informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 30.01.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 30


Nowa gama kamer MINIDV Handycam firmy Sony

Nowa gama kamer MINIDV Handycam firmy Sony [30.01.2007] Nowe kamery MiniDV firmy Sony są jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze w użyciu. Ich atutem jest także wyjątkowo szeroki zakres regulacji zoomu i bardzo długi czas pracy akumulatora... (info)


Nowe kamery HDV Handycam: obraz HD, jakiego jeszcze nie było

Nowe kamery HDV Handycam: obraz HD, jakiego jeszcze nie było [30.01.2007] Już w lutym pojawią się dwie nowe kamery Sony HDV HDR-HC7E i HC5E. Dzięki nim, na utrwalonych na filmie wspomnieniach nie zabraknie żadnego szczegółu... (info)


Dłuższy czas nagrywania i większa wydajność akumulatora: Nowe modele Sony HDD Handycam

Dłuższy czas nagrywania i większa wydajność akumulatora: Nowe modele Sony HDD Handycam [30.01.2007] Najnowsze kamery Sony HDD Handycam można śmiało polecić osobom, które często podróżują... (info)

Maarten Goslings prezesem CompFort Meridian [30.01.2007] Stanowisko prezesa zarządu firmy CompFort Meridian Polska Sp. z o.o. objął z dniem dzisiejszym Maarten Goslings, który zastąpił odchodzącego Andrzeja Jaskulskiego. Goslings jest założycielem działającej od 1990 roku firmy... (info)


Kamery Sony DVD Handycam

Kamery Sony DVD Handycam [30.01.2007] Dzięki zapisowi na płytach dwuwarstwowych i wydajniejszemu akumulatorowi możesz nagrać więcej... (info)

Sieć Euro RSCG Worldwide wybrana Globalną Agencją Roku 2006 przez brytyjską i amerykańską prasę branżową [30.01.2007] Advertising Age i Campaign, najbardziej prestiżowe tytuły branży reklamowej w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych, uznały, niezależnie, sieć Euro RSCG Worldwide za Globalną Agencję Roku 2006... (info)

Rok 2006 w branży CFM w Polsce [30.01.2007] Specjaliści LeasePlan Fleet Management (Polska) podsumowują rok 2006 oraz nakreślają perspektywy na lata następne... (info)


Nowe kamery Sony AVCHD DVD

Nowe kamery Sony AVCHD DVD [30.01.2007] Nowe kamery AVCHD DVD Handycam firmy Sony portretują życie w doskonałej jakości obrazu HD. Modele HDR-UX3E i UX7E są znacznie mniejsze i lżejsze od swoich poprzedników... (info)


Twój świat w wysokiej rozdzielczości: nowa gama kamer Sony Handycam na rok 2007

Twój świat w wysokiej rozdzielczości: nowa gama kamer Sony Handycam na rok 2007 [30.01.2007] 75 procent osób żałuje, że nie ma kamery umożliwiającej spontaniczne utrwalanie zdarzeń z życia – tak wynika z badań przeprowadzonych przez Sony.* .. (info)

Przewodnik NetSprint.pl pomaga w codziennym życiu [30.01.2007] Wyszukiwarka internetowa NetSprint.pl, udostępniająca unikalną w Polsce możliwość znalezienia odpowiedzi już w wynikach wyszukiwania, przygotowała specjalny serwis prezentujący jej możliwości – „Przewodnik NetSprint”. .. (info)


Szybki rozwój rynku komputerów klienckich VIA

Szybki rozwój rynku komputerów klienckich VIA [30.01.2007] VIA ma 50-procentowy udział w segmencie komputerów klienckich i jest liderem tego rynku, oferującym technologie zwiększające bezpieczeństwo, poprawiające możliwości zarządzania i obniżające koszty własności... (info)


VIA wprowadza płyty główne EPIA Mini-ITX dla elektronicznych urządzeń konsumenckich opartych na platformie x86

VIA wprowadza płyty główne EPIA Mini-ITX dla elektronicznych urządzeń konsumenckich opartych na platformie x86 [30.01.2007] VIA EPIA EX-Series to pierwsza płyta główna z zaawansowanym procesorem mediów VIA CX700M2, stanowiąca doskonałą platformę dla urządzeń obsługujących media cyfrowe... (info)

Gazele Biznesu 2006 dla Passusa [30.01.2007] Firma Passus już po raz drugi otrzymała prestiżowe wyróżnienie Gazela Biznesu. Nagroda ta przyznawana jest przez tygodnik Puls Biznesu dynamicznie rozwijającym się małym i średnim przedsiębiorstwom... (info)

Wektor dla Prezesa Carrefour Polska [30.01.2007] 6 stycznia 2007 roku Konfederacja Pracodawców Polskich uhonorowała statuetką Wektora Alain’a Souillard’a, Prezesa Carrefour Polska... (info)


Ricoh rozbudowuje serię Aficio™Mp 161

Ricoh rozbudowuje serię Aficio™Mp 161 [30.01.2007] Ricoh rozbudowuje serię Aficio™Mp 161 o funkcje faksu, zaawansowanego kolorowego skanowania, drukowania oraz pracę w sieci... (info)


Chevrolet Volt – elektryczny samochód koncepcyjny GM

Chevrolet Volt – elektryczny samochód koncepcyjny GM [30.01.2007] Chevrolet Volt – koncepcyjny sedan o agresywnej i sportowej stylistyce, zasilany przez układ E-flex, najnowocześniejszy napęd elektryczny GM, to samochód, który może pozwolić zapomnieć o stacjach benzynowych... (info)


Raport Kamodus: Marki kosmetyczne w Prasie Konsumenckiej w Polsce

Raport Kamodus: Marki kosmetyczne w Prasie Konsumenckiej w Polsce [30.01.2007] Agencja Kamodus opublikowała raport „Kosmetyki w Mediach”, ukazujący obecność produktów kosmetycznych w wysokonakładowych, kolorowych czasopismach konsumenckich w drugim półroczu 2006 roku... (info)


Walka z toksynami wsparta siłami natury

Walka z toksynami wsparta siłami natury [30.01.2007] Zanieczyszczenie środowiska, palenie papierosów, niewłaściwa dieta, życie w ciągłym stresie oraz spożywanie alkoholu to niektóre z przyczyn zaburzeń procesu usuwania toksyn z organizmu... (info)

Zaręczyny - etap pierwszy - sam na sam [30.01.2007] Temat zaręczyn. Stresik, co? :) Podam teraz kilka przykładów romantycznych zaręczyn, o których nasze Kobiety skrycie marzą... (info)


Pracowity przełom 2006 i 2007 roku w IT.integro!

Pracowity przełom 2006 i 2007 roku w IT.integro! [30.01.2007] Koniec zeszłego roku i początek bieżącego roku to okres wzmożonej pracy naszych konsultantów. Początek roku to bardzo dobry moment na uruchomienie nowego systemu. .. (info)


Auto-Boss sponsorem Bielskiej Zadymki Jazzowej

Auto-Boss sponsorem Bielskiej Zadymki Jazzowej [30.01.2007] Firma Auto-Boss, wielooddziałowy dealer marki Ford , sponsoruje IX edycję Bielskiej Zadymki Jazzowej. Festiwal rozpocznie się 1 lutego i potrwa 4 dni. Koncerty odbywać się będą w stylowych wnętrzach Teatru Polskiego, Piwnicy Zamkowej oraz bielskich klubach muzycznych... (info)

Piękno widoczne jak na dłoni [30.01.2007] Gładkie, alabastrowe dłonie były w przeszłości znakiem rozpoznawczym wyższych sfer, natomiast dziś to najlepsza wizytówka osób dbających o wygląd i wizerunek... (info)


'039' zadziała we FreecoNet

'039' zadziała we FreecoNet [30.01.2007] Od początku lutego użytkownicy FreecoNet będą mogli otrzymać numer ze strefy numeracyjnej 039, z którego opłaty za połączenia są liczone, jak za rozmowę lokalną. Do tej pory TP SA realizowała połączenia na numery 039 wyłącznie pomiędzy własnymi abonentami, ale wkrótce ma się to zmienić... (info)

Oferta DomBanku na Kredyty.net! [30.01.2007] Portal Kredyty.net rozpoczął współpracę z DomBankiem.. (info)

Szkoły i przedszkola bezpieczne jak w bankuCiekawy pomysł na bancassurance [30.01.2007] Szkoły, przedszkola i inne placówki edukacyjno-wychowawcze to miejsca szczególnie narażone na szkody oraz nieprzewidziane zdarzenia. Dlatego coraz częściej ich kierownictwo sięga po pakiety ubezpieczeń, które kompleksowo chronią od wszelkich ryzyk występujących w miejscach przebywania dzieci, młodzieży i nauczycieli... (info)

„Za rękę z Einsteinem”, czyli cztery miliony złotych na wyrównywanie szans edukacyjnych [30.01.2007] „Za rękę z Einsteinem” – rusza program wyrównania szans edukacyjnych gimnazjalnej młodzieży wiejskiej województwa pomorskiego z zakresu matematyki i fizyki. Do wykorzystania są niespełna cztery miliony złotych. Na Politechnikę Gdańską zaprosiliśmy 30 stycznia 178 dyrektorów szkół gimnazjalnych gmin wiejskich oraz 96 wójtów, aby zapoznać ich z projektem... (info)

Akcjonariusze PAK zaczęli rozmawiać [30.01.2007] Elektrim oferuje trzecią ścieżkę, MSP ją rozważy Elektrim wolałby kupić akcje PAK, ale jest skłonny wyjść ze spółki, odsprzedając udziały państwowej grupie. Skarb to przemyśli... (info)

Minister nie sprawdzi konfliktu interesów [30.01.2007] Kuratorem PZPN nadal będzie człowiek, który sprzedał prawa do transmisji swojemu partnerowi biznesowemu.. (info)

Miotła PiS robi porządki w Bumarze [30.01.2007] Zbrojeniówka, trzech członków zarządu już poleciało. Prezes też jest zagrożony... (info)

Fuzja nadzorów jest konieczna [30.01.2007] Szefowa UKE apeluje na łamach „PB” o rozpoczęcie prac nad połączeniem z KRRiT.. (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...