informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 30.05.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 23


Nowość: karta wireless usb 54m ipTIME

Nowość: karta wireless usb 54m ipTIME [30.05.2007] 30 maja 2007 r. AJM Electronics wprowadził do sprzedaży bezprzewodową kartę USB 54M znanej już na rynku polskim marki ipTIME, oznaczoną kodem ZC_WL0105... (info)

Big Five X partnerem BEA Systems [30.05.2007] Big Five X, firma konsultingowa doradzająca na rynku usług bankowych, telekomunikacyjnych i ubezpieczeniowych, została Partnerem BEA Systems. Big Five X zyskała licencję na oprogramowanie BEA na potrzeby budowy systemów informatycznych dla swoich klientów... (info)


Pyton Enterprise w Teta S.A.

Pyton Enterprise w Teta S.A. [30.05.2007] Platforma zarządzania wiedzą - PYTON Enterprise zostanie wdrożona pilotażowo w TETA S.A. Będzie ona wspierać procesy sprzedaży i wprowadzania na rynek nowych produktów oraz dostarczać rozwiązania e-learningowe dla potrzeb szkoleń konsultantów... (info)

B3System S.A. Złotym Partnerem Microsoft! [30.05.2007] Microsoft wyróżnił firmę B3System S.A. – krajowego lidera w dziedzinie kompleksowych zabezpieczeń systemów IT – tytułem Microsoft Gold Certified Partner... (info)

Sukces rynkowy własnego ubezpieczenia dla flot firmy LeasePlan [30.05.2007] W listopadzie ubiegłego roku polski oddział firmy LeasePlan, jako pierwsza firma CFM w Polsce, wprowadził do swojej oferty własne ubezpieczenie komunikacyjne dla flot. Do dzisiaj jest to jedyna tego typu oferta na polskim rynku CFM... (info)

Janusz Dwornicki Dyrektorem Marketingu w firmie Gala SA. [30.05.2007] Do zespołu firmy Gala S.A. – właściciela m.in. powstającej w Lublinie Galerii Gala - dołączył Janusz Dwornicki. Od maja objął on stanowisko Dyrektora Marketingu... (info)

Sejm przyjął klauzulę napraw [30.05.2007] W czwartek 24 maja 2007 roku posłowie przegłosowali poprawki wprowadzające klauzulę napraw do polskiego prawa. Za klauzulą głosowało 340 posłów, przeciwko 51, a 6 posłów wstrzymało się od głosu... (info)

Popyt przekroczył podaż certyfikatów serii A Investor Bułgaria i Rumunia FIZ [30.05.2007] Duża redukcja przydziału certyfikatów serii A Investor Bułgaria i Rumunia FIZ stała się faktem. Zapisujący się na 100 certyfikatów pierwszego dnia emisji otrzymali przydział na 73 certyfikaty. Zapisy w kolejnych dniach zostały zredukowane do zera... (info)
"Gotujemy po polsku" marki Appetita - tajemnica sukcesu w 18 odsłonach [30.05.2007] "Gotujemy po polsku" to najpopularniejsza linia mieszanek przyprawowych z oferty marki Appetita, podkreślająca smak tradycyjnych dań kuchni polskiej... (info)


Tradycyjne gotowanie z Appetitą

Tradycyjne gotowanie z Appetitą [30.05.2007] W ofercie marki Appetita pojawiły się dwie nowości: Przyprawa do gołąbków oraz Przyprawa do golonki. Wchodzą one w skład linii „Gotujemy po polsku”, która otrzymała tytuł "Produktu Roku 2007"... (info)

Przełączniki KVM Over the Net linii ALTUSEN z gratisowym pakietem CC-1000-1 [30.05.2007] Od 1.06 do 20.07 2007 r. trwa w AJM Electronics, autoryzowanego dystrybutora produktów ATEN oraz zawansowanej linii produktów ALTUSEN, promocja nowatorskiego rozwiązania ALTUSEN CC-1000, dedykowanego przełącznikom KVM ALTUSEN Over the Net.. (info)


Wrocławska Fundacja Hasco-Lek nagrodziła młodych naukowców

Wrocławska Fundacja Hasco-Lek nagrodziła młodych naukowców [30.05.2007] Fundacja Hasco-Lek 24 maja 2007 roku wręczyła nagrody w I edycji konkursu na najlepsze prace naukowe, dotyczące nowych odkryć i innowacji, mogących znaleźć zastosowanie w przemyśle farmaceutycznym... (info)


Moda na grilla z Appetitą

Moda na grilla z Appetitą [30.05.2007] Na najbliższy sezon grillowy producent marki Appetita wprowadza na rynek nowy produkt - Przyprawę do kurczaka z grilla, która poszerzy linię „Smaczne grillowanie”. Propozycja ta skierowana jest do coraz liczniejszych amatorów przyrządzania potraw na ruszcie... (info)


Renesans gorzkiej czekolady marki Goplana

Renesans gorzkiej czekolady marki Goplana [30.05.2007] Gorzka czekolada potrafi uwieść smakiem. Mało kto jest odporny na jej wdzięki. Francuzi zwykli mawiać, że dziewięć osób na dziesięć przyznaje, że uwielbia czekoladę, jednak ta dziesiąta nie mówi prawdy... (info)


Moc kolorowego pieprzu Appetity

Moc kolorowego pieprzu Appetity [30.05.2007] Z myślą o smakoszach ceniących wyrazisty aromat i atrakcyjny wygląd potraw marka Appetita wprowadza na rynek dwa nowe rodzaje pieprzu ziarnistego: Pieprz zielony oraz Pieprz kolorowy... (info)


Rozbudowa oświetlenia ulicznego i sieci wodociągowej w podkrakowskiej gminie

Rozbudowa oświetlenia ulicznego i sieci wodociągowej w podkrakowskiej gminie [30.05.2007] Prace inwestycyjne w gminie Wielka Wieś prowadzone są w różnych dziedzinach. Mieszkańcom i turystom służyć będzie nowa nitka wodociągu, poidełko i nowe oświetlenie uliczne... (info)


Owocowy raj ukryty w galaretce

Owocowy raj ukryty w galaretce [30.05.2007] Z początkiem maja, firma Jutrzenka S.A. rozszerzyła swoją ofertę galaretek w czekoladzie o nowy, wyjątkowy koktajl owocowy - Mella Galaretki w czekoladzie... (info)

Karmelkowa kraina mlekiem płynąca [30.05.2007] Delikatny maślany smak ukryty w Oryginalnym mlecznym karmelku to najnowsza propozycja w ofercie cukierków marki Goplana, która pojawi się w sklepach już w maju... (info)


Zdrowy klimat w pomieszczeniu

Zdrowy klimat w pomieszczeniu [30.05.2007] „Potrzebuję świeżego powietrza” - to często wypowiadane zdanie. Zanieczyszczone powietrze, zbyt wysokie temperatury, nieodpowiedni poziom wilgotności i hałasu negatywnie wpływają na zdolności koncentracji, efektywność pracy. Wywołują choroby lub potęgują stres... (info)


Włoska elegancja zaklęta w czekoladzie

Włoska elegancja zaklęta w czekoladzie [30.05.2007] Prawdziwy smak delikatnej, pysznej czekolady Goplany, włoska estetyka i nutka wyrafinowanego smaku pomarańczy i kokosu to nowa, wyjątkowa propozycja firmy Jutrzenka S.A.... (info)


Misie – żelki nadziane – najlepsze dla dzieci

Misie – żelki nadziane – najlepsze dla dzieci [30.05.2007] Nowe rodzaje żelków Akuku! o soczystych smakach i fantazyjnych kształtach misiów to najnowsza propozycja marki Jutrzenka. Producent zaprasza na owocową ucztę!.. (info)


City pod prysznicem

City pod prysznicem [30.05.2007] W odpowiedzi na rosnące oczekiwania klientów, POOLSPA producent markowych urządzeń kąpielowych, we współpracy z włoskimi i hiszpańskimi projektantami stworzyła linię nowoczesnych i przystępnych cenowo kabin prysznicowych CITY... (info)


Kulturalnie w Mojej Generacji

Kulturalnie w Mojej Generacji [30.05.2007] Rusza Generacja Kulturalna – nowy projekt dla Internautów tworzony w ramach popularnego serwisu społecznościowego MojaGeneracja.pl. Jej celem jest animacja zainteresowań kulturalnych wśród licznej społeczności użytkowników komunikatora Gadu-Gadu... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...