informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 30.03.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 11


MINILA - pierwsze i jedyne na polskim rynku świeże mleko dla osób z nietolerancją laktozy

MINILA - pierwsze i jedyne na polskim rynku świeże mleko dla osób z nietolerancją laktozy [30.03.2007] W procesie systematycznego poszerzania sieci sprzedaży, Spółdzielnia Mleczarska Gostyń wprowadza markę MINILA na rynek województwa mazowieckiego oraz wielkopolskiego... (info)


Sufit podwieszany – kreator akustyki pomieszczeń

Sufit podwieszany – kreator akustyki pomieszczeń [30.03.2007] Obecność sufitu podwieszanego w obiektach użyteczności publicznej to nieomal standard. Przemawia za nimi bogate wzornictwo i łatwość montażu. Ale nie tylko. Sufit podwieszany może być bardzo pomocny w kształtowaniu środowiska akustycznego pomieszczeń... (info)

Embedos szkoli resellerów [30.03.2007] Firma Embedos, producent wielofunkcyjnych serwerów ethernus, zaprasza resellerów na bezpłatne szkolenia techniczno-handlowe, które odbędą się od 20 do 27 kwietnia w Warszawie, Katowicach i Gdańsku... (info)


Podwieszane sufity z certyfikatem

Podwieszane sufity z certyfikatem [30.03.2007] Znany producent sufitów podwieszanych, firma Armstrong, oznacza wyroby sprzedawane w Polsce znakiem CE... (info)


Zmiana klimatu

Zmiana klimatu [30.03.2007] Komfortowy dom to nie tylko ocieplone ściany i idealnie szczelne okna. Materiały, z których buduje się dom muszą być zdrowe, tzn. gwarantować mieszkańcom nie tylko przyjemne ciepło, ale również właściwy mikroklimat wnętrza... (info)

Czas na kwartalny lifting [30.03.2007] Wydarzeniem wczorajszej sesji GPW była wiadomość o podniesieniu przez agencję S&P500 ratingów dla polskiego długu. Po mocnym uderzeniu popytu i równie mocnym odstawieniu podaży indeks WIG20 ponownie przekroczył barierę 3500 pkt... (info)

Kolejny Medal Europejski dla SEB TFI [30.03.2007] Już po raz czwarty laureatem Medalu Europejskiego za usługi zostało SEB Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. W tegorocznej edycji uhonorowano fundusz SEB 3 Akcji FIO... (info)

IT.integro wraz z Gardens promuje Windows Vista [30.03.2007] IT.integro to firma, która jako jedna z pierwszych zgłosiła swoje oprogramowanie Gardens do certyfikacji pod nowy Windows Vista. Silne przygotowanie firmy spowodowało, że Microsoft zaprosił ją do współpracy w promocji nowego produktu... (info)

Sprzedaż i marketing w banku – nowoczesne kanały dystrybucji [30.03.2007] Konferencja „Sprzedaż i marketing w banku – nowoczesne kanały dystrybucji”, która odbędzie się 18-19 czerwca 2007 r. w Warszawie, została przygotowana jako prestiżowe spotkanie dyrektorów i menedżerów odpowiedzialnych za sprzedaż, marketing, kanały dystrybucji i rozwój produktów w bankach... (info)


Ruszyła III edycja rankingu zakładów drobiarskich

Ruszyła III edycja rankingu zakładów drobiarskich [30.03.2007] W maju br. redakcja dwutygodnika AgroTrendy, przy współudziale Krajowej Rady Drobiarstwa, zamierza opublikować III Edycję Rankingu Zakładów Drobiarskich... (info)


III edycja rankingu zakładów mięsnych już ruszyła

III edycja rankingu zakładów mięsnych już ruszyła [30.03.2007] W czerwcu br. redakcja dwutygodnika AgroTrendy, przy współudziale Związku Polskie Mięso, zamierza opublikować kolejną edycję Rankingu Zakładów Mięsnych... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...