informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 29.09.2005 r.ilość opublikowanych tekstów: 10

Poczta elektroniczna nowej generacji [29.09.2005] 29 września 2005 roku przesyłanie tradycyjnych tekstowych wiadomości elektronicznych, popularnie zwanych e-mail, wkroczyło w Polsce w nową erę!.. (info)

Na nowy rok akademicki - karta kredytowa za darmo [29.09.2005] W ramach promocji rozpoczynającej się wraz z nowym rokiem akademickim, karta kredytowa mBank Euro.. (info)

Pomożemy Ci zrozumieć dzieło sztuki [29.09.2005] 4 października zapraszamy wszystkich miłośników sztuki (i nie tylko) do aktywnego zwiedzania Galerii Malarstwa Polskiego. Tego dnia, pod hasłem Pomożemy Ci zrozumieć dzieło sztuki, odbędą się w Muzeum Śląskim kolejne warsztaty zajęciowe z cyklu Wtorki z niespodzianką... (info)

BIELUGA Expedition - premierowy pokaz zdjęć w siedzibie AGORY [29.09.2005] W niedzielę 2 października o godz. 14.00, podczas III Wystawy Pojazdów Terenowych, odbędzie się PREMIEROWY POKAZ ZDJĘĆ z wyprawy BIELUGA Expedition 2005... (info)

Z królestwa kiełbasy - Przysmak sąsiadów już w Polsce [29.09.2005] Dobra informacja dla smakoszy. Od niedawna nasz rynek produktów spożywczych wzbogacił się o nowe, wysokiej jakości wędliny... (info)

Chodźmy biegać [29.09.2005] Już 2 października ruszą do biegu uczestnicy Run Warsaw, pierwszej imprezy Nike, która ma wejść na stałe do programu imprez sportowych w Warszawie... (info)

Mega maszyna dla graczy [29.09.2005] W ofercie sklepu internetowego minipc.pl znalazły się specjalne zestawy komputerowe zaprojektowane z myślą o tych, dla których komputer jest głównie urządzeniem służącym do rozrywki... (info)

Jazda próbna z AutoMapą w Infopolis [29.09.2005] Infopolis, salon z rozwiązaniami mobilnymi, oferuje klientom bezpłatny test zestawu do nawigacji satelitarnej... (info)

Łatwiejszy dostęp do informacji o numerach w sieciach TP oraz Orange [29.09.2005] Informacje o numerach telefonów klientów Telekomunikacji Polskiej oraz sieci komórkowej Orange można od 29 września 2005 r. uzyskać zarówno w Biurze Numerów TP pod numerem 118 913 jak i w Orange Biurze Numerów pod numerami *123 lub 501200123, dostępnymi z telefonów sieci Orange... (info)

Business Everywhere w sieci Orange - Zawsze jesteś w kontakcie [29.09.2005] Dostępna w sieci Orange oferta Business Everywhere to połączenie komputera lub innego przenośnego urządzenia z siecią internetową... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...