informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 28.09.2005 r.ilość opublikowanych tekstów: 12

Wybór partnerów do jesienno-zimowej kampanii NEONET SA [28.09.2005] NEONET SA rozstrzygnęła przetargi na wykonawców planowanej na czwarty kwartał tego roku kampanii wizerunkowej... (info)

Bezpieczeństwo komputerów przenośnych z aplikacją VIA StrongBox [28.09.2005] Oprogramowanie VIA StrongBox obsługuje sprzętowe zabezpieczenie VIA PadLock, zapewniając niezawodną ochronę przeciwko kradzieży tożsamości i fizycznej utracie danych... (info)

MultiFax podbija rynek faksów elektronicznych [28.09.2005] Instytut Rozwoju Technologii Informatycznych z Bydgoszczy pozyskał już kilkudziesięciu dealerów na terenie całej Polski, dzięki którym usługa MultiFax dociera do coraz szerszej grupy odbiorców... (info)

Raport z rynku mieszkaniowego - Okiem pośrednika [28.09.2005] Ileż było strachu przed majem 2004 roku, kiedy to wszyscy obawiali się gwałtownej podwyżki cen mieszkań po przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej... (info)

Impel podnosi prognozę [28.09.2005] Grupa Impel, największy dostawca usług outsourcingowych w Polsce, podniosła prognozę skonsolidowanego zysku netto za 2005 r. z 17 mln zł do 19,5 mln zł... (info)

Dobre rady nie na sprzedaż [28.09.2005] Jeśli pracujesz w biurze, szkole lub obiekcie służby zdrowia - masz coraz większe szanse, by patrzeć na nowoczesny sufit podwieszany nad głową... (info)

Zimówki uratowały mi życie [28.09.2005] Rozmowa o technikach jazdy na oponach zimowych z Michałem Bębenkiem, jednym z najlepszych polskich kierowców rajdowych, mistrzem i wielokrotnym wicemistrzem Polski w różnych klasach, kolegą i uczniem Janusza Kuliga... (info)

Kaspersky Lab chroni pocztę razem z firmą Avinti [28.09.2005] Firmy Avinti Inc. oraz Kaspersky Lab poinformowały o rozpoczęciu sprzedaży rozwiązania Avinti Identified Threats Filter (ITF) zapewniającego ochronę przed zagrożeniami typu zero-day... (info)

CLEAN O'PEEL - innowacja w peelingu [28.09.2005] Harper Hygienics wprowadza na rynek absolutną nowość - płatki do peelingu CLEAN O'PEEL, tworzące nową kategorię kosmetyków do właściwego oczyszczania skóry twarzy... (info)

Rodzina iriver H10 w komplecie [28.09.2005] Oficjalny Polski dystrybutor iriver, firma MIP poinformowała o powiększeniu się rodziny odtwarzaczy z serii H10... (info)

Szafy OH, czyli jak ujarzmić biurowe dokumenty [28.09.2005] Koncepcja przestrzeni biurowej coraz mocniej stawia na mobilność i ergonomię. Wizje designerów uwalniają przestrzeń, zawieszając blaty biurek w powietrzu na ażurowych konstrukcjach... (info)

Paweł Szkopek w jedenastej rundzie mistrzostw świata Supersport [28.09.2005] Już podczas najbliższego weekendu na włoskim torze Imola odbędzie się jedenasta runda mistrzostw świata motocykli produkcyjnych... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...