informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 29.01.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 19


Seria Gestetner MP 161 dla małego biura

Seria Gestetner MP 161 dla małego biura [29.01.2007] ATA-INT. Ltd – wyłączny dystrybutor marki Gestetner w Polsce, wprowadziła na rynek nową serię urządzeń wielofunkcyjnych MP 161... (info)

TomTom wprowadza na rynek europejski zaczep z nadajnikiem FM [29.01.2007] Po raz pierwszy dostępna dla europejskich użytkowników przenośnych urządzeń do nawigacji satelitarnej: możliwość bezprzewodowego zintegrowania mówionych instrukcji nawigacyjnych i muzyki z samochodowym systemem audio... (info)


Reguły zmieniają się na dobre

Reguły zmieniają się na dobre [29.01.2007] Coca-Cola rusza z kolejnym etapem długofalowej kampanii „Witaj po radosnej stronie życia. Coca-Cola” (“Coke Side of Life”) – emisją filmu reklamowego „Video Game”... (info)

Opinia analityka ma coraz większe znaczenie [29.01.2007] Analitycy biznesowi ogrywają coraz większą rolę w realizacji projektów technologicznych wynika z badań realizowanych przez Evans Data na zlecenie firmy Compuware oraz portalu Requirements Networking Group (RQNG)... (info)


ENEL-MED rozszerza współpracę ze Szpitalem Bielańskim

ENEL-MED rozszerza współpracę ze Szpitalem Bielańskim [29.01.2007] Pod koniec 2006 roku Centrum Teleradiologii ENEL-MED otworzyło nową pracownię Tomografii Komputerowej w Szpitalu Bielańskim. Inwestycja ta rozwija zakres współpracy Centrum ze Szpitalem... (info)

Bank BPH zwiększa bezpieczeństwo IT dzięki Oracle Real Application Clusters [29.01.2007] Oracle Polska informuje, że Bank BPH zdecydował się na udoskonalenie używanej w swoich systemach platformy informatycznej przez instalację opcji klastrowej do bazy danych Oracle... (info)

Nowy Zarząd Spółki ATENA Usługi Informatyczne i Finansowe Sp. z o.o. [29.01.2007] W związku z planowanym rozwojem i przyjętą strategią nastąpiła zmiana składu Zarządu Spółki ATENA Usługi Informatyczne i Finansowe Sp. z o.o., z siedzibą w Sopocie. Z początkiem stycznia 2007 r. nowym Prezesem Zarządu został Tomasz Pszczółka, a Wiceprezesem Marcin Kusznier... (info)

Napisy w pierścionku [29.01.2007] Coś, co mile zaskakuje nasze Panie to grawerowane napisy na wewnętrznym obwodzie pierścionka... (info)


Pod lwią opieką

Pod lwią opieką [29.01.2007] Krakowski lew znalazł swojego opiekuna. Kolejna firma postanowiła pomóc Krakowskiemu Ogrodowi Zoologicznemu angażując się w akcję sponsorowania żywienia zwierząt. Jednocześnie Krakowski Wawel zyskał słupki parkingowe ułatwiające przejście wielu tysiącom turystów... (info)

Informatyka dla biznesu [29.01.2007] Biuro Projektu E-Pracownik rozpoczyna cykl spotkań informacyjnych, podczas których przedstawi praktyczne zastosowanie technologii i zagadnień informatycznych w działalności przedsiębiorstw... (info)


Automatyka zabezpieczona

Automatyka zabezpieczona [29.01.2007] Sama otwiera, zamyka, chroni człowieka przed zimnem i opadami. Pozwala komfortowo żyć a na dodatek sprawia, że ogrodzenie wygląda elegancko i schludnie... (info)


Pozycjonowanie stron WWW - fakty i mity

Pozycjonowanie stron WWW - fakty i mity [29.01.2007] Pozycjonowanie stron WWW od dłuższego czasu cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony szczególnie małych i średnich przedsiębiorstw. Jednak popularność i świadomość skuteczności tej metody często nie idzie w parze ze znajomością istoty pozycjonowania... (info)


Dolce Vita Afrodyty

Dolce Vita Afrodyty [29.01.2007] Toruńskie Piwnice Win „Vinpol” proponują konsumentom lekkie wino musujące Afrodite®. Afrodite® to wino gronowe, białe, słodkie z delikatnymi bąbelkami w środku... (info)


Największa inwestycja proekologiczna Wadowic rozpoczęta

Największa inwestycja proekologiczna Wadowic rozpoczęta [29.01.2007] Burmistrz Wadowic – Ewa Filipiak - wbiła symboliczną pierwszą… łyżkę koparki w miejscu rozpoczęcia najdroższej i największej inwestycji proekologicznej w historii gminy... (info)


Premiera komputerowego systemu prawnego AMBA LEX

Premiera komputerowego systemu prawnego AMBA LEX [29.01.2007] 15 lutego zielonogórska firma Nowe Media zaprezentuje nową wersję komputerowego systemu informacji prawnej AMBA LEX. Nowa wersja oznaczona symbolem 2007 to jedna z największych zmian od momentu powstania programu w 1997 roku... (info)

Podatnicy stronią od pytań [29.01.2007] O ponad 17 proc. spadła liczba wniosków o interpretacje. Ale i tak fiskus wykonał gigantyczną pracę... (info)

Mistrz pozorowanych działań [29.01.2007] Za co bierze pensję minister skarbu? Nie za prywatyzację i nie za szybkie decyzje. I dlatego ma dobre notowania u premiera... (info)

Skarb wlewa się strugą do baków [29.01.2007] Etatyzm. To słowo charakteryzuje nowy program rządu dla sektora naftowego. Z konsekwencjami dla giełdowych firm... (info)

Rusko, czyściciel [29.01.2007] Oto szeryf Andrzej Rusko, kurator PZPN: sprawny menedżer, rzutki biznesmen. Działacz z sukcesami. I z konfliktem interesów... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...