informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 29.05.2006 r.ilość opublikowanych tekstów: 10

INTEL ustanawia rekordy świata [29.05.2006] Nowa Mikroarchitektura Intela ustanawia nowe rekordy wydajności i efektywności energetycznej serwerów i stacji roboczych.. (info)

Nowoczesna instalacja w firmie w oparciu o WiMAX [29.05.2006] Pierwsze, testowe instalacje WiMAX zostały niedawno uruchomione, a już powstały instalacje u klientów końcowych, oparte na tej technologii... (info)

Goldenegg rozwija sieć [29.05.2006] Jeden z liderów rynku doradztwa finansowego, firma Goldenegg Niezależni Doradcy Finansowi, powiększa sieć swoich oddziałów... (info)

Od roku razem: bardzo dobre wyniki na pierwsze urodziny Sage Symfonii [29.05.2006] Sage Symfonia - wiodący producent i dostawca oprogramowania wspomagającego zarządzanie dla sektora MSP, obchodzi w maju br. swoje pierwsze urodziny... (info)

Finał wojewódzki XI Pucharu TP w Piłce Nożnej dla Dzieci w świętokrzyskim rozstrzygnięty! [29.05.2006] UKS „Kondycja” z Kielc wśród dziewcząt i UKS „Kondycja” Kielce wśród chłopców to najlepsze drużyny z województwa świętokrzyskiego, wyłonione w finale wojewódzkim tegorocznej edycji Pucharu TP w Piłce Nożnej dla Dzieci... (info)

Aby były piękne i zdrowe, czyli urlop bez opuchniętych nóg [29.05.2006] Urlop kojarzy nam się z pełnym relaksem, podróżami samolotem, autokarem, z malowniczymi krajobrazami oraz lekkimi i zazwyczaj eksponującymi walory sylwetki ubraniami... (info)

Rozkoszuj się słodkim szaleństwem [29.05.2006] My kobiety wiemy, co znaczy kochać czekoladę....Kochamy, nienawidzimy i znów kochamy....a najczęściej chcemy się od niej odzwyczaić... (info)

Mariusz Zabielski awansuje do struktur regionalnych Oracle [29.05.2006] Oracle Polska informuje, że Mariusz Zabielski, dotychczasowy szef sprzedaży aplikacji biznesowych Oracle w Polsce, objął funkcję Public Sector Business Development Manager w Europie Centralnej... (info)

Kazachstan jak Polska: bez barier [29.05.2006] Na zaproszenie kazachskiej organizacji „Namys” Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji przygotowało i rozpoczęło pierwszą w Kazachstanie kampanię społeczną „Ałma Ata Bez Barier”... (info)

Kensigton SX2000 i Entertainment Dock 500 - akcesoria rozszerzające możliwości iPoda [29.05.2006] Rosnąca popularność odtwarzacza iPod spowodowała pojawienie się na rynku dużej ilości akcesoriów, rozszerzających funkcjonalność urządzenia... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...