informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 28.11.2013 r.ilość opublikowanych tekstów: 52


Trafika z kącikiem gastronomicznym

Trafika z kącikiem gastronomicznym [28.11.2013] Od kilku miesięcy poszerzają swoją oferty sklepy sieci Trafika, rozwijanej od 15 lat przez rodzinną firmę Tabak Grupa sp. z o.o. z Kalisza. Pierwszym krokiem było wprowadzenie do sprzedaży alkoholu, kolejnym są kąciki gastronomiczne... (info)


Białostoczanie laureatami Wirtualnego Festiwalu Historii Najnowszej

Białostoczanie laureatami Wirtualnego Festiwalu Historii Najnowszej [28.11.2013] Licealiści SLO STO przy Fabrycznej znaleźli się w gronie zwycięzców w ogólnopolskim Wirtualnym Festiwalu Historii Najnowszej. W internetowych potyczkach uczestniczyło 80 zespołów ze szkół w całej Polsce... (info)


Przymierz prawdziwe diamenty!

Przymierz prawdziwe diamenty! [28.11.2013] Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart... (info)

Epicor docenia swoich partnerów [28.11.2013] Partnerzy Epicor wyróżnieni za wysokie wyniki sprzedaży oraz zaangażowanie w dostarczanie rozwiązań producenta firmom z całego świata.. (info)


Mięso oświecone za 14 zł

Mięso oświecone za 14 zł [28.11.2013] Jest mało towarów, dla których odpowiednia ekspozycja byłaby tak ważna, jak w wypadku mięsa i wędlin... (info)


Przestępczość w Polsce. Poprawy nie ma, jest coraz gorzej

Przestępczość w Polsce. Poprawy nie ma, jest coraz gorzej [28.11.2013] Polska nadal nie radzi sobie z przemocą i kradzieżami. Nowe dane pokazują wzrost wskaźników przestępczości w porównaniu do 2011 r... (info)


Budownictwo energooszczędne, a stolarka okienna

Budownictwo energooszczędne, a stolarka okienna [28.11.2013] Mniejsze zapotrzebowanie na energię, lepszy mikroklimat w poszczególnych pomieszczeniach, a w rezultacie zminimalizowanie negatywnego wpływu na środowisko. Zalet budownictwa energooszczędnego można wymienić jeszcze wiele... (info)


Andrzejki dla dzieci

Andrzejki dla dzieci [28.11.2013] Zabawa andrzejkowa dla dzieci? Dlaczego nie? Jak przygotować takie tematyczne przyjęcie i zmodyfikować znane zabawy, podpowiada Marzanna Raczkiewicz, ekspert z firmy MERplus... (info)


Smoczek MAM Original 16+ w nowej odsłonie

Smoczek MAM Original 16+ w nowej odsłonie [28.11.2013] Na stronie sklepu internetowego sklep.mambaby.pl pojawiła się właśnie nowa kolekcja smoczków uspokajających MAM Original 16+ przeznaczona dla dzieci powyżej 16 miesiąca życia... (info)


Domino’s Pizza podbija gród Kraka!

Domino’s Pizza podbija gród Kraka! [28.11.2013] Do tej pory smakiem pizzy Domino’s mogli się cieszyć tylko mieszkańcy Warszawy i okolic. Na szczęście taka sytuacja to już przeszłość – pierwszy lokal sieci zawitał właśnie do Krakowa... (info)


Nowe wzory smoczka MAM Perfect 16+

Nowe wzory smoczka MAM Perfect 16+ [28.11.2013] W ofercie smoczków MAM znajduje się wyjątkowy smoczek MAM Perfect 16+ miesięcy – obecnie do rąk klientów trafia nowa kolekcja wzorów... (info)


Nowe sklepy w Magnolii

Nowe sklepy w Magnolii [28.11.2013] Trwa wielka rozbudowa Magnolia Park, a pierwsze zwiastuny zmian, jakie szykuje dla klientów największa galeria na Dolnym Śląsku, zobaczymy już w tę sobotę. Nową ofertę znajdą dla siebie miłośnicy mody i sportu... (info)

Ale cyrk! Świecące w ciemności firany metrażowe z kolekcji „Fluoseries” firmy HAFT S.A. [28.11.2013] Aranżując przestrzeń przeznaczoną dla maluchów, rodzice dbają o to, by atmosfera panująca w niej w dzień sprzyjała zabawie, a w nocy – odpoczynkowi... (info)


Nowość: Pojemnik na mleko w proszku MAM

Nowość: Pojemnik na mleko w proszku MAM [28.11.2013] MAM to austriacka marka medyczna znana na świecie. W szerokiej ofercie MAM znajdują się akcesoria do karmienia i pielęgnacji dzieci. W sprzedaży pojawiła się właśnie nowość w kategorii akcesoria dla niemowląt MAM – pojemnik na mleko w proszku... (info)

Nagroda, która przekracza oczekiwania uczestników [28.11.2013] Budowanie lojalności polega na stymulowaniu partnera biznesowego. Nie wystarczy już tylko identyfikacja z marką, ważne są poczucie przynależności i wzbudzanie pozytywnych emocji. W osiąganiu tych celów pomagają programy lojalnościowe i motywacyjne... (info)

Karta przedpłacona na święta dla pracownika to oszczędność dla firmy [28.11.2013] Pracodawcy, którzy podejmują decyzję o prezentach dla pracowników na święta, powinni wybrać rozwiązanie najbardziej korzystne finansowo. Takim rozwiązaniem są np. karty przedpłacone... (info)


Ponad 1 100 000 pełnych talerzyków i 505 ton żywności w tegorocznej edycji Podziel się Posiłkiem!

Ponad 1 100 000 pełnych talerzyków i 505 ton żywności w tegorocznej edycji Podziel się Posiłkiem! [28.11.2013] Ponad 1,1 mln pełnych talerzyków oraz 505 ton zebranej żywności to tegoroczny rezultat programu Podziel się Posiłkiem.Pomysłodawcą i organizatorem jest firma Danone. Taki wynik był możliwy do osiągnięcia dzięki zaangażowaniu różnych środowisk... (info)


Startuje emisja obligacji Polfa SA

Startuje emisja obligacji Polfa SA [28.11.2013] Ponad 9,5% w skali roku w pierwszym okresie odsetkowym zarobią inwestorzy, którzy zdecydują się na zakup obligacji serii C w publicznej emisji prowadzonej przez Polfę SA. Zapisy trwają do 10 grudnia 2013 roku. Spółka chce pozyskać 10 mln złotych... (info)


Dwie trzecie pracodawców motywuje na święta

Dwie trzecie pracodawców motywuje na święta [28.11.2013] Jak pokazują wyniki badań przeprowadzonych przez Instytut Badawczy ARC Rynek i Opinia na zlecenie Sodexo Benefits and Rewards Services, Święta Bożego Narodzenia to dla 64% firm okazja do dodatkowej motywacji pracowników... (info)


Promocja grudniowa w salonach OCHNIK!

Promocja grudniowa w salonach OCHNIK! [28.11.2013] Mikołajki, Gwiazdka, Nowy Rok – grudzień przynosi liczne okazje sprzyjające wyrażaniu uczuć i obdarowywaniu bliskich oraz przyjaciół upominkami... (info)


Cztery lata serwisu ObserwatorFinansowy.pl

Cztery lata serwisu ObserwatorFinansowy.pl [28.11.2013] Kilka tysięcy pogłębionych analiz, debat ekonomicznych, wywiadów i publikacji, prezentujących różne punkty widzenia i kierunki w ekonomii. To bilans czteroletniej działalności portalu ObserwatorFinansowy.pl... (info)


IT od podszewki czyli drzwi otwarte w Mobice

IT od podszewki czyli drzwi otwarte w Mobice [28.11.2013] 29 listopada łódzki oddział Mobiki po raz kolejny otwiera drzwi swego biura aby pokazać wszystkim zainteresowanym jak wygląda praca programisty w międzynarodowej firmie programistycznej... (info)


Śnieżka partnerem programu „Urządzeni”

Śnieżka partnerem programu „Urządzeni” [28.11.2013] Popularny program remontowy „Urządzeni” ponownie zagościł na antenie Telewizji TVS. Drugi sezon to dla widzów okazja do śledzenia mieszkaniowo-designerskich perypetii charyzmatycznej prowadzącej... (info)


Odkrywamy tajemnice „eliksiru” młodości

Odkrywamy tajemnice „eliksiru” młodości [28.11.2013] „Jesteśmy zaprogramowani na starzenie się" – mówi dr Barbara Walkiewicz-Cyrańska, prezes Polskiego Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych i właścicielka kliniki VIVA-DERM... (info)


Ekstremalne wyzwania

Ekstremalne wyzwania [28.11.2013] Sporty ekstremalne cieszą się już od wielu lat niesłabnącą popularnością. Za ich protoplastę można uznać mitologicznego Ikara. Jego dzisiejsi naśladowcy nieustannie poszukują nowych wyzwań, zarówno w powietrzu, jak i na lądzie i w wodzie... (info)

Jak Polacy oszczędzają? – RAPORT [28.11.2013] Coraz chętniej oszczędzamy wolne środki pieniężne. Jednak nasza skłonność do podejmowania ryzyka inwestycyjnego jest nadal umiarkowana... (info)


Nowe wzory MAM Clip już dostępne w sprzedaży

Nowe wzory MAM Clip już dostępne w sprzedaży [28.11.2013] MAM to austriacka marka medyczna znana na całym świecie. W szerokiej ofercie MAM znajdują się akcesoria do karmienia i pielęgnacji dzieci. Produkty powstają we współpracy ze światowej sławy ekspertami medycznymi... (info)


Świąteczne wypieki z Ewą Wachowicz

Świąteczne wypieki z Ewą Wachowicz [28.11.2013] Bożonarodzeniowe pierniczki w połowie listopada? Czemu nie. Za oknem szaro, pochmurno,a w studio Colours of Coffee w Warszawie od rana radosna atmosfera i przyjemny zapach świeżo upieczonych świątecznych pierniczków... (info)


Muzyczno-świąteczny weekend w Centrum Handlowym NoVa Park

Muzyczno-świąteczny weekend w Centrum Handlowym NoVa Park [28.11.2013] W dniach 30 listopada – 1 grudnia Centrum Handlowe NoVa Park zaprasza na weekend z muzyką w świątecznym klimacie... (info)


Włókno-cement zamiast eternitu: ile to kosztuje?

Włókno-cement zamiast eternitu: ile to kosztuje? [28.11.2013] Azbest był jednym z najpopularniejszych materiałów wykorzystywanych w budownictwie w latach 60- i 70-tych ubiegłego wieku. Z czasem okazało się, że jest on szkodliwy dla zdrowia i zaniechano jego produkcji... (info)


Rola czynnika ludzkiego w bezpieczeństwie IT jest całkowicie zaniedbywana

Rola czynnika ludzkiego w bezpieczeństwie IT jest całkowicie zaniedbywana [28.11.2013] W zeszłym roku 87% organizacji w Europie Wschodniej doświadczyło wewnętrznego incydentu naruszenia bezpieczeństwa informacji, który w części przypadków spowodował utratę poufnych danych... (info)


ART AR-20B – telewizor na ramieniu

ART AR-20B – telewizor na ramieniu [28.11.2013] Zgodny ze standardem VESA, narożny uchwyt ART AR-20B umożliwi przymocowanie do ściany telewizora o masie do 45 kg i przekątnej do 50 cali. Ruchome ramię pozwoli natomiast na montaż nawet w rogu ściany i wychylenie ekranu o 90 stopni... (info)


Galeria Rembielińska w nowej odsłonie i z nową nazwą gotowa do startu 30 listopada

Galeria Rembielińska w nowej odsłonie i z nową nazwą gotowa do startu 30 listopada [28.11.2013] Koncert Ani Wyszkoni, modelki z najpopularniejszego modowego programu, ceniony Andrzej Sołtysik, atrakcyjne rabaty i konkursy dla Klientów – takie atrakcje przygotowała Galeria Rembielińska, która 30 listopada oficjalnie ogłosi swoją nową nazwę... (info)


Smaki tradycji z Kaszą Jęczmienną Mazurską marki Halina

Smaki tradycji z Kaszą Jęczmienną Mazurską marki Halina [28.11.2013] Kasza jęczmienna mazurska jest jedną z najpopularniejszych polskich kasz jęczmiennych. Od wieków stanowi też istotny składnik wielu tradycyjnych potraw w różnych regionach kraju... (info)


Telefon multimedialny HUAWEI MC850/MC851

Telefon multimedialny HUAWEI MC850/MC851 [28.11.2013] Najnowsze, multimedialne rozwiązanie HUAWEI-MC850/MC851 pełni funkcję wideotelefonu, cyfrowej ramki fotograficznej, odtwarzacza multimedialnego i telefonu osobistego... (info)


Bądź eko także w kuchni!

Bądź eko także w kuchni! [28.11.2013] Świadomość ekologiczna wśród Polaków wciąż wzrasta. Coraz więcej osób decyduje się na zakup ekologicznej żywności, pochodzącej z domowych upraw. Polacy chcą się zdrowo odżywiać, a wynika to przede wszystkim z wiedzy o wpływie diety na jakość życia... (info)


KAIROS – moc czerpana ze słońca

KAIROS – moc czerpana ze słońca [28.11.2013] Dzięki rozwiązaniom włoskiej firmy Ariston Thermo można uzyskiwać ciepłą wodę w sposób ekonomiczny i ekologiczny. Wystarczy postawić na system solarny, który pozyskuje energię ze słońca... (info)

Konkursy dla pozarządówek [28.11.2013] Uwaga organizacje pozarządowe! Prezydent Miasta Torunia ogłosił otwarte konkursy ofert na realizację zadań gminy przez organizacje pozarządowe... (info)

Czytniki e-booków w konkursie Meritum Banku na Facebooku [28.11.2013] „70 się zgadza” – pod takim hasłem Meritum Bank rozpoczyna konkurs na Facebooku, którego uczestnicy mają za zadanie zamieszczanie zdjęć, filmików i linków do materiałów nawiązujących do liczby 70. Zwycięzcy otrzymają czytniki e booków Kindle... (info)


Na pomoc Świętemu Mikołajowi

Na pomoc Świętemu Mikołajowi [28.11.2013] 6 grudnia to data dobrze znana każdemu dziecku. Maluchy wypatrują Świętego Mikołaja, doskonale wiedząc, że nie przyjdzie do nich z pustymi rękami. Firma Wader-Woźniak podpowiada, które z zabawek sprawią dzieciom największą radość... (info)

Forum Dobrego Designu już 10 grudnia [28.11.2013] Czołowi polscy projektanci wzornictwa i promotorzy designu, producenci i dystrybutorzy z różnych segmentów wyposażenia wnętrz, uznani architekci wnętrz... (info)


Internautki wybierają hity PAT&RUB i obniżają rachunki!

Internautki wybierają hity PAT&RUB i obniżają rachunki! [28.11.2013] Z okazji magicznej andrzejkowej nocy firma PAT&RUB przygotowała niespodziankę andrzejkowo-mikołajkową... (info)

Łódź musi zbudować swoją markę [28.11.2013] Łódź stwarza wiele możliwości dla sektora nieruchomości komercyjnych. Deweloperzy doceniają klimat inwestycyjny panujący w mieście, ale jednocześnie apelują o podjęcie działań promujących markę aglomeracji i regionu na świecie... (info)

Najlepsze projekty z branży nieruchomości komercyjnych w woj. łódzkim [28.11.2013] Manufaktura, Ptak Outlet w Rzgowie, Zrewitalizowana fabryka Ludwika Grohmana, DoubleTree by Hilton, Panattoni Park Łódź East, Centrum Handlowe Sukcesja i Grupa Toya... (info)


Rzetelny deweloper – jak go rozpoznać?

Rzetelny deweloper – jak go rozpoznać? [28.11.2013] Zakup nieruchomości na rynku pierwotnym wymaga nie tylko przeanalizowania ofert, ale też oceny rzetelności i kondycji finansowej deweloperów. Na co przede wszystkim zwrócić uwagę?.. (info)


Home Staging, czyli jak drożej sprzedać mieszkanie?

Home Staging, czyli jak drożej sprzedać mieszkanie? [28.11.2013] Okazuje się, że wystarczy przewietrzyć pokoje i powiesić jasne zasłonki, żeby sprzedać mieszkanie za wyższą cenę. W Lublinie coraz więcej osób zwraca uwagę na zasady, dzięki którym lokale zyskują w oczach przyszłych nabywców... (info)

NordGlass: do trzech razy… w Łodzi! [28.11.2013] o rozrastającej się stale sieci punktów jednego z europejskich liderów naprawy i wymiany szyb samochodowych - firmy NordGlass – w grudniu 2013 roku dołączy serwis przy ul. Szparagowej 4 w Łodzi... (info)

Rusza nowy serwis NordGlass we Wrocławiu [28.11.2013] Z początkiem grudnia 2013 roku we Wrocławiu, przy ul. Braterskiej 6, zostanie otwarty nowy serwis największej polskiej sieci serwisów szyb samochodowych w Polsce - firmy NordGlass... (info)


Jak poprawnie eksploatować ogrzewanie podłogowe?

Jak poprawnie eksploatować ogrzewanie podłogowe? [28.11.2013] W wielu domach miejsce tradycyjnych grzejników coraz częściej zastępuje wodne ogrzewanie podłogowe. W obliczu rosnących cen ciepła i energii to doskonały sposób na podreperowanie domowego budżetu. Jednak, czy zawsze?.. (info)


Łazienkowy design inspirowany sztuką

Łazienkowy design inspirowany sztuką [28.11.2013] Odpowiednio dobrane elementy armatury, takie jak okrągłe i prostokątne przyciski spłukujące firmy TECE, harmonijnie wpisują się w styl geometryczny... (info)


Deichmann świętuje 100. urodziny!

Deichmann świętuje 100. urodziny! [28.11.2013] Modne sneakery, lekkie botki na lato, buty w odcieniach złota, srebra i miedzi, kokieteryjny „koci obcas”, delikatne paseczki, aplikacje z nitów i ostre noski – to najnowsze trendy w kolekcji wiosna/lato 2014,.. (info)


Dlaczego pellet podbił Europę?

Dlaczego pellet podbił Europę? [28.11.2013] Poszukiwania coraz bardziej ekologicznych rozwiązań w dziedzinie dostarczania ciepła, zaprowadziły mieszkańców Starego Kontynentu na powrót do najbardziej tradycyjnych, a co za tym idzie ekologicznych metod... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...