informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 28.08.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 24


Szkła ornamentowe SGG Decorglass

Szkła ornamentowe SGG Decorglass [28.08.2008] SGG THELA, SGG MARIS i SGG NEMO to trzy ornamentowe, półprzezierne szkła należące do grupy SGG DECORGLASS. Łączy je szlachetny, tkaninowy wzór zapisany na powierzchni szkła oraz wszechstronne możliwości zastosowania we wnętrzach... (info)

Internauci nie potrafią utrzymać języka za zębami! [28.08.2008] Konsumenci serfujący po sieci w poszukiwaniu opinii na temat produktów i usług, są nie tylko lepiej poinformowani. Chętniej dzielą się zebranymi informacjami na temat poszukiwanych produktów... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 28.08.2008 [28.08.2008] Dane z USA pomogły indeksom. Czwartkowa sesja na GPW rozpoczęła się od niewielkich spadków. Do wczorajszych wzrostów na Wall Street inwestorzy podeszli z dużą rezerwą i oczekiwali na dzisiejsze publikacje makroekonomiczne ze Stanów Zjednoczonych... (info)

Oracle liderem wśród dostawców oprogramowania RDBMS w raporcie Gartnera [28.08.2008] Według firmy badawczej Gartner, Oracle jest największym światowym dostawcą systemów zarządzania relacyjnymi bazami danych (RDBMS), biorąc pod uwagę łączne przychody z oprogramowania w 2007 r... (info)


BLUEADVERT – nowoczesny sposób na skuteczną reklamę!

BLUEADVERT – nowoczesny sposób na skuteczną reklamę! [28.08.2008] Firma dMP4 Sp. z o.o. wprowadziła do sprzedaży urządzenia umożliwiające wysyłanie reklam mobilnych za pomocą Bluetooth®. Urządzenie o nazwie BLUEADVERT daje klientom nieograniczoną możliwość wykorzystania do celów reklamowych i informacyjnych... (info)


Wkrótce otwarcie pierwszej restauracji VAPIANO w Polsce!

Wkrótce otwarcie pierwszej restauracji VAPIANO w Polsce! [28.08.2008] Już 10 września zostanie otwarta pierwsza w Polsce restauracja VAPIANO. Mieści się ona przy ul. Taśmowej 7 w Warszawie. Specjalnością restauracji są dania kuchni włoskiej serwowane w ciągu kilku minut oraz Front Cooking – przyrządzanie potraw na oczach gości... (info)

BizTech – e-learningowo wyszkolił 800 pracowników PLL LOT [28.08.2008] - w 70% szkolenie finansowane było z funduszy unijnych EFS. Firma BizTech Konsulting SA zrealizowała dla PLL LOT jedno z największych w Polsce szkolenie e-learningowe dofinansowane z funduszy unijnych... (info)


Pracuje na cztery... Nowa stacja robocza od Fujitsu Siemens

Pracuje na cztery... Nowa stacja robocza od Fujitsu Siemens [28.08.2008] Profesjonalne stacje robocze Fujitsu Siemens podbijają świat mody, dzięki zastosowaniu profesjonalnych kart graficznych NVIDIA Quadro zapewniają komfortową pracę nawet na czterech monitorach... (info)


Wonderbox Pologne – rewolucja na polskim rynku prezentów biznesowych i nie tylko.

Wonderbox Pologne – rewolucja na polskim rynku prezentów biznesowych i nie tylko. [28.08.2008] Wonderbox Pologne, to filia francuskiej firmy Multipass – Wonderbox. Idea Wonderbox (pudełka prezentowego) powstała z prostej myśli: coraz trudniej jest ofiarować prezent, który sprawiłby obdarowanym ogromną przyjemność i niezapomniane przeżycia... (info)

Z „Grasz o staż” do działu PR Agencji Reklamowej S4 [28.08.2008] Agencja Reklamowa S4 po raz kolejny włączyła się do konkursu „Grasz o staż” fundując staż w swoim dziale PR. Laureatką, która dołączyła na miesiąc do zespołu Agencji jest Marta Jasińska... (info)


Nie tylko in vitro

Nie tylko in vitro [28.08.2008] Inseminacja jest jedną z najprostszych technik rozrodu wspomaganego. Zabieg ten jest bezbolesny, a jego istota tkwi w umieszczeniu przygotowanego w laboratoriom nasienia w macicy kobiety przy pomocy cieniutkiego cewnika... (info)

Linksys przedstawia pierwszy bezprzwodowy dwupasmowy router DUAL-N BAND [28.08.2008] Technologia Media Optimized Networking automatycznie porządkuje ruch w sieci, zapewniając niezakłócony odbiór filmów czy muzyki. Wydajność sieci jest ustawiona tak, aby zapewniać priorytet plikom wideo wysokiej rozdzielczości... (info)

Sanechem zmienia nazwę na Kuchnie Świata. [28.08.2008] Zarząd Spółki „SaneChem” podjął decyzje o zmianie nazwy spółki na „Kuchnie Świata”, zachowując przy tym dobrze rozpoznawalny znak towarowy „SaneChem” dla produkcji chemicznej... (info)


SOFIA MySofa – królowa wygody

SOFIA MySofa – królowa wygody [28.08.2008] Pomysłów na odpoczynek jest mnóstwo. Młodzi ludzie na ogół wolą wypoczynek aktywny – jazdę na rowerze, rolki czy pływanie. Zawsze znajdą się jednak tacy, którzy marzą czasem o spędzeniu wolnego czasu w błogim lenistwie... (info)

Seagate wchodzi na giełdę NASDAQ [28.08.2008] Warszawa, 28.08.2008 – Firma Seagate Technology, obecnie notowana na The New York Stock Exchange (NYSE:STX), ogłosiła, że z dniem 16 września jej akcje zostaną przeniesione na giełdę NASDAQ OMX Group, Inc. (NASDAQ: NDAQ)... (info)


MAGiczne kryształy LCD wręczone

MAGiczne kryształy LCD wręczone [28.08.2008] Piosenka, świadectwo nieśmiertelności i kosmetyki - te trzy skojarzenia wygrały w konkursie zorganizowanym przez MAG-a, producenta monitorów LCD, oraz PCArena.pl, jednego z najpopularniejszych polskich wortali poświęconych branży IT... (info)

Czy Efekt Euro 2012 zmieni polską gospodarkę? [28.08.2008] „Nie można przeceniać wpływu Euro 2012 na polską gospodarkę.” – wynika z raportu zaprezentowanego przez firmę doradztwa finansowego Finamo SA. W raporcie przeanalizowano sytuację gospodarczą w Belgii i Holandii, Portugalii oraz w Niemczech..... (info)


Weterynaria 2008

Weterynaria 2008 [28.08.2008] Zapalenie skóry palców u bydła, podstawy chirurgicznej terapii kolki, aktualna sytuacja epizootyczna choroby Aujeszkyego w Polski oraz okulistyka małych zwierżat, to tylko wybrane zagadnienia spośród wielu poruszanych na wykładach tragów Weterynaria... (info)


Przepis na ogród zimowy

Przepis na ogród zimowy [28.08.2008] Jak zaplanować budowę ogrodu zimowego oraz co zrobić, by nie doszło do katastrofy budowlanej – doradza Radosław Klepko, Product Manager z firmy Reynaers Polska, wiodącego dostawcy wysokiej klasy systemów aluminiowych do tworzenia ogrodów zimowych... (info)


Kanyon: nowoczesne zakupy na starych zasadach

Kanyon: nowoczesne zakupy na starych zasadach [28.08.2008] Istambuł, jedyne miasto na świecie położone na dwóch kontynentach, kojarzy się ze wspaniałymi tureckimi bazarami pełnymi tajemniczych zakamarków. Jednak to w tej metropolii Turcji powstało nowoczesne centrum handlowe Kanyon... (info)


Grześki po raz kolejny w telewizji

Grześki po raz kolejny w telewizji [28.08.2008] W sierpniu ruszyła kampania telewizyjna Grześków – najpopularniejszych na rynku wafelków Jutrzenki. Kampania „Ideał jest tylko jeden” potrwa do końca miesiąca... (info)


Żeglarskie ściganie na najwyższym poziomie

Żeglarskie ściganie na najwyższym poziomie [28.08.2008] Już w najbliższy weekend, od 29 do 31 sierpnia, przy Skwerze Kościuszki w Gdyni odbędą się regaty meczowe Gdynia Match Race – Grade3, zaliczane do Pucharu Świata Międzynarodowej Federacji Żeglarskiej ISAF... (info)

Prapremiera najnowszej linii słuchawek Plantronics GameCom® [28.08.2008] Podczas VIII edycji polskiego finału największego międzynarodowego turnieju gier komputerowych World Cyber Games, amerykańska firma Plantronics zaprezentuje najnowszą linię słuchawek GameCom®... (info)


Słowacki sukces Fastline

Słowacki sukces Fastline [28.08.2008] Z bardzo dobrej strony zaprezentował się startujący w barwach Fastline Advertising Mariusz Miękoś. Kierowca startujący Porsche 997 GT3 Cup zespołu Lukas Motorsport zarówno w VII jak i VIII rundzie WSMP kończył zmagania na podium... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...