informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 28.12.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 6

Komentarz Gold Finance - do sesji giełdowej 28.12.2007 [28.12.2007] Czerwony koniec roku. Ostatnia sesja w tym roku zakończyła się spadkiem wszystkich indeksów. Największej przecenie uległ indeks WIG20, który stracił ponad dwa procent... (info)


HYBRA+ idealne źródło energii odnawialnej

HYBRA+ idealne źródło energii odnawialnej [28.12.2007] HYBRA+ to hybrydowe ogniwa niklowo - wodorkowe (NiMH), które łączą w sobie najlepsze cechy baterii i akumulatorów - fabrycznie naładowane, gotowe do pracy od razu po zakupie jak baterie, a jednocześnie można je wielokrotnie ładować jak akumulator... (info)

Szkolenia w Avnet Sp. z o.o. w I kwartale 2008 r. [28.12.2007] Warszawa, 28 grudnia: Avnet Sp. z o.o., największy w Polsce dystrybutor produktów IBM z wartością dodaną (VAD) i Partner IBM o statusie Premier, przedstawił harmonogram szkoleń na I kwartał 2008 r... (info)

Podwyższenie kapitału zatwierdzone [28.12.2007] Grupa I&B System powiększy się o spółkę Media Service i stanie się jednym z największych graczy na rynku produktów i usług opartych na technologii GPS. Akcjonariusze spółki uchwalili podwyższenie kapitału o 30,5 mln zł... (info)


Nowy specjalista w MS Services

Nowy specjalista w MS Services [28.12.2007] Ksenia Jaroszyńska dołączyła do działu Komunikacji Interaktywnej w zespole agencji MS Services, świadczącej usługi kompleksowego wsparcia sprzedaży. Będzie odpowiedzialna między innymi za obsługę obecnych oraz pozyskiwanie nowych klientów a także kontrahentów... (info)

Radość urządzania przyjęć [28.12.2007] W swięta i karnawał spędzamy bardzo dużo czasu w kuchni, przygotowując różnorodne potrawy. To najlepszy moment, aby wykorzystać wszystkie zaawansowane funkcje naszych kuchennych urządzeń - większość pracy nowoczesne sprzęty wykonują praktycznie za nas!.. (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...