informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 29.01.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 31

Ponad 3 miliony rozmów telefonicznych z klientami [29.01.2008] Personel centrali telefonicznej firmy AAA Auto Group, dealera samochodów używanych, przeprowadził w 2007 roku ponad 3 miliony rozmów telefonicznych z klientami... (info)


Prestiżowa nominacja

Prestiżowa nominacja [29.01.2008] Paweł Kowalewski, Prezes Międzynarodowego Stowarzyszenia Reklamy IAA w Polsce otrzymał nominację na stanowisko Prezesa IAA Global na czas 2010 – 2012.Nominacja jest niezwykle prestiżową i stanowi wyróżnienie za stałe umacnianie pozycji środowiska reklamowego w Polsce... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 29.01.2008 [29.01.2008] Byki znowu wróciły do gry. Podczas dzisiejszej sesji ponownie dali znać o sobie kupujący. Indeksy rozpoczęły dzień od zwyżek, które powiększały się przez cały dzień... (info)


Odbiornik BPT Mitho 3 w 1

Odbiornik BPT Mitho 3 w 1 [29.01.2008] Firma Bpt wprowadzi w maju tego roku nowy odbiornik wideofonowy z kolorowym monitorem dotykowym LCD 4,3 cala, który będzie jednocześnie spełniał funkcję terminalu automatyki inteligentnego domu HOASIS Bpt i konsoli systemu alarmowego Brahms Bpt... (info)

Wewnętrzne awanse we Freshu [29.01.2008] Dział Obsługi Klienta w Grupie Fresh został wzmocniony. Anna Matuszczak oraz Olga Wojciechowska awansowały na stanowiska Junior Account Executive. Obie Accountki są absolwentkami Akademii Ekonomicznej w Poznaniu... (info)


Dulux® Intensive: jedna ściana, wielka zmiana

Dulux® Intensive: jedna ściana, wielka zmiana [29.01.2008] Pomalowanie jednej ściany ciemnym kolorem nada całemu wnętrzu zupełnie inny, nowoczesny charakter. Z myślą o tym stworzono Dulux® Intensive - nowość w ofercie farb dekoracyjnych na polskim rynku... (info)


Marketingowe Balety Maskowe w Poznaniu

Marketingowe Balety Maskowe w Poznaniu [29.01.2008] Agencja reklamowa Fresh, portal Marketing Times oraz MOOD Club & Cafe zapraszają w najbliższy czwartek (31 stycznia) o godzinie 20.30 na karnawałowe spotkanie „Marketingowe Balety Maskowe”... (info)


Nowe SPA wybierają Amaris oraz włoskie marki Dibi i Olos

Nowe SPA wybierają Amaris oraz włoskie marki Dibi i Olos [29.01.2008] W ostatnich tygodniach na urodowej mapie Polski powstały dwa nowe ośrodki SPA. Zarówno Villa Marilor jak i ośrodek konferencyjno - wypoczynkowy Kocierz doceniły profesjonalizm i wieloletnie doświadczenia firmy Amaris... (info)

Grupa Selena uruchomiła zakład produkcji silikonów w USA [29.01.2008] Grupa Selena – prowadzący działalność na całym świecie, oparty na polskim kapitale holding spółek zajmujących się produkcją i dystrybucją chemii budowlanej – uruchomiła w Stanach Zjednoczonych zakład produkcyjny... (info)

RuckZuck - pomysł na własny biznes [29.01.2008] RuckZuck to dynamicznie rozwijająca się, największa w Polsce sieć sklepów specjalizujących się w sprzedaży podłóg i drzwi wewnętrznych.Tylko w ubiegłym roku sieć poszerzyła się o 30 nowych sklepów, a już za miesiąc otwarty zostanie setny salon... (info)

CallCenter w serwerze Datera Call-eX [29.01.2008] Datera SA - firma nowych technologii - udostępniła nową wersją swojego serwera telekomunikacyjnego Datera Call-eX, który został wyposażony w zaawansowany moduł CallCenter... (info)


Frontem do kolorów. Historie kuchenne

Frontem do kolorów. Historie kuchenne [29.01.2008] Wiele osób uważa, że sercem każdego domu jest kuchnia, która tętni życiem nie tylko podczas przygotowywania posiłków. Po latach mamy ochotę zmienić jej wystrój, ale wysokie koszty i pracochłonność procesu zniechęcają do podjęcia decyzji o remoncie... (info)


Puchar Mlecznego Startu - Zidane zaprasza do gry

Puchar Mlecznego Startu - Zidane zaprasza do gry [29.01.2008] Właśnie rozpoczęły się oficjalne zapisy do rozgrywek w ramach Pucharu Mlecznego Startu. Jest on częścią największej na świecie imprezy piłkarskiej dla dzieci – Danone Nations Cup (DNC), nazywanej także „Dziecięcym Pucharem Świata”... (info)

RACJA PL wzywa Rzecznika Praw Obywatelskich do ustąpienia z funkcji! [29.01.2008] RACJA PL wzywa Rzecznika Praw Obywatelskich do ustąpienia z funkcji! Swoje stanowisko partia uzasadnia w liście wystosowanym do Pana dr Janusza Kochanowskiego... (info)


Domek socjalnie w Luboniu

Domek socjalnie w Luboniu [29.01.2008] Domek z Ostrowa Wielkopolskiego to jeden z krajowych liderów w produkcji domów szkieletowych. Stawia zarówno domki jednorodzinne jak i całe osiedla w zabudowie szeregowej. Takie budowanie to nie jedyna działalność wielkopolskiej firmy... (info)


Przepis na wyjątkowy prezent

Przepis na wyjątkowy prezent [29.01.2008] Projektanci biżuterii ręcznie robionej są coraz bliżej natury. Cynamon, anyż, kardamon, pieprz .... niby nic, ot przyprawy. Do tego trochę dobrego smaku plus koraliki, drucik i zręczne ręce projektantki tworzą kolczyki... (info)


BenQ SP870 - nowy projektor biznesowy 5000 ANSI lumenów

BenQ SP870 - nowy projektor biznesowy 5000 ANSI lumenów [29.01.2008] Styczeń 2008 – Firma BenQ poinformowała o wprowadzeniu na rynek projektora cyfrowego SP870 – z ultra wysoką jasnością, która definiuje nowy standard prezentacji w każdym otoczeniu – od sali klasowej i konferencyjnej po audytoria i przedstawienia publiczne... (info)

Przeprowadzanie badań klinicznych zgodnie z nowym prawem – konferencja MMS [29.01.2008] MMS (Medical Marketing Services) organizuje konferencję „Badania Kliniczne 2008. Nowelizacja przepisów, umowy, ubezpieczenia, odpowiedzialność, podatki.”, która odbędzie się 6 marca 2008 roku w Warszawie, w Hotelu InterContinental... (info)


Puchar Polski Oyama Karate

Puchar Polski Oyama Karate [29.01.2008] 26 stycznia 2008 r. w Hali Widowiskowo Sportowej w Żaganiu przy ul. Kochanowskiego odbył się Puchar Polski Strefy Zachodniej Oyama Karate i Thai Kick Boxingu... (info)

Rynek najmu mieszkań w Polsce staje się atrakcyjny [29.01.2008] Firma CEE Property Group prezentuje wyniki najnowszych badań „Aktualna sytuacja na rynku wynajmu mieszkań w Polsce. I kwartał 2008 – stan obecny i prognozy.".. (info)


VisBoard - monitor LCD z funkcją tabletu

VisBoard - monitor LCD z funkcją tabletu [29.01.2008] Veracomp - specjalizowany dystrybutor rozwiązań teleinformatycznych - wprowadził do oferty tablety LCD marki VisBoard. Urządzenia, sprzedawane w dwóch wersjach 19 i 22 cali, pozwalają na cyfrowe szkicowanie po powierzchni panelu LCD... (info)

Podsumowanie roku 2007 na polskim rynku nieruchomości mieszkaniowych [29.01.2008] Firma doradcza w zakresie inwestowania w nieruchomości CEE Property Group prezentuje podsumowanie sytuacji na rynku mieszkaniowym w Polsce w roku 2007.. (info)

Wsparcie IT dla Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej [29.01.2008] Bonair SA w konsorcjum z firmami S&T Services Polska Sp. z o.o. oraz RSI Sp. z o.o. podpisał z Ministerstwem Pracy i Polityki Społecznej kontrakt na kolejny etap wdrażania i rozwoju systemu Syriusz... (info)


Kwiaty dla Babci i Dziadka

Kwiaty dla Babci i Dziadka [29.01.2008] Warszawa, 21.01.2008 – Biuro Kwiatowe Holandia, Krajowe Stowarzyszenie Pomocy Szkole oraz Galeria Porczyńskich zorganizowały Galę pt. „Kwiaty dla Babci i Dziadka”. Patronat honorowy nad uroczystością objęła Pani Teresa Lipowska i Pan Witold Pyrkosz... (info)

Współpraca Seagate i PortoMedia [29.01.2008] Warszawa, 25.01.2008 – Seagate Technology (NYSE:STX) i PortoMedia, ogłosiły, że technologia Digital Audio Video Experience D.A.V.E., która pozwala na bezprzewodowe magazynowanie cyfrowych danych, jest kompatybilna z Movie Point Stations firmy PortoMedia... (info)

Współpraca Seagate i Sanyo [29.01.2008] Seagate i Sanyo ogłosiły kompatybilność technologii D.A.V.E. z cyfrową kamerą HD Xacti firmy Sanyo. Dzięki zastosowaniu technologii D.A.V.E. w kamerze Sanyo Xacti, użytkownicy mogą dodać nawet do 60 GB pamięci... (info)

The Fashion Academy Award 2008 [29.01.2008] Ogólnoeuropejski konkurs dla studentów i absolwentów Akademii Sztuk Pięknych oraz Wyższych Szkół Artystycznego Projektowania Ubioru zorganizowany z inicjatywy Goethe-Institut,.. (info)

Współpraca Seagate i HarmanBecker [29.01.2008] Dzięki technologii Seagate D.A.V.E. producenci samochodów i urządzeń samochodowych mogą dostarczyć klientom więcej pamięci do przechowywania muzyki, filmów czy gier.. (info)

Agape wydaje „Biuletyn Integracyjny” Air Products [29.01.2008] Agencja doradcza i wydawnicza Agape wydaje miesięcznik integracyjny dla pracowników największego w Polsce dostawcy gazów technicznych, firmy Air Products... (info)


Kontrola graniczna na wschodzie

Kontrola graniczna na wschodzie [29.01.2008] Właśnie mija miesiąc odkąd zniknęły kontrole na granicach Polski z innymi państwami członkowskimi Unii Europejskiej, tym samym otwierając przed nami możliwość swobodnego podróżowania po krajach unijnych... (info)

Nić Serabraid wyróżniona! [29.01.2008] 22 stycznia w Warszawie odbyło się wręczenie nagród i wyróżnień w szóstej edycji konkursu „Meble Plus – Produkt Roku”. Produkt firmy Amann – nić Serabraid, została wyróżniona w kategorii „materiały tapicerskie”... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...