informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 28.09.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 14


Wielton wchodzi na giełdę

Wielton wchodzi na giełdę [28.09.2007] Czołowy polski producent złożył już prospekt emisyjny w Komisji Nadzoru Finansowego i w IV kwartale br. chce wprowadzić do obrotu akcje swojej spółki... (info)


Największe polskie regaty za granicą T4B Cup 2007 zakończone!

Największe polskie regaty za granicą T4B Cup 2007 zakończone! [28.09.2007] W Chorwacji zakończyły się Regaty T4B Cup – największe polskie regaty za granicą. Na 15 jachtach w 4 klasach ścigało się ponad 110 osób z firm budowlanych, deweloperskich i inwestycyjnych... (info)


Retro znaczy piękne

Retro znaczy piękne [28.09.2007] Lata dwudzieste i trzydzieste poprzedniego wieku to niezaprzeczalny wzór elegancji, także pod względem wystroju wnętrz. Znany ze starych filmów szyk powraca w nowych produktach stylizowanych na dawne lata... (info)


Prof. Wojciech Cellary z AE w Poznaniu Nagrody im. Marka Cara

Prof. Wojciech Cellary z AE w Poznaniu Nagrody im. Marka Cara [28.09.2007] Na XIII Forum Teleinformatyki w Legionowie, po raz szósty wręczona została honorowa Nagroda im. Marka Cara, tragicznie zmarłego, jednego z pomysłodawców Forum i twórcy celnego rozwinięcia angielskiego skrótu WWW – Wszechnica Wiedzy Wszelakiej... (info)


Silesia City Center w finale Maxi Awards

Silesia City Center w finale Maxi Awards [28.09.2007] Jako jedyne z polskich centrów handlowych Silesia City Center otrzymało podwójną nominację finału prestiżowego konkursu Międzynarodowej Rady Centrów Handlowych-ICSC MAXI Awards. Krakowska firma Plus Communication przygotowała nominowaną kampanię reklamową... (info)


Pozbądź się brzucha za pasem, bo nowy rok już za pasem

Pozbądź się brzucha za pasem, bo nowy rok już za pasem [28.09.2007] Dla IMR advertising by PR już dawno skończył się czas wakacji i leniuchowania, a zaczął się czas wytężonej i kreatywnej pracy. Wszystko za sprawą firmy Szupex z Żywca, która we wrześniu tego roku podpisała z agencją nową umowę... (info)

Japoński wieczór z Atlantic [28.09.2007] Na jeden wieczór – 19 września, Klub M25 na warszawskiej Pradze zmienił się w małe Tokio. Stolica Japonii była bowiem kolejnym przystankiem w podróży dookoła świata, w jaką producent bielizny, firma Atlantic, zabrał swoich klientów... (info)

Nowy skaner TotalScan Pro usuwa prawie 2 mln zagrożeń [28.09.2007] TotalScan Pro, nowy skaner antywirusowy firmy Panda Software, wykrywa i neutralizuje ponad 1,8 mln wirusów, programów szpiegujących i innych zagrożeń, które zdołały przedostać się przez zainstalowane zabezpieczenia... (info)
"Bombay Sapphire Inspiruje" w Katowicach [28.09.2007] Po uroczystej inauguracji cyklu wystaw "Bombay Sapphire Inspiruje" we Wrocławiu, niezwykłe szklane projekty pochodzące z finałów międzynarodowego konkursu Bombay Sapphire Designer Glass Competition, będzie można oglądać w hotelu Qubus w Katowicach... (info)

Extreme Networks wybrany przez szpital Chelsea i Westminster w Wielkiej Brytanii [28.09.2007] Szpital Chelsea i Westminster w Londynie, należący do krajowej służby zdrowia (National Health Service, NHS) i świadczący bezpłatną opiekę zdrowotną w Wielkiej Brytanii, zmodernizował swoją infrastrukturę informatyczną... (info)


Na chłody – Coccodrillo

Na chłody – Coccodrillo [28.09.2007] Firma odzieżowa Coccodrillo przygotowała nową kolekcję sezonową na okres jesieni i zimy 2007. W jej skład wchodzi 31 linii o różnym charakterze. Przeważają ubrania utrzymane w konwencji klasycznej oraz sportowej... (info)

Oświadczenie Profesor Marii Szyszkowskiej [28.09.2007] Niepokój z powodu naruszania w Polsce demokracji wyraża się także w tym, że nasze państwo jest zawłaszczane przez ludzi bogatych. Ideowość przestaje odgrywać rolę w naszej polityce... (info)


Żory najbezpieczniejsze w Polsce. Światowy koncern nagradza zakład w Żorach

Żory najbezpieczniejsze w Polsce. Światowy koncern nagradza zakład w Żorach [28.09.2007] Żorski zakład produkcji kostki brukowej, należący do Libet S. A., otrzymał Srebrny Certyfikat w kategorii „Mała Jednostka, wzorowy zakład” w zakresie przestrzegania norm bezpieczeństwa... (info)


Jesień w kolorach słońca

Jesień w kolorach słońca [28.09.2007] Jesień to szczególna pora roku. Przyroda w tym okresie zachwyca pięknem i różnorodnością kolorów. To pora, która często inspiruje nie tylko twórców sztuki, ale także wielu architektów krajobrazu... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...