA+GANTER została wzbogacona o nowy model stopki z oznaczeniem GN 339. To pierwsze w ofercie tej firmy podstawki pod maszyny bez wahliwego trzpienia... (info)

Skup i umorzenie akcji własnych przez Lubawę [30.06.2008] Na Zwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy Spółki Lubawa S.A. zadecydowano o zwiększeniu kapitału zapasowego spółki. Z zysku netto, który wyniósł za rok obrotowy 2007 ponad 12 150 000 złotych, zostanie przeznaczone na ten cel blisko 12 120 000 złotych... (info)


Panorama Firm Marką Wysokiej Reputacji

Panorama Firm Marką Wysokiej Reputacji [30.06.2008] W tegorocznym badaniu PremiumBrand Panorama Firm otrzymała tytuł Marki Wysokiej Reputacji w kategorii MEDIA. To już trzecie z rzędu wyróżnienie dla Panoramy Firm, która znalazła się wśród 65 najcenniejszych brandów... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...