informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 29.08.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 19


Pięć prestiżowych statuetek eSports Award przypada Polakom

Pięć prestiżowych statuetek eSports Award przypada Polakom [29.08.2007] eSports Award, czyli najbardziej prestiżowe wyróżnienia sportów elektronicznych, odbyły się podczas Games Convention 2007 – na stoisku ESL Intel Arena. Polacy zostali nagrodzeni aż pięcioma (spośród 11) statuetkami, dominując tegoroczną ceremonię eSports Award... (info)


Polacy Mistrzami Europy w Counter-Strike

Polacy Mistrzami Europy w Counter-Strike [29.08.2007] Reprezentacja Polski w grze Counter-Strike, po zwycięskim meczu przeciwko Niemcom, zdobyła Mistrzostwo Europy. European Nations Championship, czyli Mistrzostwa Narodów Europy, odbyły się podczas Games Convention 2007 – na stoisku ESL Intel Arena... (info)

O bezpieczeństwie drogowym w radiu i telewizji [29.08.2007] Kampania Akademia Bezpiecznego Samochodu nieustannie edukuje kierowców na temat wpływu stanu technicznego pojazdu na jego bezpieczeństwo. Tym razem przygotowano kampanię telewizyjną i radiową... (info)


Akcesoria w kolekcji jesienno – zimowej marki Digel

Akcesoria w kolekcji jesienno – zimowej marki Digel [29.08.2007] Akcesoria są dla stroju tym, czym przyprawy podczas gotowania. I tak jak przyprawy muszą być dobierane ze smakiem, aby nie zepsuć całości. Mogą dyskretnie podkreślać nasz image, ale mogą także nadać naszemu strojowi pożądanego przez nas charakteru... (info)

Baza danych Oracle 11g już dostępna [29.08.2007] Firma Oracle poinformowała, że baza danych Oracle 11g jest już dostępna w wersji przeznaczonej dla platformy Linux. Oracle 11g to baza danych nowej generacji, która pozwala zaspokoić potrzeby firm wynikające z szybkiego wzrostu ilości danych... (info)

Brother przedłuża letnią promocję i rozdaje więcej papieru [29.08.2007] Firma Brother zdecydowała o przedłużeniu letniej promocji na kolorowe atramentowe urządzenia wielofunkcyjne DCP 330C i DCP 540CN. Do 30 września przy zakupie każdego z tych modeli produktów dołączać będzie 50 arkuszy wysokiej jakości papieru fotograficznego... (info)

Vista 64bit. Nie lada gratka dla Księgowych! [29.08.2007] Soneta Sp. z o.o. - producent enova - zintegrowanej aplikacji nowej generacji do wspomagania zarządzania przedsiębiorstwem, ma dla wszystkich księgowych wyjatkową ofertę... (info)


Psycholog radzi rodzicom

Psycholog radzi rodzicom [29.08.2007] Bezpłatne porady psychologiczne dla rodziców uruchomiła Helen Doron Polska, wiodąca sieć szkół języka angielskiego dla dzieci i młodzieży. Osobiście można się konsultować w Centrum HD w Chorzowie. Dla rodziców w całej Polsce czynny jest telefon 0 801 00 30 20... (info)


Zastosowanie blachy cynkowo-tytanowej: błędy i ich unikanie

Zastosowanie blachy cynkowo-tytanowej: błędy i ich unikanie [29.08.2007] Po raz pierwszy w Polsce zapraszamy Państwa na warsztaty skierowane do inżynierów budownictwa, inspektorów nadzoru budowlanego oraz konserwatorów zabytków pt. „Zastosowanie blachy cynkowo-tytanowej: błędy i ich unikanie”.. (info)


Gotowe obróbki kominów

Gotowe obróbki kominów [29.08.2007] Fachowe wykonanie obróbki komina to trudna i czasochłonna robota blacharska. Aby wykonać to ważne połączenie między kominem, a pokryciem dachówkowym, w sposób szczelny, konieczna jest obróbka komina, która, z reguły, jest wykonywana dopiero na placu budowy... (info)

Nowy Vigor dla wymagających [29.08.2007] Seria Vigor 2930 to najnowsze urządzenia firmy DrayTek, wiodącego na świecie producenta sprzętu sieciowego i innowatora technologii VoIP. Urządzenia są dedykowane przede wszystkim dla bardzo wymagających użytkowników i biznesu... (info)


Ryzykowne spotkanie

Ryzykowne spotkanie [29.08.2007] W dniach 23-24 sierpnia 2007r. na Uniwersytecie Technicznym w Lappeenranta (w Finlandii) odbyło się spotkanie międzynarodowej sieci badawczej z zakresu zarządzania ryzykiem w łańcuchach dostaw (The International Supply Chain Risk Management Network)... (info)

Xpertis w Fabryce Maszyn w Strzyżowie [29.08.2007] Fabryka Maszyn w Strzyżowie Sp. z o.o. wprowadza zintegrowany system oprogramowania Xpertis firmy Macrologic S.A. Rozwiązanie pozwoli na szybszy rozwój placówek i sprawniejsze zarządzanie zasobami przedsiębiorstwa... (info)

Blogi – źródło wiedzy, czy informacyjny śmietnik? [29.08.2007] W ciągu kilku ostatnich lat blogi zyskały miliony użytkowników. Dlaczego tak się stało? Ponieważ blogi stanowią praktycznie nieograniczone źródło informacji... (info)


Akcesoria Pacsafe wyróżnione dyplomem na Targach Kieleckich LATO – SPORT 2007

Akcesoria Pacsafe wyróżnione dyplomem na Targach Kieleckich LATO – SPORT 2007 [29.08.2007] Podczas tegorocznych Targów, które odbyły się w Kielcach pod nazwą „XVI Międzynarodowe Targi Branży Sportowej i Outdoorowej”, zostały zaprezentowane nowatorskie akcesoria marki PacSafe cieszące się już popularnością na całym świecie... (info)


E.C.H.O. Communications w Ogrodach Natury

E.C.H.O. Communications w Ogrodach Natury [29.08.2007] W sierpniu 2007 wrocławska Agencja E.C.H.O. Communications rozpoczęła współpracę z firmą Synthe Polska Sp. z o.o., producentem soków owocowych i warzywnych pod markami "Ogrody Natury", "Fresh Juice", "Smoothie" i "Domowa Spiżarnia"... (info)


Sekret samoczyszczących się ścian

Sekret samoczyszczących się ścian [29.08.2007] Czysty dom to estetyczna, zadbana elewacja. Jak utrzymać ją przez lata w doskonałym stanie? Nowoczesne środki wchodzące w skład najlepszych farb i tynków odpowiadają na nasze potrzeby – wystarczy dobrze wybrać... (info)


Szef Fastline znów na podium!

Szef Fastline znów na podium! [29.08.2007] Mariusz T. Miękoś z agencji Fastline odniósł kolejne zwycięstwo w Długodystansowych Samochodowych Mistrzostwach Polski. Wraz z Zespołem Seat Sport Polska zdobył I miejsce w klasie H-3500 i trzecią lokatę w klasyfikacji generalnej VI rundy DSMP... (info)


Już 3 000 drzew klientów TravelOne.pl

Już 3 000 drzew klientów TravelOne.pl [29.08.2007] Po pierwszym miesiącu akcji ‘Posadzimy za Ciebie drzewo’ Grupa Portali TravelOne.pl przygotuje dla swoich klientów 3 000 sadzonek! Akcja trwa nadal - za każdą rezerwację dokonaną w TravelOne.pl we wrześniu firma funduje drzewo... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...