informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 28.10.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 33


Konkursowa jesień 2008 na 4Girls.pl – jest pięknie!

Konkursowa jesień 2008 na 4Girls.pl – jest pięknie! [28.10.2008] Internautki lubią brać udział w konkursach i... wygrywać nagrody. W Portalu dla nastolatek 4Girls.pl zawsze jest na to szansa, ale tegoroczna jesień zapowiada się wyjątkowo interesująco, zwłaszcza dla konkursowiczek dbających o urodę... (info)


Teatr

Teatr "Pod Celą" przedstawia online przez www i WAP spektakl "Siedem Twarzy" [28.10.2008] Spektakl "Siedem Twarzy" w wykonaniu Teatru "Pod Celą" na żywo w sali widzeń Aresztu Śledczego w Lublinie oraz wirtualnie - online przez www i mobilnie przez WAP... (info)


Ceramiczna pochwała asymetrii

Ceramiczna pochwała asymetrii [28.10.2008] Fluid – nowa łazienka firmy Disegno Ceramica, utrzymana jest w nowoczesnej stylistyce z wyraźną nutą asymetrii. Delikatne przesunięcia kształtów dynamizują ceramiczne elementy, a łagodna forma wprowadza do łazienki poczucie bezpieczeń.. (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 28.10.2008 [28.10.2008] Indeks WIG20 zakończył sesję wzrostem o 3,51%, indeksy mWIG40 oraz sWIG80 zyskały 0,10% i 1,01%. Obroty podczas dzisiejszej sesji wyniosły prawie 1,4 mld złotych... (info)


Polska załoga o włos od Wielkiego Finału w Brazylii

Polska załoga o włos od Wielkiego Finału w Brazylii [28.10.2008] Polska załoga Polish Match Tour Racing wystąpiła w regatach Nations Cup, które odbyły się w Irlandii w dniach 22-25 października.                  .. (info)


FEN na konferencji Cisco Expo 2008

FEN na konferencji Cisco Expo 2008 [28.10.2008] Już po raz siódmy Konsorcjum FEN zaprezentowało się na konferencji Cisco Expo 2008, która odbyła się w dniach 23-24 października 2008 r. w Hotelu Best Western Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim.. (info)


Elektroniczne vademecum gimnazjalisty pomoże zdać egzamin!

Elektroniczne vademecum gimnazjalisty pomoże zdać egzamin! [28.10.2008] Wydawnictwo Pedagogiczne OPERON zaproponowało gimnazjalistom ciekawe rozwiązanie: możliwość pobrania znacznych fragmentów vademecum bezpośrednio ze strony internetowej wydawnictwa... (info)


Przyjazne mieszkaniu i środowisku

Przyjazne mieszkaniu i środowisku [28.10.2008] MDF i HDF, czyli płyty pilśniowe nowej generacji, to materiał coraz częściej używany w produkcji mebli i drzwi. Mimo to, wciąż przylepiana jest do nich etykieta: wyrób drugiej kategorii. Czy słusznie?.. (info)

Produkty Lubawy SA w służbie BHP [28.10.2008] Lubawa SA to działający na polskim rynku od ponad 50 lat producent sprzętu i konfekcji technicznej dla służb mundurowych. Spółka nie koncentruje się wyłącznie na branży militarnej – produkcja związana z BHP zajmuje w polityce firmy równie istotne miejsce... (info)


Fraternity w męskim wydaniu

Fraternity w męskim wydaniu [28.10.2008] Tej jesieni każdy mężczyzna, który ceni angielską klasykę klubową połączoną z amerykańską nonszalancją, wstąpi do bractwa. Warunkiem uczestnictwa jest odwiedzenie salonów Royal Collection, które wprowadziło nową markę – FRATERNITY... (info)

Seagate przedstawia wyniki finansowe za pierwszy kwartał roku fiskalnego 2009 [28.10.2008] WARSZAWA, 28.10.2008 — Firma Seagate Technology (NASDAQ: STX) ogłosiła, że w kwartale zakończonym 3 października 2008 sprzedaż dysków twardych sięgnęła 48 milionów sztuk... (info)


Aaa, kotki dwa

Aaa, kotki dwa [28.10.2008] Dzieci potrzebują znacznie więcej snu niż dorośli. W nocy hormon wzrostu jest najbardziej aktywny. Dlatego, oprócz kołysanki „na dobranoc” niezbędny jest odpowiednio dobrany materac.. (info)


Wilkołaki, upiory, duchy i skrzaty na Stena Baltica!

Wilkołaki, upiory, duchy i skrzaty na Stena Baltica! [28.10.2008] Przeżyj upiornie szampański wieczór na morzu! Swoje przybycie potwierdziły już duchy mórz i oceanów! Zapowiedziały, że 31 października na pokładzie promu Stena Baltica będą straszyć wszystkich podróżnych... (info)


Creditfield z Effective Public Relations

Creditfield z Effective Public Relations [28.10.2008] Creditfield Sp. z o.o., niezależna firma doradztwa finansowego w połowie października 2008 r. nawiązała współpracę z agencją Effective Public Relations... (info)


Prezentowe inspiracje czyli wyjątkowa gwiazdka z Wonderbox.

Prezentowe inspiracje czyli wyjątkowa gwiazdka z Wonderbox. [28.10.2008] Boże Narodzenie to czas miłości, radości, spotkań oraz magicznych chwil spędzonych w gronie najbliższych.To również pora poszukiwania niepowtarzalnych prezentów... (info)

Wspierają rozwój regionu [28.10.2008] Wiarygodność, innowacyjność oraz duży wkład w rozwój regionu, to główne cechy firm, które zostały uhonorowane Dolnośląskim Certyfikatem Gospodarczym. Jednym z nich jest Dolnośląska Fabryka Maszyn ZANAM-LEGMET.. (info)


Pokaż nogi, noś spódnicę!

Pokaż nogi, noś spódnicę! [28.10.2008] Mini, plisowana, bombka, kopertówka, trapezowa - spódnica, którą wieki temu ubierali wyłącznie… mężczyźni, dziś jest symbolem kobiecości i doczekała się nawet swojego święta. 30 października przypada światowy „Dzień Spódnicy”... (info)

Western Union za pośrednictwem Kolportera Service [28.10.2008] Kolporter Service będzie realizował go w obsługiwanych przez siebie sklepach na terenie całej Polski usługę międzynarodowych przekazów gotówkowych Western Union Money Transfer... (info)


Kaspersky Lab informuje o obsadzeniu nowych stanowisk kierowniczych

Kaspersky Lab informuje o obsadzeniu nowych stanowisk kierowniczych [28.10.2008] Kaspersky Lab informuje o dwóch nowych nominacjach do globalnego zespołu kierowniczego firmy. Do zespołu dołączyli Keith Maskell (wiceprezes kierujący działem Corporate Business) oraz Roger Wilson (wiceprezes działu marketingowego)... (info)

Komentarz Expandera: Podaż stopniowo wygasa (28.10.2008) [28.10.2008] Diagnoza sytuacji na rynkach finansowych: Diagnoza dotycząca amerykańskiego rynku i zmierzania S&P 500 w stronę dołka internetowej bessy, a także wpływu tego na nasz parkiet znalazła potwierdzenie w przebiegu poniedziałkowej sesji... (info)

Polconstruct dla Strabag [28.10.2008] BMTI (Stacja obsługi pojazdów i maszyn budowlanych BMTI w Kowalach k. Gdańska) to pierwszy wygrany przetarg Polconstruct dla Strabag. Polconstruct wykona stolarkę okienną i drzwiową... (info)

Sukces kolejnego produktu strukturyzowanego Gold Finance [28.10.2008] Ponad 3,5 milionów złotych chcieli ulokować Klienci w produkt strukturyzowany Gold Finance Inwestycja „Atomowe Zyski”, którego subskrypcja zakończyła się 16 października. Z drugiego w historii Gold Finance produktu strukturyzowanego skorzystało 107 osób... (info)


Kaspersky Lab Polska wręcza wyróżnienia na VII Konferencji Partnerów

Kaspersky Lab Polska wręcza wyróżnienia na VII Konferencji Partnerów [28.10.2008] W dniu 18 października 2008 r. w częstochowskim hotelu Mercure Patria odbyła się VII Konferencja Partnerów Kaspersky Lab Polska. Na konferencji wręczono nagrody dla najlepszych Partnerów... (info)

Produkty Kaspersky Lab uzyskują najwyższe wyniki w testach [28.10.2008] Kaspersky Lab, producent rozwiązań do ochrony danych, informuje, że programy z linii 2009 otrzymały najwyższe wyniki w serii testów przeprowadzonych przez dwa z najbardziej renomowanych laboratoriów antywirusowych - AV-Test.org oraz AV-Comparatives.org... (info)


Kronoflooring: synchroniczna elegancja na podłodze

Kronoflooring: synchroniczna elegancja na podłodze [28.10.2008] Podłogi z paneli laminowanych to dla wielu kupujących znakomite rozwiązanie. Przyciągają nie tylko wysoką jakością, dużą odpornością na ścieranie, atrakcyjnymi dekorami, łatwą konserwacją, ale i prostym montażem oraz atrakcyjną, konkurencyjną ceną... (info)

Naturalne smaki w Jazz Bistro [28.10.2008] Czy istnieje coś lepszego na poprawienie humoru niż słodkości? Czyż nie jest prawdziwą przyjemnością, gdy podczas spotkania ze znajomymi popijamy aromatyczną kawę lub herbatę, równocześnie delektując się wyśmienitym kawałkiem ciasta?.. (info)


Autodesk Topobase – bezpłatne internetowe prezentacje 29 i 30 października br.

Autodesk Topobase – bezpłatne internetowe prezentacje 29 i 30 października br. [28.10.2008] Łódzka firma Aplikom Sp. z o.o. akredytowana w zakresie implementacji Autodesk Topobase – systemu zarządzania zasobami przestrzennymi - przygotowała bezpłatne, internetowe seminaria prezentujące bardzo szerokie możliwości tego oprogramowania... (info)

Niedościgniona w swojej klasie - lampa LUCY [28.10.2008] Każda znana na rynku firma powinna mieć swoje nieformalne logo – na pierwszy rzut oka rozpoznawalny produkt – ikonę, natychmiast, bez wątpliwości i nierozłącznie kojarzący się z marką... (info)

Quinyx na Litwie [28.10.2008] Otrzymała prawa wyłącznego partnera platformy Quinyx na Litwie. Internetowe rozwiązanie w zakresie zarządzania procesami kadrowymi i płacowymi trafia na rynki państw bałtyckich... (info)

Zaplanuj trasę w Internecie i przenieś ją do nawigacji MapaMap [28.10.2008] W połowie października br. posiadacze urządzeń nawigacyjnych z systemem MapaMap uzyskali bezpłatny dostęp do nowej usługi – planowania trasy podróży w Internecie (lokalizator www.zumi.pl ) i przeniesienia jej do urządzenia GPS z systemem nawigacyjnym MapaMap... (info)

Pudełko z Kasperskim [28.10.2008] Istotnym składnikiem pełnego bezpieczeństwa systemów informacyjnych jest kompletna ochrona serwerów plików przed różnego rodzaju wirusami, a którą to zapewnia Kaspersky Anti-Virus for File Server... (info)


Który deweloper pewniejszy?

Który deweloper pewniejszy? [28.10.2008] Wobec aktualnych realiów przyznawania kredytów hipotecznych, wiele osób rozważających zakup mieszkania zastanawia się, czy inwestować teraz w zakup nieruchomości, czy wstrzymać się z decyzją i poczekać na wyklarowanie się sytuacji na rynku finansowym... (info)

Konkurs na Halloween [28.10.2008] Szkoła Języków Obcych Profi-Lingua w dniach od 27. października do 10. listopada br. organizuje ogólnopolski konkurs fotograficzny Świętuj Halloween z Profi-Lingua... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...