informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 29.11.2011 r.ilość opublikowanych tekstów: 45


Wyjątkowy showroom marki Pinio

Wyjątkowy showroom marki Pinio [29.11.2011] Powstaje właśnie pierwsza pokazowa powierzchnia polskiej marki Pinio, produkującej wyjątkowe proekologiczne i designerskie mebelki dla dzieci. W Opalenicy tworzy się powierzchnia pokazowa z prawdziwego zdarzenia!.. (info)


Bajkowy świat kolekcji Pinio - Carpenter

Bajkowy świat kolekcji Pinio - Carpenter [29.11.2011] Pogoda zaczyna się pogarszać, a to oznacza, że dzieci coraz więcej czasu spędzają w domu. Dlaczego więc nie uczynić z pokoju dziecięcego miejsca do zabaw pobudzających wyobraźnię? To wszystko może się udać dzięki kolekcji mebli Carpenter, marki Pinio.. (info)


Mikołajki z konkursami i nagrodami w CH EUROPA II w Nowym Sączu

Mikołajki z konkursami i nagrodami w CH EUROPA II w Nowym Sączu [29.11.2011] Już w najbliższą niedzielę na odwiedzających CH EUROPA II w Nowym Sączu będzie czekał Św. Mikołaj. Od godz. 11.00 dzieci mogą liczyć na darmową watę cukrową, naukę robienia ozdób świątecznych, konkursy z nagrodami oraz prezenty od samego Mikołaja... (info)


Latający Szpieg czy Karlsson z Dachu

Latający Szpieg czy Karlsson z Dachu [29.11.2011] Fani Astrid Lindgren, przygód Karlssona oraz głosu Edyty Jungowskiej mogą czuć się usatysfakcjonowani. „Latający Szpieg czy Karlsson z Dachu”, ostatnia - trzecia część audio-przygód z cyklu o Karlssonie pojawiła się właśnie na półkach księgarni... (info)


Bezpieczny plac zabaw w domu

Bezpieczny plac zabaw w domu [29.11.2011] Narodziny dziecka są dla młodych rodziców prawdziwą rewolucją, ponieważ zmiana trybu życia i przyzwyczajeń nie jest łatwa. Jak poradzić sobie w tym wyjątkowym okresie, znajdując jednocześnie czas dla siebie?.. (info)


Mikołajkowe Ciuchowisko

Mikołajkowe Ciuchowisko [29.11.2011] Zapraszamy na niezwykłą imprezę charytatywną: MIKOŁAJKOWE CIUCHOWISKO pod hasłem: ZDEJMIJ Z WIESZAKA, OBDARUJ ZWIERZAKA. To już trzecia edycja Ciuchowiska. Wszystko wskazuje na to, że będzie jeszcze bardziej udana niż ubiegłoroczne... (info)


Wiemy jak pomagać dzieciom mądrze!

Wiemy jak pomagać dzieciom mądrze! [29.11.2011] „Po pierwsze nie szkodzić” – ta jedna z naczelnych zasad etyki lekarskiej przyświecała również uczestnikom I Konferencji Organizacji Pozarządowych z Dolnego Śląska, która odbyła się 28 listopada w Instytucie Pedagogiki Uniwersytetu Wrocławskiego... (info)


Lizbona - raj dla miłośniczek zakupów... i ich rodzin

Lizbona - raj dla miłośniczek zakupów... i ich rodzin [29.11.2011] Lizbona zajęła wysokie 7 miejsce w rankingu europejskich miast o najlepszych warunkach do robienia zakupów. Doceniono m.in. szeroką ofertę oraz długie godziny otwarcia sklepów. Ma jeszcze jedną zaletę: liczne atrakcje dla tych, którzy towarzyszą fanom zakupów... (info)


Epson: Dwa nowe, kolorowe kombajny laserowe AcuLaser CX29

Epson: Dwa nowe, kolorowe kombajny laserowe AcuLaser CX29 [29.11.2011] Epson CX29DN i CX29DNF - kolorowe, wielofunkcyjne urządzenia laserowe format A4 dla małych i średnich firm z wbudowaną funkcja druku dwustronnego (duplex), skanerem, podajnikiem dokumentów (ADF) i kartą sieciową LAN (10/100Base Ethernet)... (info)


Accace poszerza grono swoich ekspertów

Accace poszerza grono swoich ekspertów [29.11.2011] W październiku do polskiego zespołu Accace dołączyła Katarzyna Kopaczewska, która objęła stanowisko outsourcing services manager. Wcześniej szeregi firmy zasilił Radomir Graj – head of tax Accace. Spółka planuje znaczące powiększenie zespołu w przyszłym roku... (info)

Kontrahenci Kolportera pojadą do Kenii [29.11.2011] „Afryka dzika” to kolejny program zakupowy, przygotowany dla kontrahentów Kolportera. Najlepsi uczestnicy w nagrodę wybiorą się na tygodniową wycieczkę do Kenii... (info)


Jak wybrać prezent dla dziecka pod choinkę?

Jak wybrać prezent dla dziecka pod choinkę? [29.11.2011] Wybór upominku dla dziecka pod choinkę to trudna sprawa. Przekonało się o tym wielu rodziców. No bo czym się kierować przy takim wyborze? Ceną? Wiekiem? Funkcjonalnością? Jakością? Charakterem dziecka?.. (info)


Konstrukcje aluminiowe. Uniwersalne zastosowanie

Konstrukcje aluminiowe. Uniwersalne zastosowanie [29.11.2011] Dawno minęły czasy, gdy sceny przed koncertami składane były z ciężkich, metalowych czarnych prętów, wijących wokół muzyków stalową pajęczynę.Dzisiejsze materiały są zdecydowanie praktyczniejsze..... (info)

SAMO SEDNO - tanie szkolenia! [29.11.2011] Szkolenia SAMO SEDNO są wyjątkową i specyficzną grupą szkoleń, w ofercie Agencji SEDNO. Na czym polega niecodzienność tych warsztatów? Są TANIE! - ich ceny są analogiczne do cen szkoleń EFS!.. (info)


SF1 dla MK Cafe idealnej do picia.... z mlekiem.

SF1 dla MK Cafe idealnej do picia.... z mlekiem. [29.11.2011] Wystartowała telewizyjno - radiowa kampania nowego produktu marki MK Cafe – pierwszej kawy stworzonej specjalnie do picia z mlekiem. Za jej przygotowanie i realizację odpowiada agencja marketingu zintegrowanego SF1... (info)


Skąpiec.pl poleca: prezenty dla dzieci

Skąpiec.pl poleca: prezenty dla dzieci [29.11.2011] Grudzień to bez wątpienia jeden z bardziej lubianych przez dzieci miesięcy. Wszystko za sprawą prezentów, które otrzymują najpierw na Mikołajki, później na Gwiazdkę. Co jednak kupić dzieciom, aby były zadowolone z podarunku? Skąpiec.pl zdradza kilka pomysłów... (info)


Podsumowanie akcji Kobiece sprawy - Nasze sprawy

Podsumowanie akcji Kobiece sprawy - Nasze sprawy [29.11.2011] Niedawno przeprowadzone badania wskazują, że blisko połowa Polek tylko w niewielkim stopniu orientuje się w kwestii najczęściej występującego stanu zapalnego dolnego odcinka dróg moczowych –.. (info)


Pamięć w gotyckim murze

Pamięć w gotyckim murze [29.11.2011] Toruńska katedra śś. Janów przeszła największy w swojej historii program konserwatorski części zewnętrznej. W ciągu 6 lat kosztem 9 mln zł odnowiono elewację, dachy i okna witrażowe... (info)


Unijny wkład w toruńskie inwestycje

Unijny wkład w toruńskie inwestycje [29.11.2011] Sala gimnastyczna I LO i Międzynarodowe Centrum Spotkań Młodzieży w Toruniu powstaną z unijnym wsparciem. 29 listopada 2011 roku prezydent Torunia podpisał z marszałkiem województwa umowy na dofinansowanie obu inwestycji na 14,6 mln zł... (info)


Röben rozszerza ofertę o nowy kolor

Röben rozszerza ofertę o nowy kolor [29.11.2011] Katalog pokryć ceramicznych marki Röben jest coraz większy. Producent rozszerzył ofertę nowego modelu Piemont o siódmy kolor – dachówkę jesienny liść angobowana.. (info)

Frost & Sullivan: Europa wymienia tabor kolejowy [29.11.2011] Wymiana starzejącego się taboru tworzy możliwości rozwoju dla alternatywnych technologii napędowych na europejskim rynku lokomotyw i szynobusów spalinowych.. (info)


Bonboniera, benefity dla pracowników

Bonboniera, benefity dla pracowników [29.11.2011] Bonus Systems Polska, lider rynku nowoczesnych systemów motywacyjnych i lojalnościowych, uchylił rąbka tajemnicy i podczas Warszawskich Dni Rekrutacji po raz pierwszy publicznie zaprezentował swoją nową usługę – Bonbonierę... (info)


Pingu's English w Twoim mieście

Pingu's English w Twoim mieście [29.11.2011] W ubiegłą sobotę 26 listopada 2011 r. w CoToTu KRAINA WYOBRAŹNI w Gdańsku odbyła się impreza z cyklu „Pingu’s English w Twoim mieście” z udziałem znanej felietonistki Agaty Passent... (info)


Piętnastu nowych członków RICS

Piętnastu nowych członków RICS [29.11.2011] Po listopadowej sesji egzaminacyjnej, RICS Polska zasiliło 14 nowych członków. Jeden ze zdających dołączy do grupy narodowej na Słowacji. Tym samym organizacja w kraju zrzesza już 219 najlepszych profesjonalistów z branży nieruchomości... (info)


Grudniowe premiery w Tele5.

Grudniowe premiery w Tele5. [29.11.2011] Grudniowa ramówka Tele5 poświęcona będzie rozrywce. Swoją premierę będzie miał serial science fiction „Flash Gordon” oraz program typu reality show „Byle do mety”... (info)


Intensywna pielęgnacja skóry z maseczkami Eveline Cosmetics

Intensywna pielęgnacja skóry z maseczkami Eveline Cosmetics [29.11.2011] Często brakuje nam czasu na wizytę u kosmetyczki czy przeprowadzanie samodzielnie czasochłonnych zabiegów pielęgnacyjnych.Z myślą o kobietach, które chciałyby mieć piękną i promienną skórę firma Eveline Cosmetics opracowała serię maseczek do twarzy... (info)


Trojan dla Androida czyści konta użytkowników

Trojan dla Androida czyści konta użytkowników [29.11.2011] Kaspersky Lab informuje o pojawieniu się trojana Foncy, który wysyła SMS-y na numery o podwyższonej opłacie, czyszcząc konta mobilne użytkowników smartfonów działających pod kontrolą systemu Android... (info)

Przedłużający się kryzys rzuca cień na wzrost w rok 2012. [29.11.2011] Euler Hermes obniża prognozy globalnego wzrostu do 3% w 2011 r. i 3,2% w 2012 r. Polska – jak większość Europy Środkowej: niezłe warunki wewnętrzne, ale zbyt wiele zależy od nastrojów na światowych (europejskich) rynkach... (info)


Praca w Centrach Usług Wspólnych nie tylko dla finansistów

Praca w Centrach Usług Wspólnych nie tylko dla finansistów [29.11.2011] Polska stała się europejskim zagłębiem Centrów Usług Wspólnych. Atutami naszego kraju są absolwenci studiów wyższych, stosunkowo niskie koszty pracy oraz stabilna sytuacja gospodarcza pomimo światowego kryzysu finansowego... (info)


Współczesna wizja klasyki

Współczesna wizja klasyki [29.11.2011] BYDGOSKIE MEBLE to marka mebli skrzyniowych, która od lat wyznacza trendy wystroju nie tylko polskich wnętrz. Jej najnowszą propozycją jest kolekcja SEVILLA... (info)

Oracle w polu liderów w kategorii systemów do zarządzania transportem [29.11.2011] W tegorocznym raporcie pt. „Magic Quadrant for Transportation Management Systems (TMS)” (Magiczny kwadrant systemów zarządzania transportem) firma Gartner Inc. umieściła system Oracle Transportation Management w polu liderów (1)... (info)

Płeć ogranicza szansę na rozwój zawodowy? – raport Zielonej Linii [29.11.2011] Z badania, jakie w listopadzie przeprowadzili konsultanci Zielonej Linii wynika, że niemal połowa ankietowanych klientów infolinii urzędu pracy uważa, iż płeć ogranicza możliwość rozwoju zawodowego... (info)


Luksus, relaks, wanna Kaldewei

Luksus, relaks, wanna Kaldewei [29.11.2011] Gwarancja komfortowej kąpieli? Najwyższy standard użytkowy w warunkach hotelowych? Hotel Marina Bay Sands w Singapurze przekonuje, że wanny Kaldewei to idealne połączenie obu tych wartości... (info)


Premiera zimowej kolekcji LOFT37.PL

Premiera zimowej kolekcji LOFT37.PL [29.11.2011] Od kilku miesięcy marka LOFT37.PL z sukcesem podbija polski rynek obuwniczy, wzbudzając wśród swoich klientek i fashionistek wiele pozytywnych emocji. Ręcznie wykonane buty z najwyższej jakości, włoskich skór stały się towarem pożądanym i poszukiwanym... (info)

Słuchawki do gier Plantronics GameCom 307 w promocyjnych zestawach [29.11.2011] Profesjonalne słuchawki dla graczy Plantronics GameCom 307 są teraz dostępne w grudniowej promocji w sieci sklepów Empik i Komputronik oraz w promocji okładkowej Chip z 25 % rabatem w promocyjnych zestawach z grą Dungeon Siege III... (info)


Biznes i design w andel's Hotel Kraków

Biznes i design w andel's Hotel Kraków [29.11.2011] andel’s Hotel Kraków był świadkiem tworzenia się platformy porozumienia między światem designu i biznesu. W zeszłym tygodniu w hotelu odbyło się pierwsze spotkanie z cyklu Forum Design Attack – Business&Design Networking... (info)

Schneider Electric na VI Forum Energetycznym [29.11.2011] VI Forum Energetyczne w Sopocie jest miejscem, gdzie można wymieniać idee polityczne, dzielić się doświadczeniami oraz promować innowacyjne rozwiązania... (info)


Balsamy Naturia siła natury w pielęgnacji ciała

Balsamy Naturia siła natury w pielęgnacji ciała [29.11.2011] Uwielbiasz kosmetyki oparte na naturalnych ekstraktach roślinnych? A może poszukujesz wyjątkowych produktów o zapachach bliskich natury? W takim razie warto, byś poznała.. (info)


Oświetlenie w kuchni

Oświetlenie w kuchni [29.11.2011] Światło to życie. W kuchniach Mebel Rust możemy mieć nad nim władzę – wystarczy zbliżyć dłoń do oświetlenia, aby kuchnia rozbłysła światłem, wystarczy otworzyć szufladę, szafkę aby wnętrze zostało podświetlone... (info)

Zimowe wyjazdy Polaków, czyli dokąd i za ile? [29.11.2011] Zima to czas, w którym portfele Polaków szczupleją. Przyczyn tego zjawiska należy doszukiwać się nie tylko w wydatkach przeznaczanych na prezenty, ale także w wyjazdach zagranicznych, na które wydajemy od 600 do 2000 zł – wynika z analizy Tripsta.pl... (info)
"Kod nieśmiertelności" w grudniu na Cineman.pl [29.11.2011] Od 1 grudnia polscy internauci mogą obejrzeć m.in.: „Kod nieśmiertelności” – thriller science-fiction z Jake’m Gyllenhaalem („Książę Persji: Piaski czasu”) w roli głównej oraz komedię „Pożyczony narzeczony” opartą na powieści Emily Giffin („Coś pożyczonego”)... (info)


PPL Perłą Polskiej Gospodarki

PPL Perłą Polskiej Gospodarki [29.11.2011] P.P. „Porty Lotnicze”, zarządzające Lotniskiem Chopina w Warszawie, po raz trzeci z rzędu otrzymało tytuł „Perły Polskiej Gospodarki” w rankingu magazynu „Polish Market”... (info)


Concordia w gronie najbardziej przyjaznych ubezpieczycieli

Concordia w gronie najbardziej przyjaznych ubezpieczycieli [29.11.2011] Concordia Ubezpieczenia znalazła się w gronie laureatów nagród „Przyjazna Firma Ubezpieczeniowa 2011“ przyznawanych już po raz drugi przez Redakcję „Gazety Bankowej“. Gala z udziałem zaproszonych gości odbyła się 21 listopada w Pałacu Prymasowskim w Warszawie... (info)


Zapowiedź koncertu: Michał Grott & Pinnawela

Zapowiedź koncertu: Michał Grott & Pinnawela [29.11.2011] 3 grudnia, Artystka, która 14 marca wydała swoją drugą solową płytę „Renesoul”, wystąpi gościnnie w mieście Świecie (okolice Chełmna) na koncercie Michała Grotta... (info)


X-Lecie Gier Browserowych

X-Lecie Gier Browserowych [29.11.2011] Wraz z nadejściem nowego millenium prototypy gier przeglądarkowych powstawały głównie dla pracujących po godzinach pracowników biurowych. Aplikując ten rodzaj rozrywki białe kołnierzyki robiły sobie przerwę w pracy jako alternatywę dla Sapera... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...