informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 29.04.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 45


Wszystkie

Wszystkie "agroatrakcje" Wisły w jednym miejscu [29.04.2008] Wiślańskie Koło Agroturystyczne uruchomiło swoją oficjalną stronę. Turyści dowiedzą się z niej, na przykład, gdzie skosztować chleba wypiekanego w tradycyjnym piecu, jak zapewnić sobie przejażdżkę ratrakiem i jak samemu przyrządzić domowe wędliny... (info)


Przełącznik ATEN KVMPTM Master View™ z funkcją OSD CS-1734B

Przełącznik ATEN KVMPTM Master View™ z funkcją OSD CS-1734B [29.04.2008] Warszawa, 28 kwiecień 2008: AJM Electronics wprowadził do sprzedaży 4-portowy przełącznik KVMP™ Master View™ z funkcją OSD, oznaczony kodem CS-1734B, który stanowi znakomite rozwiązanie dla rynku SOHO (małe firmy i użytkownicy domowi)... (info)


Nowa kampania reklamowa Lisnera

Nowa kampania reklamowa Lisnera [29.04.2008] Firma Uniq Lisner rozpoczyna kolejny etap kampanii reklamowej wspierającej produkty z linii Pastella. Celem prowadzonych działań jest zwiększenie znajomości past Lisner Pastella, jako interesującego pomysłu na przyrządzanie kanapek... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 29.04.2008 [29.04.2008] Wyniki spółek zaciążyły na indeksach. Indeksy w całej Europie od początku dnia spadały. Nastroje inwestorów popsuł raport kwartalny Deutsche Banku, który zanotował pierwszą od pięciu lat kwartalną stratę... (info)


Odpocznij w domu dzięki firmie ORAVA

Odpocznij w domu dzięki firmie ORAVA [29.04.2008] Życie wielu z nas to ciężka praca, nadgodziny oraz stres i chroniczny brak czasu. Wracamy do domów zbyt późno i gdy uporamy się z obowiązkami,marzymy o chwili wytchnienia i relaksu. Dzięki firmie ORAVA możemy odpocząć, nie wychodząc z domu... (info)

Agencja ConTrust dla ECCO Walkathon [29.04.2008] Firma ECCO, duński producent obuwia i organizator ECCO Walkathonu, rozpoczęła współpracę z Agencją ConTrust. Agencja będzie odpowiedzialna za prowadzenie działań public relations związanych z imprezą charytatywną - ECCO Walkathon... (info)


Pomysł na multi wygodę

Pomysł na multi wygodę [29.04.2008] Wiele urządzeń grzewczych, instalowanych w domu i mieszkaniu, pracuje z wykorzystaniem pompy. Jeden z wiodących producentów na rynku instalacyjnym wpadł na pomysł, jak udogodnić ich użytkowanie.. (info)

Odprawa emerytalna i rentowa [29.04.2008] Odprawy rentowe i emerytalne zostały wprowadzone w sposób powszechnie obowiązujący przez ustawę z dnia 2 lutego 1996 r. nowelizującą Kodeks pracy. Poprzednio obowiązywały wyłącznie z mocy szczególnych przepisów o wynagrodzeniu... (info)


SUPERIOR – znaczy lepszy

SUPERIOR – znaczy lepszy [29.04.2008] Znaczna oszczędność zużycia energii i pieniędzy, nowoczesny design, przyjazna środowisku technologia kondensacyjna – to najważniejsze cechy serii kotłów gazowych Victrix Superior kW, które producent, firma Immergas, właśnie wprowadza na rynek.. (info)


Odmień swoje biuro na wiosnę

Odmień swoje biuro na wiosnę [29.04.2008] Gdy dni stają się coraz cieplejsze, a za oknem nie tylko zaczyna się pięknie zielenić, ale zakwita też wszystko to, co do tej pory jeszcze spało zwinięte w pąki, trudno skupić się na pracy. A może by tak zaprosić wiosnę również do biura?.. (info)


Siadaj z głową

Siadaj z głową [29.04.2008] Przyzwyczajenie do siedzenia stało się drugą naturą człowieka. Krzesła są wszędzie tam, gdzie ludzie pracują i odpoczywają. Pozorna ulga dla nóg odbija się jednak niekorzystnymi konsekwencjami dla kondycji kręgosłupa i całego organizmu.. (info)


Unikat dla menedżera

Unikat dla menedżera [29.04.2008] Kierownicze stanowisko to nie tylko prestiż. To również więcej obowiązków i towarzyszący im stres. Dlatego każdy menadżer powinien poważnie pomyśleć o swoim zdrowiu. Również - gdy wybiera fotel, na którym spędzi wiele godzin podczas ciężkiej pracy.. (info)

Odzyskać kontrolę nad budżetem domowym – brzmi jak science fiction? [29.04.2008] Ile razy Twoje konto w połowie miesiąca okazało się nieprzyjemnie puste lub ogarnęła Cię złość, że znów oddalił się zakup nowego płaszcza z powodu braku pieniędzy? Czy masz poczucie, że w Twoim przypadku temat finansów oznacza wyłącznie „zaciskanie pasa”?.. (info)


dmt label - jeden program, wiele możliwości

dmt label - jeden program, wiele możliwości [29.04.2008] Firma AutoID, specjalizująca się w technikach automatycznej identyfikacji, oferuje liczne rozwiązania z zakresu technologii kodów kreskowych. Nowością w ofercie firmy jest zaktualizowany program do projektowania i wydruku etykiet dmt label w wersji 5... (info)

Kolejni wolontariusze mówią: „Tak! Pomagam” [29.04.2008] Pół miliona złotych, 800 wolontariuszy, ponad 100 zrealizowanych projektów i 62 miasta – to bilans dotychczasowych pięciu edycji programu społecznego Providenta – „Tak! Pomagam”... (info)

Głośna publikacja zapewnia zwycięstwo Wyborczej [29.04.2008] Artykuł „Ukryty grzech Kościoła” zdecydował o zwycięstwie Gazety Wyborczej w marcowym rankingu „Najbardziej opiniotwórcze media w Polsce”, opracowanym przez Instytut Monitorowania Mediów... (info)


Wawel spełnia dziecięce marzenia!

Wawel spełnia dziecięce marzenia! [29.04.2008] Z okazji Dnia Dziecka firma Wawel organizuje Akcję „Słodki Dzień Dziecka”, w ramach której do ponad 460 Domów Dziecka w całej Polsce trafi aż 7 ton słodyczy! Równocześnie Wawel zaprasza do udziału w konkursie plastycznym „Magiczna Fabryka Czekolady”... (info)


Serwis kultura.wp.pl został wzbogacony o Impresje

Serwis kultura.wp.pl został wzbogacony o Impresje [29.04.2008] W serwisie kultura.wp.pl uruchomiono dodatkową zakładkę – Impresje, gdzie w znakomitej rozdzielczości prezentowane są obrazy mistrzów oraz notki o autorach... (info)

Organizacja serwisowa BCC jako pierwsza w Polsce korzysta z HP Service Manager [29.04.2008] Od 1 kwietnia br. najnowsza wersja oprogramowania HP Service Manager wspiera w BCC zarządzanie usługami IT zgodnie ze standardami ITIL i obsługę zgłoszeń serwisowych... (info)

BCC wspiera wdrożenie SAP CRM i SAP ERP w Linde Material Handling Polska [29.04.2008] Światowy lider w produkcji urządzeń transportu wewnętrznego, firma Linde Material Handling Polska, wybrała BCC jako partnera wdrożeniowego w największym projekcie SAP w korporacji... (info)

Statuetka Moda&Styl dla marki Franco Feruzzi [29.04.2008] 24 kwietnia 2008 r. w warszawskiej siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego odbyła się kolejna edycja GALI MODA&STYL. W ekskluzywnej imprezie wzięły udział zarówno polskie, jak i zagraniczne firmy odzieżowe... (info)


I Kongres Polskiego Przemysłu Gazowniczego zakończony podjęciem uchwały

I Kongres Polskiego Przemysłu Gazowniczego zakończony podjęciem uchwały [29.04.2008] Zakończył się I Kongres Polskiego Przemysłu Gazowniczego. Po 3 dniach obrad, dyskusji oraz prelekcji jego uczestnicy przyjęli uchwałę, w której zostały określone m.in. oczekiwania skierowane do Rządu RP... (info)


Drugi dzień I Kongresu Polskiego Przemysłu Gazowniczego

Drugi dzień I Kongresu Polskiego Przemysłu Gazowniczego [29.04.2008] Zakończył się drugi, najbardziej intensywny, dzień I Kongresu Polskiego Przemysłu Gazowniczego. Ponad 400 przedstawicieli branży gazowniczej, ministerstwa gospodarki, środowisk akademickich oraz dziennikarskich wzięło udział w 10 wykładach... (info)


W zgodzie z naturą

W zgodzie z naturą [29.04.2008] Nowe kolory, podobnie jak cała paleta, zaczerpnięte zostały wprost z natury.Osiem najświeższych odcieni Śnieżki to barwy wiosny i lata, które nadadzą wnętrzom niepowtarzalny klimat..... (info)


I Kongres Polskiego Przemysłu Gazowniczego rozpoczęty

I Kongres Polskiego Przemysłu Gazowniczego rozpoczęty [29.04.2008] W dniu dzisiejszym Prezes Izby Gospodarczej Gazownictwa Mirosław Dobrut, otworzył I Kongres Polskiego Przemysłu Gazowniczego. Na 3 dni Wisła stała się gazową stolicą kraju... (info)


189 dzieci z ubogich rodzin pojedzie na wycieczki

189 dzieci z ubogich rodzin pojedzie na wycieczki [29.04.2008] Decyzja o przyznaniu pieniędzy dla trzech ośrodków w Chorzowie została zatwierdzona na posiedzeniu Komisji Charytatywnej Fundacji Banku Zachodniego WBK w ramach programu Bank Dziecięcych Uśmiechów... (info)


VEDIA ostrzega przed podróbkami

VEDIA ostrzega przed podróbkami [29.04.2008] VEDIA S.A. poinformowała o pojawieniu się na rynku podróbki odtwarzacza, modelu C6. Już teraz wiadomo, że podrobiony odtwarzacz nie posiada funkcji wznawiania oglądania filmów. Co jeszcze w nim jest nie tak?.. (info)


Czyste powietrze kosztem ubóstwa

Czyste powietrze kosztem ubóstwa [29.04.2008] Głównym kapitałem gminy Kcynia położonej na terenie Pałuk pozostaje czyste, nieskażone środowisko. Jest to skutkiem niskiego stopnia rozwoju przemysłu i zapóźnienia rolnictwa... (info)


Nowość firmy Ganter: „LONGLIFE” dociski o zwiększonej trwałości

Nowość firmy Ganter: „LONGLIFE” dociski o zwiększonej trwałości [29.04.2008] Firma GANTER wprowadziła na rynek serie docisków o wydłużonej trwałości o nazwie „Longlife”. Przeprowadzone prze firmę testy potwierdziły, że nowe dociski zachowują swoje własności nawet po milionie cykli zaciskania... (info)


Zmienić przyszłość

Zmienić przyszłość [29.04.2008] Słaby rozwój rolnictwa i turystyki prowadzi do wysokiego poziomu bezrobocia, zaś długotrwały brak pracy wpływa destrukcyjnie na sytuację dzieci. To właśnie najmłodsi najbardziej narażeni są na ubóstwo... (info)


Zakup mieszkań pod wynajem – gdzie się opłaca?

Zakup mieszkań pod wynajem – gdzie się opłaca? [29.04.2008] Pieniądze zainwestowane w zakup mieszkania mogą zwrócić się w ciągu 12 lub 22 lat. Zazwyczaj, nawet w tym samym mieście różnice pomiędzy dzielnicami wynoszą ok. 5 lat. Gdzie więc zainwestować, gdy nie chcemy czekać na zwrot pieniędzy ponad dwie dekady?.. (info)

Elastyczny Kredyt Domowy [29.04.2008] PolBank EFG, dzięki rezygnacji z obligatoryjnego ubezpieczenia na życie kredytobiorców oraz braku wymagań dotyczącego wkładu własnego, wyrasta na prekursora rynku hipotecznego w Polsce.. (info)


BenQ C750 najnowszy aparat

BenQ C750 najnowszy aparat [29.04.2008] 7 Mpix z funkcją „Smile Catch” oraz nową linia wzorniczą. Sugerowana cena detaliczna aparatu 299 zł z VAT. Gwarancja 24 miesiące door-to-door.Gwarancja 24 miesiące door-to-door... (info)

DivX certyfikuje telewizję wysokiej rozdzielczości [29.04.2008] Warszawa, 29.04.2008 – Firma DivX, Inc., (NASDAQ: DIVX) ogłosiła, że program DivX Certification (TM) został poszerzony o telewizję cyfrową wysokiej rozdzielczości... (info)

Swarzędz Meble w Blue City [29.04.2008] Znany producent mebli, firma Swarzędz, 12 kwietnia br. otworzył nowy salon w centrum handlowo-rozrywkowym Blue City. Na powierzchni 340 metrów kwadratowych można kupić dosłownie wszystko co jest potrzebne do domu... (info)

Oceanarium tylko do 5 maja 2008 [29.04.2008] Powoli dobiega końca ciesząca się ogromną popularnością wśród zwiedzających wystawa mieszkańców podwodnego świata. Jeszcze tylko przez kilka dni będzie można zobaczyć ich w Oceanarium w centrum handlowo-rozrywkowym Blue City... (info)


Adpol S.A. zakończył montaż ostatniego okna na Sea Towers

Adpol S.A. zakończył montaż ostatniego okna na Sea Towers [29.04.2008] 21 marca 2008 roku zakończony został jeden z najbardziej spektakularnych i widowiskowych etapów budowy obiektu apartamentowo-usługowego Sea Towers w Gdyni - montaż okien na dwóch wieżach obiektu... (info)

Finały Mistrzostw modeli Tamiya w Blue City [29.04.2008] Zawody modeli zdalnie sterowanych cieszą się coraz większą popularnością. Zakończenie sezonu zimowego to dobra okazja do zorganizowania kolejnych mistrzostw dla zawodników pasjonujących się wyścigami modeli zdalnie sterowanych... (info)

Liga Mistrzów Linksys – wkrótce finał [29.04.2008] Od 17 marca trwają zmagania Partnerów FEN o prawo do uczestnictwa w wyjątkowym wydarzeniu, jakim jest mecz Polska - Niemcy w ramach Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej. Stawka jest wysoka, stąd też bardzo duże zainteresowanie akcją... (info)

BGN na telefon [29.04.2008] Nie możesz się wyrwać z pracy, a przed Tobą wystawny bankiet z ważnym klientem? Chcesz pięknie wygladać, ale nie masz czasu na zakupy, przymiarki i wizytę w salonie piękności? Z pomocą przychodzi Ci znana ekskluzywna marka odzieżowa BGN... (info)

Bądź piękna w BGN -kolejna odsłona. [29.04.2008] Jak ubrać się z francuskim szykiem i szczyptą włoskiej fantazji, doradza ekskluzywna marka odzieżowa BGN i profesjonalny stylista. 23 kwietnia br. w butiku BGN w centrum handlowo-rozrywkowym Blue City odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Bądź piękna z BGN”.. (info)

Crocs – lekko i wygodnie latem [29.04.2008] Ci, którzy znają już buty Crocs w ich klasycznej wersji, powinni polubić nowe, superwygodne i lekkie modele na lato. Utrzymane szerokiej gamie kolorystycznej dostępne są od dziś we wszystkich salonach Crocs na terenie Polski... (info)

Crocs island w Bydgoszczy [29.04.2008] Znana z produkcji zabawnego i superwygodnego obuwia we wszystkich kolorach tęczy firma Crocs Polska 26 kwietnia br. otworzyła swoje siódme firmowe stoisko w Polsce. Mieści się ono w nowo otwartym CH Focus Park w Bydgoszczy i ma postać wyspy... (info)

PRaktykuj za granicą - II etap [29.04.2008] Do II etapu konkursu public relations „PRaktykuj za granicą” jury zakwalifikowało 15 studentów, którzy wykazali się najciekawszymi pomysłami dla Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”. Najlepsi wygrają staże w Londynie i Brukseli w agencjach PR... (info)


Przełącznik KVM DVI 2xUSB z zestawem Audio (TK-204UK) od TRENDnet

Przełącznik KVM DVI 2xUSB z zestawem Audio (TK-204UK) od TRENDnet [29.04.2008] Do oferty TRENDnet dołączył kolejny przełącznik KVM typu Desktop, 2-portowy z Audio USB i DVI (model TK-204UK). Przeznaczony do kontroli dwóch komputerów... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...