informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 30.01.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 24


Niewygodny problem

Niewygodny problem [30.01.2008] Skóra jest nie tylko narządem zmysłu - bierze również udział w procesie oddychania. Pełni funkcję bariery biologicznej chroniąc organizm przed uszkodzeniem mechanicznym, bakteriami i wirusami, a także przed utratą płynów i elektrolitów... (info)

Bajkopisarze.pl ruszają w świat [30.01.2008] Jesteś rodzicem? Pewnie pamiętasz ten moment, kiedy Twoje życie uległo zmianie. Urodziło się dziecko, świat przewrócił się do góry nogami a czas skurczył do rozmiarów orzeszka ziemnego... (info)

Zduńczyk w MS Services [30.01.2008] Krzysztof Zduńczyk objął od stycznia stanowisko Dyrektora Działu Wsparcia Sprzedaży w MS Services. Wyodrębnienie tego działu to kolejna istotna zmiana w strukturze agencji... (info)

Zdrowi na wiosnę – Naturalnie Mętny Sok z Jabłek i Malin Ogrody Natury [30.01.2008] Co roku z niecierpliwością wyglądamy wiosny, nie mogąc się po długiej zimie doczekać słońca, ciepła, świeżych warzyw i owoców. Wielu z nas odczuwa jednak nieprzyjemne skutki tej nagłej zmiany aury..... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 30.01.2008 [30.01.2008] Środowa sesja na GPW rozpoczęła się od wzrostów. Indeks WIG20 już na początku dnia pokonał poziom 3000 punktów. Jednak spadki na innych giełdach europejskich spowodowały lekką przewagę podaży i powrót indeksu w okolice wczorajszego zamknięcia... (info)


Nowa seria ładowarek TF1

Nowa seria ładowarek TF1 [30.01.2008] Szybki rozwój urządzeń zasilanych akumulatorami sprawił, że ładowarkom stawia się coraz większe wymagania. Ważna jest możliwość korzystania z niej w domu i w aucie, szybkość ładowania, ochrona akumulatorów, diody sygnalizujące i niwelacja efektu pamięci... (info)

Terapia grupowa DDA – My Progress – Warszawa [30.01.2008] Terapia grupowa dla DDA (dla Dorosłych Dzieci Alkoholików), to oferta My Progress – warszawskiego Centrum Rozwoju Osobistego i Psychoterapii. Zajęcia prowadzone są przez terapeutów z wieloletnim doświadczeniem... (info)

Szkoła biznesu Uniwersytetu Chicago aktywizuje działalność w Polsce [30.01.2008] Chicago Graduate School of Business chce zwiększyć liczbę studentów z Polski. Celem działań jest m.in. zwiększenie rozpoznawalności w krajach Azji i Europy. W Polsce pierwszym krokiem w tym kierunku jest powołanie krajowego Klubu Absolwentów Chicago GSB... (info)

Chiński inwestor wybiera ofertę polskiego dostawcy [30.01.2008] Działająca od sierpnia 2007r. w Łodzi, spółka Victory Technology Polska - część chińskiego koncernu Suzhou Victory Ltd.- jako system wspomagający zarządzanie dla swojej fabryki wybrała rdzennie polskie rozwiązanie – system klasy ERP Impuls 5 firmy BPSC... (info)


Pączek w roli głównej

Pączek w roli głównej [30.01.2008] Smażony w głębokim tłuszczu, rumiany i wypełniony pysznym nadzieniem… zwykle pomijany w żywieniowych wyborach tylko ze względu na ilość kalorii, które w sobie kryje. Raz w roku króluje jednak w naszym menu i tego dnia nie można się obejść bez NIEGO... (info)


Eva Minge for Livingroom. Premiera kolekcji mebli na paryskich wybiegach.

Eva Minge for Livingroom. Premiera kolekcji mebli na paryskich wybiegach. [30.01.2008] 21 stycznia na pokazie Evy Minge, podczas francuskiego tygodnia mody Haute Couture, premierę miał owoc współpracy najsławniejszej polskiej projektantki i sieci Livingroom by Mebelplast – kolekcja mebli Eva Minge for Livingroom... (info)

Kaspersky Lab zaprasza na Mobile World Congress 2008 w Barcelonie [30.01.2008] Kaspersky Lab, producent rozwiązań służących do ochrony danych, zaprasza na swoje stoisko na największej wystawie technologii mobilnych - Mobile World Congress 2008, która odbędzie się w dniach 11-14 lutego 2008 r. w Barcelonie... (info)

Policzyć klienta [30.01.2008] Bez wiedzy o liczbie klientów odwiedzających przestrzeń handlową, zarządzający nie są w stanie efektywnie zaplanować dyżurów personelu, promocji, czy nawet ustawienia towarów na półce... (info)

Play with Mobijoy! [30.01.2008] Ruszyła akcja promocyjna przygotowana przez agencje Adworks i Mobijoy! dla sieci komórkowej PLAY. Od drugiej połowy stycznia do 8 marca w promocji „PLAY! ŁAP ŁUP!” na użytkowników sieci czekać będą atrakcyjne nagrody... (info)

Gigabitowa przepustowość z routerem TWG-BRF114 marki TRENDnet [30.01.2008] Amerykańska firma TRENDnet, producent przewodowych i bezprzewodowych rozwiązań sieciowych, ulokowany w Torrance w stanie Kalifornia do swojej oferty dodała nowy 4-portowy router Gigabit z Firewall’em (TWG-BRF114)... (info)


Lumix DMC-FX35 – szersze spojrzenie na świat

Lumix DMC-FX35 – szersze spojrzenie na świat [30.01.2008] Panasonic wprowadza na polski rynek aparat cyfrowy Lumix DMC-FX35, który został wyposażony w nowe zaawansowane funkcje zapewniające nie tylko wysoką jakość obrazu, ale także łatwe i przyjemne fotografowanie... (info)


Lumixy serii FS – stylowe aparaty na każdą okazję

Lumixy serii FS – stylowe aparaty na każdą okazję [30.01.2008] Panasonic wprowadza na polski rynek nowe kompaktowe aparaty cyfrowe nowej serii FS. DMC-FS20 i DMC-FS5 wyposażone są w 30-milimetrowy, szerokokątny obiektyw Leica DC z 4-krotnym powiększeniem optycznym... (info)


Lumix DMC-FS3 – mały, ale z klasą

Lumix DMC-FS3 – mały, ale z klasą [30.01.2008] Panasonic zaprezentował cyfrowy aparat fotograficzny – Lumix DMC-FS3, pierwszy model z nowej linii aparatów o symbolu FS. Seria FS jest siostrzaną linią cieszącej się ogromnym uznaniem użytkowników na całym świecie serii FX... (info)


Panasonic Lumix DMC-TZ5 i DMC-TZ4 – niezbędny dla podróżnika

Panasonic Lumix DMC-TZ5 i DMC-TZ4 – niezbędny dla podróżnika [30.01.2008] Panasonic zaprezentował najnowsze kompaktowe aparaty cyfrowe Lumix – modele DMC-TZ5 i DMC-TZ4. Aparaty te rozszerzają nagradzaną i cieszącą się ogromnym uznaniem serię TZ... (info)

Wszystkie ceny w telefonie komórkowym! [30.01.2008] Porównywarka cen serwisu Zakupy Wirtualnej Polski (zakupy.wp.pl) w Twoim telefonie komórkowym. Od teraz sprawdzisz, ile co kosztuje w każdym miejscu i o każdej porze... (info)


Nowe Lumixy z serii LZ – dobre zdjęcia w każdej sytuacji

Nowe Lumixy z serii LZ – dobre zdjęcia w każdej sytuacji [30.01.2008] Panasonic ogłosił wprowadzenie na rynek dwóch kompaktowych aparatów fotograficznych Lumix z serii LZ. Nowe modele, idealne do fotografowania dzieci i wydarzeń rodzinnych, wyposażono w doskonałej jakości obiektywy Leica DC z 5-krotnym zoomem optycznym... (info)

Nowe aparaty Lumix – świeży powiew wiosny w fotografii [30.01.2008] Panasonic, czołowa marka koncernu Matsushita Electric Industrial, światowego lidera w dziedzinie rozwoju i produkcji urządzeń elektronicznych, zapowiedział wprowadzenie do sprzedaży ośmiu modeli aparatów fotograficznych Lumix z serii TZ, FX, FS i LZ... (info)

Oracle liderem w kategorii systemów do zarządzania transportem [30.01.2008] Firma Oracle poinformowała, że w rankingu Magic Quadrant firmy Gartner rozwiązanie Oracle Transportation Management znalazło się w kwadrancie liderów w kategorii systemów do zarządzania transportem (Transportation Management System — TMS)... (info)

Wola Info i EMC otwierają Solutions Center [30.01.2008] Wola Info we współpracy z amerykańskim partnerem stworzy Solutions Center, które będzie oferowało technologię EMC podmiotom z sektora telekomunikacyjnego, finansowego i przemysłowego. W 2009 r. planowane przychody z wdrożeń mają sięgnąć 12 mln USD... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...