informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 29.12.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 15


Finał Ligi Mistrzów w Rzymie – w napięciu oczekiwania

Finał Ligi Mistrzów w Rzymie – w napięciu oczekiwania [29.12.2008] W czerwcu ubiegłego roku oczy całego świata (nawet tych, którzy nie interesują się futbolem) zwrócone były na Moskwę, gdzie w finale Ligii Mistrzów zmierzyły się drużyny Manchester United i Chelsea. Gorączkowo rezerwowano miejsca w hotelach w Moskwie... (info)


Hotels.com poleca najlepsze nowojorskie hotele

Hotels.com poleca najlepsze nowojorskie hotele [29.12.2008] Pokonaj z wolna ogarniający cały świat kryzys finansowy i zakosztuj nowojorskiego Big Apple - z przewodnikiem po hotelach Nowego Jorku opracowanym przez serwis Hotels.com... (info)


Serwis Hotels.com odkrywa hotele, w których przebywał James Bond

Serwis Hotels.com odkrywa hotele, w których przebywał James Bond [29.12.2008] Hotels.com zidentyfikował cztery hotele porozrzucane po świecie, w których zatrzymywał się James Bond. Hotele te znajdują się m.in. w Las Vegas oraz Miami... (info)


Po raz pierwszy od czterech lat spadły ceny hoteli w Wielkiej Brytanii

Po raz pierwszy od czterech lat spadły ceny hoteli w Wielkiej Brytanii [29.12.2008] Znaczna obniżka cen hoteli w Edynburgu oraz w innych szkockich miastach przyczyniła się do czteroprocentowego spadku cen w hotelach Wielkiej Brytanii... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 29.12.08 [29.12.2008] Wzrosty na GPW po świętach Pierwsza sesja po świętach na GPW przebiegła zgodnie z przewidywaniami. W poniedziałek aktywność inwestorów na warszawskim parkiecie była znikoma, a obrót kosmetyczny... (info)


Advantech PPC-L61T - Energooszczędny komputer panelowy.

Advantech PPC-L61T - Energooszczędny komputer panelowy. [29.12.2008] W ofercie firmy ELMARK Automatyka Sp. z o.o. autoryzowanego dystrybutora marki Advantech na terenie Polski pojawił się nowy, energooszczędny komputer panelowy... (info)

ADVANTECH AIMB-766 - Co cztery głowy to nie jedna [29.12.2008] W ofercie firmy Advantech pojawiła się nowa płyta główna w standardzie ATX. AIMB-766 stanowi nowoczesną i wydajną podstawę do budowy stabilnego systemu... (info)


Jasna dziecięca kraina

Jasna dziecięca kraina [29.12.2008] Myśląc o pokoju dziecka, trzeba liczyć się z tym, że ma być nie tylko funkcjonalny, ale też przyjazny i atrakcyjnie wykończony. Maluchy lubią otaczać się żywymi kolorami i bajkowymi elementami... (info)

Domek bloguje [29.12.2008] Blog architektów, inżynierów i budowlańców ostrowskiej firmy Domek to nowy pomysł na promocję budownictwa szkieletowego. Ma być platformą wymiany myśli i idei oraz kanałem komunikacji z przyszłymi, przeszłymi i obecnymi klientami firmy... (info)


Domek socjalnie w Sulejówku

Domek socjalnie w Sulejówku [29.12.2008] Nowoczesna technologia znakomicie wspomaga realizację celów, jakie stawia się przed budownictwem socjalnym. Domy socjalne w technologii szkieletowej jakie staną w podwarszawskim Sulejówku odbiegają od stereotypów jakie zwykle towarzyszą takim budowom... (info)


TRENDnet oznajmia o wprowadzeniu pierwszego na rynku 7-calowego Monitora Foto

TRENDnet oznajmia o wprowadzeniu pierwszego na rynku 7-calowego Monitora Foto [29.12.2008] Pierwszy na świecie 7-calowy monitor foto można podłączyć do sieci bezprzewodowej, wykrywa przewodowe i bezprzewodowe kamery IP marki TRENDnet oraz przetwarza strumieniowo obraz wideo, może pracować jako ramka foto... (info)

Rankingi najlepszych funduszy – Wielka Brytania [29.12.2008] Ile zarabiają inwestorzy najlepszych funduszy w Polsce, a ile w innych krajach? W dzisiejszej części przyglądamy się Wielkiej Brytanii. Bazujemy na oficjalnych źródłach Lipper Reuters i stronach internetowych firm zarządzających funduszami... (info)


Rozgrzewa ciało, rozpala zmysły.

Rozgrzewa ciało, rozpala zmysły. [29.12.2008] Przyprawa do Grzańca Kamis to wyjątkowa mieszanka aromatycznych goździków, orientalnego kardamonu, mocnego imbiru, słodkiego anyżu i prawdziwego cynamonu z dodatkiem cukru... (info)


Continental HTR 2 zdobywcą nagrody

Continental HTR 2 zdobywcą nagrody "iF product design award 2009" [29.12.2008] Zaledwie kilka dni temu międzynarodowe jury przyznało nagrodę za niesamowity design — "iF product design award 2009" — firmie Continental za nową oponę naczepową HTR2... (info)

Fundusze inwestycyjne bez prowizji nie tylko w mBanku [29.12.2008] Portal www.opiekuninwestora.pl przygotował zestawienie internetowych platform transakcyjnych umożliwiających nabywanie jednostek uczestnictwa funduszy inwestycyjnych bez prowizji... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...