informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 29.08.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 18


Aaaby rekrutować niebanalnie

Aaaby rekrutować niebanalnie [29.08.2008] Na nietypowy pomysł rekrutacji wpadła firma Metrohouse. Na ulicach Olsztyna pojawił się samochód z przyczepką, na której przewożony jest baner z informacją o możliwości pracy w sieci biur nieruchomości... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 29.08.2008 [29.08.2008] Istotne rozstrzygnięcia przed GPW. W piątek indeksy od początku dnia rosły, byki walczyły o pozytywne zakończenie tygodnia i kontynuację wczorajszego odbicia... (info)


Księżniczki na plastrach opatrunkowych 3M Viscoplast

Księżniczki na plastrach opatrunkowych 3M Viscoplast [29.08.2008] Każda mała dziewczynka marzy, żeby zostać księżniczką. Ulubione książeczki, notesiki, ubrania to takie, które przedstawiają postacie z bajek. Teraz dołączyć do tego możemy plasterki opatrunkowe 3M Viscoplast – „Zestaw Księżniczki”... (info)


Levi’s z charakterem

Levi’s z charakterem [29.08.2008] W nowej kolekcji zegarków Levi’s projektanci odważnie czerpią wzorce z przeszłości, udowadniając tym samym, że warto wykorzystywać dorobek ubiegłego stulecia.. (info)


Zanim lato schowa się w szafie

Zanim lato schowa się w szafie [29.08.2008] Lato powoli się kończy. Póki jednak słońce broni jeszcze odważnie swojego statusu, nie chcemy myśleć o zimie. Sandały, japonki, obuwie sportowe – tak Geox, marka obuwia z oddychającą podeszwą, żegna tegoroczne lato... (info)


Projektor Sanyo PLV-Z700 – jakość Full HD 16:9 w przystępnej cenie

Projektor Sanyo PLV-Z700 – jakość Full HD 16:9 w przystępnej cenie [29.08.2008] Firma Sanyo wprowadza na rynek projektor Full HD – PLV-Z700, który obok bogatego zestawu funkcji kusi przystępną sugerowaną cena detaliczną 4 999 zł (z VAT)... (info)


Drzwi, które oczarują bogów

Drzwi, które oczarują bogów [29.08.2008] Jakość wykonania oraz niepowtarzalny styl to cechy charakterystyczne nowych kolekcji drzwi marki Classen. Wszystko to dzięki zastosowaniu najbardziej innowacyjnych rozwiązań technicznych oraz współczesnych trendów w designie... (info)


Klubowa noc w Poznaniu

Klubowa noc w Poznaniu [29.08.2008] Prawdziwa muzyczna uczta czeka miłośników house`wego brzmienia. W sobotę 6 września 2008 w poznańskim klubie SQ odbędzie się druga impreza z cyklu Bacardi B-Live 2008/2009, którą uświetni m.in. występ Dj`a Leo, jednego z najsłynniejszych londyńskich Dj`ów... (info)

Komentarz Expandera: Wątpliwości wokół amerykańskiego PKB (29.08.2008) [29.08.2008] Diagnoza sytuacji na rynkach finansowych: O wyniku czwartkowej sesji na naszym rynku zadecydowały dane o amerykańskim PKB w II kwartale. Wyraźna weryfikacja w górę tych danych podbiła notowania kontraktów na indeksy z USA... (info)


Piana TYTAN PROFESSIONAL O2 Lexy - nowa generacja uszczelniania

Piana TYTAN PROFESSIONAL O2 Lexy - nowa generacja uszczelniania [29.08.2008] Równie ważne, jak niezawodność produktów, jest bezpieczeństwo ich użytkowania. Mając na uwadze dobro swoich klientów, firma Selena stworzyła Pianę Tytan Professional O2 Lexy... (info)


SKY – klamka prosto z nieba

SKY – klamka prosto z nieba [29.08.2008] Rację ma ten, kto uważa, iż piękno tkwi w szczegółach. W myśl tej zasady sieć salonów INTERNO wprowadza na rynek nową kolekcję klamek SKY firmy OLIVARI. Teraz wybór drobnego wyposażenia do mieszkania będzie prawdziwym wyzwaniem dla wyczucucia naszego stylu... (info)


Jeszcze bardziej europejska i multimedialna

Jeszcze bardziej europejska i multimedialna [29.08.2008] Nowe języki dla nawigacji i obsługa najnowszych urządzeń nawigacyjnych pracujących w trybie RealVGA i nowe kierunki rozwoju produktu. AutoMapa jest teraz jeszcze bardziej europejska i multimedialna... (info)


Kalkulator do szkolnej wyprawki

Kalkulator do szkolnej wyprawki [29.08.2008] Pierwszy września już za pasem. Przygotowania do powrotu do szkoły idą pełną parą. Oprócz podręczników, zeszytów czy też piórnika w plecaku każdego ucznia nie może zabraknąć nowoczesnego kalkulatora... (info)


Struktura Kryształu

Struktura Kryształu [29.08.2008] Rozsmakowanie w pięknie i subtelnym wyrafinowaniu jednoznacznie kojarzy się nam z włoską sztuką, w tym także użytkową. Najnowszym dziełem włoskiego wzornictwa są filiżanki do espresso, zaprojektowane przez wybitnego architekta i projektanta Matteo Thuna... (info)

Edukacja muzyczna z Casio [29.08.2008] Pierwsze Szkoły Muzyczne Casio w Polsce, powstały w 1996 roku. Ich ideą jest rozwijanie talentów muzycznych dzieci i młodzieży, w oparciu o profesjonalną kadrę i najnowocześniejsze środki dydaktyczne – wysokiej klasy instrumenty oraz podręczniki... (info)

Oracle w grupie liderów w dziedzinie oprogramowania SFA (Sales Force Automation) [29.08.2008] Oracle poinformował, że pakiet Oracle CRM On Demand oraz system Siebel CRM zostały uwzględnione w raporcie Gartnera Magic Quadrant for Sales Force Automation, 2008. Rozwiązanie Siebel CRM zaliczono w nim do grupy liderów... (info)


Czeka nas kosztowna degradacja środowiska zbudowanego

Czeka nas kosztowna degradacja środowiska zbudowanego [29.08.2008] Czy środowisko życia człowieka jest uwzględnione w ocenach oddziaływania na środowisko dla Programu Budowy Dróg Krajowych na lata 2008-2012? Jakie mogą być skutki pominięcia homo sapiens sapiens w tych ocenach?.. (info)

Modernizacja Roku 2007 dla Condite [29.08.2008] Kielecka spółka Condite została uhonorowana tytułem „Modernizacja Roku 2007" w ogólnopolskim konkursie za budowę centrum targowo-wystawienniczego Expo Silesia w Sosnowcu... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...