informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 28.11.2011 r.ilość opublikowanych tekstów: 56


Ochronne pomadki Delia Cosmetics, piękne usta niezależnie od pory roku

Ochronne pomadki Delia Cosmetics, piękne usta niezależnie od pory roku [28.11.2011] Z myślą o pielęgnacji wyjątkowo wrażliwej i delikatnej skóry ust, firma Delia Cosmetics proponuje 5 innowacyjnych pomadek ochronnych dopasowanych do indywidualnych potrzeb każdej z Pań... (info)


Zastosowanie nowoczesnych technologii w architekturze.

Zastosowanie nowoczesnych technologii w architekturze. [28.11.2011] Firmy Pilkington Polska, Geze i Schüco zapraszają architektów do udziału w bezpłatnych seminariach z cyklu „Zastosowanie nowoczesnych technologii w architekturze”. Ostatnie w tym roku spotkania odbędą się w Bielsku-Białej (30 listopada) i Zakopanem (1 grudnia)... (info)


Kosmetyki na karnawał od Delia Cosmetics

Kosmetyki na karnawał od Delia Cosmetics [28.11.2011] Niezależnie od zmieniających się trendów karnawałowy makijaż to głównie połysk. Ta zasada dotyczy również paznokci oraz ciała.Do karnawałowego makijażu paznokci najlepiej użyć lakier z drobinkami brokatu... (info)


Nowe przekąski śniadaniowe Britta - Twój Błonnik

Nowe przekąski śniadaniowe Britta - Twój Błonnik [28.11.2011] Wraz z końcem października w asortymencie marki Britta pojawiły się trzy nowe pozycje rozszerzające istniejącą już linię wysokobłonnikowych przekąsek śniadaniowych Britta - Twój Błonnik... (info)

Alfavox pokaże swoje rozwiązania branży energetycznej [28.11.2011] Pod koniec listopada 2011 Alfavox weźmie udział w Konferencji Systemy Informatycznej w Energetyce SIwE’11 organizowanej przez PTPiREE w Wiśle. Alfavox zaprezentuje się podczas tej konferencji kolejny raz z rzędu... (info)

Moko-szał, czyli to co chcesz wiedzieć o tej dzielnicy [28.11.2011] ...czyli jakie sekrety ukrywa Mokotów? Mieszkasz tu z dziada pradziada, czy wprowadziłeś się niedawno – najwyższy czas na odkrycie Mokotowa, jakiego do tej pory nie znałeś!.. (info)

Kobiecy klucz do sukcesu w biznesie [28.11.2011] Kobiety bardziej innowacyjne i przedsiębiorcze – wyniki badania UPC Warszawa, listopad 2011: Przedsiębiorczość jest kobietą, a siłą napędową kobiecej przedsiębiorczości są takie atuty, jak: niezależność, otwartość na innowacje oraz komunikatywność... (info)

Oferta Wilanowa zmniejsza się [28.11.2011] Z miesiąca na miesiąc maleje wybór nowych mieszkań w Wilanowie. Po okresie stagnacji, deweloperzy zaczynają wprowadzać w tej dzielnicy nowe inwestycje.. (info)


Czy buty są dobrym prezentem?

Czy buty są dobrym prezentem? [28.11.2011] Buty podarowane w prezencie mogą oznaczać rychłe odejście partnera, czy partnerki. To jeden z przesądów, który nawet w XXI wieku jest wciąż obecny w świadomości wielu z nas... (info)


Fado na Liście Niematerialnego Dziedzictwa ludzkości

Fado na Liście Niematerialnego Dziedzictwa ludzkości [28.11.2011] W ubiegłą niedzielę organizacja UNESCO wpisała portugalskie fado na Listę Dziedzictwa Niematerialnego. Tym samym tradycyjna pieśń o tęsknocie, będąca istotnym elementem portugalskiej tożsamości, została uznana za ważnym element dziedzictwa całej ludzkości... (info)


Renesans tapet - modny akcent we wnętrzu

Renesans tapet - modny akcent we wnętrzu [28.11.2011] Nowoczesne tapety to bogate wzornictwo, kolorystyka oraz wykorzystanie naturalnych materiałów. Współczesnym trendem w aranżacji jest traktowanie tapety jako akcentu we wnętrzu... (info)

Renesans tapet - modny akcent we wnętrzu [28.11.2011] Nowoczesne tapety to bogate wzornictwo, kolorystyka oraz wykorzystanie naturalnych materiałów. Współczesnym trendem w aranżacji jest traktowanie tapety jako akcentu we wnętrzu... (info)


Rehabilitacja słodkiego pączuszka...

Rehabilitacja słodkiego pączuszka... [28.11.2011] Otyłość stała się widocznym problemem społecznym. W krajach rozwiniętych – jak np. w USA szacuje się, że odsetek cierpiących na tę chorobę przekroczył już 40% dzieci. Wg raportu NIK, problem dotyczy już prawie jednej piątej polskich uczniów... (info)


Studia z przyszłością

Studia z przyszłością [28.11.2011] Człowiek nie jest istotą idealną. Niejednokrotnie nie jest odporny na szkodliwe działanie nieprzyjaznego środowiska. Nie może pracować bez przerwy, a w trakcie wykonywania żmudnych i powtarzalnych czynności mogą pojawiać się liczne błędy... (info)


Grupa Deweloperska GEO w czołówce najlepiej ocenionych deweloperów

Grupa Deweloperska GEO w czołówce najlepiej ocenionych deweloperów [28.11.2011] Wysokie piąte miejsce wśród największych polskich biur deweloperskich i dobre opinie klientów – taki wynik osiągnęła Grupa Deweloperska GEO w badaniu jakości obsługi przeprowadzonym przez INTERNATIONAL SERVICE CHECK... (info)


ALOES na co dzień!

ALOES na co dzień! [28.11.2011] Szampon normalizujący Aloe Vera Intensive z linii Herbatint, został stworzony z myślą o włosach łamliwych, przesuszonych i po farbowaniu. W linii HERBATINT polecamy również ziołowe, trwałe farby do włosów, bez amoniaku i parabenów... (info)

Światowy Dzień Wolontariatu w Galerii Atrium Mosty [28.11.2011] W najbliższą niedzielę, 4 grudnia w Galerii Atrium Mosty odbędzie się Gwiazdkowa Loteria Fantowa. Cały dochód z loterii zostanie przekazany piętnastoletniej Sandrze, która po przeszczepie wątroby wymaga kosztownego leczenia... (info)


Yogen Früz w galerii Wola Park

Yogen Früz w galerii Wola Park [28.11.2011] Dietetyczne desery Yogen Früz 30 października zagościły w kolejnym, nowo otwartym punkcie sprzedażowym w warszawskim Centrum Handlowym Wola Park. Na znawców dobrego smaku czeka jednak wiele nowości w ramach usługi Ü - Serve!.. (info)

Jak powinny się rozwijać szybkie koleje - wyniki badania firmy Amadeus [28.11.2011] W internetowej ankiecie przeprowadzonej przez firmę YouGov respondenci z sześciu krajów zostali zapytani o preferencje dotyczące podróżowania kolejami przyszłości, w celu wskazania pożądanych kierunków rozwoju branży kolejowej... (info)

Yogen Früz buduje system franczyzowy w Polsce [28.11.2011] Największy na świecie dystrybutor mrożonych jogurtów rozwija sieć sprzedaży w Polsce. Trwają poszukiwania franczyzobiorców zainteresowanych otwarciem kolejnych punktów. Na razie polski inwestor dysponuje dwoma punktami sprzedażowymi w Warszawie... (info)


Cegły (nie tylko) na elewację

Cegły (nie tylko) na elewację [28.11.2011] Z sondy przeprowadzonej niedawno na stronie roben.pl wynika, że miejscem, gdzie inwestorzy najchętniej wykorzystują cegłę, jest elewacja. Inne zastosowania, choć ciekawe, znajdują mniej zwolenników. Czy słusznie?.. (info)


Bezpieczne święta z KiddyGuard Avant

Bezpieczne święta z KiddyGuard Avant [28.11.2011] Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Powoli poddając się przedświątecznej atmosferze, coraz częściej zaglądamy do sklepów w poszukiwaniu prezentów gwiazdkowych... (info)


Nowość dla fanek eyelinerów!

Nowość dla fanek eyelinerów! [28.11.2011] Marzysz o wyrazistym i uwodzicielskim spojrzeniu? Sięgnij po nowy eyeliner marki Lashfood®! Dzięki niemu nie tylko powiększysz oczy i nadasz im modnego oraz spektakularnego wyrazu, ale również zadbasz o kondycję i odżywisz swoje rzęsy... (info)


Producent systemów ERP wdraża rozwiązanie Unified Communications

Producent systemów ERP wdraża rozwiązanie Unified Communications [28.11.2011] Firma Sage, wiodący producent oprogramowania wspomagającego zarządzanie dla sektora MSP, wdrożyła system komunikacji zunifikowanej Interactive Intelligence dla usprawnienia obsługi klienta oraz obniżenia kosztów komunikacji wewnętrznej... (info)


Projektory Epson na wystawie COMING OuT absolwentów ASP

Projektory Epson na wystawie COMING OuT absolwentów ASP [28.11.2011] COMING OuT to ekspozycja najlepszych dyplomów absolwentów z poprzedniego roku akademickiego ze wszystkich wydziałów Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie -.. (info)


Regulator dopasowany do potrzeb

Regulator dopasowany do potrzeb [28.11.2011] Coraz niższa temperatura za oknem każe na dobre pożegnać się ze złotą, polską i słoneczną jesienią. Kaloryfery w naszych domach rozpoczęły już pracę na wysokich obrotach, bo długa zima zbliża się nieubłaganie..... (info)


Kiedy Mikołaj przynosi telefon...

Kiedy Mikołaj przynosi telefon... [28.11.2011] Ponad dwie trzecie nastolatków traktuje telefon jako źródło rozrywki i utrzymywania kontaktów towarzyskich – wynika z badania TNS OBOP przeprowadzonego na zlecenie kampanii „Uwaga! Fonoholizm”, której inicjatorem jest firma InternetQ Poland... (info)


Ruszył Program Patrol World

Ruszył Program Patrol World [28.11.2011] PATROL, marka odzieżowa specjalizująca się w kolekcjach jeansu, przygotowała nowy program lojalnościowy – PATROL WORLD.Uczestnicy Programu będą mogli w przyszłości korzystać z konkursów i eventów organizowanych przez markę PATROL... (info)


O(d)grzewana promocja

O(d)grzewana promocja [28.11.2011] Okres jesienny to czas kiedy pogoda za oknem ulega znacznemu pogorszeniu, a niskie temperatury zwiastują nieuchronnie zbliżającą się zimę. Warto zadbać o komfort cieplny w domu zanim przyjdą największe mrozy..... (info)

GKI Kompleks SA podsumowała III kwartał 2011 roku. [28.11.2011] Dla Grupy Kompleks trzeci kwartał 2011 roku był okresem wzrostu. Ożywienie w sektorze przemysłowym sprzyja popularności nowego produktu flagowego – systemu rurociągów kompozytowych Termo-Tech Duroplasty. Zarząd przewiduje przekroczenie prognoz... (info)


Przez CRM do serca

Przez CRM do serca [28.11.2011] Dopóki nie zobaczysz rzędu marnych cyfr w okresowym zestawieniu wyników przedsiębiorstwa, nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego, ile tracisz przez nieefektywne zarządzanie... (info)


Miesięcznik Zwierciadło i gwiazdy zachęcają do profilaktyki zdrowia

Miesięcznik Zwierciadło i gwiazdy zachęcają do profilaktyki zdrowia [28.11.2011] Miesięcznik „Zwierciadło” w ramach akcji zdrowotnej „Piękno w zdrowiu” zorganizował spotkanie z gwiazdami i ekspertami w Złotych Tarasach.Porady gwiazd, kącik kulinarny, pokaz mody Odzieżowego POLA, występ Melkart Ball to tylko kilka z atrakcji finału akcji... (info)


Zarabiaj dzięki programowi partnerskiemu CRM7+ z more7 Polska

Zarabiaj dzięki programowi partnerskiemu CRM7+ z more7 Polska [28.11.2011] Zajmujesz się wdrażaniem systemów klasy CRM bądź ERP? Prowadzisz serwis komputerowy? Chcesz być aktywnym uczestnikiem coraz dynamiczniej rozwijającego się rynku nowoczesnych rozwiązań informatycznych?.. (info)


Energowładni w krainie pozytywnej energii - konkurs dla szkół

Energowładni w krainie pozytywnej energii - konkurs dla szkół [28.11.2011] Jeszcze do 5 grudnia br. uczniowie klas I-III mogą przesyłać swoje plakaty przedstawiające postacie Energowładnych. Wszystkie informacje na temat konkursu oraz galeria prac dostępne są na stronie www.energowładni.pl... (info)


Książka w plecaku

Książka w plecaku [28.11.2011] Jak zachęcić dzieci do czytania? Co zrobić, żeby miały łatwiejszy dostęp do książek? Odpowiedź jest prosta: dać książkę dzieciom w plecakach. I to nie byle jaką książkę, ale taką, która zaciekawi i zachęci do czytania... (info)


Rozpoczęcie wyprawy Kaspersky ONE Transantarctic Expedition

Rozpoczęcie wyprawy Kaspersky ONE Transantarctic Expedition [28.11.2011] Kaspersky Lab informuje o starcie ekspedycji Kaspersky ONE Transantarctic Expedition, w której znana brytyjska polarniczka Felicity Aston zamierza odbyć 1700-kilometrową samotną podróż przez Antarktydę... (info)


BCC: serwis aplikacyjny SAP dla poznańskiego Volkswagena

BCC: serwis aplikacyjny SAP dla poznańskiego Volkswagena [28.11.2011] Od września br. Centrum Outsourcingowe BCC prowadzi zdalne wsparcie użytkowników systemu SAP (usługę serwisu aplikacyjnego) w Volkswagen Poznań sp. z o.o... (info)


Specjalne świąteczne promocje w INPRO

Specjalne świąteczne promocje w INPRO [28.11.2011] Giełdowa spółka Inpro S.A., jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów, wprowadziła specjalne, świąteczne promocje dla swoich czterech flagowych inwestycji... (info)


Dziennikarze

Dziennikarze "Promykowi Słońca" [28.11.2011] Wrocławscy dziennikarze malowali bombki XXL w Arkadach Wrocławskich. Spotkali się by wziąć udział w akcji charytatywnej organizowanej przez Centrum na rzecz fundacji „Promyk Słońca”... (info)

Poczuj się jak na planie teledysku [28.11.2011] Badania dowodzą, że jesienią około 10% Polaków obserwuje u siebie spadek energii i dobrego nastroju. Niezwykle skutecznym remedium na sezonowe obniżenie formy jest ruch, a w szczególności taniec... (info)


Jak zaprojektować ogrodzenie lotniska zgodnie z wymogami prawa lotniczego?

Jak zaprojektować ogrodzenie lotniska zgodnie z wymogami prawa lotniczego? [28.11.2011] Projektujesz system ogrodzeniowy lotniska? Zobacz, jakie ogrodzenie spełni rygorystyczne wymogi określone przepisami Prawa Lotniczego dla tego typu obiektów... (info)


Lexmark w kwadrancie liderów w zakresie usług zarządzania drukiem w 2011 roku.

Lexmark w kwadrancie liderów w zakresie usług zarządzania drukiem w 2011 roku. [28.11.2011] Lexmark znalazł się w kwadrancie liderów w raporcie “Magiczny Kwadrant: Usługi Zarządzania Drukiem na Świecie (Managed Print Services)” opracowanym przez wiodącą firmę analityczną Gartner Inc... (info)


Polska: kryzys zagraża wzrostowi w perspektywie wieloletniej

Polska: kryzys zagraża wzrostowi w perspektywie wieloletniej [28.11.2011] Analiza ubezpieczyciela należności Euler Hermes: Prognoza wyhamowania inwestycji; nie powtórzy się scenariusz sprzed dwóch lat – radzenia sobie gospodarki z poprzednią falą spowolnienia.. (info)


Epson Discproducer - połączenie robota i drukarki fotograficznej

Epson Discproducer - połączenie robota i drukarki fotograficznej [28.11.2011] Do 30 listopada br. do każdego kupionego urządzenia Epson Discproducer (modele: PP-50, PP-100, PP-100N, PP100N Security i PP-100AP) użytkownik dostaje gratis 300 krążków JVC CD-R WaterShield White i dodatkowy komplet atramentów... (info)


7milowy: serwis aplikacyjny SAP dla Relpol

7milowy: serwis aplikacyjny SAP dla Relpol [28.11.2011] Od września br. 7milowy z Grupy BCC prowadzi zdalne wsparcie użytkowników systemu SAP w Relpol S.A. W ramach podpisanego kontraktu 7milowy zapewnia również usługę rozwoju SAP ERP i organizację kompleksowych szkoleń z obsługi systemu... (info)


External Services nalicza płace w spółkach Polbanku

External Services nalicza płace w spółkach Polbanku [28.11.2011] External Services z Grupy BCC obsługuje proces naliczania wynagrodzeń w spółce Polbank EFG S.A. i EFG Poldystrybucja. Naliczaniem płac jest objętych co miesiąc ponad 3100 pracowników. External Services świadczy outsourcing płac w systemie SAP HR... (info)


Classen odkrywa zestaw doskonały dla perfekcjonistów

Classen odkrywa zestaw doskonały dla perfekcjonistów [28.11.2011] Odkrycie dla każdego, dla kogo zarówno cała aranżacja, jak i nawet najdrobniejszy detal w mieszkaniu, mają znaczenie. Kolorystycznie dopasowane podłogi i drzwi Discovery to rozwiązanie polecane szczególnie perfekcjonistom... (info)


studio PRowokacja opowie studentom o media relations

studio PRowokacja opowie studentom o media relations [28.11.2011] Agencja public relations studio PRowokacja przeprowadzi dla łódzkich studentów bezpłatne szkolenie pt.: „Dlaczego oni przychodzą? – czyli jak skutecznie zorganizować wydarzenie medialne z udziałem dziennikarzy i celebrytów - poradnik dla PR-owca”... (info)


Kolejny międzynarodowy sukces na koncie firmy Eckert

Kolejny międzynarodowy sukces na koncie firmy Eckert [28.11.2011] Podczas tegorocznego Polsko-Niemieckiego Szczytu Gospodarczego w Krzyżowej Nagrodę Gospodarczą otrzymała legnicka firma Eckert – jedyny polski producent maszyn do cięcia pracujących w czterech technologiach: laserowej, wodnej, plazmowej i tlenowej... (info)


Nigdy więcej bałaganu na głowie!

Nigdy więcej bałaganu na głowie! [28.11.2011] Każda kobieta wie, że układana przed wyjściem fryzura, po zdjęciu nakrycia głowy, zmienia się w kłębek sterczących i naelektryzowanych włosów. Aby uniknąć tego efektu, warto skorzystać z pomocy suszarki do włosów MPM, posiadającej funkcję jonizacji... (info)


Z myślą o wiośnie.

Z myślą o wiośnie. [28.11.2011] Marki należące do Redan S.A. - Top Secret, Troll, Drywash - zaprezentowały swoje kolekcje wiosenne. Projektantki opowiedziały o głównych trendach wiosny w kolekcjach... (info)


Jeszcze łatwiejsza rezerwacja w portalu BiletyAutokarowe.pl

Jeszcze łatwiejsza rezerwacja w portalu BiletyAutokarowe.pl [28.11.2011] Zakup biletów autokarowych na podróże do całej Europy stał się jeszcze łatwiejszy – to zasługa usprawnień, które wprowadziła do swojego systemu rezerwacji redakcja portalu BiletyAutokarowe.pl... (info)


Po pierwsze nie szkodzić - pomagamy dzieciom mądrze

Po pierwsze nie szkodzić - pomagamy dzieciom mądrze [28.11.2011] „Po pierwsze nie szkodzić – pomagamy dzieciom mądrze” to tytuł I Konferencji Organizacji Pozarządowych z Dolnego Śląska, organizowanej przez Fundację Rosa we współpracy z Instytutem Pedagogiki Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Kołem Naukowym DPR Edukacja Krytyczna... (info)


Siła Mamuta - klej Mamut Glue firmy Den Braven

Siła Mamuta - klej Mamut Glue firmy Den Braven [28.11.2011] Zapewnienie trwałego i mocnego połączenia bez użycia śrub czy gwoździ jest często sprawą problematyczną, szczególnie w przypadku, gdy oba elementy wykonane są z różnych materiałów... (info)


Ogrodzenie dla terenów o podwyższonym stopniu bezpieczeństwa

Ogrodzenie dla terenów o podwyższonym stopniu bezpieczeństwa [28.11.2011] Zabezpieczenie lotnisk, koszarów wojskowych oraz zakładów produkcyjnych o podwyższonym stopniu bezpieczeństwa musi być wykonane z wyjątkową precyzją. Takie obszary powinny być ogradzane produktami, które zagwarantują bezpieczeństwo i będą służyć na lata... (info)


Na narty... w Alpy!

Na narty... w Alpy! [28.11.2011] Chociaż zima w tym roku dopiero przed nami, niektórzy już teraz zastanawiają się, gdzie wybrać się na narty. Miłośnikom białego szaleństwa na pewno przypadnie do gustu Ośrodek narciarski Schwemmalm we Włoszech... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...