informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 28.11.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 30


Lustra z akcentem na ekologię

Lustra z akcentem na ekologię [28.11.2008] Do produkcji luster SGG MIRALITE EVOLUTION firma Saint-Gobain Glass Polska stosuje proekologiczną technologię. Nowy sposób produkcji, bez użycia miedzi i ołowiu*, zwiększa m.in.wytrzymałość luster i ich odporność na starzenie... (info)


W Metrohouse kupujący bez prowizji

W Metrohouse kupujący bez prowizji [28.11.2008] Dlaczego klienci poszukujący mieszkania lub domu dość rzadko korzystają z usług biur nieruchomości? Podstawową barierą jest wysokość prowizji agenta. Od grudnia Metrohouse jako pierwsza firma na rynku zwalnia kupujących z obowiązku płacenia prowizji... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 28.11.2008 [28.11.2008] Korekta zawitała na GPW. Ostatnia sesja w tym tygodniu rozpoczęła się od niewielkich spadków, które pogłębiały się w trakcie dnia. Brak istotnych publikacji makroekonomicznych sprawił, że na przebieg sesji decydujący wpływ miały nastroje,.. (info)

Jeszcze tańsze rozmowy we FreecoNet [28.11.2008] Użytkownicy FreecoNet mogą teraz zaoszczędzić jeszcze więcej na rozmowach telefonicznych. Obniżyły się bowiem ceny połączeń realizowanych za pośrednictwem GTS Energis, który jest jednym z operatorów TelAreny - modułu w ramach FreecoNet... (info)


IV edycja Projektu „Mój świat po dwóch stronach kamery z BZ WBK” zakończona!

IV edycja Projektu „Mój świat po dwóch stronach kamery z BZ WBK” zakończona! [28.11.2008] 21 listopada w warszawskim kinie Muranów odbyła się gala wieńcząca projekt realizowany przez Fundację Banku Zachodniego WBK. Punktem kulminacyjnym uroczystości była projekcja dziewięciu filmów, których autorami są uczestniczące w warsztatach filmowych dzieci... (info)

Customer Interaction Center z funkcją SMS [28.11.2008] Interactive Intelligence międzynarodowy dostawca zintegrowanych rozwiązań z zakresu komunikacji IP dla biznesu, wprowadził obsługę kolejnego medium - krótkich wiadomości tekstowych SMS - do systemu komunikacyjnego Customer Interaction Center (CIC)... (info)


Potargować się warto!

Potargować się warto! [28.11.2008] 27 listopada, w eleganckich i ekskluzywnych wnętrzach Bussines Centre Club w Warszawie, odbyła się siódma edycja konferencji proeksportowej Targi Wyposażenia Wnętrz 2009... (info)

Nowy konkurs marki Bosh! [28.11.2008] Agencja Pegasus Group uruchomiła kolejny projekt dla firmy Robert Bosch. Jest on skierowany do warsztatów samochodowych będących członkami Klubu Eksperta Bosch... (info)


Pierwsza aukcja na rzecz podopiecznych Fundacji Hasco-Lek

Pierwsza aukcja na rzecz podopiecznych Fundacji Hasco-Lek [28.11.2008] Kwotę 15 tys. zł zebrano podczas sobotniej aukcji i wernisażu prac artystów, który po raz pierwszy zorganizowano na rzecz Fundacji Hasco-Lek, działającej we Wrocławiu... (info)

Poznaliśmy zwycięzców konkursu „Matematyka nie kończy się w szkole” [28.11.2008] Głównym zadaniem uczestników, było udowodnienie za pomocą krótkiego filmu, iż matematyka jako dziedzina nauki przydaje się nam w codziennym życiu. Nagrodę główną, w postaci 10 tys. zł, otrzymał Damian Pawlikowski z Łodzi, autor filmu „Matma na Plus”... (info)


JanSport tylko dla wybranych

JanSport tylko dla wybranych [28.11.2008] Pięćdziesiąt sześć. Tyle plecaków w limitowanej kolekcji Mush-up wypuścił na polski rynek amerykański producent plecaków JanSport. Dziewczyny, które cenią oryginalność i lubią mocne kolory, nie mogą przepuścić takiej okazji... (info)


Nawigacja SmartGPS w roli tłumacza…

Nawigacja SmartGPS w roli tłumacza… [28.11.2008] Smart Elektronik rozpoczął sprzedaż dwóch nawigacji z unikalną funkcją tłumacza najpotrzebniejszych zwrotów, dzięki czemu podróż po Europie stanie się jeszcze łatwiejsza... (info)

Kalendarium wydarzeń 01-05.12.2008 [28.11.2008] Przyszłotygodniowe publikacje makroekonomiczne, powinny wpłynąć na zachowanie rynków finansowych. Najistotniejsze z nich pojawią się jednak dopiero pod koniec tygodnia... (info)

I Etap Olimpiady Logistycznej już za nami [28.11.2008] Stres, ciekawość i dreszczyk rywalizacji – to uczucia jakie towarzyszyły w czwartek, 27 listopada uczniom szkół ponadgimnazjalnych w całej Polsce. Punktualnie o godzinie 9 ponad 2200 licealistów ..... (info)

Mikołajkowe atrakcje na Intymna.pl [28.11.2008] Sklep internetowy Intymna.pl w związku z mikołajkami wraz z firmą Passion zorganizowały dla swoich klientów konkurs „Zdrowia, szczęścia, pomyślności…”. Nagrodą główną jest dwuosobowa wycieczka do Egiptu oraz 15 kompletów ekskluzywnej bielizny marki Passion... (info)


Wybierz swoje ulubione kolory z www.dekoral.pl

Wybierz swoje ulubione kolory z www.dekoral.pl [28.11.2008] Najlepszym czasem na remont i zmiany w naszych domach jest okres wiosenno-letni. Jednak długie jesienne i zimowe wieczory to odpowiednia pora na planowanie zmian i szukanie odpowiednich rozwiązań architektonicznych i designerskich..... (info)


Barwne zmiany z Dulux® Once

Barwne zmiany z Dulux® Once [28.11.2008] Długie zimowe wieczory przepełnione ciepłymi barwami lata? Z paletą jednowarstwowej farby Dulux® Once ożywienie wnętrza oryginalnym i modnym kolorem jest prostsze niż myślisz... (info)


Ołbin zmienia oblicze

Ołbin zmienia oblicze [28.11.2008] Upłynął termin składania propozycji projektów do realizacji w ramach planowanej Rewitalizacji Przedmieścia Odrzańskiego, w tym między innymi dzielnicy Ołubin... (info)


Pewniej inwestować w gotowe

Pewniej inwestować w gotowe [28.11.2008] Skończył się czas kupowania mieszkań, których realizacja zatrzymała się na etapie rozkopanej ziemi. Banki nie chcą już finansować projektów we wczesnej fazie budowy: niechętnie udzielają kredytów deweloperom oraz potencjalnym nabywcom... (info)


magicolor 4695MF – kompaktowa wielofunkcyjność Konica Minolta

magicolor 4695MF – kompaktowa wielofunkcyjność Konica Minolta [28.11.2008] Wszechstronność, jakość, szybkość i ekonomiczność to podstawowe cechy nowego urządzenia wielofunkcyjnego magicolor 4695MF Konica Minolta Konica Minolta wprowadza na polski rynek nowe urządzenie biurowe magicolor 4695MF... (info)


Luksus do wynajęcia

Luksus do wynajęcia [28.11.2008] Myśląc o mieszkaniu pod wynajem rzadko spodziewamy się własnego jacuzzi, altanki w ogrodzie, czy apartamentu z oknami od podłogi po sufit. A jednak takie mieszkania można spotkać, w miastach takich jak Wrocław. Luksus coraz częściej można wypożyczyć... (info)


Zadbaj o swój akumulator przed zimą

Zadbaj o swój akumulator przed zimą [28.11.2008] Nowością w asortymencie firmy Proma są prostowniki do ładowania i rozruchu. Te nowoczesne urządzenia stanowią nieocenioną pomoc zawsze wtedy, gdy akumulator naszego samochodu odmówi posłuszeństwa... (info)


Zna wagę złota

Zna wagę złota [28.11.2008] Szesnastoletni Tomek Michelus jest dwukrotnym Mistrzem Polski w boksie. Do sukcesu doszedł drogą ciężkiej pracy i codziennych treningów. W jego ślady podąża równie utalentowany młodszy brat. Czyżbyśmy mieli więc do czynienia z pilskim klanem bokserów?.. (info)


Dojść do głosu

Dojść do głosu [28.11.2008] Trzynastoletni Mateusz z Rypina śpiewa wszędzie: na szczeblu regionalnym, wojewódzkim, krajowym i międzynarodowym. I wszędzie zdobywa nagrody. We wtorek na uroczystej gali Fundacja Banku Zachodniego WBK uroczyście przekazała mu stypendium... (info)


Kolor wrażliwości

Kolor wrażliwości [28.11.2008] Siostry Ania i Monika z Darnawy wygrywały konkursy plastyczne w Meksyku, Iranie, Japonii a nawet Indiach. Ich ogromna wrażliwość na piękno otaczającego świata została doceniona także w Polsce: Fundacja Banku Zachodniego WBK, przyznała im stypendium... (info)

Komentarz Expandera: Rekordowo niska rentowność obligacji w USA (28.11.2008) [28.11.2008] Diagnoza sytuacji na rynkach finansowych: W dalszym ciągu w krótkim terminie przewagę mają na naszym parkiecie kupujący. Po poniedziałkowym mocnym zrywie przez trzy kolejne sesje byli w stanie utrzymać rynek na stabilnym poziomie... (info)


Premiera MapaMap 6.0

Premiera MapaMap 6.0 [28.11.2008] Wygodniejsza obsługa, nowe funkcje nawigacyjne, szybsze działanie, nowe mapy i nowa polityka cenowa.IMAGIS SA, producent systemów nawigacji GPS i map cyfrowych, prezentuje najnowszą wersję nawigacji samochodowej MapaMap 6.0... (info)


Zabawa tkwi w Toffifee.

Zabawa tkwi w Toffifee. [28.11.2008] Małe pyszności są nie tylko dla dzieci, o czym przekonuje Toffifee wciągając całe rodziny w pomysłowe działania. Do udziału w akcji zachęcają m.in. materiały wykreowane przez Grey Matters... (info)


Masz

Masz "Chinese Democracy" - wygraj Kaspersky Internet Security! [28.11.2008] W nowym konkursie firmy Technologie Internetowe S.A., autoryzowanego partnera Kaspersky Lab Polska, każdy, kto kupił najnowszą płytę grupy Guns N’ Roses - "Chinese Demokracy" może wygrać roczną wersję programu Kaspersky Internet Security 2009... (info)

Zakupy online przez komórkę [28.11.2008] Zakupy internetowe bezpośrednio przez telefon komórkowy zaproponował swoim użytkownikom sklep Kolporter.pl. To pierwszy w Polsce serwis internetowy, który umożliwia kupowanie w sieci książek, muzyki, filmów i gier bez konieczności uruchamiania komputera... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...