informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 29.03.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 13


Konkurs – Współczesna Mongolia!

Konkurs – Współczesna Mongolia! [29.03.2007] Portal ByćKobietą.pl objął patronat medialny nad książką „Czas czerwonych gór” Petry Hůlovej. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa W.A.B. w serii „z miotłą”. W związku z objęciem patronatu portal ByćKobietą.pl zaprasza do udziału w konkursie „Współczesna Mongolia”!.. (info)


Akcesoria PacSafe® bezpieczny sposób na imprezę, rower czy zakupy

Akcesoria PacSafe® bezpieczny sposób na imprezę, rower czy zakupy [29.03.2007] Wyjście na zakupy, imprezę, czy spotykanie z przyjaciółmi nie musi łączyć się z zabieraniem wielkiej torby. Mała gustowna torebeczka, czy biodrówka pomieści w sobie to co najważniejsze - portfel i telefon... (info)


Wirtualna Polska i Fundacja Polsat dzieciom

Wirtualna Polska i Fundacja Polsat dzieciom [29.03.2007] Od 3 lat Fundacja Polsat i Wirtualna Polska zachęcają do przeznaczania jednego procenta podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego. Za pośrednictwem serwisu Wirtualnej Polski można wesprzeć Fundację Polsat... (info)


Panda GateDefender dla Partnerów

Panda GateDefender dla Partnerów [29.03.2007] Panda Software Polska przygotowała atrakcyjną ofertę zakupu urządzeń z serii GateDefender... (info)


ABSOLUTORIUM WSKIZ!Birety w górę

ABSOLUTORIUM WSKIZ!Birety w górę [29.03.2007] W najbliższą sobotę, 31 marca, mury Wyższej Szkoły Komunikacji i Zarządzania w Poznaniu uroczyście opuści grupa absolwentów tej uczelni. Na tą chwilę studenci ciężko pracowali przez cały okres studiów, ale jak sami przyznają – warto było... (info)


CyberINDEKS – olimpiada WSKiZFinał już 14 kwietnia!

CyberINDEKS – olimpiada WSKiZFinał już 14 kwietnia! [29.03.2007] Szósta edycja CyberINDEKSU, Olimpiady Naukowej Wyższej Szkoły Komunikacji i Zarządzania w Poznaniu powoli dobiega końca. Do 30 marca był czas na składanie prac olimpijskich. Finał już 14 kwietnia!.. (info)

Elitnet.pl - Elitarna sieć dystrybutorów z wyłącznością na produkty firmy ANYCOM [29.03.2007] Firma Passus uruchomiła serwis dealerski elitnet.pl (www.elitnet.pl) przeznaczony dla firm zainteresowanych dystrybucją rozwiązań mobilnych i nowoczesnych technologii teleinformatycznych... (info)

Akcja 'KUPUJ BEZPIECZNIE MIESZKANIE' podczas Targów Tabelaofert.pl [29.03.2007] Już po raz drugi w ramach akcji „Kupuj bezpiecznie mieszkanie” każdy kto jest zainteresowany zakupem mieszkania będzie mógł skorzystać z porad ekspertów z Zespołu ds. Nieruchomości... (info)


Będzie nowy ethernus

Będzie nowy ethernus [29.03.2007] Firma Embedos zapowiada na maj premierę nowej wersji swojego sztandarowego produktu – serwera ethernus... (info)

Compuware prezentuje rozwiązanie Test Factory dla dostawców usług testowania [29.03.2007] Firma Compuware wprowadziła na rynek Test Factory — kompleksową platformę kontroli jakości, opracowaną w celu podniesienia wydajności usług testowania oprogramowania... (info)

Na rynku hostingu liczy się jakość [29.03.2007] Klienci przy wyborze dostawcy usług hostingowych kierują się jakością, a nie ceną - dowodzi na podstawie ujawnionych statystyk OGICOM, wiodący na rynku dostawca kompleksowych usług internetowych dla biznesu... (info)

RPP zostawiła stopy procentowe bez zmian [29.03.2007] Spadają zamówienia na dobra trwałe, Bernanke straszy inflacją, rosną ceny surowców, drożeje jen i Amerykanie pozbywają się akcji – tak w skrócie można opisać wczorajszy dzień... (info)

Nigdy więcej wyjazdu z dziećmi? [29.03.2007] Każdy rodzic wie, jak wygląda urlop z własnymi pociechami. Wielu już po jednym "rodzinnym" wyjeździe przyrzeka sobie, że następnym razem dzieci zostaną u babci... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...