informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 29.06.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 15


Pierwszy start o 6 rano – Mistrzostwa Polski zostaną rozegrane.

Pierwszy start o 6 rano – Mistrzostwa Polski zostaną rozegrane. [29.06.2007] Mistrzostwa Polski w Akrobacji Szybowcowej i Samolotowej, zaplanowane na 26-30 czerwca, mają jeszcze szanse na rozegranie. Ostatniego dnia pogoda pozwoliła rozpocząć zawody... (info)

Assistance jako pomoc w retencji klienta – assistance II generacji [29.06.2007] W dniach 26-28 czerwca 2007 roku w hotelu Marriott w Warszawie odbyła się koferencja „Churn Management and Customer Development” zorganizowana przez Institute for International Research... (info)


Zelmer Easy Control z wyświetlaczem LCD - pełna kontrola prasowania

Zelmer Easy Control z wyświetlaczem LCD - pełna kontrola prasowania [29.06.2007] Ile razy spaliłaś swoją ulubioną sukienkę, ponieważ nie dopasowałaś temperatury prasowania do rodzaju tkaniny? Ile żelazek zepsułaś, zapominając o oczyszczaniu ich z kamienia? Jak często zastanawiasz się, czy na pewno wyłączyłaś żelazko?.. (info)


Kontrast i zabawa

Kontrast i zabawa [29.06.2007] Modny mężczyzna ma w tym sezonie niezwykle szeroki wybór koszulek polo, T-shirtów i swetrów. Aby umiał z tego tygla z modą wyłowić rzeczy naprawdę ciekawe, podpowiadamy dwa hasła: kontrast i zabawa... (info)


Tanie latanie za gotówkę – Centralwings i Billbird S.A. razem

Tanie latanie za gotówkę – Centralwings i Billbird S.A. razem [29.06.2007] Billbird S.A. rozwija rynek płatności masowych. Jako jedyny operator terminalowej sieci płatności za rachunki oferuje usługę opłaty gotówkowej za bilety lotnicze linii Centralwings. Transakcji można dokonać w ponad 6000 punktów sieci Via Moje Rachunki.. (info)


Kocie spojrzenie. Nowoczesne, supertrwałe i modelujące tusze do rzęs 3 w 1

Kocie spojrzenie. Nowoczesne, supertrwałe i modelujące tusze do rzęs 3 w 1 [29.06.2007] Delia Cosmetics wprowadziła na rynek kosmetyczny serię, ekskluzywnych mascar do rzęs w 3 odsłonach: mascara pogrubiajaco-wydłuzająco-podkręcająca, mascara pogrubiajaco–wydłuzająco–rozdzielająca oraz mascara pogrubiająco-wydłużająca... (info)

Aladdin ze wsparciem Optimum PR [29.06.2007] Optimum PR zadba o wizerunek firmy Aladdin, światowego lidera w ochronie oprogramowania, praw autorskich i cyfrowej własności intelektualnej. Aladdin to izraelska firma informatyczna założona w 1985 r. Od 15 lat jest notowana na giełdzie w USA (NASDAQ: ALDN)... (info)


WSL otwiera się na Wschód

WSL otwiera się na Wschód [29.06.2007] Kontynuując owocną współpracę z ośrodkami Europy Zachodniej i Środkowej Wyższa Szkoła Logistyki otwiera się na wschód. W Poznaniu podpisano umowę pomiędzy WSL a Międzynarodowym Centrum Szkolenia Logistycznego w Moskwie... (info)


Bezpieczniej na drogach Wielkopolski

Bezpieczniej na drogach Wielkopolski [29.06.2007] Akademia Bezpiecznego Samochodu pojawiła się w Poznaniu. Przedstawiciele instytucji odpowiedzialnych za bezpieczeństwo ruchu drogowego Wielkopolski spotkali się na panelu dyskusyjnym a później poznańscy przechodnie uczestniczyli w happeningu na Placu Wolności... (info)


Ujawnij swoje atuty! Show me your sloggi!

Ujawnij swoje atuty! Show me your sloggi! [29.06.2007] Sloggi poszukuje najzgrabniejszej pupy świata! Damskiej i męskiej…!Lustereczko, lustereczko, powiedz przecie, kto ma najpiękniejszą pupę w świecie? W tym roku Sloggi znajdzie najpiękniejsze pupy w międzynarodowym konkursie „Show me your sloggi”... (info)


Honey Chrups: śniadanie z czterech zbóż

Honey Chrups: śniadanie z czterech zbóż [29.06.2007] Kółeczka śniadaniowe Honey Chrups powstały z myślą o najmłodszych – i najbardziej wymagających Konsumentach. Szczególnie latem potrzebujemy lekkiego, pełnowartościowego śniadania... (info)

Kolejne kontrakty firmy Mitex [29.06.2007] Mitex SA wybuduje Hotel Etap w Katowicach. Firma rozpoczęła również współpracę z Polkomtelem – dotyczy ona projektu Centrali Telefonii Komórkowej w Poznaniu... (info)


SOLIDEX liderem sprzedaży serwerów Sun X64

SOLIDEX liderem sprzedaży serwerów Sun X64 [29.06.2007] SOLIDEX SA zdobył zaszczytny tytuł Lidera Sprzedaży serwerów Sun X64. Serwery SUN z rodziny X64 oferują nowy standard mocy obliczeniowej dla przedsiębiorstw przez efektywne gospodarowanie energią, wydajność oraz wysoką dostępność... (info)

Konkurs - Ciekawie o antenach, czyli w wakacje patrzymy w niebo [29.06.2007] Nadeszły wakacje, czas odpoczynku, relaksu. W wakacyjnej walizce nie powinno zabraknąć aparatu fotograficznego, który pozwoli nam uwiecznić ciekawe chwile, piękne widoki, może warto zrobić także zdjęcia antenom i wygrać w konkursie firmy Dipol?.. (info)


Inteligentna spłuczka

Inteligentna spłuczka [29.06.2007] Nowoczesna spłuczka podtynkowa TECE, z możliwością regulacji ilości wody użytej w spłukiwaniu, to uniwersalny produkt do zastosowania zarówno przy wykorzystaniu stelaży podtynkowych do zabudowy na sucho, jak i na mokro... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...