informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 28.12.2006 r.ilość opublikowanych tekstów: 24


Marek Gonsior – nowy Dyrektor Działu Marketingu

Marek Gonsior – nowy Dyrektor Działu Marketingu [28.12.2006] 1 grudnia br. na stanowisko Dyrektora Działu Marketingu w firmie Walmark został nominowany Marek Gonsior... (info)

Zimowe szkolenia bezpiecznej jazdy [28.12.2006] Słońce, śnieg i lekki mróz to wręcz wymarzone warunki do szkolenia w zimowej jeździe samochodem. Wkrótce właśnie taka aura zagości na dłużej... (info)


Uczniowie z ponad 3600 gimnazjów w całej Polsce wzięli udział w I ogólnopolskiej Olimpiadzie Zdrowia

Uczniowie z ponad 3600 gimnazjów w całej Polsce wzięli udział w I ogólnopolskiej Olimpiadzie Zdrowia [28.12.2006] 11 grudnia 2006 r. na pierwszej godzinie lekcyjnej w gimnazjach, które zgłosiły chęć udziału w projekcie, odbył się I etap Olimpiady Zdrowia... (info)


Nowe opakowania dla boxów

Nowe opakowania dla boxów [28.12.2006] Całkowicie zmieniony został design opakowań... (info)

Mini One - o osiągach nowego Mini Cooper [28.12.2006] Mini One z mocą 90 KM może stać się Cooperem i mieć 115 KM. Ta konwersja jest przez nas oferowana już od dłuższego czasu... (info)


Karowa zakończyła udany sezon SEAT-a

Karowa zakończyła udany sezon SEAT-a [28.12.2006] Mimo skrócenia tegorocznego odcinku „Karowa” w stosunku do poprzednich lat, słynny klasyk zakończył się pełnym sukcesem sportowym, a rywalizację zawodników obserwowały tłumy widzów... (info)

Mocniejsze Subaru [28.12.2006] Zakończyliśmy fazę prób naszego systemu do programowania sterowników samochodów legendarnej marki Subaru... (info)


Lokalne społeczności z najnowszymi technologiami

Lokalne społeczności z najnowszymi technologiami [28.12.2006] Gmina Baranów Sandomierski w ramach programu e-VITA II – projektu popularyzacji wśród lokalnych społeczności technologii informacyjnych i przygotowania do korzystania z nich – wspólnie z siecią telefonii internetowej IPFON, zaoferuje swoim mieszkańcom darmowe połączenia VoIP... (info)

Zagadki seksu i Zagadki mózgu - już wkrótce [28.12.2006] Po sukcesie "Zagadek ciała" autorstwa Stephena Juana VM Group przygotowuje do wydania dwie kolejne pozycje tego autora: "Zagadki seksu" i "Zagadki mózgu"... (info)

Fotograficy i filmowcy szkolą się za darmo w iSpotach [28.12.2006] Serię szkoleń dla zawodowców i zaawansowanych entuzjastów przygotowała na grudzień i styczeń firma Apple IMC Poland. Szkolenia, obejmujące umiejętność tworzenia filmów DVD, pracy z cyfrową fotografią, masteringu płyt DVD, tworzenia i edytowania materiału filmowego i telewizyjnego, odbywają się w sieci salonów iSpot - Apple Premium Reseller w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu... (info)

Specjalne soboty w Zone Club - styczeń 2007 [28.12.2006] Dzień metamorfoz, Terapia modowa, Życie na niby, Remont... (info)

Zone Club – zapowiedzi programów styczeń 2007 [28.12.2006] Mama na pełen etat, Szkoła tańca Jilliny, Sekrety baletu, Randka na czas, 10 lat mniej, Specjalne soboty... (info)

Makatka z jeleniem na rykowisku. [28.12.2006] "Las nocą to pożywka dla wyobraźni, koncert w wykonaniu zwierząt nie ma sobie równych, a natura to najwspanialszy kompozytor.".. (info)

Gazeta Prawna z płytą CD „Podatki 2007” [28.12.2006] 2. stycznia do Gazety Prawnej dołączona zostanie płyta CD – Podatki 2007 – zawierająca praktyczne kompendium wiedzy na temat podatków w nowym roku... (info)


Jeny, Fred i reszta.

Jeny, Fred i reszta. [28.12.2006] Jeny uwielbia bawić się piłką. Ma nawet dwie; małą i dużą, taką do koszykówki, z którą wyczynia różne sztuczki jak cyrkówka... (info)


Sokoły nad Dobrogoszczą.

Sokoły nad Dobrogoszczą. [28.12.2006] Są na świecie miejsca schowane przed ludźmi, kryjące sprawy piękne i dobre, miejsca magiczne, których obraz zapisuje się w naszej głowie na zawsze... (info)

Choć rynek rośnie, firmy przynoszą straty [28.12.2006] Zastrzeżenia audytora, brak kapitałów, straty. Tak wyglądają finanse największych firm outdoorowych. Przesadziły z inwestycjami?.. (info)

Większość trafi do polskich firm [28.12.2006] Największa grupa funduszy venture capital na naszym rynku przymierza się do inwestycji w dwie, trzy polskie spółki... (info)

Arsenał na państwo [28.12.2006] Pracownicy PGNiG mają dość ministra. Poskarżą się rzecznikowi praw obywatelskich oraz trybunałowi w Strasburgu... (info)

Ryzykowny eksperyment. [28.12.2006] W sąsiedztwie parku dzikich zwierząt w Kadzidłowie, na terenie należącym do właściciela parku, w jednym z boksów umieszczonych przy drodze, trzymane są zwierzęta, których zachowanie i wygląd wskazuje na to, że są krzyżówkami wilków i psów domowych... (info)


Czerwony Kapturek szczerzy kły.

Czerwony Kapturek szczerzy kły. [28.12.2006] „Kto wykorzystuje do doświadczeń zwierzęta gatunków uznanych za zagrożone wyginięciem lub zwierzęta dzikie (...)” oraz „kto przeprowadza doświadczenie bez wymaganej zgody na jego przeprowadzenie albo niezgodnie z zatwierdzonym projektem doświadczenia, podlega karze aresztu lub grzywny... (info)

Nazwiska ponownie pozwoliły zarobić [28.12.2006] W tym roku znów opłacało się grać w nazwiska. Portfele złożone z akcji największych inwestorów z GPW dały zwrot wyższy niż WIG... (info)


Armstrong.pl - nowe możliwości

Armstrong.pl - nowe możliwości [28.12.2006] Przed końcem roku zostanie uruchomiona w nowej postaci firmowa strona producenta sufitów podwieszanych – firmy Armstrong. Wprowadzone zmiany umożliwią korzystanie nie tylko z poglądowych informacji na temat firmy i jej produktów, ale pozwolą potraktować ją jako użyteczne narzędzie w pracy architektów i projektantów... (info)

Perpetummobile.pl - Nowa forma reklamy internetowej [28.12.2006] Serwis perpetummobile.pl w organizowanych konkursach daje możliwość wysokich wygranych zarówno reklamodawcom jak i odwiedzającym... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...