informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 29.05.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 17

XXX Warsaw Blues Night 31 maja w Proximie [29.05.2007] Polskie Stowarzyszenie Bluesowe zaprasza na niezwykłą, trzydziestą edycję Warsaw Blues Night, która zakończy kolejny sezon bluesowych imprez w stolicy. Tym razem zagrają: Hardworkers, Boogie Chili, Bobos Prochazka... (info)

Monitoring miasta i szkół w Oświęcimiu - CCTV IP [29.05.2007] W Oświęcimiu uruchomiono nowoczesny system bezprzewodowego monitoringu w technologii CCTV IP. Programem Bezpieczne Miasto Oświęcim zostało objęte nie tylko centrum miasta, ale także 3 szkoły i przedszkole... (info)


Turniej Rolanda Garrosa na żywo w Wirtualnej Polsce

Turniej Rolanda Garrosa na żywo w Wirtualnej Polsce [29.05.2007] Wirtualna Polska transmituje na żywo tenisowy Turniej Rolanda Garrosa. W telewizji internetowej wpTV (wptv.wp.pl) można prześledzić pojedynki rozgrywane na siedmiu najważniejszych kortach... (info)


BenQ X725 – ekstremalnie cienki aparat cyfrowy

BenQ X725 – ekstremalnie cienki aparat cyfrowy [29.05.2007] Grubość zaledwie 12,5 mm, wymiary karty kredytowej, 3x zoom optyczny, obiektyw PENTAX SM, system antywsrząsowy oraz stylowy wygląd Link do zdjęć: http://www.benq.pl/products/digicam/?product=849&page=gallery.. (info)


Infinity Group najlepszym partnerem RedDot Solutions w 2006 roku

Infinity Group najlepszym partnerem RedDot Solutions w 2006 roku [29.05.2007] Infinity Group otrzymała tytuł “RedDot Central and Eastern Europe Best Selling Partner 2006”, przyznany przez RedDot Solutions - czołowego światowego producenta systemów do zarządzania środowiskiem serwisów internetowych... (info)


Samooczyszczająca się elewacja dzięki Finngard Novasil marki Tikkurila

Samooczyszczająca się elewacja dzięki Finngard Novasil marki Tikkurila [29.05.2007] Elewacja jest wizytówką każdego budynku. Istotne jest więc jej ochronno-dekoracyjne wykończenie. W ofercie fińskiej marki Tikkurila znajduje się akrylowo-silikonowa farba Finngard Novasil, posiadająca właściwości „samooczyszczania”... (info)

Compuware wprowadza na rynek rozwiązanie do zarządzania usługami biznesowymi [29.05.2007] Firma Compuware Corporation poinformowała o wprowadzeniu na rynek rozwiązania do zarządzania usługami biznesowymi Vantage Service Manager. Nowe oprogramowanie jest w pełni zintegrowane z serią produktów Compuware Vantage... (info)

Schenker i RS Components [29.05.2007] Schenker - wiodący opertor logistyczny - rozszerza działania dla RS Components. Odnowienie kontraktu realizowanego od 1998 r. na usługi obejmujące paneuropejską dystrybucję lądową.. (info)


Fuzja Schenkera i BAX Global w Singapurze

Fuzja Schenkera i BAX Global w Singapurze [29.05.2007] W dniu 1 maja 2007 r. nastąpiło zakończenie prawnej procedury integracji Schenkera i BAX Global w Singapurze. Połączona organizacja będzie działać pod nazwą Schenker Singapore (Pte) Ltd... (info)

Etyczny Schenker [29.05.2007] Kodeks etyczny Schenkera - pracownicy i kierowcy Schenkera opracowali nowy Kodeks Etyczny stanowiący zapis kluczowych zasad, którymi firma kieruje się podczas codziennej pracy.. (info)


Nowy plac zabaw − prezent z okazji Dnia Dziecka od Polifarbu Dębica

Nowy plac zabaw − prezent z okazji Dnia Dziecka od Polifarbu Dębica [29.05.2007] Tegoroczny Dzień Dziecka zapowiada się ekscytująco dla maluchów z przedszkola nr 1, przy ul. Szkotniej w Dębicy. Tego dnia, w ramach projektu „Sadzimy Dęby” marki Polifarb Dębica, zostanie oddany do użytku ogródek jordanowski... (info)


Królestwo dziecka. Jak urządzić pokój malucha?

Królestwo dziecka. Jak urządzić pokój malucha? [29.05.2007] Wielu rodziców zastanawia się jak urządzić pokój swojego dziecka. Jego wyposażenie musi być bezpieczne i wspomagać rozwój malucha. Należy także pamiętać o funkcjonalności pomieszczenia, które będzie spełniało różne potrzeby szybko rosnącego małego człowieka... (info)

ISP obierają kurs na Datera Call-eX [29.05.2007] Firma NDI z Górnego Śląska wdrożyła nowoczesny serwer telekomunikacyjny Datera Call-eX. Dzieki temu ma dostęp do najniższych na rynku stawek za połączenia VoIP, a już niedługo zostanie wirtualnym operatorem VoIP... (info)


TBWAPR współpracuje z Rossmann Polska przy organizacji regat Women Cup 2007

TBWAPR współpracuje z Rossmann Polska przy organizacji regat Women Cup 2007 [29.05.2007] TBWAPR rozpoczęła współpracę z firmą Rossmann Supermarkety Drogeryjne Polska, największą siecią drogeryjną w Polsce. Agencja została wybrana do poprowadzenia projektu Women Cup 2007, piątej edycji otwartych Regat Pań i Załóg Mieszanych... (info)


Premiera Bezprzewodowego AP PoE 54Mb/s 802.11g marki TRENDnet

Premiera Bezprzewodowego AP PoE 54Mb/s 802.11g marki TRENDnet [29.05.2007] TRENDnet jest nagradzaną na całym świecie marką, dedykowaną dla małych i średnich przedsiębiorstw jak i użytkownikom domowym, dostarczając kompletną linię rozwiązań sieciowych wysokiej jakości... (info)


Twój samochód je pokocha.

Twój samochód je pokocha. [29.05.2007] Firma Decardi wprowadziła do swojej oferty wielkoformatowe naklejki na samochód.Wychodząc na przeciw modzie na własny, niepowtarzalny styl,możesz mieć teraz jedyny w swoim rodzaju samochód... (info)


Festiwal Fotografii Przyrodniczej 2 czerwca w Izabelinie

Festiwal Fotografii Przyrodniczej 2 czerwca w Izabelinie [29.05.2007] Związek Polskich Fotografów Przyrody i Kampinoski Park Narodowy zapraszają w sobotę 2 czerwca o godz. 10.00 na wyjątkowe spotkanie z fotografią na dużym ekranie... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...