informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 29.11.2013 r.ilość opublikowanych tekstów: 38


Otwarcie salonu CARRY w Centrum Handlowym NoVa Park

Otwarcie salonu CARRY w Centrum Handlowym NoVa Park [29.11.2013] W sobotę 30 listopada w gorzowskim Centrum Handlowym NoVa Park nastąpi otwarcie salonu modowego marki CARRY... (info)


Zostań Mikołajem Centrum Handlowego RONDO

Zostań Mikołajem Centrum Handlowego RONDO [29.11.2013] Jeszcze tylko do 30 listopada można przesyłać swoje zgłoszenia na stanowisko Mikołaja, który będzie pracować dla Centrum Handlowego RONDO w dniach 6-24 grudnia!.. (info)


W Polsce rośnie liczna internetowych fanów siatkówki

W Polsce rośnie liczna internetowych fanów siatkówki [29.11.2013] Czy w związku z Mistrzostwami Świata 2014, których będziemy gospodarzami, piłka siatkowa stanie się w przyszłym roku sportem nr jeden w Polsce? Może o tym świadczyć rosnąca liczba internetowych fanów tego sportu.. (info)


Szkło z KROSNA podbija świat i internet

Szkło z KROSNA podbija świat i internet [29.11.2013] Krośnieńskie Huty Szkła KROSNO SA podbiły już rynki państw niemal na wszystkich kontynentach. Teraz firma chce dotrzeć do młodego pokolenia Polaków przez smartfony! Nowe technologie mają pomóc firmie także w zdobyciu kolejnych klientów biznesowych... (info)


Subtelna miękkość barw. Nostalgiczne beże i brązy z kolekcji Tikkurila Optiva.

Subtelna miękkość barw. Nostalgiczne beże i brązy z kolekcji Tikkurila Optiva. [29.11.2013] Ciepłe odcienie beżów i brązów to niezawodna recepta na nadanie wnętrzu subtelnego klimatu. Te z kolekcji Tikkurila Optiva, uzupełnione odpowiednimi dodatkami, pomogą stworzyć jednocześnie aranżację pełną powabnej elegancji... (info)

Optymalizuj produkcję [29.11.2013] Comarch ERP XL od wielu lat z powodzeniem wspiera firmy produkcyjne w optymalizacji procesów wytwórczych, a także w pozostałych obszarach prowadzonej działalności... (info)

Kierowco – skup się na jeździe… na nartach! [29.11.2013] Warszawa – 29 listopada 2013 – Wszyscy zmotoryzowani miłośnicy białego szaleństwa znają to uczucie kiedy po całym dniu spędzonym na stoku muszą się zmierzyć z odśnieżaniem, odparowaniem i przygotowaniem auta do jazdy... (info)

Ubezpieczenie na narty – rozsądny pomysł czy zbędny wydatek? [29.11.2013] Zbliża się długo oczekiwany sezon sportów zimowych. Wg szacunkowych danych w Polsce na nartach jeździ około 8 mln osób. Coraz więcej wyjeżdża za granicę. Jak na stoku czuć się bezpiecznie? Czy warto kupić polisę turystyczną? Jak wybrać odpowiednią?.. (info)


Wielka impreza w Galerii znanej dotychczas jako Rembielińska

Wielka impreza w Galerii znanej dotychczas jako Rembielińska [29.11.2013] Modelki z najpopularniejszego programu modowego, koncert Ani Wyszkoni, Andrzej Sołtysik i konkursy dla Klientów – takie atrakcje przygotowała Galeria Rembielińska, która 30 listopada w trakcie hucznej imprezy oficjalnie zmieni się w Galerię Renova... (info)
"HDS z Playstation 4" [29.11.2013] Do 18.03.2014 r. trwa w Avnet promocja „HDS z Playstation 4”, w ramach której Partnerzy Handlowi firmy kupujący produkty Hitachi Data Systems otrzymają w prezencie Sony Playstation 4 lub voucher na przejazd KTM X-BOW na torze Warszawa Bemowo... (info)

Artur Kapacki wśród osobowości outsourcingu ‘Gazety Finansowej’ [29.11.2013] Prezes Telmon – Artur Kapacki – został umieszczony przez redakcję ‘Gazety Finansowej’ w gronie osobowości outsourcingu. Lista ‘Who is who – rynek outsourcingu’ została opublikowana w Raporcie Biznes w numerze 46 gazety... (info)


Nowy overlock MO-50e – funkcjonalność i prosta obsługa

Nowy overlock MO-50e – funkcjonalność i prosta obsługa [29.11.2013] MO-50e to nowy model maszyny do szycia typu overlock japońskiej firmy JUKI, zapewniający komfort pracy i łatwe użytkowanie. 2-igłowa maszyna na 3 lub 4 nitki w prosty sposób umożliwi precyzyjne wykonanie ubrań, czy dekoracji domowych... (info)

McCormick Polska partnerem strategicznym Świątecznej Zbiórki Żywności [29.11.2013] Firma McCormick Polska, właściciel marek Kamis i Galeo, już po raz drugi z rzędu wesprze Świąteczną Zbiórkę Żywności, organizowaną przez Federację Polskich Banków Żywności... (info)


Villeroy & Boch dla branży wnętrzarsko-budowlanej: kolekcja ceramiki łazienkowej Architectura

Villeroy & Boch dla branży wnętrzarsko-budowlanej: kolekcja ceramiki łazienkowej Architectura [29.11.2013] Koło, elipsa i prostokąt. To trzy figury, na których opiera się nowa linia ceramiki sanitarnej – Architectura firmy Villeroy & Boch. A w niej piętnaście różnych produktów, które doskonale sprawdzą się w łazienkach w dużych obiektach komercyjnych... (info)


Firma Wader-Woźniak eksportuje do Korei Południowej

Firma Wader-Woźniak eksportuje do Korei Południowej [29.11.2013] Firma Wader-Woźniak, polski producent zabawek z tworzyw sztucznych, podpisała umowę na wyłączność z dystrybutorem artykułów przemysłowych z Korei Południowej. Pierwsza partia polskich zabawek już trafiła do rąk koreańskich dzieci... (info)


Marka Familijne inspiruje do wspólnych rodzinnych gier i zabaw

Marka Familijne inspiruje do wspólnych rodzinnych gier i zabaw [29.11.2013] Familijne, najbardziej rodzinna marka wafli i ciastek, zachęca do wspólnych gier oraz zabaw. Jej produkty, skłaniające do śmiechu i żartów, idealnie dopełniają rodzinne spotkania... (info)

Sposób na szybkie i tanie zakupy świąteczne [29.11.2013] W centrach handlowych zapanował już świąteczny nastrój. Kolorowe bombki, światełka i choinki zdobią alejki sklepowe. Rozpoczyna się najgorętszy okres handlowy, a wraz z nim… tłumy, kolejki i nerwowa atmosfera... (info)


Zakupy w Internecie - wygodne, ale nie zawsze najlepsze - rozwiązanie

Zakupy w Internecie - wygodne, ale nie zawsze najlepsze - rozwiązanie [29.11.2013] Jak pokazują liczne badania, popularność e-zakupów rośnie w sposób systematyczny. Tylko w 2013 roku z usług wirtualnych sklepów korzystało już ponad 12 mln Polaków... (info)


Powstanie innowacyjna platforma B2B. Zrewolucjonizuje rynek i da pracę

Powstanie innowacyjna platforma B2B. Zrewolucjonizuje rynek i da pracę [29.11.2013] Grupa Martom podpisała właśnie umowę z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości na dofinansowanie budowy platformy handlowej B2B, która ma szansę zrewolucjonizować dotychczasowy sposób dokonywania motoryzacyjnych zakupów... (info)

Gminy coraz chętniej komunikują się za pomocą SMS-ów [29.11.2013] W dzisiejszych czasach szczególne oczekiwania i wymogi informacyjne stoją przed samorządami lokalnymi, które coraz częściej chcą dotrzeć do każdego mieszkańca, aby udzielić mu informacji. Coraz więcej samorządów stawia na komunikację SMS... (info)

Platforma SerwerSMS.pl wesprze 22. Finał WOŚP [29.11.2013] 12 stycznia 2014 roku odbędzie się 22 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Platforma SerwerSMS.pl udostępni fundacji system do komunikacji SMS pomiędzy biurem Fundacji, sztabami i wolontariuszami... (info)

Kaspersky Lab Polska organizuje XII Konferencję Partnerów [29.11.2013] Kaspersky Lab Polska, producent rozwiązań do ochrony danych, zorganizował XII Konferencję Partnerów. Wydarzenie odbyło się 23 listopada 2013 r. w Toruniu... (info)


Kim naprawdę był Święty Mikołaj?

Kim naprawdę był Święty Mikołaj? [29.11.2013] Dzień Świętego Mikołaja obchodzony jest od stuleci. Wszystko dlatego, że ludzie po prostu lubią otrzymywać prezenty. Co więc ofiarować najbliższej osobie?.. (info)

Konkurs Platformy SerwerSMS.pl [29.11.2013] Firma ARTNET, właściciel Platformy SerwerSMS.pl organizuje konkurs dla Klientów korzystających z usługi masowej wysyłki SMS. Nagrody wygrywa co 10 osoba, która wypełni ankietę badania między 26 listopada, a 20 grudnia 2013 roku... (info)


Listopadowe otwarcie Toys”R”Us w Szczecinie!

Listopadowe otwarcie Toys”R”Us w Szczecinie! [29.11.2013] Toys”R”Us – największa na świecie firma specjalizująca się w sprzedaży zabawek oraz produktów dla dzieci i młodzieży jest już w Województwie Zachodniopomorskim... (info)

Comarch Polska SA zrealizuje „Podlaski System Informacyjny e-Zdrowie” [29.11.2013] Comarch Polska SA producent oprogramowania wygrał przetarg na dostarczenie i wdrożenie zintegrowanego systemu informatycznego dla projektu „Podlaski System Informacyjny e-Zdrowie”... (info)


Prawdziwe zapachy miłości

Prawdziwe zapachy miłości [29.11.2013] W czym tkwi tajemnica wzajemnego przyciągania się osób płci przeciwnej? Nasza atrakcyjność seksualna zależy tak naprawdę od... feromonów. Feromony to tak naprawdę bezwonny zapach, którego obecność u ludzi wykryto juz w latach osiemdziesiątych... (info)

Finmarket.pl – nowa jakość zakupów online [29.11.2013] Na rynek wchodzi Finmarket.pl – platforma, która oferuje dostęp do blisko 5000 polskich sklepów internetowych, pomagając w wyborze produktów i usług z pośród propozycji dostawców z 12 branż... (info)


„Tanie Branie tylko Avans” – nowa kampania marki Avans

„Tanie Branie tylko Avans” – nowa kampania marki Avans [29.11.2013] Sieć elektromarketów Avans rusza z zupełnie nową, szeroko zakrojoną kampanią reklamową pod hasłem „Tanie Branie tylko Avans”. Za kreację kampanii odpowiada PZL... (info)


Świąteczny podarunek dla pracowników i ich dzieci

Świąteczny podarunek dla pracowników i ich dzieci [29.11.2013] To już ostatni moment na podjęcie decyzji o zakupie prezentów dla pracowników z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Prezent powinien być atrakcyjny dla obdarowanych i prosty w obsłudze dla firmy... (info)


Nagroda, która przekracza oczekiwania uczestników

Nagroda, która przekracza oczekiwania uczestników [29.11.2013] Budowanie lojalności polega na stymulowaniu partnera biznesowego. Nie wystarczy już tylko identyfikacja z marką, ważne są poczucie przynależności i wzbudzanie pozytywnych emocji. W osiąganiu tych celów pomagają programy lojalnościowe... (info)

Nagroda, która przekracza oczekiwania uczestników [29.11.2013] Budowanie lojalności polega na stymulowaniu partnera biznesowego. Nie wystarczy już tylko identyfikacja z marką, ważne są poczucie przynależności i wzbudzanie pozytywnych emocji. W osiąganiu tych celów pomagają programy lojalnościowe... (info)


Ciepło i chłód z powietrza przez cały rok - rewersyjna pompa ciepła powietrze-woda LA60TUR+ Dimplex

Ciepło i chłód z powietrza przez cały rok - rewersyjna pompa ciepła powietrze-woda LA60TUR+ Dimplex [29.11.2013] Nowoczesne rozwiązania stosowane w urządzeniach wykorzystujących alternatywne źródła energii, gwarantują wydajne pozyskiwania ciepła i chłodu z powietrza... (info)

Amwin czwarty raz uhonorowany tytułem i certyfikatem „Przedsiębiorstwo Fair Play 2013”. [29.11.2013] Firma Amwin decyzją Kapituły Programu „Przedsiębiorstwo Fair Play”, a także Fundacji „Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym”, została po raz czwarty uhonorowana prestiżowym tytułem „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2013... (info)

e-oferty, e-stoiska czyli efektywne możliwości rozwoju zawodowego [29.11.2013] Zakończyła się jesienna edycja Wirtualnych Targów Pracy Monsterpolska.pl. W 5 dni targi odwiedziło prawie 80 tysięcy kandydatów poszukujących pracy oraz nowych wyzwań zawodowych... (info)


Drewno na ogrzewaniu podłogowym - deski, klepki i kasetony

Drewno na ogrzewaniu podłogowym - deski, klepki i kasetony [29.11.2013] Sezon grzewczy w pełni. Planujesz na wiosnę remont i montaż ogrzewania podłogowego, ale nie chcesz rezygnować z posiadania drewnianych posadzek? Przekonaj się jak bogata jest oferta dębowych podłóg, które można montować na instalacji grzewczej... (info)


Klasyka wiecznie młoda: uniwersalna porcelana stołowa Anmut, Royal i White Pearl Villeroy & Boch

Klasyka wiecznie młoda: uniwersalna porcelana stołowa Anmut, Royal i White Pearl Villeroy & Boch [29.11.2013] Trzy kolekcje: szlachetna Anmut, królewska Royal i czarująca White Pearl. Zaprojektowane z myślą o miłośnikach klasycznego kanonu piękna. To biała porcelana stołowa Villeroy & Boch. Zawsze ładna, doskonała i wzorcowa... (info)

W Bonarce wyścigi toczą się własnym torem [29.11.2013] Oszałamiające prędkości, ostre wiraże, walka do ostatnich metrów i wywalczone zwycięstwo, nieraz ledwie o ułamki sekund… 30 listopada i 1 grudnia w Bonarce odbędą się treningi oraz eliminacje do Mistrzostw Polski Carrera Challenge... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...