informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 29.11.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 22

Oracle Access Manager w kwadrancie liderów zarządzania dostępem do sieci WWW [29.11.2007] Firma Oracle poinformowała, iż została uplasowana w kwadrancie liderów raportu firmy Gartner pt. „Magic Quadrant for Web Access Management, 2H07” (Magiczny kwadrant zarządzania dostępem do sieci WWW, II połowa 2007 r.)*... (info)


Martini Code Party w Klubie 35 mm.

Martini Code Party w Klubie 35 mm. [29.11.2007] 30 listopada 2007, godz. 22.00. Martini Code Party, Klub 35mm - najwyższy poziom Mulikina Złote Tarasy w Warszawie. To już trzecia impreza z cyklu Martini Code Party... (info)


Walcz z hałasem

Walcz z hałasem [29.11.2007] Kiedy zostajemy wybudzeni ze snu, cierpi na tym nasze samopoczucie i zdrowie. Wykonywane już od samego rana roboty drogowe czy odgłosy pojazdów komunikacji miejskiej to tylko niektóre przykłady. Rozwiązaniem jest np. montaż dźwiękochłonnych okien... (info)

T4B pracuje dla Kancelarii Prezesa Rady Ministrów [29.11.2007] Spółka T4B wygrała przetarg na aranżację siedmiu stref wejść do budynków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w Warszawie, objętych kontrolą dostępu i rejestracją wejść... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 29.11.2007 [29.11.2007] Po wczorajszych pokaźnych wzrostach w USA, dzisiejsza sesja na GPW również zaczęła się od zwyżek. Wszystkie indeksy rozpoczęły dzień z luką w stosunku do wczorajszego zamknięcia... (info)


Ogrodzenie od A do Z...

Ogrodzenie od A do Z... [29.11.2007] Budowa domu to bieganina od urzędu do urzędu. Potem jeszcze zakupy, dobór odpowiednich materiałów budowlanych i związany z tym stres. Jak się okazuje nie musi tak być, można zrobić zakupy od A do Z u jednego producenta i mieć z tego przyjemność... (info)


Kaspersky Lab Polska na Konferencji IT Academic Day w Częstochowie

Kaspersky Lab Polska na Konferencji IT Academic Day w Częstochowie [29.11.2007] Kaspersky Lab, producent oprogramowania służącego do ochrony danych, będzie obecny na Konferencji IT Academic Day, która odbędzie się 4 grudnia 2008 r. w Auli A0 Politechniki Częstochowskiej. Konferencja jest organizowana przez Grupę .NET... (info)


Kampania reklamowa Portu Rumia Centrum Handlowego Auchan

Kampania reklamowa Portu Rumia Centrum Handlowego Auchan [29.11.2007] W Rumi niedługo rozpocznie działalność kolejna galeria handlowa Grupy Auchan. Wielkie otwarcie Portu Rumia Centrum Handlowego Auchan od początku listopada wspierają kampania reklamowa prowadzona w mediach lokalnych oraz liczne działania promocyjne... (info)

Modele skóry w Centrum Naukowo-Badawczym Dr Irena Eris [29.11.2007] Centrum Naukowo-Badawcze Dr Irena Eris prowadzi testy gotowych produktów Laboratorium Kosmetycznego Dr Irena Eris, na trójwymiarowych modelach skóry EpiDerm... (info)


Wielofunkcyjność biurowa w ofercie elta

Wielofunkcyjność biurowa w ofercie elta [29.11.2007] Przenośny telewizor, odtwarzacz DVD i monitor komputerowy w jednym? A może ekspres ciśnieniowy lub kawiarka w zależności od potrzeb? Urządzenia te zaprojektowano z myślą o usprawnieniu prac biurowych... (info)


Otmuchowskie słodkości na świątecznym stole

Otmuchowskie słodkości na świątecznym stole [29.11.2007] Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas. Czas pełen ciepła i rodzinnej atmosfery. To czas domowych wypieków i słodkich, czekoladowych przekąsek. Obok tradycyjnych ciast na uroczystym stole znajda się nasze ulubione czekoladki, cukierki i ciasteczka... (info)


Święta Bożego Narodzenia z ZPC Otmuchów

Święta Bożego Narodzenia z ZPC Otmuchów [29.11.2007] Święta Bożego Narodzenia to dla Polaków najważniejsze i jednocześnie najbogatsze w tradycje ludowe święta. Obrzędowość tych świąt kształtowała się na przełomie wielu stuleci przeplatając prastare zwyczaje ze zwyczajami nowoczesnymi... (info)

Ponar Wadowice Liderem TSR 2006 [29.11.2007] Ponar Wadowice zajął drugie miejsce w prestiżowym rankingu Liderzy TSR 2006 przygotowanym przez CEO Magazyn Top Menedżerów we współpracy ze Szkołą Główną Handlową... (info)


Warto zaplanować budowę domu

Warto zaplanować budowę domu [29.11.2007] Budowa domu jest dużym przedsięwzięciem finansowym i wymaga ogromnego zaangażowania od przyszłego właściciela nieruchomości. Zdobycie odpowiedniego finansowania inwestycji, zatrudnienie wykonawców i kierownika budowy, to najważniejsze obowiązki inwestora... (info)


Jak zapobiegać codziennemu zmęczeniu?

Jak zapobiegać codziennemu zmęczeniu? [29.11.2007] Często sami doprowadzamy nasz organizm do zmęczenia nie dostarczając mu odpowiedniej dawki pożywienia. Możemy temu jednak zapobiec stosując odpowiednią dietę... (info)

Firmy inwestują w IVR z wirtualnym lektorem [29.11.2007] Syntetyczne głosy wirtualnych lektorów witają dzwoniących klientów i partnerów już w ok. 200 firmach. Tyle podmiotów wdrożyło system IVR z syntezą mowy, stworzony przez platformę VoIP – FreecoNet... (info)


Kit i szpachlówka do drewna Tytan Professional – bez pęknięć i szczelin

Kit i szpachlówka do drewna Tytan Professional – bez pęknięć i szczelin [29.11.2007] Szpachlówka naturalna i kit do parkietu to produkty wprowadzone na rynek pod marką Tytan Professional. Denerwują cię szpary w parkiecie? Martwisz się dziurą w boazerii albo w drewnianej ościeżnicy? Sięgnij po wyroby Tytan Professional... (info)


Barlinek uruchomi linię galanterii drzewnej

Barlinek uruchomi linię galanterii drzewnej [29.11.2007] Barlinek rozpoczął montaż linii galanterii drzewnej na terenie zakładu w Barlinku. Koszt całej inwestycji to ok. 17 mln złotych. Moc linii wynosić będzie 6 mln mb rocznie. Uruchomienie produkcji planowane jest na marzec 2008 roku... (info)


30 nowych punktów RuckZuck w 2008 roku

30 nowych punktów RuckZuck w 2008 roku [29.11.2007] Kończący się rok był dla RuckZuck, największej w kraju sieci oferującej podłogi i drzwi, czasem dynamicznego rozwoju. W 2007 roku pojawiło się aż 30 nowych sklepów, a na rok 2008 planowane jest otwarcie podobnej liczby nowych punktów... (info)


Przywitaj Nowy Rok w Ogrodach Natury!

Przywitaj Nowy Rok w Ogrodach Natury! [29.11.2007] Za oknem częściej pada śnieg, dni stają się krótsze, rankiem walczymy z przymrozkami – to znak, że pożegnaliśmy już jesień i wkraczamy w zimowy czas. Na naszych kalendarzach pojawia się grudzień..... (info)


GTS 370 - 3 LCD surround system

GTS 370 - 3 LCD surround system [29.11.2007] GTS 370 firmy ACME Portable to przenośny komputer wyposażony w 3 wysokiej jakości ekrany LCD zamknięty w solidnej obudowie który oferuje bardzo wysoką wydajność... (info)

Centrum Obsługi Technicznej lotniska Wnukowo wybrało IFS Applications [29.11.2007] IFS, globalny dostawca systemów klasy ERP, wspierających zarządzanie przedsiębiorstwami, ma nowego klienta. Została nim rosyjska firma VARZ-400, która zdecydowała się na system IFS Applications do zarządzania swoimi procesami biznesowymi... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...