informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 29.04.2006 r.ilość opublikowanych tekstów: 23

Do wymagających prac - Nowa dwubiegowa wiertarka udarowa Boscha [29.04.2006] Nowa wiertarka udarowa Boscha PSB 700-2 RE dostosowana jest do zaawansowanych prac. Urządzenie wierci otwory we wszystkich typach materiałów, zapewniając optymalną szybkość pracy przy każdym z zastosowań. Produkt pojawił się w sprzedaży w marcu... (info)

Samodzielnie czy przy pomocy specjalisty? - Wyniki badań internetowych [29.04.2006] 90 % ankietowanych samodzielnie lub z pomocą rodziny i znajomych wykonuje drobne prace remontowe lub dekoracyjne w swoim domu – wynika z badań opinii przeprowadzonych na potrzeby projektu „Bosch w Twoim domu”... (info)

Katalog Dekarski 2006 już jest [29.04.2006] Wrocławska firma Zi-Co Sp. z o.o. - właściciel specjalistycznego sklepu z narzędziami dekarskimi i portalu dachy.org opublikowała trzecią już edycję Katalogu Dekarskiego – dekarze.pl... (info)

PZU po raz kolejny laureatem The Most Trusted Brand! [29.04.2006] PZU już po raz szósty z rzędu został uznany przez Polaków za najbardziej godną zaufania markę w sektorze ubezpieczeniowym... (info)

Ochroń swój komputer z Microsoft Shared Computer Toolkit [29.04.2006] Microsoft poinformował o rosnącej popularności oprogramowania Microsoft Shared Computer Toolkit dla systemu Windows XP, służącego do ochrony komputerów współużytkowanych – w kafejkach internetowych, szkołach, bibliotekach, a także w domu... (info)

Biało-czerwony odtwarzacz MP3 Samsung z autografem Ebiego Smolarka [29.04.2006] Samsung wprowadza do sprzedaży limitowaną edycję odtwarzaczy MP3. Odtwarzacz YP-F1PX z obudową w barwach narodowych opatrzony jest autografem Ebiego Smolarka... (info)

Cisco Systems współpracę z firmami Intel, Nokia i RIM [29.04.2006] Wspólna inicjatywa jest odpowiedzią na nową tendencję łączenia technologii VoIP i sieci Wireless LAN w przedsiębiorstwach... (info)

Polskie Dni Maso Corto 2006 [29.04.2006] Przedsmak włoskiego klimatu w centrum Warszawy.. (info)

Karta kredytowa może być darmowa [29.04.2006] Kart kredytowych jest wiele, ale z reguły banki słono każą sobie płacić, nawet nie za zadłużenie się, ale za sam przywilej posiadania karty... (info)

Auto-Boss liderem w 3 kategoriach [29.04.2006] Auto-Boss, dealer samochodowy z Bielska-Białej, znalazł się na czele trzech raportów opublikowanych przez polski oddział koncernu Ford, podsumowujących pierwszy kwartał 2006 roku... (info)

DEEP rozkręca kampanię [29.04.2006] Billboardy, airboardy, sesja w Playboyu, promocje cenowe, dystrybucja kartek reklamowych i sponsoring koncertu Armina van Buurena, światowej sławy DJ'a... (info)

TBWAPR rozpoczyna trzeci rok współpracy z RISO GALLO [29.04.2006] Agencja TBWAPR i włoski producent ryżu firma Riso Gallo przedłużyły kontrakt na obsługę public relations. Tym samym rozpoczyna się trzeci rok działań PR realizowanych przez TBWAPR dla tej marki na rynku polskim... (info)

Polacy dopłacają do leków najwięcej w Europie [29.04.2006] Brak jasnych zasad refundacji leków, brak kompleksowego monitoringu ordynacji leków, w ubiegłych latach nieudolnie prowadzone negocjacje z producentami – za to wszystko płaci pacjent... (info)

ROCA numerem jeden na świecie [29.04.2006] ROCA powiększyła swoją grupę o kolejne fabryki branży łazienkowej. Koncern wykupił 100% udziałów malezyjskiej firmy Johnson Suisse oraz dwie fabryki z grupy Lasselsberger. Tym samym ROCA pod względem ilości produkowanej ceramiki sanitarnej stała się największym koncernem na świecie... (info)

Gadu-Gadu nocą, Gadu-Gadu w dzień [29.04.2006] 28 kwietnia na rynku ukaże się płyta "Gadu Gadu", na której Anna Serafińska zaśpiewa utwory do tekstów Agnieszki Osieckiej. Album promuje singiel z piosenką "Ludzkie gadanie" ze znanym refrenem "gadu gadu nocą...". Patronat medialny nad płytą oraz trasą koncertową sprawuje m.in. komunikator Gadu-Gadu... (info)

Jak urządzać zieleń przydrożną? [29.04.2006] Właśnie mija dwunasta rocznica największej katastrofy autobusowej w historii Polski, 2 maja 1994 autobus PKS jadący na trasie Kartuzy – Gdańsk, z powodu pęknięcia opony prawego przedniego koła zjechał nagle na pobocze... (info)

Minikarta PKO Ekspres - pierwsza w Polsce karta w formacie mini [29.04.2006] PKO Bank Polski, największy wydawca kart płatniczych w Polsce we współpracy z organizacją Visa Europe, jako pierwszy w Polsce rozpoczął wydawanie karty płatniczej w formacie mini o wymiarach 6,5 x 4 cm... (info)

Minikarta PKO Ekspres – wyjątkowy styl i proste zakupy [29.04.2006] Wyobraź sobie, że możesz korzystać ze swojej karty płatniczej, kiedy tylko chcesz i mieć ją zawsze przy sobie... (info)

Citibank Handlowy razem z easygo.pl [29.04.2006] Citibank Handlowy i easygo.pl przygotowały specjalną propozycję finansową dla podróżujących internautów. Każdy klient dokonujący rezerwacji i zakupu w portalu turystycznym www.easygo.pl może skorzystać z propozycji i produktów bankowych wspierających wyjazdy wakacyjne... (info)

Kroke z Nigelem Kennedy zagra na Gali Stulecia [29.04.2006] W wyniku głosowania kibiców, na Gali Stulecia Cracovii 20 maja, jako gwiazda wieczoru wystąpi grupa Kroke oraz jeden z najsłynniejszych światowych skrzypków Nigel Kennedy... (info)

Zabierz muzykę ze sobą - pierwszy plecak zaprojektowany specjalnie dla użytkowników iPoda [29.04.2006] Niech iPod i playlista będą z Tobą w drodze do pracy, na spacerze, w czasie joggingu i rowerowej przejażdżki... (info)

Studenci z Polski po raz pierwszy wystartują w Eco-marathonie Shell [29.04.2006] W dniach 19-21 maja br., we francuskiej miejscowości Nogaro, odbędzie się finał 22 edycji Eco-marathonu - międzynarodowego konkursu organizowanego przez Shell... (info)

LexusFashion NIght2 - Helena Christensen w Warszawie [29.04.2006] 21 kwietnia br. odbyła się druga już edycja Lexus Fashion Night - pokazu mody z udziałem zagranicznych gwiazd... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...