informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 28.10.2013 r.ilość opublikowanych tekstów: 48

POLSKI ODDZIAŁ TOOLBOX MARKETING POWIĘKSZA ZESPÓŁ [28.10.2013] Toolbox Marketing, międzynarodowa firma konsultingowa specjalizująca się w marketingu centrów handlowych, która w 2012 r. otworzyła biuro w Warszawie, rozbudowuje swój zespół... (info)


Słodkie Smaki w Galerii Mokotów!

Słodkie Smaki w Galerii Mokotów! [28.10.2013] Zapraszamy serdecznie do Galerii Mokotów na kolejne „pyszne” wydarzenie w Alei Smaków. W ramach cyklicznych już wtorkowych spotkań odbędą się prezentacje produktów Cukierni SOWA, w soulowym rytmie - wokalistki Beaty Dobosz... (info)


Na suchą skórę w łuszczycy kapsułki z kobylego mleka

Na suchą skórę w łuszczycy kapsułki z kobylego mleka [28.10.2013] Ponad 80% chorych na łuszczycę ma problem z suchą skórą, zarówno w wyniku samej choroby jak i działania niepożądanego leków czy fototerapii... (info)


Kto zostanie mistrzem blogerów?

Kto zostanie mistrzem blogerów? [28.10.2013] Śląska blogosfera wybrała się na wirtualne zakupy. Dlaczego? Za sprawą konkursu Agory Bytom, który zaangażował blogerów do walki o tytuł ”Śląskiego Mistrza Zakupów”. Niecodzienna akcja weszła właśnie w finałową fazę... (info)


Jak nowocześnie uczyć małych „internetowych tubylców”?

Jak nowocześnie uczyć małych „internetowych tubylców”? [28.10.2013] Z komputerów z dostępem do sieci korzysta niemal 40 proc.polskich czterolatków . W edukacji najmłodszych „internetowych tubylców” warto mądrze wykorzystywać nowoczesne zdobycze techniki i zasoby sieci, np. materiały publikowane na portalu Scholaris... (info)


NewWave marki Villeroy & Boch – flagowa porcelana najlepszych szefów kuchni, również w Top Chef!

NewWave marki Villeroy & Boch – flagowa porcelana najlepszych szefów kuchni, również w Top Chef! [28.10.2013] Pojedynek w Top Chef trwa. Profesjonalizm i estetyka dotyczą nie tylko uczestników konkursu, także ich dań. Zadaniu mogła sprostać tylko porcelana NewWave Villeroy & Boch, kolekcja najlepszych restauracji i profesjonalnych konkursów kulinarnych... (info)


Jak zabezpieczyć się w razie szkód w wynajmowanym mieszkaniu?

Jak zabezpieczyć się w razie szkód w wynajmowanym mieszkaniu? [28.10.2013] Twoje mieszkanie, twoja odpowiedzialność za potencjalne szkody. Sprawa przestaje być tak prosta, gdy mówimy o wynajmowanym mieszkaniu... (info)

SABIO system – innowacyjne oprogramowania dla Twojego biznesu [28.10.2013] Polska branża informatyczna tworzy najlepszą czołówkę firm IT w Europie Środkowej. Posiadamy najlepszą kadrę programistów, tworzymy najbardziej zaawansowane oprogramowania i rozumiemy indywidualne potrzeby klientów... (info)

Vivid Games zwycięzcą w konkursie Appsters Award! Wersja Android Ski Jumping Pro już grudniu. [28.10.2013] Już w grudniu Ski Jumping Pro - jedna z najbardziej znanych marek Vivid Games – zostanie rozbudowana o kluczową aktualizację oraz wersję dla systemu Android... (info)


OCHNIK otwiera pierwsze salony firmowe w Gdyni i Nowym Sączu.

OCHNIK otwiera pierwsze salony firmowe w Gdyni i Nowym Sączu. [28.10.2013] Z końcem października, OCHNIK, polska firma z ponad 20-letnią tradycją zaliczana do grona najbardziej rozpoznawalnych marek oferujących galanterię i odzież skórzaną, powiększyła sieć swoich salonów o kolejne 2 punkty sprzedażowe... (info)

Ruszył nabór wniosków do XI edycji Samorządowego Programu Pożyczkowego [28.10.2013] EFRWP ogłosił nabór wniosków do XI edycji SPP. W ramach programu, gminy i powiaty mogą się ubiegać o pożyczki na budowę dróg, zaopatrzenie wsi w wodę, inwestycje związane ze zbiorowym odprowadzaniem i oczyszczaniem ścieków oraz inwestycje w oświatę... (info)

Szczepienia przeciwko rakowi [28.10.2013] Ponad 440 chętnych dziewcząt z rocznika 2001 zaszczepi miasto w ramach profilaktyki raka szyjki macicy. Szczepienia odbędą się w Przychodni Lekarskiej „Tormed” w Toruniu. Miasto przeznaczy na ten cel ponad 130 tys. zł... (info)

Czy polskie firmy potrafią budować markę? [28.10.2013] 28 listopada w Warszawie odbędzie się konferencja Employer of the Future 2013, poświęcona marce pracodawcy i jej roli w rozwoju biznesu, a także wpływowi na koszty, sprzedaż, wydajność oraz przewagę konkurencyjną. Organizatorem wydarzenia jest IABC... (info)


11. Konkurs Gepperta rozstrzygnięty

11. Konkurs Gepperta rozstrzygnięty [28.10.2013] Kim jest Cezary Poniatowski? Zdaniem międzynarodowego jury 11. edycji Konkursu Gepperta - najlepiej rokującym młodym polskim malarzem. To właśnie on zdobył Grand Prix Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Otrzymał 30 tysięcy złotych nagrody... (info)


73% firm musi ujawniać informacje o incydentach naruszenia cyberbezpieczeństwa

73% firm musi ujawniać informacje o incydentach naruszenia cyberbezpieczeństwa [28.10.2013] Przeważająca większość firm, które padły ofiarą incydentów naruszenia bezpieczeństwa IT, nie mogła utrzymać ich w tajemnicy ze względu na presję ze strony osób trzecich. W efekcie poważnie ucierpiała na tym ich reputacja... (info)

Europ Assistance Polska wyróżniona Laurem Konsumenta [28.10.2013] Europ Assistance Polska została wyróżniona godłem Laur Konsumenta w kategorii Grand Prix. Laur Konsumenta to kolejna już nagroda dla firmy... (info)


VIP PETS – świetna zabawa dla małych fashionistek

VIP PETS – świetna zabawa dla małych fashionistek [28.10.2013] Firma Artyk, importer i producent zabawek oraz artykułów niemowlęcych, wprowadził na polski rynek nową markę – VIP PETS. Jest to seria małych figurek piesków, zaprojektowanych z myślą o zabawie w stylizację i układanie fryzur... (info)


BenQ GW2760HS – pierwszy na rynku monitor z serii Eye-Care

BenQ GW2760HS – pierwszy na rynku monitor z serii Eye-Care [28.10.2013] BenQ GW2760HS – pierwszy na rynku monitor z serii Eye-Care z rozwiązaniami Flicker-free i Senseye® Reading Mode.. (info)


Przyjazne dla wzroku monitory BenQ Eye-Care z rozwiązaniami Flicker-free i Senseye® Reading Mode

Przyjazne dla wzroku monitory BenQ Eye-Care z rozwiązaniami Flicker-free i Senseye® Reading Mode [28.10.2013] Nowe rozwiązania techniczne BenQ Eye-Care zwiększają komfort i wydajność pracy dzięki minimalizacji zmęczenia wzroku długą pracą przy monitorze... (info)

Dachser zatrudnił swoich stażystów [28.10.2013] Właśnie zakończyła się pierwsza edycja programu stażowego firmy Dachser. Wszystkie z 7 osób, które odbyły dwuletni staż, będą kontynuować kariery w różnych oddziałach firmy w Polsce... (info)


Biletomaty w autobusach i bezpieczeństwo pasażerów

Biletomaty w autobusach i bezpieczeństwo pasażerów [28.10.2013] Koncentracja kierowcy ma ogromne znaczenie dla bezpieczeństwa podczas jazdy. Zwłaszcza w przypadku kierowcy autobusu, który odpowiada za bezpieczeństwo dziesiątek pasażerów... (info)

Wystartował system SAP HCM na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej [28.10.2013] Od września b.r. Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie korzysta produkcyjnie z systemu SAP HCM. Projekt jest realizowany przez konsorcjum firm GAVDI Polska S.A. i QUERCUS Sp. z o.o... (info)


Do domu z wizją, czyli szafka RTV z wbudowanym kominkiem elektrycznym VISION z efektem Opti – Myst®

Do domu z wizją, czyli szafka RTV z wbudowanym kominkiem elektrycznym VISION z efektem Opti – Myst® [28.10.2013] Jesień to idealna pora roku na relaks w domowym zaciszu. Zatopieni w wygodnym fotelu lubimy spędzać czas wraz z rodziną oglądając filmy bądź programy dokumentalne... (info)

Międzynarodowy konkurs Jump the Gap rozstrzygnięty [28.10.2013] Wygoda podczas codziennego użytkowania połączona z niebanalnym designem i dbałością o każdy detal – tak w skrócie można scharakteryzować „Still You” – ergonomiczną toaletę przeznaczoną dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej... (info)

MLP Group S.A. debiutuje na plusie [28.10.2013] Akcje i prawa do akcji MLP Group S.A zadebiutowały dziś na Głównym Rynku Giełdy Papierów Wartościowych. Na otwarciu notowań za jeden walor płacono 26,22 zł, czyli o 9,2% więcej niż wynosiła cena emisyjna papierów w Ofercie Publicznej... (info)


Zapachy domu perfumeryjnego Roja Parfums w Perfumeriach Quality Missala

Zapachy domu perfumeryjnego Roja Parfums w Perfumeriach Quality Missala [28.10.2013] Oferta Quality wzbogaciła się o nową markę luksusową. Na półkach Perfumerii Quality – prosto z londyńskiego Harrodsa - pojawiły się cztery pełne kolekcje zapachów Roja Parfums... (info)


Spotkanie Wschodu z Zachodem - limitowana kolekcja TRENDIG 2013 w IKEA Kraków

Spotkanie Wschodu z Zachodem - limitowana kolekcja TRENDIG 2013 w IKEA Kraków [28.10.2013] Szwedzcy projektanci i rzemieślnicy IKEA wybrali się do Chin na spotkanie z najlepszymi lokalnymi designerami, w efekcie czego powstała kolekcja, jakiej jeszcze nie było... (info)


Sklep na fali inspiracji

Sklep na fali inspiracji [28.10.2013] W październiku został uruchomiony nowy sklep internetowy oferujący specjalnie wyselekcjonowane produkty z różnych stron świat. W FancyStore znajdziemy unikaty jak i produkty znanych światowych marek, które są ciągle trudno dostępne w Polsce... (info)


CANNES LIONS: SZTUKA PORUSZANIA Spotkania kreatywne ekspertów oraz fanów PR i reklamy

CANNES LIONS: SZTUKA PORUSZANIA Spotkania kreatywne ekspertów oraz fanów PR i reklamy [28.10.2013] Jak poruszyć polityków, by zajęli się problemami obywateli? Jak wzruszyć mieszkańców miasta, by docenili ginące w nim drzewa? Odpowiedzi będzie można poszukać podczas „Cannes Lions – Creative PR Meeting” w Poznaniu, w Sopocie i w Warszawie... (info)


Recepta na piękną i zdrową skórę

Recepta na piękną i zdrową skórę [28.10.2013] Podczas każdej z pór roku nasza skóra narażona jest na działanie negatywnych czynników zewnętrznych, stąd konieczność dopasowania odpowiednich kosmetyków do aktualnych jej potrzeb... (info)


Grunt to adrenalina.

Grunt to adrenalina. [28.10.2013] Wydawać by się mogło, że największą dawkę adrenaliny zapewniają ekstremalne sporty powietrzne i wodne, gdzie walka z żywiołami jest bardzo niebezpieczna i trudna. Jednak nic bardziej mylnego... (info)


SABIO system, czyli dlaczego powinniśmy być dumni z polskiej branży IT

SABIO system, czyli dlaczego powinniśmy być dumni z polskiej branży IT [28.10.2013] Wyspecjalizowana grupa specjalistów z zakresu programowania, posiadających ogromną wiedzę, doświadczenie oraz pomysły na innowacyjne rozwiązania IT – tym charakteryzują się takie firmy jak SABIO system... (info)


Opony całoroczne – dobre rozwiązanie, ale nie dla wszystkich

Opony całoroczne – dobre rozwiązanie, ale nie dla wszystkich [28.10.2013] Dziś większość z nas przyzwyczajona jest do sezonowej wymiany opon z letnich na zimowe i odwrotnie. By tego uniknąć niektórzy decydują się jednak na opony całoroczne... (info)


Szkolenia biznesowe w zaciszu lasu

Szkolenia biznesowe w zaciszu lasu [28.10.2013] Coraz częściej firmy szukają alternatywnych od klasycznych sal konferencyjnych miejsc, które jednocześnie podkreślą prestiż wydarzenia, sprzyjają nauce, koncentracji i będą atrakcją dla uczestników... (info)


Stawiamy na odporną podłogę, czyli posadzki epoksydowe

Stawiamy na odporną podłogę, czyli posadzki epoksydowe [28.10.2013] Posadzki epoksydowe są wykorzystywane na świecie już od ponad pół wieku. Szczególnie dobrze sprawdzają się w pomieszczeniach magazynowych i przemysłowych. Warto jednak przed zakupem tego typu materiału budowlanego poznać jego najważniejsze cechy... (info)


Figle i żarty w najnowszym przedstawieniu dla dzieci w Centrum Handlowym Auchan Częstochowa

Figle i żarty w najnowszym przedstawieniu dla dzieci w Centrum Handlowym Auchan Częstochowa [28.10.2013] W niedzielę 3 listopada w ramach cyklu „Niedziele jak z bajki” maluchy zobaczą pełen humoru i pozytywnych emocji spektakl teatralny pt. „O krasnalku, babci i kolorowych kulkach”. Udział w spotkaniu jest bezpłatny... (info)


Dobry czas dla kupujących mieszkanie

Dobry czas dla kupujących mieszkanie [28.10.2013] Atrakcyjne ceny mieszkań spowodowały ożywienie na lubelskim rynku nieruchomości. Kupcom sprzyja także niskie oprocentowanie kredytów hipotecznych... (info)


Nowość: kalosze Havaianas

Nowość: kalosze Havaianas [28.10.2013] Żadna inna marka modowa nie kojarzy się z latem tak bardzo jak Havaianas. Kultowe kolorowe japonki zna niemal każdy. Tym razem brazylijska marka debiutuje w jesiennej odsłonie wprowadzając na polski rynek kalosze... (info)


Bydgoszcz ponownie zbiera książki dla dzieci. Pobijmy zeszłoroczny rekord!

Bydgoszcz ponownie zbiera książki dla dzieci. Pobijmy zeszłoroczny rekord! [28.10.2013] Ponownie ruszyła ogólnopolska zbiórka książek dla dzieci, organizowana przez Centra Handlowe Auchan i Fundację „Już pomagam”. Zebrane w dziewięciu galeriach handlowych Auchan egzemplarze zostaną przekazane między innymi maluchom z domów dziecka... (info)


Białystok ponownie zbiera książki dla dzieci. Pobijmy zeszłoroczny rekord!

Białystok ponownie zbiera książki dla dzieci. Pobijmy zeszłoroczny rekord! [28.10.2013] Ponownie ruszyła ogólnopolska zbiórka książek dla dzieci, organizowana przez Centra Handlowe Auchan i Fundację „Już pomagam”. Zebrane w białostockich galeriach handlowych Auchan egzemplarze zostaną przekazane między innymi maluchom z domów dziecka... (info)


CWS-boco Polska przenosi siedzibę do SEGRO Business Park Łódź

CWS-boco Polska przenosi siedzibę do SEGRO Business Park Łódź [28.10.2013] Firmy CWS-boco Polska, oferująca kompleksowe wsparcie w zakresie zarządzania czystością, oraz SEGRO, wiodący deweloper i zarządca powierzchni biznesowych, podpisały długoterminową umowę na wynajem 6000 m² powierzchni... (info)

70 zł za polecenie rachunku w drugiej edycji programu „Przejdź do Meritum” [28.10.2013] Rusza druga edycja programu rekomendacyjnego „Przejdź do Meritum”, w ramach którego klienci Meritum Banku mogą zarabiać polecając konta osobiste i firmowe swoim znajomym... (info)

Firma dobrze ubezpieczona [28.10.2013] Każdego dnia powstają nowe firmy, ale też niestety coraz więcej zmuszonych jest zamykać swoją działalność. Od początku 2013 roku zarejestrowanych zostało 274 888 firm, czyli o ponad 10 proc... (info)

Firma Chrétien Matériaux wybrała Comarch ERP [28.10.2013] W ramach przebudowy systemu informatycznego Chrétien Matériaux, francuski dystrybutor produktów dla budownictwa i do renowacji, wybrał rozwiązanie Comarch ERP Altum... (info)


strona EVOLVEO w nowej odsłonie

strona EVOLVEO w nowej odsłonie [28.10.2013] Nowa szata graficzna zagościła na stronie internetowej czeskiego producenta elektroniki konsumenckiej EVOLVEO... (info)

Podsumowanie konferencji Partnerstwo 2013 [28.10.2013] W dniach 10-11.10.2013 r. w Krakowie odbyło się spotkanie partnerów biznesowych Comarch – właścicieli i pracowników firm współpracujących z krakowską spółką IT w zakresie sprzedaży oraz wdrażania oprogramowania Comarch ERP na rynku MSP w Polsce... (info)

Marki własne podbijają polski rynek spożywczy [28.10.2013] Produkty marek własnych w Polsce w ostatnich latach znacząco poprawiły swą reputację. Jaka jest więc tego przyczyna i dlaczego Polacy nie uważają już wyrobów sygnowanych marką sklepu za gorsze?.. (info)


Jak ochronić dach przed ptakami?

Jak ochronić dach przed ptakami? [28.10.2013] Gołębie są zmorą nie tylko mieszkańców domków jednorodzinnych czy bloków mieszkalnych, ale także właścicieli dużych zakładów przemysłowych. Wszystkich łączy jedno – chęć skutecznej ochrony dachów przed ptasimi nieczystościami... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...