informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 29.11.2006 r.ilość opublikowanych tekstów: 12


Zmiany podatkowe w 2007 roku

Zmiany podatkowe w 2007 roku [29.11.2006] Poniżej przedstawiamy zmiany podatkowe na rok 2007... (info)


Jak zaoszczędzić na podatkach w 2006 roku

Jak zaoszczędzić na podatkach w 2006 roku [29.11.2006] Poniżej przedstawiamy warunki jakie należy spełniać aby skorzystać z obecnie obowiązujących ulg i odliczeń... (info)


Gadu-Gadaj przez stronę WWW! Nowa wersja Web Gadu-Gadu (2.0 beta)

Gadu-Gadaj przez stronę WWW! Nowa wersja Web Gadu-Gadu (2.0 beta) [29.11.2006] Użytkownicy komunikatora Gadu-Gadu mogą korzystać z najnowszej, testowej jego wersji WEB 2.0 Gadu-Gadu (beta)... (info)


Imperatory rozdano!

Imperatory rozdano! [29.11.2006] Internauci serwisu Gry Wirtualnej Polski wybrali najlepsze gry komputerowe. W plebiscycie Imperatory6 oddali niemal sto tysięcy głosów... (info)

VI Kongres Gazety Prawnej [29.11.2006] 1 grudnia w PKiN Warszawie odbędzie się Kongres Gazety Prawnej „Rachunkowość podatki 2007”. Jest to szósta edycja dorocznego spotkania Gazety Prawnej z czytelnikami zainteresowanymi kwestami podatkowymi... (info)


Nowa kolekcja od firmy ROLNIK - Kuchnia węgierska

Nowa kolekcja od firmy ROLNIK - Kuchnia węgierska [29.11.2006] Firma Rolnik wprowadza na rynek wyjątkową kolekcje dań gotowych rodem z Węgier. Nowa seria potraw kuchni węgierskiej to: flaki wołowe pikantne po węgiersku, papryka nadziewana mięsem oraz węgierski bogracz... (info)


Łapiemy ciepło - ciepło z kominka pod kontrolą

Łapiemy ciepło - ciepło z kominka pod kontrolą [29.11.2006] Ciepło jest tym czynnikiem, które łączy i jednoczy ludzi. W średniowieczu komin był centralnym punktem w domu. Przy nim organizowano biesiady, dyskutowano, jedzono a nawet spano... (info)


FaradSNOW - łańcuchy do montażu w 30 sekund

FaradSNOW - łańcuchy do montażu w 30 sekund [29.11.2006] W sezonie 2006/2007 na rynku pojawią się łańcuchy śniegowe dla wymagających. FaradSNOW to łańcuchy, które można montować bez konieczności obejmowania koła. Montaż trwa 30 sekund i jest całkowicie "czysty"... (info)

Newitech informatyzuje trzy urzędy miejskie [29.11.2006] Firma informatyczna Newitech realizuje kolejne projekty, które mają na celu informatyzację urzędów administracji państwowej. Obecnie firma prowadzi trzy równoległe wdrożenia: w starostwie powiatowym Skarżysko-Kamiennej oraz urzędach miejskich w Żaganiu i Dęblinie... (info)


KAMEI Corvara zwycięzcą testu ADAC boxów dachowych

KAMEI Corvara zwycięzcą testu ADAC boxów dachowych [29.11.2006] Corvara 310 jako jedyny boxy przeszedł test "City-Crash" niezniszczony, pozostawiając konkurencyjne boxy pokonane, za co otrzymał ocenę “dobry”.. (info)


Nowy furgon Expert.Dynamika i skuteczność Peugeota z myślą o profesjonalistach.

Nowy furgon Expert.Dynamika i skuteczność Peugeota z myślą o profesjonalistach. [29.11.2006] Nowy furgon Expert ma ambicje stać się wzorcem na rynku zwartych furgonów. Otrzymał on wszystko, co wynikało z wiedzy i doświadczenia marki Peugeot w zakresie pojazdów użytkowych i najnowszych doświadczeń w zakresie jednostek napędowych, z jednoczesnym opanowaniem osiągów dynamicznych... (info)


Peugeot Expert Tepee. Podróżowanie w innym wymiarze.

Peugeot Expert Tepee. Podróżowanie w innym wymiarze. [29.11.2006] Expert Tepee stanowi zupełnie nową ofertę w gamie samochodów osobowych Peugeot. Obecny zarówno w segmencie pojazdów do profesjonalnego przewozu osób, jak i w segmencie samochodów rodzinnych, wprowadza nowy sposób podróżowania z Peugeotem... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...