informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 30.04.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 18

Maltańska przygoda [30.04.2007] Malta podobnie, jak Polska nowy członek Unii Europejskiej cieszy się coraz wiekszym zainteresowaniem turystów. Dzięki połaczeniu czarterowemu Cenralwings mamy okazję po raz pierwszy spędzić urlop w tym magicznym miejscu... (info)


Konkurs – niewidzialna przyjaciółka!

Konkurs – niewidzialna przyjaciółka! [30.04.2007] Portal ByćKobietą.pl objął patronat medialny nad książką „Mała Ikar” Helen Oyeyemi. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa W.A.B. w serii „z miotłą”. W związku z objęciem patronatu portal ByćKobietą.pl zaprasza do udziału w konkursie „Niewidzialna przyjaciółka”!.. (info)


Kapcie na drodze do zwycięstwa

Kapcie na drodze do zwycięstwa [30.04.2007] Jedenaście z siedemnastu rozegranych odcinków specjalnych 35 Rajdu Elmot-Remy wygrała załoga Subaru Poland Rally Team Leszek Kuzaj i Jarosław Baran... (info)


Znowu na podium

Znowu na podium [30.04.2007] Już po raz drugi w tym sezonie załoga PSO Michelin Rally Team Sebastian Frycz z Jackiem Rathe stanęła na trzecim stopniu podium, po Elmocie zajmując pozycję wiceliderów Mistrzostw Polski... (info)


W trosce o środowisko naturalne gotuj z marką Indesit!

W trosce o środowisko naturalne gotuj z marką Indesit! [30.04.2007] Nowe energooszczędne kuchenki wolnostojące o klasie energetycznej A marki Indesit z innowacyjną funkcją Pieczenia Ciast.. (info)

Załoga Subaru Poland Rally Team przed 35 Rajdem Elmot-Remy [30.04.2007] Rajd Elmot Remy – niespotykane na innych rajdach nieprzewidywalne warunki pogodowe, zmienna, specyficzna nawierzchnia, co rok ściągają w Góry Sowie całą rajdową czołówkę... (info)

Sebastian Frycz przed 35 Rajdem Elmot-Remy [30.04.2007] Dwumiesięczną przerwę w rozgrywkach Mistrzostw Polski Sebastian Frycz i Jacek Rathe wykorzystali startując w słowackiej eliminacji – rajdzie Matador, walcząc z zawodnikami z Czech, Słowacji, Węgier i Polski... (info)


Trójkąt Bezpieczeństwa

Trójkąt Bezpieczeństwa [30.04.2007] Ruszyła ogólnopolska kampania edukacyjna Akademia Bezpiecznego Samochodu 2007. Na konferencji prasowej oraz kongresie 25 kwietnia dziennikarze i eksperci motoryzacyjni podjęli próbę wypracowania działań na rzecz bezpieczeństwa ruchu drogowego w aspekcie stanu technicznego pojazdów... (info)

Nie czekaj na awarię. Dla bezpieczeństwa zrób przegląd. [30.04.2007] Kampania Akademia Bezpiecznego Samochodu ma na celu podniesienie bezpieczeństwa na polskich drogach poprzez uświadamianie kierowcom znaczenia regularnych przeglądów stanu technicznego pojazdów. Idea kampanii zrodziła się pod wpływem analiz zachowań polskich kierowców oraz rynku napraw samochodów... (info)

Magia dobrej informacji [30.04.2007] Umiejętność mądrego zarządzania informacją i odpowiedniego jej redagowania jest podstawową umiejętnością, którą powinien posiadać dział PR w firmie... (info)

Rozśpiewana majówka w radiu. [30.04.2007] Dobra muzyka, humor i rozrywka - to radiowa propozycja na długi weekend. Wielką majówkę w Polskim Radiu Wrocław zakończy Zenon Laskowik... (info)


Czekoladowa frajda z… witaminami

Czekoladowa frajda z… witaminami [30.04.2007] Choco Chrups kuleczki zbożowe o smaku czekoladowym, powstały z myślą o Najmłodszych... (info)


Corn Flakes

Corn Flakes [30.04.2007] Pomimo że goszczą na naszych stołach już od 113 lat, tradycyjne płatki kukurydziane nadal mają swoich gorących zwolenników... (info)


Zielona cebulka – Bingo!

Zielona cebulka – Bingo! [30.04.2007] Rozpoczął się sezon grilla, wycieczek, posiłków „pod chmurką”. Nie masz pomysłu na prostą przekąskę?.. (info)

eTel Polska częścią Telekom Austria AG [30.04.2007] Umowy z klientami, jakość usług i stanowiska pracy zachowane.. (info)


Promocja JELP dla lojalnych konsumentów

Promocja JELP dla lojalnych konsumentów [30.04.2007] Wiosną i latem w wybranych sklepach dostępna jest promocja „przy zakupie proszku JELP płyn gratis”... (info)

Nowi Klienci 7milowego wdrażają SAP [30.04.2007] 7milowy sp. z o.o. rozpoczyna na przełomie kwietnia i maja 2007 r. dwa nowe wdrożenia systemu SAP w firmach Stelweld i Karmex. W tej ostatniej firmie, dzięki wykorzystaniu metodyki SPRINT, czas wdrożenia SAP przewidziano na rekordowo krótki okres jednego miesiąca... (info)

III edycja potyczek algorytmicznych zakończona [30.04.2007] W sobotę, 28 kwietnia odbył się finał III edycji ogólnopolskiego konkursu algorytmicznego zorganizowanego przez Uniwersytet Warszawski i ADB-wiodącego dostawcę rozwiązań do telewizji cyfrowej i interaktywnej... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...