informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 29.02.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 29

Duo-Touch II - tablet dla ministra [29.02.2008] Firma Passus, dostawca rozwiązań sprzętowych przeznaczonych do pracy w szczególnie trudnych warunkach środowiska, wprowadziła do oferty nowy tablet Duo-Touch II firmy General Dynamics-Itronix... (info)


Coraz więcej trojanów bankowych

Coraz więcej trojanów bankowych [29.02.2008] Laboratorium PandaLabs alarmuje: liczba trojanów bankowych rośnie lawinowo. W 2007 roku wykryto ich o 463% więcej niż w roku 2006. Na szczęście wzrosła również wykrywalność tego niebezpiecznego kodu... (info)

e-Powiat w Kościerzynie [29.02.2008] Przykład powiatu Kościerskiego, który we współpracy z firmą Embedos wdrożył nowoczesny system dostarczania dokumentów, ukazuje jak nadchodząca informatyzacja urzędów może zwiększać wygodę i ograniczać koszty nawet najprostszych czynności... (info)


Pamela Anderson i Harry Potter w służbie cyberprzestępców

Pamela Anderson i Harry Potter w służbie cyberprzestępców [29.02.2008] Laboratorium PandaLabs wykryło przypadek masowego rozsyłania wiadomości, które opatrzone były sensacyjnymi tematami i miały na celu rozprzestrzenianie trojana Downloader.SQV... (info)


Wirtualne serwery: ogrom możliwości, mniejsze koszty

Wirtualne serwery: ogrom możliwości, mniejsze koszty [29.02.2008] Firma Embedos, polski producent zintegrowanych serwerów dla biznesu i administracji publicznej, promuje wirtualizację. Najnowsza wersja oprogramowania dla serwerów ethernus 2 umożliwia uruchomienie na jednym urządzeniu wirtualnych maszyn... (info)

Passus na Cisco Forum 2008 [29.02.2008] W dniach 2-4 kwietnia br. w Zakopanem odbędzie się dziesiąta, jubileuszowa konferencja Cisco Forum. Firma Passus, przedstawiciel Fluke Networks w Polsce, zorganizuje warsztaty w specjalistycznym laboratorium symulującym funkcjonowanie sieci LAN/WAN... (info)


FRITZ!Box: zdalna konfiguracja może być bezpieczna

FRITZ!Box: zdalna konfiguracja może być bezpieczna [29.02.2008] Firma AVM udostępniła nowy darmowy firmware do routerów marki FRITZ! Nowością jest możliwość zdalnego, bezpiecznego – bo przez szyfrowany protokół HTTPS - dostępu do panelu konfiguracyjnego urządzenia... (info)


Kilka słów o ergonomii

Kilka słów o ergonomii [29.02.2008] Zapewne niewielu pracodawców czy pracowników zastanawia się nad tym, jak ważne jest zachowanie harmonii i wygody w miejscu pracy. Pomocna w uświadomieniu sobie tej prostej zależności może być podstawowa wiedza z zakresu ergonomii... (info)


Konkurs: Polak potrzebny od zaraz

Konkurs: Polak potrzebny od zaraz [29.02.2008] Portal Spraw Zagranicznych psz.pl, we współpracy z dystrybutorem filmu „Polak potrzebny od zaraz”, firmą SPInka, zapraszają do wzięcia udziału w konkursie dotyczącym migracji zarobkowych Polaków... (info)


Nowy Port Rumia w sieci

Nowy Port Rumia w sieci [29.02.2008] Rusza nowa strona internetowa Portu Rumia. W serwisie www.portrumia.pl klienci znajdą m.in. informacje na temat oferty sklepów czy aktualnych promocji. Mogą również obejrzeć relacje filmowe z dotychczasowych imprez. A wszystko w klimacie pirackiej przygody... (info)

Planeta FM - 100% Imprezowych Hitów [29.02.2008] Programy o nowoczesnym, klubowym brzmieniu i 100% Imprezowych Hitów, to nowa ramówka Planety FM, która ruszy 1 marca. Już od jutra na antenie Planety FM pojawi się kilka zupełnie nowych pozycji... (info)

Bazy noclegowe dla wojska - rozwój asortymentoowy Lubawa S.A. [29.02.2008] W dniu 28 lutego 2008 firma podpisała kolejny kontrakt z MON. Kontrakt o wartości ponad 12 mln złotych dotyczy dostawy kompletnych baz noclegowych z agregatem prądotwórczym... (info)


Korzystaj łatwo z mapa.pf.pl!

Korzystaj łatwo z mapa.pf.pl! [29.02.2008] Teraz nawigowanie po mapa.pf.pl jest łatwiejsze. Dzięki wprowadzeniu nowych funkcji, użytkownicy mogą korzystać z map praktycznie nie używając klawiatury. Pojawiły się nowe elementy nawigacyjne i wprowadzono innowacyjną funkcjonalność „Mapa na Twoją stronę”.. (info)

Kalendarium wydarzeń 3 – 7 marca 2008 [29.02.2008] Przyszły tydzień rozpoczną publikacje indeksów PMI z sektora produkcyjnego ze strefy euro, Francji oraz Niemiec. Tego samego dnia rynek dowie się również jak zachowywał się sektor produkcyjny w USA w lutym... (info)


Nowo otwarty plac zabaw w Parku Handlowym Auchan Bielany

Nowo otwarty plac zabaw w Parku Handlowym Auchan Bielany [29.02.2008] W Parku Handlowym Auchan Bielany przy ul. Francuskiej powstał plac zabaw dla dzieci. Gdy rodzice zajęci są zakupami, maluchy mogą miło spędzić czas pod okiem wykwalifikowanych opiekunek... (info)

Vobis ruszył z kampanią reklamową nowej Toshiby Satellite A200 [29.02.2008] 7 lutego rozpoczęła się intensywna kampania reklamowa nowego laptopa Toshiba Satellite A200-1YU. Będzie ona dostępna tylko w Vobis w wyjątkowej cenie – 2599 PLN... (info)


Komputer Vobis Digital lx QX9650 Xpower Platinum – Najszybszy z najszybszych

Komputer Vobis Digital lx QX9650 Xpower Platinum – Najszybszy z najszybszych [29.02.2008] Od niedawna w ofercie największego dostarczyciela sprzętu komputerowego w Polsce, firmy Vobis, dostępny jest najbardziej wydajny i najszybszy z dotychczas prezentowanych na rynku komputerów stacjonarnych - VOBIS DIGITAL LX QX9650 XPOWER PLATINUM... (info)


CeBIT 2008: Firma Aten zaprezentuje rozwiązania KVM nowej generacji.

CeBIT 2008: Firma Aten zaprezentuje rozwiązania KVM nowej generacji. [29.02.2008] Firma Aten International będzie prezentować na targach CeBIT 2008 (4-9 marca 2008 r.), nowe przełączniki z rozwiązaniami video i KVM w Holu 12, stoisko D70.. (info)


Grzejnik z funkcją wentylacji

Grzejnik z funkcją wentylacji [29.02.2008] W grzejniku Oxygen marki Jaga spotkały się dwie funkcje - grzanie i wentylacja. Tak skonstruowane urządzenie oferuje użytkownikowi nie tylko przyjemne ciepło, ale też komfort przebywania w zdrowym, czystym powietrzu bez przeciągów i strat energii... (info)


Łazienkowe duety

Łazienkowe duety [29.02.2008] Zasłony i dywaniki łazienkowe z najnowszej oferty holenderskiej firmy Sealskin lubią dobierać się w pary. Łączy je stylistyka, zastosowane materiały oraz kolory... (info)


System ociepleń Tytan Professional EOS - styropian czy wełna?

System ociepleń Tytan Professional EOS - styropian czy wełna? [29.02.2008] Dokonując wyboru sysyemu ociepleń budynku musimy się zdecydować, czy zależy nam na materiale uniwersalnym i tanim, czy też użyjemy produktu droższego o doskonałej jakości i parametrach... (info)


Ściana kwiatów

Ściana kwiatów [29.02.2008] Masz duszę romantyczki? Uwielbiasz kwiaty? Jeśli tak to z pewnością spodobają Ci się motywy kwiatowe na ścianach, które są modne także w tym sezonie..... (info)

Nowoczesna klasa ze snów [29.02.2008] Nurkowanie na rafie koralowej podczas lekcji geografii, spotkania oko w oko z dzikimi zwierzętami na biologii, a następnie gra w koszykówkę w stanie nieważkości. Takie właśnie prace wygrały podczas konkursu plastycznego dla uczniów „Klasa Ze Snów”... (info)


Otul swe ciało w piękne barwy wiosny i lata…

Otul swe ciało w piękne barwy wiosny i lata… [29.02.2008] Każdy z nas dobrze wie, że kolor ma ogromny wpływ na nastrój i samopoczucie każdego człowieka. Mając dość szarówki za oknem i zimnych kolorów dominujących tej zimy, z utęsknieniem czekamy na ciepły powiew wiosny w kolekcjach wiosna/lato….. (info)

Nowy zarząd zrestrukturyzuje spółkę [29.02.2008] Kilkunastoprocentowy wzrost przychodów rok do roku, poprawa rentowności i redukcja kosztów to główne zadania jakie postawił przed sobą nowy zarząd Relpolu na najbliższe 3 lata... (info)

Hongkong - Doskonała Platforma Handlowa [29.02.2008] Hongkong zyskał bardzo wysoką ocenę w opinii wystawców i gości zwiedzających październikowe targi w 2007 roku. Opinie wystawców i kupujących gwarantują, że następne edycje będą równie udane.. (info)


Największe Targi Artykułów Gospodarstwa Domowego w Azji

Największe Targi Artykułów Gospodarstwa Domowego w Azji [29.02.2008] Największe w Azji – Targi Artykułów Gospodarstwa Domowego organizowane przez Radę Rozwoju Handlu Hongkongu (HKTDC) - po raz 23 odbędą się w kwietniu (21 – 24.04.2008 r.) w sercu miasta, w centrum wystawienniczym Hong Kong Convention & Exhibition Centre... (info)


Skrzące się od możliwości 25 Międzynarodowe Targi Jubilerskie w Hongkongu

Skrzące się od możliwości 25 Międzynarodowe Targi Jubilerskie w Hongkongu [29.02.2008] 25 Międzynarodowe Targi Jubilerskie, organizowane przez Radę Rozwoju Handlu Hongkongu (HKTDC) odbędą się już na początku marca (4 – 8.03.2008 r.) w centrum wystawienniczym Hong Kong Convention & Exhibition Centre.... (info)

200 tysięcy użytkowników - AutoMapa najczęściej wybieraną nawigacją! [29.02.2008] Przekroczona bariera 200 tysięcy zarejestrowanych użytkowników, ponad 25 proc. udział w rynku i bezapelacyjna pozycja lidera na rynku nawigacji GPS w Polsce. AutoMapa prowadzi!.. (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...